Skocz do zawartości


Zdjęcie

Udusić pitbulla


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
127 odpowiedzi w tym temacie

budo_bulterier
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla

pies stworzony do walki łagodnego charakteru raczej nie ma a taki bernardyn choć duży żadko kogoś gryzie

akurat bernardyn takiego łagodnego charakteru nie ma no chyba że Betoven. Z każdego psa można zrobić agresywnego i to właśnie taki bernardyn ważacy 80 kg.w nieodpowiednich rękach będzie niebezpieczny.

moim zdaniem powinien być zakaz sprzedaży najbardziej agresywnych ras może chodowcy by troche pomarudzili i dresy też bo nie mogły by się pokazać z super psem ale nikomu by to nie zaszkodziło a ilość pogryzień pewnie by spadła

To co piszesz to totalna bzdura. Najwięcej pogryzień jest ze strony tzw. wilczurów, psów stróżujących a nie ras bojowych. Pies bojowy nie został stworzony do atakowania ludzi tylko do walki z innymi psami. Mój bull jest łagodny w stosunku do ludzi tak jak chyba duża większość takich psów.
A tak wogóle Ci których wymieniłeś zazwyczaj nie mają kłopotów ze swoimi pupilkami. Taki "dres" jest w stanie zapanować nad swoim psem, to on rządzi. Niedopuszczalnym jest gdy psa bojowego o silnym charakterze kupuje jakiś cherlak, który bał się wcześniej wychodzić z domu a pies ma mu dodać pewności siebie. Nie polecem również słabym kobietom i innym którzy po prostu nie poradzą sobie. Często jest tak że ktoś miał jamnika, który tam zdechł, albo coś i idzie za głosem mody- kupuje pitta i amba piest przejmuje dowodzenie a wtedy w razie braku uległości ze strony swego"pana", lub innej osoby karci ich- po psiemu - czyli zębami- TO CHYBA JASNE.
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla
moze mi ktos powiedziec w jakich cenach mozna kupic cane corso?

dziekuje.
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla

Najwięcej pogryzień jest ze strony tzw. wilczurów, psów stróżujących a nie ras bojowych.

bo wilczurów i zwykłych kundli jest 100 razy więcej niż ras bojowych
ale już napisałem że jak zwykły pies chce kogoś pogryźć to można sie jakoś przed nim bronić a nawet jak sie nam nie uda to skutki napewno będą mniejsze niż gdyby zaatakował nas pitbul

Pies bojowy nie został stworzony do atakowania ludzi tylko do walki z innymi psami.


żaden pies nie został stworzony do atakowania ludzi
jeśli pies bojowy już atakuje to robi to dużo skuteczniej niż zwykły pies

Mój bull jest łagodny w stosunku do ludzi tak jak chyba duża większość takich psów.
.

to że twój jest łagodny kompletnie o niczym nie świadczy
większość psów jest łagodna w stosunku do ludzi ale chyba nie powiesz że bulteliery są łagodniejsze od innych psów

A tak wogóle Ci których wymieniłeś zazwyczaj nie mają kłopotów ze swoimi pupilkami.
.

a napisałem że mają ?
  • 0

budo_bulterier
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla

żaden pies nie został stworzony do atakowania ludzi
jeśli pies bojowy już atakuje to robi to dużo skuteczniej niż zwykły pies

Muszę Cię rozczarować ale jest kilka ras stworzonych do tego aby walczyć z ludźmi. Zazwyczaj psy obronne jak: doberman, fila brasiliero, i wiele innych dużych psów,owczarek niemiecki. Jak uznamy że pitt jest skuteczniejszy od jamnika w gryzieniu ludzi - to ok. prawda, ale owczarek niemiecki czy kaukaz zrobi więcej krzywdy napewno.
  • 0

budo_ciurlas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sława/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla

moze mi ktos powiedziec w jakich cenach mozna kupic cane corso?


Rasowy - obecnie w zależności od hodowli od 1.700,- wzwyż (choć nie twierdzę, że w momencie wywarcia dobrego wrażenia na hodowcy -patrz: pies trafi w DOBRE ręce- nie spuści trochę ceny)...
Jeżeli chciałbyś wiedzieć więcej o CC - polecam (chyba mogę?) :roll: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla
Sorry, ze sie wtracam, ale OCZYWISCIE sa rasy stworzone do walki z ludźmi. A z tego co się orientuje proptoplasta bulla był stworzony do walki ze zwierzetami... .
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla

moze mi ktos powiedziec w jakich cenach mozna kupic cane corso?

dziekuje.

1500-5000 zł.

Jestes pewien,ze sobie poradzisz? Cane Carso to nie bulterier czy owczarek niemiecki... .
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla

moze mi ktos powiedziec w jakich cenach mozna kupic cane corso?

dziekuje.

1500-5000 zł.

Jestes pewien,ze sobie poradzisz? Cane Carso to nie bulterier czy owczarek niemiecki... .


No własnie o tym mówiłem.. kurna wystarczy mies kasę..
Czemu siobie nie kupicie niedzwiedzi polarnych...
przeciez one walczą tylk z fokami .. to napewno nikogo nie zaatakuja..

KTO ma 1500-5000zł na psa.. sorry ale albo szczeniak bogatych rodziców (a tacy mają niestaty w 99% nasranme we łbach) - albo gosc który zaczyna przekwitać i zaczna udawadniac swiatu ze wiagra którą zarzywa to dobrze mu na trawienie pomaga a nie na siusiaka.. :roll:

Czemu w tym durnym kraju nie zrobią pozwoleń..
Jak się piesciarz bije.. to chcą ustawodawcy pięsci pięściarza pod niebezpieczne narzedzie/ broń podciągbnąć..
ale takie pieski sobie kazdy moze kupic..
Wezcie sobie hijeny sprowadzcie najlepiej.. jak to nigeryjskie dresy robią..
  • 0

budo_heimdall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 635 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla

Wezcie sobie hijeny sprowadzcie najlepiej.. jak to nigeryjskie dresy robią..

hehehe, widziałem, widziałem te hieny, bomba panowie, ale to raczej nasze polskie zwierzątka ojczyste, to dresiarstwo do Afryki bym wysłał. I może zapanuje w Nigerii moda na prowadzenie polskiego drecha na łańcuchu, trudno jednak będzie to to nauczyć kilku sztuczek, trudiej niż hieny przynajmniej.
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla
Krajowe.. niemodne :?
Ale podobno naukowcy pracują nad Cane Carso, który bedzie miał genetycznie zmienioną sierśc na której pojawi się znaczek adidasa...
to bedzie WOW... :roll:
sorry .. przeciez tutaj chodzi o to ze te pieski sa takie kochane ... i teraz uraziłem uczucia spokonego nikomu niewadzącego dresa z 15 wyrokami - on chce miec zwierzę by wyrazac sowje uczucia, a my mu zakazujemy... :roll:
  • 0

budo_heimdall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 635 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla

Krajowe.. niemodne :?

...chyba nie złapałeś - taki polski dres prowadzony na łańcuchu przez Nigeryjczyka to TAM na miejscu będzie extrawagancja i full egzotic 8)
A znaczki adidasa to można im na dupie wypalać przed wysyłką do Nigerii.
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla
W nigerii biedni ludzie... kogo by było stać na te karmy
ze sklepów sportowych i sterydy... nie wiesz ze w afryce populacja
swiń, z których sie pozyskuje sterydy, bardzo mała :) :) :) :)
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla
jednej rzeczy nie kumam...czy wydanie na psa 300 $ oznacza jakies problemy z erekcja? jakies strasznie zawile to wynikanie... a co jesli jest to 1/5 miesiecznej pensji? a moze wszyscy bogatsi to impotenci chiales powiedziec? hmm...no ciekawa teoria. :roll:
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla

jednej rzeczy nie kumam...czy wydanie na psa 300 $ oznacza jakies problemy z erekcja? jakies strasznie zawile to wynikanie... a co jesli jest to 1/5 miesiecznej pensji? a moze wszyscy bogatsi to impotenci chiales powiedziec? hmm...no ciekawa teoria. :roll:

Do kogo to?

Pozdr.
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla
Sądze ze wszyscy na pewno tacy nie są. Ja bym to nazwał hiperbolą - szufladką.. po prostu wciąz zmiezam do tematu ze nalezy BEZWZGLEDNIE ZALEGALIZOWAC I PRZESTRZEGAC TEGO ZE OSOBY POSIADAJĄCE TAKIE PSY POWINNY PRZEJSC BADANIA PSYCHIKI I POSIADAC ODNAWIALNE CO JAKIS CZAS POZWOLENIE.

NIESTETY TA HIPERBOLA _ SZUFLADKA , bardzo czesto okazuje sie az za bardzo realna... :?
W mojej okolicy urzadzają sobie ludzie walki tych psów (nie podam zazw bo znów kogos uraze :) ),,, kiedys nawet wpuscili do miejskiego parku i te psy zagryzły daniele które tam były na wybiegu !!! oczywiscie nic sie nie stało bo to znajomi policji, kazdy wie kto to , ale synkowie goscia mają tyle kasy ze sobie moga cbś kupic a co dopiero miejscową policje. Niestety tak wyglada prawo w polsce.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla
GDC z calym szacunkiem do Ciebie... Ale prawo wyglada tak, m.in. dzieki "ludziom dobrej woli" takim jak... TY. Niby chodzi Wam o panstwo prawa, ale tak naprawde nic w tym kierunku nie robicie, a prawa potrzebuja tylko selektywnie.
Jezeli przeszkoda dla Ciebie, dla stanowienia prawa, sa jakies uklady lokalnych paru cwaniaczkow i ich znajomych w policji - to ja gratuluje. To w istocie masz sile przebicia.
Czy ja mam Ci doradazac co powinno sie zrobic? Jesli to prawda z tymi danielami i walkami psow, to jest to np. wymarzony temat dla mediow - w tym tych powaznych, a wskutek ich presji spadlo juz nie malo policyjnych i nie tylko glow. Nie wspomne o donisieniu do prokuratury. Napewno znajdziesz prokuratura, ktory nie lubi miejscowego komendanta. Masz to jak w banku.
Za badaniami psychiatrycznymi dla posiadaczy groznych psow jestem zdecydowanie "za". Badania takie zapilkowalbym takze kandydatom do prawa jazdy, a takze (na ich koszt), tym, ktorzy na publicznych drogach urzadzaja sobie wyscigi.
K_P
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla
Czy wiesz ze nie mam dowodów, nie byłem naocznym swiadkiem, a by dac donos to trzeba adres podac.. Goscie są w lokalnej mafii, mieszkam w małym zadupiu gdzie szefowi jednego z klubów połamali nogi i skakali po nim jacys cawaniczkowie, ale ze mieli po 17 lat nic im nie zrobiono..
Sprawa tych danieli jest stra jak swiat ma z 3 lata... dowiedziałem sie tego od kumpla który znimi trzyma ...
Sorry ale ja mam dla kogo zyc, a za uszczerbki na zdrowiu to dają małe odszkodowania... niech prawo sie zmieni..
Pozatym myslisz ze nikt nie wiedział o tym .. policja potrzebuje naocznego swiadka, lub coś co potwierdzi ... a nikt sie z obecnychh nie przyzna...
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla
GDC jest takie powiedzenie, pamietam je z filmu Zorro -
jesli nie mozesz walczyc jak lew, walcz jak lis.
W redakcjach dane sa tylko do wiadomosci redakcji. Mozesz tez wyslac e-mail np. do pierwszego najblizszego oddzialu Gazety Wyborczej - oni sa czuli na takie sprawy. 17 lat to z punktu widzenia prawa to juz dorosly. Wiec jesli ich puszczono, to raczej nie z tego powodu.
Wiesz, czlowiek ma taka nature, ze nuby gradzi przestepcami i policjantami, ale znajomosc z nimi poczytuje sobie za cos istotnego...
K_P
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla
NIe pomyslałem o tym. Dzieki serdeczne.. postaram się im tę sprawę naświetlić..
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla
Tak z ciekowscie podaj nazwe swojej mijescowosci?

Pruszków? :)


Walki psów?

Ja bym to sprawe załatiwł błyskwicznie jakbym sie tylko dowiedział gdzie psy sa trzymane... .

Pozdr.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024