Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_nemjon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin Town

Napisano Ponad rok temu

Jak???
NO własnie Jak? Jak wg. was wygląda "typowy" koleś z pod ceimniej gwiazdy? Chodzi o to aby przedsawić opinie forumowiczów na ten temat. opis bez doświadczenia psychicznego typu ze z patologicznej rodziny albo coś w tym stylu, chodzi o przedstawienie wizerunku "poczciwego" złodzieja.
To ja zaczne w ten sposob.
Skóra/dres, papierosik papieros, tłuste włosy, stojący w jednym miejscu, lustrujący wszystkich dookoła, i może jeszcze jego koledzy siedzą niedaleko.
Coś w tym stylu, co pewien czas trzeba będzie trzeba zrobić podsumowanie.(oczywiście jak temat bedzie sie rozwijał)

Pozdrawiam.
Nemjon
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak???
Skóra, dres itp. to norma przecie. Jeśli chodzi np. o kieszonkowca to pewnie starają sie wyglądać normalnie, chyba nie prowokują wygladem. Ale takiego "typa spod ciemnej gwiazdy" idzie rozpoznać na kilometr. Najgorsi są ci niepozorni
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak???
niski ale żylasty ubrany w dresy albo inne luźne ciuchy w adidaskach tak z regóły wyglądają kieszonkowcy a ci spod naprawde ciemnej gwiazdy,co tu gadać każdy z nas spotkał takiego człowieka :) kazdy wie jak taki jegomośc wygląda wymiary 2x3 metry ;) w obstawie swoich kolegów łapa i postura jak u goryla (umysł zresztą też :]) z regóły przesiadaja w BMW z przyciemnianymi szybami ;)
  • 0

budo_nemjon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin Town

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak???
dodajmy Ze w BMW zazwyczaj leci muzyczka typu UMC UMC UMC bass ma max 0 wokalu
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak???
Mała sugestia - mogłeś inaczej temat sformułować
  • 0

budo_moskit997
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak???

dodajmy Ze w BMW zazwyczaj leci muzyczka typu UMC UMC UMC bass ma max 0 wokalu


Jeśli chodzi o szczegóły to BMW jest "przeterminowane" teraz na topie jest Honda lub Audi :)
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak???
Panowie nie opisujcie tak dokładnie, bo jeszcze ktoś pożądny rano przed lustrem wpadnie w panikę :) :)
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak???
Wiecie - kolo czyta rano te posty, idzie do przedpokoju, naciąga skóre, poprawia łańcuch na szyi, głaszcze pitbula na dowidzenia i zabiera kluczyki od Audicy. Nagle patrzy w lustro i co widzi ?? :) :) gościa z waszych opisów i do tego ten wzrok tęskniący za rozumem....
Gość wsiada do windy jedzie na ostatnie piętro i z okrzykiem" PRECZ STEREOTYPOM......" rzuca się z dachu :) :)

HEHE sorki za bzdury ale po nocce jestem i korbe mam :) :)

Pozdro&Respekt
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak???
Tu nie chodzi raczej o wyglada, ale o zachowanie. Obok jednych ludzi przechodze spokojnie a jak zobacze innych jestem czujny i uwazam. Przynajmniej ja mam taki instynkt i jak na razie nie zawiodl mnie.
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak???

Jeśli chodzi o szczegóły to BMW jest "przeterminowane" teraz na topie jest Honda lub Audi :)


No to dupa... Proszę, nie dyskryminujcie mnie. Ja też jeżdzę Hondą. A czasem po treningu, to i dresik się zdarzy. Całe szczęście, że nie mam skóry :)
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak???
Typy spod ciemnej gwiazdy wyglądają tak samo jak normalni ludzie. Przeciez nie pisze mu na czole złodziej.
  • 0

budo_nemjon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin Town

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak???
Może powinno sie tym złapanym pisać na czole że juz jest złodziej albo niech ci zamiast mowić "dawaj kase" to tylk owyrobili by sobie legitymacje dale ci taki legitke a juz sam wiesz o co chodzi.
Ale straszne odeszliśmy od tematu więc obrót o 180 i jazda dalej!!!!!!
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak???
ja jeszcze jeden off topic do twojej wypowiedzi Nejon :] kto czytał książke terrego pratheta Straż! Straż! Straż! albo inne dziejące się w tym samym mieście ?? można by zaczerpnąć tamtejszy pomysł a mianowicie zalegalizowac gildie złodzieji :] i dać im limity złodziejstwa :D a gildie same zajmowały by się nielegalnymi kradziejami :]
  • 0

budo_vvd_might
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak???
tzw gosice z pod ciemnej gwiazdy, maja swoj charakter kryminogenny uwarunkowany w gneach... chyba trzy genotypy X jak dobrze pamietam... sa tzw super samcami :) ps. biologia rulez :P
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak???
taki koles zazwyczaj bywa bezczelny i bezwzgledny ale cwany tylko przy lub razem z kumplami.
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak???

taki koles zazwyczaj bywa bezczelny i bezwzgledny ale cwany tylko przy lub razem z kumplami.

Wychodzi na to ze to ty nim jestes :rofl:
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak???

NO własnie Jak? Jak wg. was wygląda "typowy" koleś z pod ceimniej gwiazdy?

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika ;)
  • 0

budo_pablozoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P - ń

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak???
Dwaj ostatni dobrze się kamuflują :) Ale źle im się z oczu patrzy :lol:

A co do tematu - wolałbym nie generalizować bo kiedyś wyskoczy mi jakiś kolo, a ja sobie pomyśle: "Spoko to pewnie leszcz jakiś, przecież na BUDO opisywaliśmy go inaczej" a ten mi kose w brzuch wpakuje, albo co. Dziękuje bardzo. Wole moją paranoję :wink:
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak???
Zawsze trudno oceniac ludzi po wygladzie bo czasem ten co wyglada podejzanie jest w gruncie rzeczy sympatycznym kolesiem. Rownie dobrze moze na ulicy zaczepic koles zadbany w gajerku mowiacy porawna polszczyzna itp. Wydaje mi sie ze nie ma regul. Czesto wzniejsze jest aby zdac sie na swoj wlasny instynkt lub obserwowac ruchy zdac sie na mowe ciala danej osoby. Jak ktos gdzies powiedzial czlowiek nie nauczyl sie jeszcze klamac cialem. Tyczy sie to zarowno napastnika jak i potencjalnej ofiary zachowujac pewny krok wyprostowana sylwetke tez dajemy innym znak ze jestesmy pewni siebie.
  • 0

budo_nemjon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin Town

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak???
daje 100 pkt. za celującą odpowiedz spajkowi. :) :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024