Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zawody kickbohingu 2004 ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_drzewo1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SŁUPSK

Napisano Ponad rok temu

Zawody kickbohingu 2004 ?
Mam pytanko.Chciałbym wystartować w zawodach kickboxingu .Tylko jest taki problem że ćwicze kyokushin i boks.W KK mam 2 kyu.Co musze zrobić aby móc wystartować.Jak zdobyć licencje,czy potrzebne mi będą jakieś stopnie w kickboxingu.Chciałbym dowiedzież się też kiedy będą jakieś zawody,konkretnie chodzi mi o marzec ,kwiecień.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody kickbohingu 2004 ?
Zadzwon do PZK (polski zwiazek kikboxingu) do Warszawy (byla gdzies ich strona teraz nie moge jej znalezc). Musisz miec 3 stopien, co wiaze sie z zaplaceniem okolo 200 zl (po iles tam za stopien), no i musisz zaplacic, albo znajdz kogos kto to zrobi, oplate za start (nie wiem dokladnie ile 300-500 zl) + drobne 30 zl licencja i 25 strartowe. Ale lepiej zapisz sie do klubu i startuj sobie z niego, ominiesz wiekszosc kosztow.
A marzec/kwiecien masz lightcontact, dwie strefy i MP.
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody kickbohingu 2004 ?
zagadzam sie z toba sally ale stopien to chyba 5ty powinien miec by mogl startowac
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody kickbohingu 2004 ?
nie 5 to dziewczyny, chlopcy musza miec 3. Tzn 3 od konca, bo to sie liczy 10,9,8,7,6,5,4,3..... nie wiem dokladnie bo trzeba bylo zaplacic za wszystkie naraz i szczerze mowiac nawet nie wiem po ile stopien.
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody kickbohingu 2004 ?

Zadzwon do PZK (polski zwiazek kikboxingu) do Warszawy (byla gdzies ich strona teraz nie moge jej znalezc). Musisz miec 3 stopien, co wiaze sie z zaplaceniem okolo 200 zl (po iles tam za stopien), no i musisz zaplacic, albo znajdz kogos kto to zrobi, oplate za start (nie wiem dokladnie ile 300-500 zl) + drobne 30 zl licencja i 25 strartowe. Ale lepiej zapisz sie do klubu i startuj sobie z niego, ominiesz wiekszosc kosztow.
A marzec/kwiecien masz lightcontact, dwie strefy i MP.


Hm dziwne te koszty troche u mnie w Sosnowcu bylo zupelnie inaczej. Trener decydowal kto juz jest na zawody gotow zadnych egzaminow nie bylo wplacalo sie 150 zeta za licencje wazna przez rok potem 30 zeta za kazdy nastepny. Oplaty za zawody sa rozne od 15 do 30 zlotych. A najblizsze zawody to wcale nie light tylko semi-contact bodajze w lutym
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody kickbohingu 2004 ?
jak ja pierwszy raz startowlem to mialem 5ty stopien w federacij wako i jakos mnie poscili paru moich kumpli tez z takim stopnim startowali moze teraz sie cos zmienilo
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody kickbohingu 2004 ?
a ja slyszalem ze jeszcze nie wiadomo czy na wiosne beda strefy bo....nie ma kasy na orgazniowanie :) ale sie zobaczy...
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody kickbohingu 2004 ?
masz racje aklaw, 3 jest do fula, do ligt wystarczy 5
  • 0

budo_drzewo1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SŁUPSK

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody kickbohingu 2004 ?
Dzięki chłopaki.Tak sobie myśle że chyba zapisze się do klubu kicka i tam spróbuje to sobie załatwić.
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody kickbohingu 2004 ?

a ja slyszalem ze jeszcze nie wiadomo czy na wiosne beda strefy bo....nie ma kasy na orgazniowanie :) ale sie zobaczy...

Strefy na pewno beda pomysl na jakiej podstawie kktos by pojechal na MP bez tego??????????
  • 0

budo_fazi123
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody kickbohingu 2004 ?
Chriser nie bądź tego taki pewny. Gdy byłem na odprawie trenerskiej to sam Wieczorek mówił(Dla ludzi będących w temacie chyba wiadomym jest kim jest Wieczorek), że z powodu braku funduszy mogą zlikwidować strefy i zrobic jeden ogólnopolski turniej kfalifikacyjny do mistrzostw Polski. Ale nie wiadomo jeszcze, może pieniądze się znajdą. Ale w każdym bądź razie jest to realne, że nie będzie stref...
Pozdrawiam
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody kickbohingu 2004 ?

Chriser nie bądź tego taki pewny. Gdy byłem na odprawie trenerskiej to sam Wieczorek mówił(Dla ludzi będących w temacie chyba wiadomym jest kim jest Wieczorek), że z powodu braku funduszy mogą zlikwidować strefy i zrobic jeden ogólnopolski turniej kfalifikacyjny do mistrzostw Polski. Ale nie wiadomo jeszcze, może pieniądze się znajdą. Ale w każdym bądź razie jest to realne, że nie będzie stref...
Pozdrawiam


NO ja trenuje a nie wiem kto to Wieczorek :) Moze i masz racje ale troche to dziwne, ten ogolnopolski turniej kwalifikacyjny przeciez juz by byl mistrzostwami Polski nieprawdaz?
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody kickbohingu 2004 ?
o wlasnie twoje posty przejrzalem w kadrze walczysz to moze nawet sie spotkalismy kiedys na zawodach, tyle ze ja Polska Poludniowa, ale na MP bylem
  • 0

budo_fazi123
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody kickbohingu 2004 ?
O to jak jeździsz na zawody to Wieczorek(Krzysztof) to jest ten gość z wąsami co prowadzi większość zawódów, jest on sędzią głownym. A w jakiej wadze walczysz? I w jakim kontackie? I w jakich zawodach brałes juz udział. Nono ciekawe moze sie spotakmy kiedys...
Pozdrawiam
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody kickbohingu 2004 ?
Ja jak do tej pory w juniorach walczylem dopiero w 2004 20 latek stuknie i seniorzy sie zaczna. walczylem do 79. Juz sie raczej nie spotkamy bo mam zamiar od lutego na bjj sie przezucic. A w tym roku na MP bylem tylko w Piasecznie w semi , pozatym kilka razy w semi i lighcie w Krakowie, na MP w lighcie nie pojechalem bo egzamin na studia mialem. W kazdym razie zycze powodzenia. A i moze moj klub skojarzysz u Cezarego Podrazy trenuje, choc juz trzeba chyba powiedziec trenowalem bo cos rzadko ostatnio :)
  • 0

budo_fazi123
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody kickbohingu 2004 ?
Klub oczywiście kojarze. Podraze zresztą też. No cóż szkoda ze zmieniasz dyscypline... :( No ale cóż życze powodzenia...
3maj się
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024