Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szkoła Piotra Ochniowskiego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_hudyid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Szkoła Piotra Ochniowskiego
Chciałbym sie zapytac o wasze opinie na temat krakowskiej szkoły Piotra Ochniowskiego. Mile widziane posty od osób które tam ćwiczą/ćwiczyłe.
  • 0

budo_eax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła Piotra Ochniowskiego
cwiczylem tam dawno temu, moim zdaniem ok. na treningu bylo troche technik w powietrze na rozgrzewke potem na sprzecie oraz w parach. teraz jezeli sie pojawiam to bardzo rzadko cos na worku popacac.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła Piotra Ochniowskiego
na zaawansowanej w zasadzie jest ok-tzn przez ostatni rok.Zajecia pon-sr-piat glownie techniki w parach, zadaniowki zawsze na koniec, piatek -na sprzecie. Zajecia prowadzi R. Szlachta, ogolnie mila atmosfera, bardzo dobry lowkick-na to zreszta glownie nastawione cwiczenia w parach. Troche slabe w treningi w sensie wytrzymalosciowym, ale technicznie bez zarzutu.
  • 0

budo_eax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła Piotra Ochniowskiego
sally z tego co sie orientuje to szlachta juz tam nie prowadzi
  • 0

budo_eax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła Piotra Ochniowskiego
poza tym zawsze mozesz przyjsc zobaczyc jak to wyglada
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła Piotra Ochniowskiego
a kto teraz prowadzi?
  • 0

budo_eax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła Piotra Ochniowskiego
Grupe zawansowana napewno Ochniowski (zreszta chyba zawsze tak bylo), co do poczatkujacej nie wiem
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła Piotra Ochniowskiego
no wlasnie nie zawsze tak bylo, bo caly zeszly rok prowadzil zaawansowaną Szlachta,a P.Ochniwski bywał raz na ruski rok i dlatego pytam jak sytuacja ma sie obecnie...
Jak ktos wie kto prowadzi te zajecia to napiszcie.
  • 0

budo_eax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła Piotra Ochniowskiego
Cholera to nie wiem, ale ostatnio Ochniowskiego faktycznie nie bylo z tego co mi sie o uszy obilo. Obilo mi sie tez o uszy ze prowadzil ostatnio Maciek Doktorewicz, ale pewny nie jestem. Jak nie zapomne to sie w piatek zapytam i dam znac
  • 0

budo_tomi13
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:slaskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła Piotra Ochniowskiego
bylem na kilku treningach od Piotrka. Trening typowo techniczny duzo technik w powietrze setki powtorzen sam trener malo sie angazowal w jakie kolwiek poprawianie w grupie. Byl to trening w grupie poczatkujacej mnie sie to osobiscie nie za bardzo podobalo moze zawodnicy cwicza zupelnie inaczej choc z powyzszych info nie wydaje mi sie. Czesi juz na pierwszych treningach uzywaja tarcz i trening bardziej owocuje na poprawe sily wytrzymalosci itd..........
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła Piotra Ochniowskiego
na pierwszych tarcze,przeciez to idiotyzm, najpierw trzeba miec podstawy techniki-z powietrza wlasnie.
na zaawansowanej cwiczylismy w parach, lubie techniki Piotrka ma doswiadczenie i wie co mowi, ma pojecie o technikach bokserskich, czasem pokazal cos co mozna skutecznie zastosowac.
No i kopniecia-on bardzo ladnie kopie ale nie uczy tego, nie wiem czemu. Nie robil zadaniowek to prawda, ale cwiczenia w parach czasem mialy taki charakter, uczyl tez rzutow, niskich kopniec, tylko szkoda ze tak rzadko przychodzil.
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła Piotra Ochniowskiego
A jest moze ktos kto cwiczyl w filii szkoly Ochniowskiego w Sosnowcu z tego co pamietam to treningi chyba Michal Klos prowadzi jak ktos byl to niech napisze jak bylo
  • 0

budo_tomi13
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:slaskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła Piotra Ochniowskiego
tak trening na tarcze na pierwszym treningu to moze idiotyzm ale trzeba wiedziec po co sa techniki i jesli doswiadczony trener to wlasciwie wykorzysta to fakt zmienia rzeczy. Low kicka czy prostego nie uderzysz na maxa w partnera dlatego wymyslono sprzet i tam go w pelni wykorzystuja. Oczywiscie pierwsze treningii to tylko na koniec urozmaicenie by kazdy mogl sprawdzic swoj potencjal (to moja interpretacja)
  • 0

budo_eax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła Piotra Ochniowskiego
ej ja wiem po co jest lewy prosty. a imho najpierw trzeba miec podstawy techniczne zanim zaczniesz mocno uderzac na tarcze - dokladnie tak jak napisal sally.
poza tym do sprzetu zawsze (a przynajmniej od 3 lat -najpierw w srody a potem w piatki) byl jeden trening w tygodniu specjalnie na to poswiecony
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024