Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zlamana reka - jak sobie radzic ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Zlamana reka - jak sobie radzic ?

Trzymajcie kciukensy - nie dam sie :)


3mamy :)
  • 0

budo_gavu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skwierzyna City

Napisano Ponad rok temu

Re: Zlamana reka - jak sobie radzic ?
A ja miałem prawą ręke złamaną raz i lewą dwa...z zcego jedno złamanie z przemieszczeniem...Ale nigdy nie miewałem bóli...Nie bolało mnie samo złamanie...I jak w gipsie byłem też mnie nie bolało...A nie brałem żadnych prochów czy też leków...A jak zdieli mi gips to najdłużej siedziałem w wannie bo lepiej wychodziło prostowanie ręki...teraz już żadnych problemów nie mam z rękami ;)
  • 0

budo_mazzi
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zlamana reka - jak sobie radzic ?
Mnie ostro napierdziela ale nie jest zle, mam cudowna pielegniarke, ktora w doskonaly sposob wspomaga proces rehabilitacji, wykorzystujac do tego najnowsze zdobycze medycyny konwencjonalnej i wlasny program unikalnych cwiczen sprawnosciowych :) Eh :) )
  • 0

budo_gavu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skwierzyna City

Napisano Ponad rok temu

Re: Zlamana reka - jak sobie radzic ?
Ah no tak zapomniełem powiedzieć że za każdym razem miałem doskonałą rehabilitacje...wkońcu mam mamę pielęgniarkę :) ....I może dlatego nie mam teraz problemów z rękami :) ....czyli dodam że trzeba dużo rehabilitacji :)
  • 0

budo_baku
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zlamana reka - jak sobie radzic ?
Zalatw sobie teraz jeszcze przeswietlenie zeby sprawdzic czy dobrze to zlozyli bo kumpel mial sytuacje ze nie zrobili 2 przeswietlenia po jak sie okazalo przy sciagnieciu wielka gula kosci na siebie nachodza druciki nie wytrzymaly i trzeba bylo znowu lamac i znowu operka.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Zlamana reka - jak sobie radzic ?
Moze tak byc. Moj ziomus ma tez cos takiego. Taka gulke na kostce od palca serdecznego. Ale lamac nie chce jeszcz raz, wiec dalej ma :wink: :)
  • 0

budo_mazzi
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zlamana reka - jak sobie radzic ?
Spoko, gulka na rece doda jej pikanterii i bedzie moim niwym znakiem szczegolnym :) Puszcze w swiat plote ze przesunieta 1 kostka na rece to oznaka wielkiej madrosci i niespozytej potencji seksualnej - za niedlugo wszyscy beda tak ja odbierac, a kazda wrozka w kartach bedzie wrozyc kobieta pieknego bruneta z niepokojaca kostka na prawym hendzie :)
  • 0

budo_mazzi
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zlamana reka - jak sobie radzic ?
Juz we wtorek zdjecie gipsu :) Drze z ciekawosci, jaki obraz nedzy i rozpaczy tam zostane i powoli szykuje sie na wielki come back i uduszenie po 10 minutach rozgrzewki :) Ogolnie to nawet zlecial ten miesiac, te kobiety potrafia czlowiekowi tak zawrocic w glowie, ze nie widzi sie uplywajacego czasu :) Dam znac ostatecznie na dniach jak sie skonczyla moja niefortunna przygoda coby zamknac ten topic :)

P.s Lewa reka napierdziela z szybkoscia strusia pedziwiatra - wystukalem dlo gazety w 2 dni 30 000 znakow i ogolnie nie mam zadnego problemu z rozmowa - pisze szybciej jedna reka niz znaczna czesc znajomych dwoma. Od tygodnia rowniez bezwzrokowo, patrzac w monitor :)

P.s 2 Faktycznie wystarczylo odpowiednie nastawienie i wszystko poszlo gladko i cacy - jesli czyta to ktos w podobnej sytuacji: "Uwierz w to ze potrafisz i fakaj problemy techniczne - niezlomny duch pokonuje opor materii :) "
  • 0

budo_gavu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skwierzyna City

Napisano Ponad rok temu

Re: Zlamana reka - jak sobie radzic ?
Ja powiem jedno "trzymaj tak dalej" :)
  • 0

budo_mazzi
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zlamana reka - jak sobie radzic ?
Jednoreki bandyta sie powoli odmeldowuje :) Dzisiaj odzyskalem prawa reke, chociaz nadal wyglada jak jak łapa rumuna z dworca i zgiecie paluchow jest mission impossible :) Zrosla sie ladnie i lekarz powiedzial ze po rehabilitacji nie powinno byc wiekszych problemow :) Zaczynam prace nad odzyskaniem sprawnosci i jeszcze raz wszystkim SERDECZNIE dziekuje za mile slowa,rady i trzymanie mnie przez ten miesiac na duchu - jestescie debesciaki :)
  • 0

budo_maya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Zlamana reka - jak sobie radzic ?

Przemysle to, na razie mam problemy z ubieraniem sie i biore jakies paskudne przeciwbole, po ktorych mam jazdy nastroju jak miesiaczkujaca kobieta.

:rofl: dobre. współczuję, bo wiem dobrze co to znaczy gipsik. mnie noga i ręka po złamaniu bolały jeszcze przez kilka lat przy zmianie pogody, co oczywiście miało swoje dobre strony, bo trafniej niż prognoza pogody potrafiłam przewidzieć nadchodzące opady deszczu :) a przed tobą jeszcze niezły kawał pracy, słabe mięśnie, wrażenie, że ręka jakaś delikatna, tylko czekać aż zaraz znowu się złamie. dużo jogurtu (broń panie boshe mleka!) i homeopatyczne tableteczki na wzmocnienie kości i świczenia ręki w wodzie (zanim wrócisz na trening może jakiś basenik) i będzie nieźle :)
  • 0

budo_hide
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary

Napisano Ponad rok temu

Re: Zlamana reka - jak sobie radzic ?

dużo jogurtu (broń panie boshe mleka!)

Mozesz mnie oswiecic jakiz to destruktywny wplyw ma picie mleka w takim przypadku? Pewnie jestem kolejnym, ktory ulegl bialej propagandzie :) ale chetnie sie doksztalce w tym temacie :D
  • 0

budo_maya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Zlamana reka - jak sobie radzic ?

Mozesz mnie oswiecic jakiz to destruktywny wplyw ma picie mleka w takim przypadku? Pewnie jestem kolejnym, ktory ulegl bialej propagandzie :) ale chetnie sie doksztalce w tym temacie :D

http://www.forum-kul...showtopic=63790
  • 0

budo_hide
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary

Napisano Ponad rok temu

Re: Zlamana reka - jak sobie radzic ?
qrcze maya, zniszczylas wlasnie moj swiatopoglad :D a co jesli jestem uzalezniony ? :)
nie no ogolnie to juz kiedys o tym slyszalem ale to tak pol na pol mnie przekonalo. Chociaz mysle ze ludzie z budo raczej o siebie dbaja, bo kontuzje tylko czekaja zeby z za winkla cos nam zlamac wiec pewnie maja racje. fnx ^^
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024