Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto szerszy na chodniku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_taz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kto szerszy na chodniku
Chyba każdy z nas niał taką sytuację kiedy idzie po chodniku a z naprzeciw idzie "szeroki koleś" mierzy wzrokiem z miną Bruca Lee po czym trąca barkiem. Mnie za czasów liceum często się to zdarzało bo oczywiście niechciałem ustąpić. Gdy zacząłem trenować i kiedyś jeden mnie szturchną (a miałem zły dzień) zatrzymałem go i pytam się czy nie zaciężkie telewizory niesie pod pachami :) , a tak poważnie pytam czy może udowodnić że jest taki świetny żeby mu miejscą ustępować a on na to- O sory, nie chciałem. Taka sytuacja powtorzyła mi się praktycznie tak samo drugi raz.Doszedłem do wniosku że to jest zwykłe podnoszenie ogonów. Teraz gdy takiego spotkam to z uśmiechem ustępuję mu miejsca.
Co wy o tym myślicie? :?:
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto szerszy na chodniku
eee tam.spróbuj tak : po prostu sie zatrzymaj ;) .wejdzie na ciebie ?przestawi cie?w kazdym razie sytuacja będzie ciekawsza ;)
  • 0

budo_smk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto szerszy na chodniku
ustap, przepusc, nie odpowiadaj na zaczepki

a odchodzac poglaszcz delikatnie batona ktorego masz pod kurtka i usmiechnij sie sam do siebie
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto szerszy na chodniku
I tak najczesciej z takiego pociagniecia barem wiele nie wynika.Wiele kolesi po prostu sie wozi,ale jak cos powiesz to juz opuszczaja wzrok.

Ale nie ma co celowo kogos pociagac z bara,bo na chodnikach jest przeciez miejsce dla wszystkich :) :) Poza tym,madry ustepuje glupiemu.
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto szerszy na chodniku
ustap frajerowi:D ja dzis jechalem tramwajem i poprosilem kolesia zeby puscil dziadka ktory lewdo stal na nogach zeby usiadl, a ze koles byl z kolezankami to musial oczywiscie po wstaniu mnie zmierzyc zeby nie bylo ze go przestawiam. oczywiscie bardzo sie przestraszylem i wysiadlem :wink: pozdrawiam :)
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto szerszy na chodniku
pogłaszcz batona:) wielu robi to nieswiadomie:)
sztuka walki- nawet walki na ulicy jest sztuką.
sztuka używana zbyt czesto, zaczyna śmierdzieć falsyfikatem.
ustap
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto szerszy na chodniku
A ja po dostaniu z bara dostawalem komentarze w stylu: "Co kurwa??" ale sobie szedlem dalej i nigdy nic z tego nie wyniknelo :) A i nigdy mi sie nie zdazylo zeby koles ktory idzie sam pociagnal mi z bara. Moze jak sa z kumplami to razem te telewizory nosza? :)
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto szerszy na chodniku
Pogłaszcz batona??? To mi się brzydko kojarzy... :lol: :wink:
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto szerszy na chodniku
Głodnemu chleb na myśli.
  • 0

budo_sepulka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mojego pokoju

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto szerszy na chodniku
Kumpel mial fajna sytuacje: idzie sobie po chodniku (a jest wysoki i raczej chudy) i z przeciwka idzie jakis knypek, pozycja jak do noszenia telewizorow. Wszedl tak na kumpla i polecial na glebe :lol: Rzucil kurwami i pogrozil kolegami, ale jak kumpel spojrzal to gosc spuscil wzrok, podkulil ogon i zwial, gdzie peiprz rosnie. :wink:
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto szerszy na chodniku
Ja do malych raczej nie naleze, a raczej zadko spotykam wiekszego od siebie na ulicy i czesto napotykaja mnie "barowe" proby meskosci na ulicy. Jak mnie taki zaskoczy bo sie zamysle mowie przepraszam i ide dalej :>. Ale przewaznie ustepuje dzieciakom :> beda mieli co wspominac przy piwie wieczorem jak sie ich taki grubas zlakl :D
  • 0

budo_pinek21
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto szerszy na chodniku
Jak taki typ chodzi szeroko to albo znaczy ze ma bardzo niska samocene albo ortopeda mu tak kazal :lol: :lol: :)
Ja zawsze ustepuje chodze miedzy ludzmi jak miedzy "pacholkami" bo bardzo lubie ludzi nawet tych "glupich" 8)
Ja najczesciej spotykam sie z czyms takim jak ide z dziewczyna to wtedy ja tracaja inne dziewczyny 8O zabawne ! Jakie laski potrafia byc zadziorne. :twisted:
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto szerszy na chodniku
no tak, wrzody pod pachami to smutna sprawa. ja, z litości, ustępuję. :cry:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto szerszy na chodniku
Oooo... ja już chyba zacząłem wyrastać z bycia ofiarą ulicznych zaczepek, ale czas jakiś temu zdarzyło mi się trafić (a własciwie być trafionym) przez takiego patrzącego bykiem twardziela. I faktycznie - był z kolegą :) Z tym, że ja go namierzyłem jako źródło problemów zanim jeszcze wpadł na pomysł żeby mnie trącić - więc kiedy doszło do spotkania barków, byłem dość mocno oparty na stopie "na skos" od barku. Czegoś się na paru treningach Tai Chi nauczyłem jednak ;) Kolo większy ode mnie sporo (cholera, wszyscy chyba są ode mnie sporo więksi) odbiłe się ode mnie jak od ściany, zatoczył, prawie przewrócił. Odwróciłem się do gościa z uśmiechem pytając czy mogę jakoś pomóc... Obaj zgłupieli 8O

Nie chcieli pomocy to sobie poszedłem 8)

Zasadniczo jednak jestem zwolennikiem omijania problemów.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_middle finger
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto szerszy na chodniku

ustap frajerowi:D ja dzis jechalem tramwajem i poprosilem kolesia zeby puscil dziadka ktory lewdo stal na nogach zeby usiadl, a ze koles byl z kolezankami to musial oczywiscie po wstaniu mnie zmierzyc zeby nie bylo ze go przestawiam. oczywiscie bardzo sie przestraszylem i wysiadlem pozdrawiam


Ustąp. Jedzie babcia taramwajem. a nad nią kiwa się skinhead. Babcia wstaje i mówi:
-Usiądź sobie biedne dziecko.
Na to kobieta za nią:
-Jakie biedne, niech pani spojrzy, Chłop jak dąb.
A babcia:
-No co pani, nie dość, że po chemioterapi, to jeszcze ortopedyczne buty nosi.

To oczywiście dowcip :)
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto szerszy na chodniku
Kumpel raz po pijaku omyłkowo dziemczyne z barka potrącił (w sumie wpadł na nią) a ta mu wpierdol spuściła!! :D Kocham Wrocław!!!!!

Pozdro&Respekt
  • 0

budo_pan3er
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraqf

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto szerszy na chodniku

Głodnemu chleb na myśli.

Glodny glodnemu zawsze wypowie ! :D :wink:
Wielu z Was mowi USTAP. Madry glopiemu ustepuje..... i dlatego ten swiat tak wyglada ! :D :wink:
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto szerszy na chodniku
otóż to!!
  • 0

budo_smk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto szerszy na chodniku

Głodnemu chleb na myśli.

Glodny glodnemu zawsze wypowie ! :D :wink:


lecz syty glodnego nie zrozumie :idea:
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto szerszy na chodniku
ja widzialem taka historie w Londynie, ze na szerokim przejsciu dla pieszych koles zderzyl sie barkami z jakas kobieta.
No i ona podniosla wrzask - co to kurwa ma znaczyc. on jej cos niegrzecznie odpowiedzial a ona sie na niego rzucila i chciala go bic. ale na szczescie (dla niego) uciekl.
a mysle ze mogli tych emocji uniknac, gdyby zwracali uwage na to co sie dzieje i elegancko skrecili tulow na przejsciu.
Silvio
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024