Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opis zdażenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia
1) Specjalnie dałem taką definicję - bo to pojęcie nie istnieje jako ścisła definicja w języku. Jak powiesz jak to rozumiesz, to się dogadamy.

2) Nie lubi przemocy - to po cholerę mu nóż?

3) Gość robi podstawowe błędy taktyczne - no trudno - ofiara.

4) "pisanie ze bicie kogos jest czysta przyjemnoscia jest chore" - no trudno - większość trenujących to chorzy ludzie :wink: :twisted: Płacą za to aby bić i dostawać po pysku :wink:
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia

2) Nie lubi przemocy - to po cholerę mu nóż?

3) Gość robi podstawowe błędy taktyczne - no trudno - ofiara.

4) "pisanie ze bicie kogos jest czysta przyjemnoscia jest chore" - no trudno - większość trenujących to chorzy ludzie Płacą za to aby bić i dostawać po pysku



2.Po to zeby sie bronić,nie lubic przemocy a mieć ochote sie obronic to 2 różne sprawy no nie ? Przeciez nie pojdzie do nich jak sw.Franciszek z Asyżu :X :X :X
3.Nie kazdy nazywa sie Rommel.........
4.Combat ty trenujesz zeby kogoś bić ? Chyba 99% +- 1% (TY) wie ze walczyć a bić kogoś to dwa różne pojęcia.
Ja nie płace po to zeby kogoś bić,nie jestem popierdoleńcem.
Jak tak ktos lubi to prosze bardzo,sado-maso i te sprawy,tam bedzie mial 100% satysakcji.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia
Walka jak jesteś lepszy sprowadza się do BICIA przeciwnika, myślałem że to oczywiste. Jak jesteś gorszy - to DOSTAJESZ (jesteś bity). Jak nie wierzysz - posparuj nieco.

Jak nie umie używać noża - to niech go nie nosi. Goście by go znaleźli i mogliby zrobić sporą krzywdę - jego własną bronią.

Taktykę ma w sieci, na forach... i wystarczy pomyśleć.
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia
Combat. Zapomniałeśo Sun Tzu :lol:
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia

Walka jak jesteś lepszy sprowadza się do BICIA przeciwnika, myślałem że to oczywiste. Jak jesteś gorszy - to DOSTAJESZ (jesteś bity). Jak nie wierzysz - posparuj nieco

Sparuje co nieco i wiem o co chodzi,ale takie "bicie" ,a takie ,uliczne bicie to tak czy owak 2 rozne sprawy.
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia

1) Specjalnie dałem taką definicję - bo to pojęcie nie istnieje jako ścisła definicja w języku. Jak powiesz jak to rozumiesz, to się dogadamy.

2:wink:


hm ty podales jeden z desygnatow nazwy lamus, a nie istnieje to cos takiego jak definicja scisla.
Definicje:rownosciowe(klasyczna i nieklasyczna) i przez postulaty, akurat zakres wyrazu lamus w tym przypadku jest ostry bo wspolczesnie uzywa sie go w jednym tylko znaczeniu :) co ta logika robi z czlowieka
  • 0

budo_moskit997
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia

a po co ten kolezka takie sprzety jak discman przy sobie targa ? nie pierwszy raz go skroili to moglby sie nauczyc i na przyszlosc nie latac po podejrzanych okolicach ze sluchawkami na uszach i playerem w kieszeni.


Popieram wypowiedz calkowicie. Koles robi te same bledy !!!
Przeciez kurde wiadomo, ze zwrocil na siebie uwage przez to ze popatrzyl na godzine w telefonie i jescze afiszowal sie sluchawkami. A tyle sie mowi zeby nie prowowkowac !!!


Pozdrawiam Maciek
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia
hehe, zaraz powiecie ze sam sobie winien :D
ps. ja zapisalem sie na sw nie po to zeby miec PRZYJEMNOSC z bicia tylko po to zeby sie BEZ ZADNEJ PRZYJEMNOSCI umiec obronic w sytuacjach podobnych do tej opisanej wyzej. podtrzymuje co powiedzialem: odnajdywanie przyjemnosci w biciu kogos jest chore. i to nie ja tak twierdze tylko psychiatrzy.
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia
zdaRZenie
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia

hm ty podales jeden z desygnatow nazwy lamus, a nie istnieje to cos takiego jak definicja scisla.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia

ps. ja zapisalem sie na sw nie po to zeby miec PRZYJEMNOSC z bicia tylko po to zeby sie BEZ ZADNEJ PRZYJEMNOSCI umiec obronic w sytuacjach podobnych do tej opisanej wyzej. podtrzymuje co powiedzialem: odnajdywanie przyjemnosci w biciu kogos jest chore. i to nie ja tak twierdze tylko psychiatrzy.


Ekhm - czas wreszcie nauczyć się czytać EMOTIKONY- prawda? I to nie ja tak twierdzę - tylko admin :wink: 8O
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia
krojenie mnie jakos nie dotyczy - widać nie jestem typem ofiary (tu wiktymologia się kłania) poza tym stary jestem więc małolaty mnie nie zaczepiają, ale daleki jestem od tego zeby mędrkowac co ja bym nie nawywijał w danej sytuacji!!! dwóch gosci zgranych ze soba moze całkiem niezłego gościa oklepać i nic w tym dziwnego nie ma. Faktem jest ze noszenie na wierzchu komóry, discmana roleksa itp przedmiotów to głupota a za tę trzeba płacic ale mówienie ze na treningu ćwiczyłem sytuację 2 na 1 tez na taką zakrawa-owszem niektóre doswiadczenia mozna przeniesc ale kazda sytuacja jest inna-własciwie jest jeden skuteczny sposób:natychmiastowa reakcja w razie podejrzenia o krojenie:albo natychmiast spie....ać albo bic z foranta jak juz podejdą zanim zaczną wstawiać jakiekolwiek teksty.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia
wiesz co combat? zrob o emotikonach stronke i linki dawaj.
  • 0

budo_reaver
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk / Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia
Podobno jest coś takiego jak wizerunek społeczny...

Jeśli widać po kolesiu, że jest nadziany kasą,a przy okazji wszystko bez oporu odda,i jeszcze się posika w gacie ze strachu,to pewne,że go skroją,bo to WIDAĆ. Zupełnie inaczej się myśli o okradzeniu człowieka wysokiego,wyprostowanego,lekko przypakowanego,wyrażnie pewnego siebie(może te cechy wydają się śmieszne,ale tak jest),bo wiadomo ,że tak łatwo się nie da. Wystarczy sam wzrost + inne "gadżety" żeby znacznie ułatwić sobie życie "w dresowej dżungli" ;)

P.S. Nawet policja po napadach podobno radzi,żeby zapisać się na SW,bo to dodaje pewności siebie...chyba o czymś to świadczy...
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia

wiesz co combat? zrob o emotikonach stronke i linki dawaj.


Nie mam czasu lol
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia

mówienie ze na treningu ćwiczyłem sytuację 2 na 1 tez na taką zakrawa-owszem niektóre doswiadczenia mozna przeniesc ale kazda sytuacja jest inna


Nie twierdzę nic innego.

własciwie jest jeden skuteczny sposób:natychmiastowa reakcja w razie podejrzenia o krojenie:albo natychmiast spie....ać albo bic z foranta jak juz podejdą zanim zaczną wstawiać jakiekolwiek teksty.


Dokładnie.
  • 0

budo_bfree
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia
heh
dzisiaj mnie spotkala taka sytuacja ide sobie ulica swietokrzyska (dosc duzo ludzi tamtedy chodzi) nagle ktos mnie lekko puka po ramieniu i mowi wyskakuj z komorki ja si eodwracam do niego i mowie "spierrrr...laj" koles nei wie co sie dzieje mina zupelnie inna nagle takim zmiekczonym potulnym glosem koles sie pyta masz jakas kase ja sciagam kaptur z glowy parze sie kolesiowi w slepia jak bym mial go zaraz zabic i mowie a ch....j cie to obchodzi on cos zaczyna mowic ze zna moich kumpli ze oni mnie wystawili (nie wiem w ogole o co mu chodzilo) i odpowiadam co ty qr..a piero...isz powiedzialem potem Nara oni o dziwo tez mi odpowiedzieli nara i sobie poszedllem ...

Tak wiec jak si eodrazu czlowiek postawi pokaze ze jest sie zdecydowanym itp.. to dresiki miekna nawet ich zamurowywuje a bylem przygotowany juz jednemu przypie..lic ale widzialem ze zluzowali to odszedlem nie bylo po co sie bic tym bardziej ruchliwa ulica ...
  • 0

budo_orka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia

Trzej sprawcy pobili mieszkańca Starachowic, grożąc mu także użyciem noża. Sprawcy ukradli mężczyźnie pieniadze, plecak i tuner do odbioru telewizji satelitarnej. Policjanci zatrzymali w pościgu sprawców rozboju oraz odzyskali w całości skradzione mienie.


Rada dla tych co nie potrafili sie obronic - zgłoście przynajmniej fakt Policjantom. Podajcie rysopisy, opiszcie jak byli ubrani sprawcy, wskażcie kierunek w jakim poszli.
Z tekstu tego chlopaka zrozumialem, ze nie zglaszal on chyba tych zajsc na policji - wedlug mnie totalny błąd. Zawsze jest szansa odzyskania utraconych rzeczy.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia

Trzej sprawcy pobili mieszkańca Starachowic, grożąc mu także użyciem noża. Sprawcy ukradli mężczyźnie pieniadze, plecak i tuner do odbioru telewizji satelitarnej. Policjanci zatrzymali w pościgu sprawców rozboju oraz odzyskali w całości skradzione mienie.


Rada dla tych co nie potrafili sie obronic - zgłoście przynajmniej fakt Policjantom. Podajcie rysopisy, opiszcie jak byli ubrani sprawcy, wskażcie kierunek w jakim poszli.
Z tekstu tego chlopaka zrozumialem, ze nie zglaszal on chyba tych zajsc na policji - wedlug mnie totalny błąd. Zawsze jest szansa odzyskania utraconych rzeczy.


Ta raz sie zerwalem z kolega z lekcji ( :) ) i jakos pod palacem go ojebali z kom - mlodzi bylismy a ich bylo 3 starszych. Niewiem ale mojego telefonu cpuny (tak wygladali) nie wyczaili. Smieszne jest to ze radiolka stala 30 metrow od nas.. Ale nie o tym chcialem napsiac.
Poszlismy zglosic na policje i co? nie zeznawalismy an raz (lol) ja musialem czekac az on skonczy i wyszlo razem ponad 5 godzin. smeichu warte - oczywiscie sprawcow nie zlapali.

Jak innego mojego kolege skroili i zlosil to na policje to za pare miesiecy do nieog przyjechali zeby rozpoznawal jakies zdjecia 8O nic z tego i tak nie wyniklo

niestety roznie z tym bywa :?
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opis zdażenia

Tak wiec jak si eodrazu czlowiek postawi pokaze ze jest sie zdecydowanym itp.. to dresiki miekna nawet ich zamurowywuje a bylem przygotowany juz jednemu przypie..lic ale widzialem ze zluzowali to odszedlem nie bylo po co sie bic tym bardziej ruchliwa ulica ...

nooo tylko wez pod uwage ze ty jednak masz te 19x cm i 9x kilo (czy moze cie z kims pomylilem i jestes karlem typu 170/60 ??)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024