Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paul Vunak


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Paul Vunak
Z tego co wiem Warszawska grupa jest chetna na sparingi - co do dogadania Kriss jest masterem i on prowadzi negocjacje wszelkiego rodzaju ;)
  • 0

budo_kriss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:HIC ET NUNC

Napisano Ponad rok temu

Re: Paul Vunak
Czy to Wy nie jesteście zainteresowani organizacją stażu z Radkiem w Polsce , czy on nie jest zainteresowany prowadzeniem stażu u nas?


Co to znaczy początki Floro i Radka? W tym czasie gdy nakręcono ten clip, Floro był już uprawniony do nauczania i mianowania istruktorów w KI, czy może się mylę?
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paul Vunak
mylisz sie, slowo "poczatki" tyczy sie Radka, dalej jest, ze Ray sie bawil :]
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Paul Vunak
Radek moze i by byl zainteresowany stazem tylko ze to drogo wychodzi, a ja mam dosc negatywne doswiadczenia jesli chodzi o organizacje seminariow. tym bardziej jesli tyczy sie to tak waskiego grona jak nozownicy...
Jesli mam doplacic kupe kasy (a tak to sie zazwyczaj konczy) do tego zeby Radek poprowadzil seminarium przez 1 dzien czy dwa, to wole wydac te sama kase i pojechac do niego na tydzien na trening prywatny :)
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Paul Vunak
Dalej idac, jezeli warszawskie szanowne grono jest zainteresowane sprowadzeniem Radka na seminarium (co nie bedzie latwe, bo on jest bardzo zajety ze wzgledu na swoje zobowiazania do sluzb specjalnych), to moge uzyc mojego uroku osobistego i pogadac z nim...
Jednak nie podejmuje sie spraw finansowo-organizacyjnych z powodu wymienionego wyzej oraz dlatego ze po prostu nie mam czasu...
  • 0

budo_kriss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:HIC ET NUNC

Napisano Ponad rok temu

Re: Paul Vunak
ok.
Mam jasność. Dzięki.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024