Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kiedy trening Aerobowy ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Kiedy trening Aerobowy ?
No właśnie kiedy aeroby? ( np. bieżnia ) przed czy po treningu siłowym ?
Mam taki problem ; Chciałbym przybrać troche na beztłuszczowej masie mięśniowej i jednocześnie przed latem zgubić troche tłuszczyku na brzuszku. Stosuje HMB. Czy biegając bezpośrednio po treningu siłowym nie będziemy spaklać mięśni ( z braku energji ) ??? Czy złużywając ją przed będziemy osiągać dobre efekty w treningu siłowym ? Może najlepiej chodzić na siłownie w celu treningów aerobowych w dni "regeneracji" pomiędzy trningiem siłowym ale czy to nie spowoduje wolniejszego regenerowania się naszych włukien mięśniowych? Czy nie spali się wtedy białka potrzebnego mięsciom do takiej regeneracji?

- Pozdrawiam ...
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy trening Aerobowy ?
Ogole to rozbudowa miesnia nie idzie w parze z gubieniem tluszczu. Ale polecam aeroby z rana, np na czczo, a trening na silowni po minimum dwuch odpowiednich posilkach. Albo aeroby przed snem. Ja tak robie i wyniki zadowalajace. Pozdrawiam
  • 0

budo_marinko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy trening Aerobowy ?
Trafiles troche na niewlasciwe forum. Powinienes poszukac takiego o kulturystyce. Poniewaz jednak ja troche cwicze na silowni (4xtygodniowo, cwicze od 3 lat) to postaram Ci sie pomoc.
Aeroby cwiczyc najlepiej rano przed zjedzeniem czegos (wtedy masz niski poziom cukru i wczesniej zaczynasz spalac tluszcz). Dobrym miernikiem obciazenia jest gdy podczas aerobow mozesz w miare swobodnie rozmawiac. Po silce tez sie robi aeroby ale trzeba pamietac aby po treningu glownym (anaerobowym) wypic weglowodany (lub zjesc 4-5 bananow). Mozesz wziac HMB ale raczej nie l-karnityne (nastepuje ubytek miesni). Ja osobiscie nie przepadam za HMB, bo mam po nim klopoty z jelitami.
  • 0

budo_daro_85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kiedy trening Aerobowy ?
Generalnie chodzi o to ze cwiczenie aerobowe powinno trwac minimum 30 min. bo dopiero wtedy zaczyna sie spalanie tłuszczu :) Aby utrzymac te procesy nalezy utrzymywac tetno na poziomie ok. 65%-85% tetna mksymalnego (czyli ok.120- 170 uderzen/min. zalezy od człowieka jest na to wzór :) ) A co do pory to wtedy kiedy jest najnizszy poziom glikogenu gdyz bierze udział w budowie mięśni:rano przed posiłkiem, po treningu siłowym i wieczore. po szczegóły odsyłam na stronki o tematyce kulturystycznej. pozdrawiam :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024