Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opis zdażenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_greebo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Opis zdażenia
Trafiłem ostatnio na taki opis sytuacji, w rolach głównych występują dwa dresy, ofiara, komórka, MP3 player, oraz nóż:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

I po własnych doświadczeniach doszedłem do wniosku że sam mam takie samo podejście.
A jakie zdanie mają koledzy i koleżanki?
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia
Masz takie samo podejście?! 8O :?

Dawać się kroić jakimś cieniasom? A zresztą nad czym się rozwodzić - mnie nikt nie próbuje zaczepiać.

Całkiem teoretycznie: bym się nie wahał specjalnie z użyciem noża w tej sytuacji. Poza tym ćwokom trzeba pokazać ich miejsce - oni będą to inaczej dalej robić.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia
autor ma niezly talent literacki i teksty...w sumie rozwiazanie tez niezle

Jak mówiłem, generalnie brzydzę się przemocą, ze szczególnym uwzględnieniem przemocy względem mojej osoby.

:)
  • 0

budo_greebo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia

Masz takie samo podejście?!


Cóż uważam że isnieje pewna granica do której nie warto się narażać. Miesiąc w szpitalu, i wstawianie nowych zębów jest warte więcej niż 50 zl które dałem za telefon. To samo jeżeli pocioł by gości zamiast dać oddać jakieś grosze? Nie każdy przejdzie nad czymś takim do porządku dziennego.

Dawać się kroić jakimś cieniasom? A zresztą nad czym się rozwodzić - mnie nikt nie próbuje zaczepiać.


No to masz farta.
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia
[quote]Dawać się kroić jakimś cieniasom? A zresztą nad czym się rozwodzić - mnie nikt nie próbuje zaczepiać.
[/quote]

No to masz farta.[/quote]
Albo raczej odpowiednią budowe ciala, nóz w lewej kieszeni i palke teleskopową w prawej. :D
A tak pozatym te koles co to pisal musial byc niezle walnięty, co tydzien mu komore kroili a on nic, nawet..... eh szkoda gadać o takim matole.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia
Co oni nie widzieli tego noza? :roll:
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia

Masz takie samo podejście?! 8O :?

Dawać się kroić jakimś cieniasom? A zresztą nad czym się rozwodzić - mnie nikt nie próbuje zaczepiać.

Całkiem teoretycznie: bym się nie wahał specjalnie z użyciem noża w tej sytuacji. Poza tym ćwokom trzeba pokazać ich miejsce - oni będą to inaczej dalej robić.


Oj combat uzycie noza to juz calkiem zupelnie inna spiewka poto trenuje sie MA zeby sobie radzic bez broni ja noza bal bym sie kiedykolwiek uzyc- pomysl cale zyci przez to spieprzone mozesz miec
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia

Cóż uważam że isnieje pewna granica do której nie warto się narażać. Miesiąc w szpitalu, i wstawianie nowych zębów jest warte więcej niż 50 zl które dałem za telefon.


Z jednej strony się zgodzę, z drugiej strony dwóch gości - to musieliby być naprawdę solidni zawodnicy jak dla mnie! A po ulicach w większości chodzą leszczyki. No cóż - nie jestem typem którego się zaczepia.

Co najmniej jeden z tych leszczy szukałby kolan, jajek i nosa.

W ramach treningu robiłem schematy typu 2/1 itp.

Druga kwestia: wielu ludzi ma problem gdyby dali się skroić - ta sytuacja by ich męczyła przez następny miesiąc etc.

To samo jeżeli pocioł by gości zamiast dać oddać jakieś grosze? Nie każdy przejdzie nad czymś takim do porządku dziennego.


Pociąć jakichś frajerów - żaden problem. Czysta przyjemność :wink:

No to masz farta.


To nie jest fart :twisted:

Arkus - te klimaty.

1) Mam odpowiednie nastawienie i wygląd.
2) Nie boję się żadnych frajerów tego typu.
3) Pisałem o tym na WWW zresztą - Taktyka Walki.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia

Oj combat uzycie noza to juz calkiem zupelnie inna spiewka poto trenuje sie MA zeby sobie radzic bez broni ja noza bal bym sie kiedykolwiek uzyc- pomysl cale zyci przez to spieprzone mozesz miec


Sporo trenowałem noża. Popatrzyłbym tylko czy nie ma za dużo świadków i jazda. To jedyny problem. Z tym, że musiałaby być naprawdę ciężka sytuacja (jak była dla tego lamusa) - czyli ręce i nogi by prawdp. wystarczyły.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia
dwa pytania combat: co to wedlug ciebie znaczy lamus? czemu nazywasz tak tego goscia? na moj gust to bardzo inteligentny chlopak, ma talent dziennikarski. rozumiem ze problemem jest to ze sie boi przemocy i nie radzi sobie z przemoca? heh, 90% ludzi to lamusy? ale z ciebie jest megaloman. chyba w zyciu wiekszego nie widzialem.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia
Wyluzuj.

Chodzi tylko o wyłącznie o wytrenowanie, odpowiednie podejście i "nie dać się skroić". Jak już gość daje się kroić, nie powiadamia "stróżów porządku" - po co to obszernie opisywać w sieci? :roll:

Gościom poszło łatwo, spróbują znowu i znowu. Łatwa kasa - czyli duża nagroda za niewielki wysiłek, większa motywacja.

No nie mów - że Ty byłbyś łatwym celem - jakoś w to nie wierzę :twisted: . Kasa ładowana w treningi poszła by na marne. Jak tak sobie m.in. myślę - po coś chyba trenuję sztuki walki - nie? Po coś te setki godzin na siłowni ...
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia
nie odwracaj kota ogonem. to ze mnie problem krojenia nie dotyczy nie znaczy wcale ze ktos kto jest slaby fizycznie jest lamusem. sa rzeczy ktore wartosciuja ludzi; dziela na lepszych i gorszych. umiejetnosc bicia sie taka rzecza nie jest. a jechanie innych dla sportu owszem.
  • 0

budo_shostack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia
Heh...a ja powiem tak...

Co innego unikać walki, a co innego walczyć o swoje...

Ja np. nie mam wyrzutów sumienia jak idę ulicą i widząć 3 drechów zmieniam pas, bo to dla mnie normalne - - nie szukam zaczepki, z kolei do mnie też nikit nie podchodzi, bo nie wyglądam a takiego co łatwo się poddaje - ale to już inna sprawa

Ale w sytuacji gdzie już definitywnie wiadomo że dojdzie do fizycznej konfrontacji (bo z tłukami nie warto sobie warg obijać), nie wahałbym się wbić kolesiowi jaja do środka...noża wolałbym nie używać, ale wyznaje zasadę że "albo on, albo ja"..więc wszelkie techniki poznane na treningach są tu dozwolone :D

Wszystko zależy od sytuacji.... :roll: :twisted: :lol:
  • 0

budo_lowkick
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia
a po co ten kolezka takie sprzety jak discman przy sobie targa ? nie pierwszy raz go skroili to moglby sie nauczyc i na przyszlosc nie latac po podejrzanych okolicach ze sluchawkami na uszach i playerem w kieszeni.
  • 0

budo_shostack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia
też prawda.... 8)
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia

nie odwracaj kota ogonem. to ze mnie problem krojenia nie dotyczy nie znaczy wcale ze ktos kto jest slaby fizycznie jest lamusem. sa rzeczy ktore wartosciuja ludzi; dziela na lepszych i gorszych. umiejetnosc bicia sie taka rzecza nie jest. a jechanie innych dla sportu owszem.


No to właśnie tłumaczę - tylko patrząc pod jednym kątem. A dzielenie na lepszych i gorszych - ehh - to jest w ogóle ciężka sprawa.

Na marginesie: Lamus, budynek gospodarczy murowany lub drewniany, usytuowany niedaleko dworu lub chałupy. Służył do przechowywania zboża, żywności, sprzętu gospodarskiego. Lamusy charakteryzowały się rzutem czworobocznym, rzadziej kwadratowym, często z podcieniami lub gankami. Dachy miały zwykle dwu- lub czterospadowe, namiotowe i łamane. Lamus był charakterystyczny dla polskiego budownictwa wiejskiego.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_greebo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia

a po co ten kolezka takie sprzety jak discman przy sobie targa ? nie pierwszy raz go skroili to moglby sie nauczyc i na przyszlosc nie latac po podejrzanych okolicach ze sluchawkami na uszach i playerem w kieszeni.


No właśnie chyba się nauczył skoro nosi przy sobie nóż.

Gościom poszło łatwo, spróbują znowu i znowu. Łatwa kasa - czyli duża nagroda za niewielki wysiłek, większa motywacja.


No właśnie nie wiem czy doczytałeś do końca zdażenia czy tylko pierwszy akapit. Bo z opisu wynika nie to że nie taki ostatni lamus który nie potrafi się nawet postawić, bo jak chce to potrafi. Gość nie spanikował, wyjoł nóż i otworzył tak że tamci się nawet nie zorientowali, prawdopodobnie zdążył by dziabnąć obu zanim by zajarzyli co się dzieje, wziąć swój telefon i pójść dalej.
Tylko pytanie czy warto by było?
Combat dla dużej części ludzi pobicie kogoś, a tym bardziej pocięcie nożem to nie jak ty napisałeś "czysta przyjemność".
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia
Ja bym napewno nikogo nie pociął nożem jakby chiał mi zabrac komórke,za takie gówno nie chciałbym siedzieć w pierdlu,ale gdyby ta sama sytuacja miala miejsce w USA to odstrzeliłbym frajerowi łeb.
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia
Ja tam z opisu sytuacji wyczytalem, ze ci kolesie wcale tacy pewnie nie byli oni poprostu zerowali na takich ludziach, do ktorych podejdziesz i powiesz dawaj komorke a oni sie jeszcze pytaja czy portfel tez chca ? Moim zdaniem jezeli na samym poczatku twardo by postawil na swoim tak jak zrobil to z tym " samograjkiem" nic by nie stracil.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia
warto jednak wziac pod uwage ze nie wszyscy sie interesuja sztukami walki i nie wszyscy cos takiego cwicza. wiecej powiem, gosciu wyraznie zaznaczal ze przemocy nie lubi. tak dziala olbrzymia wiekszosc ludzi. nie widze najmniejszego powodu zeby nazywac kogos lamusem. natomiast pisanie ze bicie kogos jest czysta przyjemnoscia jest chore. a wklejanie jakis chorych definicji nie na temat jest spamem (ew. bezsensownym pierdoleniem, jak kto woli)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024