Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ulice


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_nemjon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin Town

Napisano Ponad rok temu

Ulice
Pytanie czy są ulice w twoim mieście w które niekiedy strach jest wejść(oczywiście dla zwykłych śmiertelników)? U mnie to będzie między innymi boczna Mickiewicza koło LO 6 zawsze siedzą tam jakieś gnoje ktore jak popiją to zaraz by sobie coś "skroiły".
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice
U mnie strach wejsc w centrum nawet w dzien, a co dopiero w nocy....ostatnio jakas dziewczyne pocwiartowali, wsadzili do wora na smieci i podrzucili kolo supermarketu...kiedys tam goscia podpalili.......dlatego miedzy innymi niecierpie miasta w ktorym mieszkam :evil:
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice

U mnie strach wejsc w centrum nawet w dzien, a co dopiero w nocy....ostatnio jakas dziewczyne pocwiartowali, wsadzili do wora na smieci i podrzucili kolo supermarketu...kiedys tam goscia podpalili.......dlatego miedzy innymi niecierpie miasta w ktorym mieszkam :evil:

O kurwa mać.....U mnie ze wzgledu ze w duzym miescie nie mieszkam nie jest tak zle, tzn. nie cwiartuja ludzi,ale zwyrodnialców i pojebów jest od cholery.
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice
W Poznaniu ogolnie najgorsze sa chyba duze osiedla postkomunistyczne,tak jak np. Piatkowo,Rataje itd. Ale ja bym tam nie panikowal,bo nie wolno uogolniac.Ogolnie wiara mawia,ze najgorsze sa Lazarz i Wilda,a moim zdaniem nie jest to do konca prawda.Przynajmniej ja tak mysle.Chodzilem na Wildzie do szkoly i nie bylo tak zle.
Slyszalem tez,ze na Zawadach co jakis czas znajduja ludzi w smietnikach Rethmanna.Przykra sprawa.

Ja sie tam mimo wszystko nie daje wkrecac za bardzo w takie historie.
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice
A słyszał ktoś z Was o świętochłowickich Lipinach? :twisted:

Kiedyś TV zrobiła tutaj reportaż pt "Tu wódka jest Bogiem ,a wiara nałogiem" :) Potem ludzie na uczelni dziwnie na mnie patrzyli :wink:
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice
a słyszał z was o trójkacie wrocławskim :) to jest dopiero coś prawdziwy dreszczyk emocji jak się wraca z imprezy do domu :D tylko trzeba uwarzać nie należy poruszać sie po trójkacie bez kelvaru bo może źle się skonczyc :P a wogóle to najbezpieczniej jest poruszać sie w jakims transporterze opancerzonym :D a teraz prawdziwy rarytas dla ludzi z poza wrocka kto z was słyszał o Nowym Dworze ?? 5 lat temu była to dzielnia kilkanaście razy gorsza od trójką bo była zamieszkiwana przez NS którzy lubili się bawić w typowe dla siebie zabawy.Od jakiegoś czasu troche ich przetrzebiło ale dalej można dostać tam wpiedol za "krzywy ryj", "naszywke" albo za "zbyt nisko opuszczone spodnie" mieszkam w okolicy to wiem co się tam dzieje naprawde miodzio :D
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice
puent co ty pierdolisz? Nowy Dwór niebiezpieczny? Żeby tutaj oberwać (tutaj) trzeba sie o to nieźle postarać...
Trójkąt? chyba 10 lat temu... teraz nie jest wcale źle...

Wogóle miasto jest spokojne... najgorsi to są u nas cyganie :evil:
  • 0

budo_szalony
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice

W Poznaniu ogolnie najgorsze sa chyba duze osiedla postkomunistyczne,tak jak np. Piatkowo,Rataje itd. Ale ja bym tam nie panikowal,bo nie wolno uogolniac.Ogolnie wiara mawia,ze najgorsze sa Lazarz i Wilda,a moim zdaniem nie jest to do konca prawda.Przynajmniej ja tak mysle.Chodzilem na Wildzie do szkoly i nie bylo tak zle.
Slyszalem tez,ze na Zawadach co jakis czas znajduja ludzi w smietnikach Rethmanna.Przykra sprawa.

Ja sie tam mimo wszystko nie daje wkrecac za bardzo w takie historie.

W blokowiskach jest tak, że jak znasz odpowiednią wiare to i na innych osiedlach cie nie rusza. Kożej jest jak jestes zwyklym obywatelem to wtedy iw kosciele mozesz oberwac. A jesli chodzi o Wilde to też chodiłem tam do bydy a teraz na treningi inic zlego mnie jeszcze nie spotkalo i mam nadzieje ze nie spotka.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice

Wogóle miasto jest spokojne... najgorsi to są u nas cyganie :evil:

Naszczescie pare lat temu wytepiono u nas jakies 90% ,teraz sie boją.
Co nie znaczy ze nie nalezy tepić ich dalej :wink: .
  • 0

budo_black_ninja
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice
W kazdym miescie znajdzie sie jakas mniej ciekawa okolica.
W Poznaniu nie ma juz takich strasznych okolic :)
Mozna by powiedziec, ze niektore czesci Jezyc, albo Grunwaldu. Jezeli tak to obstawiam: Ognik, Marcelinska, Swoboda, Bukowska, Zeylanda, kawalek Wildy (na wysokosci Bema i wyzej) no i moze jeszcze Piotra Skargi na Gorczynie (sam tam mieszkam, ale w sumie mowie: nie jest juz tak zle jak jeszcze kilk alat temu) :)
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice

U mnie strach wejsc w centrum nawet w dzien, a co dopiero w nocy....ostatnio jakas dziewczyne pocwiartowali, wsadzili do wora na smieci i podrzucili kolo supermarketu...kiedys tam goscia podpalili.......dlatego miedzy innymi niecierpie miasta w ktorym mieszkam :evil:


I to wszystko w Będzinie...?!? 8O Zaczynam się bać.
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice

I to wszystko w Będzinie...?!? 8O Zaczynam się bać.

No niestety tak tak jest u nas, Bedzin to cholerna dziura, i niestety dzieja sie takie rzeczy jak napisalem wyzej, policja co jakis czas wylapuje kogos, ale widocznie to za malo.
  • 0

budo_tico
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mars

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice
Ostatnio zaciukali kolesia na Wildzie w Poznaniu, bo źle się spojrzał. To samo mówi za siebie!! __________ :idea:
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice
narcyz<--- napisałem że 5 lat temu :) chodziaż teraz też możesz oberwać od OHP chyba że trzymasz z nimi w takim wypadku strzeż się :twisted: :wink:
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulice
no tak, Krośnieńska... :D zapomniałem o tym. :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024