Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kick w Czę-wie -opinie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Kick w Czę-wie -opinie.
Zapisałem się ostatnio na treningi kicka co by troche posparować i nabrać nowych doświadczeń.
W Częstochowie działa klub START, a sekcje kickboxingu prowadzi Dariusz Pleśniak - 1 dan . Mam pytanie do was jako obeznanych w tym światku. Mianowicie co sądzicie o tej sekcji jak i o samym prowadzącym.
Czy w Polsce krążą jakies pozytywne lub negatywne opinie na temat tej sekcji, czy ma jakies wieksze sukcesy na zawodach, a może słyszycie o niej pierwszy raz ?
  • 0

budo_killler
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick w Czę-wie -opinie.
Elo ziomek. Ja tez jestem z Cze-wy. Ja tez zastanwiam sie nad kickboxingiem :twisted: . Szukałem jakis sekcji w naszym miescie ale nie moglem znlesc nic ciekawego..... Z tego co wiem to ten START jest w szkole. Jak bys mogl napisz cos wiecej... jak to wyglada, kiedy treningi i cene itp.
Pozdrawiam
  • 0

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick w Czę-wie -opinie.
Treningi odbywają się w cztery razy w tygodniu - od poniedziałku do czwartku.
W poniedziałek na godzine 19, w pozostałe dni na 19.30.
Opłata za treningi wynosi 20 zł na miesiąc plus jednorazowo 25 złotych wpisowego.
Sekcja mieści się w Hali "Częstochowianka" na ul.Tadeusza Rejtana 7

A jak chcesz zobaczyc jak to wygląda, przyjdź na trening usiądź na trybunach i wszystko ładnie sobie obejrzysz. :wink:
  • 0

budo_killler
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick w Czę-wie -opinie.
Dzieki! To fajnie moze niedlugo sie tam wybiore.... A Ty ile tam juz trenujesz? I czy jestes zadowolny? Ja bym mogl miec problemy z czasem poniewaz mam duzo nauki... :cry: I nie wiem czy bym zdołał 4 razy w tygodniu. A jak cos co tylko jest 4 razy w tygodniu czy jest tez podzielone np. na 2 razy.... I jeszcze jedno w jakiej grupie wiekowej sa tam kolesie czy tam sa same dziecie czy jak ??
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick w Czę-wie -opinie.
A tu plakat sekcji:

Dołączona grafika

Może się zapiszę? :roll: Dobrze mi w czerwonym. :wink:
  • 0

budo_killler
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick w Czę-wie -opinie.
jak tam mosquito bylo na treningu? Moglbys mi napisac dokladny dojazd autobusem?
  • 0

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick w Czę-wie -opinie.
Hehe, zapomniałem że dzisiaj jest na 19 i poszedłem pół godziny później.
Przypomniało mi się dopiero przed samą salą i wolałem zawrócić niż robić zamieszanie w połowie treningu.
Odrobie sobie jutro :D .

Jeżeli chodzi o autobusy to dojazd jest tam bardzo prosty.Wsiadasz w dowolny autobus który przejeżdza przez Al. Wojska Polskiego i wysiadasz koło kładki z takimi podjazdami dla inwalidów obok kościoła św Antoniego. Nastepnie przechodzisz przez inną kładke przerzuconą nad torami kolejowymi, kierujesz się w lewą stronę i tam jest ta Hala 'Częstochowianka".

A co do twoich wczęsniejszych pytań;
Ja tam trenuje dopiero 2 miesiące, treningi prowadzone są według mnie dość dobrze, a grupa pod względem wieku waha się tak na oko miedzy miedzy 17 a 25 rokiem życia.

To punisher: Świetny ten plakat, pare znajomych twarzy. :)
  • 0

budo_killler
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick w Czę-wie -opinie.
elo
jak tam postepy w kicku ?? Mam znowu pytanko: jezeli chcial bym sie zapisac to bym musisial z wami chodzi? A wy tam macie chyba jkies pasy :?: Jak bys mogl opisz to dokladniej....
  • 0

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick w Czę-wie -opinie.
Postepów narazie nie ma ponieważ obecnie rozłozyła mnie kontuzja nadgarstka :( . Mam nadzieje że tylko na tydzień.
A co do treningów: to jest tak że na zajęciach trenuje grupa zaawansowana której członkowie posiadaja juz jakieś stopnie oraz grupa poczatkująca.
Po rozgrzewce sala dzielona jest na pół i każda grupa ma adekwatny do swoich umiejętności trening. My narazie trenujemy podstawy.
Grupa poczatkująca istenieje od połowy września ale cały czas dochodzą nowe osoby. Jeżeli chciałbys trenowac musisz sie zaopatrzyc w rekawice, szczęke i jakies bandaże elestyczne.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick w Czę-wie -opinie.
Ten plakat to jakieś żarty? :wink:
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick w Czę-wie -opinie.

Ten plakat to jakieś żarty? :wink:

Nie, to prawdziwe wampiry po kolacji :wink:
  • 0

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick w Czę-wie -opinie.
Ten plakat to tylko taki projekcik.
Nasz trener troche bawi się w grafike komputerową i często też robi zdjęcia na treningu, zwłaszcza ludzi po sparingach. Co zreszta możesz sobie zobaczyć na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Jest tam napisane również że plakat ten raczej nie będzie oficjalny bo odstraszałby część potencjalnych trenujących :lol:
  • 0

budo_killler
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick w Czę-wie -opinie.
Hehehe... al za to by byl pelen nabor masochistow na kicka jak by byl taki prawdziwy plakat :lol: Musze w koncu sie tam przejechac na tego kicka...
  • 0

budo_tomek160
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick w Czę-wie -opinie.
To nie jest normalna sekcja. Sam dużo razy dostawałem po nosie i uderzałem kolegow ale jeszcze nigdy nie widzialem żeby ktos miał złamany nos po walce w rękawicach. Mnie osobiście taka sekcja nie zachęca bo jak narazie mam ładny nos..po co sie ma łamać :wink: Pozdrówka dla trenera :lol:
  • 0

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick w Czę-wie -opinie.
Przeciez nos nie musi byc złamany zeby krwawił.
Czasem wystarczy lekkie pukniecie i komus kto ma wrazliwy nos od razu leci struzka krwi. A jak sie jeszcze próbuje wytrzec rękawicami to ma potem całą twarz umazaną.
  • 0

budo_killler
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick w Czę-wie -opinie.
Hehehe to jest wlasnie ciekawe z tymi nosami... jak koles pod blokiem dostanie w nos i zacznie krwawic obetrze nosa (przy okazji rozmarze) wroci na chate, mama zoabczy i juz go zabiera na pogotwie... hehehehhe zawsze sie z tego smiaelem :lol: A Ty mosquito jestes trenerem czy uczniem :?:
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick w Czę-wie -opinie.
No po 2 miechach to trudno troche być trenerem :)

ale ja też jestem z czewy :D i się wacham międy tajem i kickiem :)
na taju już po miesiącu widać ogromne postępy a u Ciebie mosquito jak to wygląda?
  • 0

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick w Czę-wie -opinie.

No po 2 miechach to trudno troche być trenerem :)



Fakt :)

ale ja też jestem z czewy :D i się wacham międy tajem i kickiem :)
na taju już po miesiącu widać ogromne postępy a u Ciebie mosquito jak to wygląda?



XaiMoon widze ze masz ogromną huśtawke zainteresowań :D i na nic nie możesz sie zdecydować. Rozwazałeś juz capo, akrobatyke, kungfu, wushu, a teraz doszedł kick i thai. Swoją drogą gdzie wynalazłes tego thaia, bo w Częstochowie nie słyszałem żeby ktoś prowadził

A z tymi postępami to jest tak że na początku w każdej dziedzinie człowiek stosunkowo szybko łapie podstawy. A to jak ogromne ktoś zrobił postepy to zalezy od predyspozycji.
  • 0

budo_killler
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick w Czę-wie -opinie.
Hehehe wlasnie wieczorem jak wylanczalem kompa to mi sie przypomnialo ze pisales ze od niedawna chodzisz :wink: Moim skromnym zdaniem wybral bym kicka. Podoba mi sie synchronizacja nog z rekami :twisted: Wiecie moze gdzie sa sklepy z rekawicami w Cze-wie?? I od razu doradzcie mi jakie rekawice kupic, tzn z czego jakiej firmy itp...
  • 0

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kick w Czę-wie -opinie.
Ja w Częstochowie znam tylko dwa sklepy w których mozna dostac sprzet bokserski (jak ktos zna inne niech napisze).

Pierwszy nazywa sie Kobo a jego adres to al. NMP 53 troche przed empikiem. Wchodzi się w bramę i zaraz po lewej stronie jest zejscie do tego sklepu.

Drugi nie wiem jak sie nazywa ale znajdziesz go na ul.Krakowskiej. Jak będziesz szedł od pl.Daszyńskiego po prawej stronie tej ulicy to szybko trafisz.Znajduje sie jeszcze przed katedrą.

O rekawicach nie będe sie wypowiadał bo nie jestem zbytnio obeznany.
Powiem tylko że ja kupiłem w Kobo za ponad 80 zł rekawice firmy SHIN-DO, 10 oz, model Boks Glaves. Jak narazie spisuja się dobrze :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024