Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paul Vunak


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

budo_abanico
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paul Vunak
Adam Oriii...gami..znaczy gato..

Pozdrawiam
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Paul Vunak
a możesz być tak miły i mówić do mnie po polsku?

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_abanico
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paul Vunak
Szanuje twoje zdanie i twoje decyzje... tylko czemu taki napastliwy jesteś?
Nieznałem cię z tej strony...

Pozdrawiam
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Paul Vunak
Ja napastliwy? Jak pięć razy powtarzam że mnie nie interesują treningi tylko międzystylowe sparringi, i piąta z kolei osoba wysyła mnie na trening to mnie huj strzela, i tyle. Każdemu by nerwy puściły :evil:

AdamD

PS: dalej nie wiem o co chodziło z tym

Adam Oriii...gami..znaczy gato..


  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Paul Vunak

Ja napastliwy? Jak pięć razy powtarzam że mnie nie interesują treningi tylko międzystylowe sparringi, i piąta z kolei osoba wysyła mnie na trening to mnie huj strzela, i tyle. Każdemu by nerwy puściły.


Adam ja tylko nie wiem czy huj się nie pisze przez "ch", ale z resztą się zgadzam :roll:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Paul Vunak
Chuj tam z hujem. Sparringi gdzie? Wszyscy stracili dostęp do sieci nagle, czy jak??

AdamD
  • 0

budo_jeanpaul
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Paul Vunak
AdamD też jestes niezły, miałeś jasno napisane że sparingi są na treningu.

Tamto co kiedyś było, gdzie można posparować, to nikt ci nie powie gdzie znaleźć info bo by został zbanowany na tym forum. Czy ty naprawde nic nie kumasz?
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Paul Vunak
Nie przesadzaj, Adam chciał jedynie wymienić poglądy na odpowiedo wysokim poziomie, niestety z żalem zauważył, że jego plany spełzły na niczym w związku z brakiem odpowiedniego grona dyskusyjnego.

A Ty ŻanPol masz zajebistą stronę :) mało z krzesła nie spdałem tak mnie poraziła swoją klarowności i zawartością merytoryczną :)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Paul Vunak
Otóż własnie. Czekam jednak z niecierpliwością.

W przypływie rozpaczy napiszę jeszcze raz to samo (nie wiem już który, gubię się w rachunkach). Jak się polezie na trening do bokserów, to się nie będzie ich kopać. Judoków na ich treningu nie będziesz lał po ryju. Ludziom na treningu kickboxingu nie zrobisz wejścia w nogi i nie skończysz go balachą.

Nie będziesz na regularnych treningach Sayoc stosował własnych metod. Bo to jest nieeleganckie. Bo to robi wała z instruktora. A tego nie idzie robić, to jest nieładne.

Więc proszę Cię, Jean Paul, nie wysyłaj mnie na treningi. Bo coś mi w końcu w środku pier.. pęknie z rozpaczy. Bo zacząłem się godzić z tym że muszę czekać do lata - ale to co piszesz każe zacząć zastanawiać się nad moją komunikatywnością. Wydawało mi się że pisze jasno i prosto, a tu widzę, że niekoniecznie.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_pieswidmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 656 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki

Napisano Ponad rok temu

Re: Paul Vunak
Czytam tak sobie co się tu wypisuje i aż mi się smutno robi że ja w takich Suwałkach nikogo na sparringi znaleźć nie mogę :( . Adam, ja bym z Tobą posparował, choć poziom mój żaden, ale dla samego poprzegrywania nawet :) , byleby posparować :roll: . Tyle że mi do Ciebie ponad 300 kilosów... :cry: , a ja w Stolycy to rzadko bywam... Przyłączam się więc do Twojego pytania, ale lokalnie: Czy może ktoś w Suwałkach, albo okolicy, by się pisał na takie swobodne sparringi :?: :roll:

A co do kaset szkoleniowych to moje zdanie jest takie, że najlepiej to żadnymi się nie sugerować zbytnio i na poważnie ich nie brać (choć widziałem tylko niektóre)... Jak kto chce szermierkę ćwiczyć - to patyki w łapki i sparować ile wlezie z jak największą liczbą spar-partnerów, żeby różnorodność zachować i w monotonię nie popaść z jednym i schematów nie powielać. A jak kto chce się uczyć WALKI nożem, czyli jak mi się wydaje OBRONY PRZED NAPASTNIKIEM (NAPASTNIKAMI) UZBROJONYM W NÓŻ za pomocą noża to chyba trzeba ćwiczyć scenki rodzajowe na zasadzie: kolesie chcą Cię zabić, a ty im próbujesz uciec i jak trzeba używasz w tym celu noża. Dresy w bramach nie ćwiczą w żadnym określonym stylu, ale jak Cię z zaskoczenia wezmą to żaden styl nie pomoże poza zdrowym rozsądkiem i mocną psychiką... Takie moje niefachowe zdanie :roll:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Paul Vunak
Pieswidmo, ładny avatar.

Cholera, 300km to kawałek jednak jest, może przy jakimś zlocie będzie okazja :)

Reszta: wo własnie. Bo ja też mam opory pewne przed uwierzeniem w cudowne działanie jakiegoś konkretneo systemu poza, powiedzmy, nożem intuicyjnym. Więc chciałem spróbować. A tu dupa blada.
  • 0

budo_pieswidmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 656 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki

Napisano Ponad rok temu

Re: Paul Vunak

Pieswidmo, ładny avatar.


Dzięki :oops: . Twój (avatar) też niczego sobie :)

Bo ja też mam opory pewne przed uwierzeniem w cudowne działanie jakiegoś konkretneo systemu poza, powiedzmy, nożem intuicyjnym.


No właśnie. Wierzę że na treningach stylowych można się wiele nauczyć. I jakbym miał tu jakieś FMA w okolicy to nie omieszkałbym wpaść choć na jeden trening żeby zobaczyć co robią. Ale jak dla mnie uzywanie noża w samoobronie jest rzeczą zbyt poważną (w końcu od tego może zależeć moje życie :!: ) żeby powierzać to bez zastanowienia jakimkolwiek mistrzom (czy Mistrzom), i wydaje mi się zasadniczo ważne aby umiejętnie oddzielić naukę samoobrony (w tym z użyciem noża) od zabawy w sportowe sparringi i inne ćwiczenia i zabawy ruchowe :) . Tak mi się osobiście wydaje...
  • 0

budo_abanico
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paul Vunak
Adam kwestia sparingów była juz raz z tobą przerabiana... troszeczke inaczej cię zapamiętałem, ale ludzie się zmieniają lub mają zły dzień...
To ostatnie słowo w kwestii sparingu z tobą na forum Budo, nie bede juz do tego wracał ani odpowiadal na twoje posty. Kiedys cie podziwialem za umiejetnosci, i podejscie... ale to było kiedyś...
Powodzenia w sparingach...

Co do psawidmo... to kwestia dotycząca treningu z nozem jest troche inna nie uczymy sie obronny przed nozem lecz ataku...
  • 0

budo_jeanpaul
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Paul Vunak

A Ty ŻanPol masz zajebistą stronę :) mało z krzesła nie spdałem tak mnie poraziła swoją klarowności i zawartością merytoryczną :)


No ba :) , a ile trści tam zawartej jest.
Czasu nie mam jej robić i tak sobie stoi. Już kilka wersji było a treść ta sama :D
  • 0

budo_abanico
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paul Vunak
Moze zamiast robić strony internetowe... przyszedłbyś na trening... OBIBOKU...
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Paul Vunak
No patrz towarzystwo wzajemnej adoracji się zebrało :)
  • 0

budo_abanico
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paul Vunak
Ja Jaen Paula nie znam... tylko na treningach się pierzemy...
Tak jakbyś sam nie miał takiego towarzystwa :)

Pozdrawiam
  • 0

budo_braingame
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Paul Vunak
Adam D:
przecież tłumaczyłem...sparringi są na treningach, a o ich terminach można dowiedzieć się telefonicznie. Stronę znasz, tam jest telefon,
proste???

Jak chcesz na dworze, musisz poczekać do wiosny. Mam salę 7 dni w tyg zajętą i nie będę zawieszał zajęć z tego jednego powodu.

Koledzy tłumaczyli może niezbyt klarownie:
umówić się możesz na takim internetowym "placu", do którego linka Ci nie podamy, bo nas znowu zbanują i znów będę musiał zmieniać nick.

Podobno ćwiczyłeś z Abanico czerwoną jaszczurkę? to prawda?
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Paul Vunak

A co do kaset szkoleniowych to moje zdanie jest takie, że najlepiej to żadnymi się nie sugerować zbytnio i na poważnie ich nie brać (choć widziałem tylko niektóre)... Jak kto chce szermierkę ćwiczyć - to patyki w łapki i sparować ile wlezie z jak największą liczbą spar-partnerów, żeby różnorodność zachować i w monotonię nie popaść z jednym i schematów nie powielać.

I tak oto powstała suwalska Braushvinga :)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Paul Vunak
umówić się możesz na takim internetowym "placu", do którego linka Ci nie podamy, bo nas znowu zbanują i znów będę musiał zmieniać nick.

PW albo mail, albo GG, są co najmniej trzy sposoby żeby przesłać mi takie info zgodnie z regulaminem :)

Podobno ćwiczyłeś z Abanico czerwoną jaszczurkę? to prawda?

Niewykluczone, łatwiej by mi było powiedzieć gdyby kolega Abanico podesłał zdjęcie. Moją gębę widać na avatarku, więc łatwo poznać ktom ja jest, niestety samo Abanico zupełnie nic mi nie mówi.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024