Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co daje utwardzanie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
73 odpowiedzi w tym temacie

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co daje utwardzanie
MINISTER ZDROWIA OSTRZEGA UTWARDZANIE POWODUJE RAKA I CHOROBY SERCA :)
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Co daje utwardzanie
i grozi impotencja
  • 0

budo_kazawar wurdsten
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: Co daje utwardzanie
pytałem naszego trenera thaia. utwardzania nie poleca chociaż zna przypadek gościa co utwardzał sposobami uznanymi ogólnie za debilne i póki co na dobre mu wyszło. nic go nie boli, a swoje lata już ma.

z tego co się zorientowałem to na naszych treningach utwardzanie będzie przebiegało niejako naturalnie. poprostu poprzez kopanie lowkicków w dużych ilościach - w partnera lub worek. żadnych palm.

salut
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Co daje utwardzanie
[quote name="Wosiu"]Spajk, znowu ty? No można się wyćwiczyć w cierpliwości tutaj, oj można :)
Oczywiście to zupełny przypadek, że wtryniasz się tutaj już na koniec dyskusji z krytyką mojej osoby i nie ma to żadnego związku z tym, że na innym forum przychyliłem się do tego, żeby ciebie zbanować za prowokocyjne posty, prywatne wojny itp? :-)
Jak kto umie czytać, to wie kto w tym wątku zaczął pierwszy stosować chamskie epitety. Nie do mnie pretensje. Odpowiedziałem tylko tym samym. Cóż, kto mieczem wojuje ten od miecza ginie, warto o tym pamiętać.
Spajk: hush puppy!

to że na innym forum coś tam sie stało nie oznacza że Spajk nie może mieć racji i moim zdaniem ją ma a ty przeproś mkimura i sie idiotycznie nie tłumacz
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Co daje utwardzanie

to że na innym forum coś tam sie stało nie oznacza że Spajk nie może mieć racji i moim zdaniem ją ma a ty przeproś mkimura i sie idiotycznie nie tłumacz


Przeczytaj sobie najperw wszystkie posty spajka a potem zabieraj glos. Idiotycznie to ty sie teraz wcinasz w watek ktory powinien byc juz zakonczony. Ja sie poza tym z niczego nie tlumacze. Mkimury nie mam za co przepraszac, jeszcze by tego brakowalo zebym go przepraszal za to ze uzyl wobec mnie obrazliwych okreslen a ja mu odpowiedzialem takimi samymi okresleniami, zeby poczul jak to jest kiedy ktos tak kogos okresla. Z tym waszym przepraszaniem to sami mozecie spajk i scorpio poprzepraszac mkimure albo kogo wam sie podoba ale prywatnie, bo tu watek przeciagacie a ludzie nie maja ochoty czytac o jakichs personalnych konfliktach.


Wosiu
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Co daje utwardzanie
Wosiu w jednym sie z toba zgadzam ze pisanie o personalnych konfliktach mozemy zakonczyc. Z drugiej strony szlag mnie trafia jak czytam co ty piszesz. Przyczepiles sie mojej osoby jakgdybym co najmiej jakies strasznie obrazliwe teksty wypisywal. Zluzuj troche i nie graj medrca bo nim nie jestes. Tutaj na forum jest cala masa ludzi ktorzy sa od ciebie lepsi pod kazdym wzgledem a nie zgrywyja sie tak jak ty. Widze ze jestes typem czlowieka ktory mysli ze jest nieomylny i wszyscy ktorzy osmiela sie miec inne zdanie sa be. Zakonczmy ten temat bo naprawde szkoda slow i tak na przyszlosc czep sie kogos innego bo juz powoli zaczynasz mnie wkurzac.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co daje utwardzanie

Mkimury nie mam za co przepraszac, jeszcze by tego brakowalo zebym go przepraszal za to ze uzyl wobec mnie obrazliwych okreslen a ja mu odpowiedzialem takimi samymi okresleniami zeby poczul jak to jest kiedy ktos tak kogos okresla.

Różnica jest taka, że ja mam na tyle honoru i odwagi, żeby się do błędu przyznać i za niestosowne zachowanie przeprosić. Tobie Wosiu tego najwyraźniej brakuje. Ale tak jak już wspomniełem, olewam to całkowicie. Ale przestań już się rozpisywać na ten temat.
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co daje utwardzanie
No i zeszlo sie teraz juz trzech do kupy. Idzcie sobie na irca bo watku przez was sie czytac nie daje.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co daje utwardzanie

No i zeszlo sie teraz juz trzech do kupy. Idzcie sobie na irca bo watku przez was sie czytac nie daje.

Ja już chciałem się wyłączyć, ale sam widzisz. :oops:
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Co daje utwardzanie

Przyczepiles sie mojej osoby jakgdybym co najmiej jakies strasznie obrazliwe teksty wypisywal.


Spajk, wypisujesz głupie prowokacyjne teksty, jak ten o wprowadzaniu capoeiry do wojska, a potem przyczepiasz sie jak pasożyt do osób które ośmieliły się to skrytykować i produkujesz mnóstwo postów tak żeby twój był zawsze jako ostatni żebyś zawsze miał końcowe słowo. Do tego zabierasz glos na róznych watkach tylko po to żeby się o coś przyczepić do osób które cie wcześniej skrytykowały.Taka jest prawda, zbanowanie ciebie było i jest rozważane nie bez powodu.



Zluzuj troche i nie graj medrca bo nim nie jestes. Tutaj na forum jest cala masa ludzi ktorzy sa od ciebie lepsi pod kazdym wzgledem a nie zgrywyja sie tak jak ty.


A co ty możesz o tym wiedzieć?



Widze ze jestes typem czlowieka ktory mysli ze jest nieomylny i wszyscy ktorzy osmiela sie miec inne zdanie sa be. Zakonczmy ten temat bo naprawde szkoda slow i tak na przyszlosc czep sie kogos innego bo juz powoli zaczynasz mnie wkurzac.


Nie bredź, jakoś nie mam problemów z osobami które mają odmienne zdanie ale potrafią wyrażać je kulturalnie. Wkurzasz tutaj ty i nie tylko mnie ale wiekszosc, moze oprócz tych dwóch którym wlazisz w tylek bo cie tam za cos pochwalili...
Jak chcesz zakończyć temat to wystarczy żebyś się więcej nie odzywał.


Wosiu
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Co daje utwardzanie

Różnica jest taka, że ja mam na tyle honoru i odwagi, żeby się do błędu przyznać i za niestosowne zachowanie przeprosić. Tobie Wosiu tego najwyraźniej brakuje. Ale tak jak już wspomniełem, olewam to całkowicie. Ale przestań już się rozpisywać na ten temat.


Czego mi brakuje a czego nie to nie temat do twoich ocen. Juz ci napisalem, ze nie mam za co przepraszać. Jesli to naprawde olewasz to po co ciagle zabierasz glos i jeczysz. I jeszcze wrednie dodajesz ze to ja sie rozpisuje. Gdyby nie ty, spajk i scorpio, temat moglby sie zakonczyc juz dawno a tak to sie tylko robi groteska.


Wosiu
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Co daje utwardzanie
APELUJĘ DO MODERATORA O ZAMKNIECIE WĄTKU ZE WZGLĘDU NA OFFTOPICZNE PRZEDŁUŻANIE GO PRZEZ NIEKTÓRYCH UCZESTNIKÓW



Wosiu[/b]
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Co daje utwardzanie
Wosiu wlasnie chcialem powrocic do watku. Mam do ciebie pytanie:
Czy masz moze informacje jakie sa metody utwardzania takich czesci ciala jak: nos, oczy, jadra, uszy, potylica,krtan. Mysle ze napewno masz jakies materialy na ten temat moze nawet jakies doswiadczenia. Bylo by milo gdybys podzielil sie z nami swoja wiedza. Temat wydaje sie ciekawy i nawiazuje do ogolnego watku. Moze sa jakies specjalne ziola, nalewki lub jakies specjalne techniki. Napisz wosiu co wiesz na ten temat Bardzo jestem ciekaw
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co daje utwardzanie


Różnica jest taka, że ja mam na tyle honoru i odwagi, żeby się do błędu przyznać i za niestosowne zachowanie przeprosić. Tobie Wosiu tego najwyraźniej brakuje. Ale tak jak już wspomniełem, olewam to całkowicie. Ale przestań już się rozpisywać na ten temat.


Czego mi brakuje a czego nie to nie temat do twoich ocen. Juz ci napisalem, ze nie mam za co przepraszać. Jesli to naprawde olewasz to po co ciagle zabierasz glos i jeczysz. I jeszcze wrednie dodajesz ze to ja sie rozpisuje. Gdyby nie ty, spajk i scorpio, temat moglby sie zakonczyc juz dawno a tak to sie tylko robi groteska. Wosiu

Groteskę robisz ty. Już dawno wysłałem ci moje dane z numerem telefonu włącznie. Chcesz pogadać, zadzwoń. Masz problem, przyjedź. I przestań się rozpisywać, ty zacząłeś tym razem. Faktycznie, niech moderator zamknie ten temat.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024