Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy Bieżanów: nocny napad dresiarzy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Bieżanów: nocny napad dresiarzy
Ja myslę że po tym jak napadną kogoś kto im taki łomot zpuści że nei będa mogli przez klka miesiecy chodzić to wtedy wpadną na pomysł żeby broń palną nosić i swojaofiarę ajpierw zastrzelić a później obszukać.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Bieżanów: nocny napad dresiarzy

Ja myslę że po tym jak napadną kogoś kto im taki łomot zpuści że nei będa mogli przez klka miesiecy chodzić to wtedy wpadną na pomysł żeby broń palną nosić i swojaofiarę ajpierw zastrzelić a później obszukać.


1) Nie. To jest bzdura. Morderców się szuka, rozrabiaków mniej - capiche?

2) Poza tym wchodzą oczywiste trudności w dostępie, cenie i amunicji. Poza tym hałas - przy strzelaniu- ehh - zastanów się...

3) Ad topic - no cóż - trzeba by pojedynczo znaleźć frajerów i spacyfikować. Ważnym czynnikiem są blokowiska - IMHO w całej PL powinni te gówna wyburzyć i zbudować normalne domy - to by wiele zmieniło (nie pytajcie czemu... :wink: )
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Bieżanów: nocny napad dresiarzy

Ważnym czynnikiem są blokowiska - IMHO w całej PL powinni te gówna wyburzyć i zbudować normalne domy - to by wiele zmieniło (nie pytajcie czemu... :wink: )

brrrrawo Combat, niewatpliwie masz racje...nic dodac nic ujac...
blokowiska wyburzyc, wybudowac sliczne jednorodzinne domki, dac dzieciom kase zeby zamiast chlac i cpac pod blokiem mogly sobie pojechac na fantastyczne wakacje, chodzic do dobrej szkoly w ktorej nauczyciele to prawdziwi pedagodzy, tzn ucza a nie znecaja sie nad dzieciakami odreagowujac wlasna nieudolnosc. dac im pieniadze na dobra silownie po lekcjach, zajecia gry na gitarze rysunku, dc im dobry sprzet komputerowy zeby bawily sie i graly, zamiast tluc basebolami napotkanych przechodniow....
tak genialne i napewno by pomoglo...
z tym ze przyczyna tego calego gowna ktore widzimy wokol siebie jest nic innego jak BRAK PIENIEDZY
bo ten system jest chory.. i ludzie po studiach i to elitarnych a nie byle jakich zapierdalaja po 10 godzin dziennie za tysiac zlotych, wiec maja w d... to co robia...i dlatego mamy takich lekarzy pedagogow itp. Dzieciaki widza to i wiedza ze nauka i uczciwa praca sie zarobic nie da, wiec kradna...maja inne wyjscie??? myslisz ze widzac to beda uczyc sie po 20 lat zeby zarabiac mniej niz przy lopacie!!! a o kopaniu rowow tez zapewnie nie marza...oni nie maja wyboru, zrozum...bija zeby odreagowac...jak troche zmadrzeja zaczna krasc zeby zarobic...
ten swiat jest zly....niestety
... wiec odczepcie sie od malolatow..!!!
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Bieżanów: nocny napad dresiarzy
I co sądzisz, że to jest JAKIEKOLWIEK usprawiedliwienie?? Proszę bez pieprzonej poprawności politycznej i relatywizmu. To, że system i otoczenie jest złe NIGDY NIE usprawiedliwia takich działań!!! Uczyć się można - chociażby po to, żeby wyjechać za granicę (Unia).

Będzie lepiej, będzie wzrost gospodarczy, frajerska Unia zasponsoruje PL :wink: :)

I co? Wtedy też ZNAJDZIESZ usprawiedliwienie - TAK???

Przypominają mi się zbrodniarze nazistowscy - "my tylko wykonywaliśmy rozkazy (jesteśmy bez skazy, niewinni jak baranki)".

Najprościej wszystko zwalić na otoczenie, społeczeństwo, rodziców, wychowanie etc.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Bieżanów: nocny napad dresiarzy

dac dzieciom kase zeby zamiast chlac i cpac pod blokiem mogly sobie pojechac na fantastyczne wakacje

A za co cpaja? Za pieniadze rodzicow w 90%.

chodzic do dobrej szkoly w ktorej nauczyciele to prawdziwi pedagodzy, tzn ucza a nie znecaja sie nad dzieciakami odreagowujac wlasna nieudolnosc.

W wiekszosci szkoly elitarne sa publiczne. Bez pier... , jak sie ucza to sie dostaja, dostaja stypendia itd. Jak cpaja to sie nie ucza tak?

dac im pieniadze na dobra silownie po lekcjach, zajecia gry na gitarze rysunku, dc im dobry sprzet komputerowy zeby bawily sie i graly, zamiast tluc basebolami napotkanych przechodniow....

A to co niby? Czemu ktos ma cos komus dawac? A np. roznoszenie ulotek = 50zl za jeden dzien - juz jest na miesiac boxu/ judo.

tak genialne i napewno by pomoglo...

Niekoniecznie. Jak sie caly czas dostaje cos za nic to sie w d... przewraca.

z tym ze przyczyna tego calego gowna ktore widzimy wokol siebie jest nic innego jak BRAK PIENIEDZY
bo ten system jest chory.. i ludzie po studiach i to elitarnych a nie byle jakich zapierdalaja po 10 godzin dziennie za tysiac zlotych, wiec maja w d... to co robia...i dlatego mamy takich lekarzy pedagogow itp.

Wez nie p... . Ja mam duzo kasy, a wlasnie ide dalej do pracy - maluje balkon u znajomego i mam za to peleny i co nie da sie ?
Musze krasc? Sory, mam swoja godnosc - nie jestem p.... zlodziejem.

Dzieciaki widza to i wiedza ze nauka i uczciwa praca sie zarobic nie da, wiec kradna...maja inne wyjscie??? myslisz ze widzac to beda uczyc sie po 20 lat zeby zarabiac mniej niz przy lopacie!!! a o kopaniu rowow tez zapewnie nie marza...oni nie maja wyboru, zrozum...bija zeby odreagowac...jak troche zmadrzeja zaczna krasc zeby zarobic...
ten swiat jest zly....niestety
... wiec odczepcie sie od malolatow..!!!


Wez nie p.... z tym co dzieciaki nie wiedza. A zlodziejstwem da sie zarobic na zycie? Chyba nie wiesz co mowisz o "biednych" zlodziejach.
Oni kupuja zarcie za to co kradna? I tu cie zdziwie bo znam duzo zlodzieii- ale juz nie widuje sie z nimi - kiedys codziennie. I kupuja jedzenie? No chyba ubrania najnowszej kolekcji adidasa/nike, tony extaz i trawy i cox.
Jedzenie? Jestes smieszna. A ze kradna zeby utrzymac rodzine? A ile ty masz lat? Bocian im dziecko przyniusl?

Nie usprawiedliwiaj niesprawiedliwosci.
Nie po to pracuje twoj tata/mama na ciebie i probuja ci wpoic podstawowe wartosci moralne, zebys tak sie wypowiadala. Powiec zetwoj chlopiec jest zlodziejem i zobacz jak zareaguja. Jak sobie pozyjesz pare dni w towazystwie to zwatpisz w siebie, bo zlodziej nie ma honoru.


Co maja robic? A wojsko, to co?
Jak sie nie chce robic i bez szkoly chce zarobiac miliony to sie potem idzie do wiezienia.

PS. Jak dorosniesz troche to zmienisz swiatopoglad, bo prezentujesz taki do lat 17 max.

Szacunek i pozdrawaim.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Bieżanów: nocny napad dresiarzy
Niedziel, zaimponowales mi - "Nie usprawiedliwiaj niesprawiedliwosci".
A karta pod tytulem - swiat mnie nie rozumie, mialem ciezkie dziecinstwo, dorosli to hipokryci, nie mam pieniedzy na markowe ciuchy, rozrywke, jedzenie i dlatego zostalem (-lam) kurwa, zlodziejem, bandyta etc. juz sie dawno zgrala.
Nic nikomu sie nie nalezy, oprocz na koniec - lopata w dupe!
K_P
  • 0

budo_whitenoise
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Bieżanów: nocny napad dresiarzy
Zejdźmy na ziemię. Czy to bidna Polska czy bogate USA menele są wszędzie i zawsze będą. Różnica może taka, że gdzie indziej dzielnice żulerskie są pewnie bardziej odseparowane od tych gdzie mieszkają "normalni" ludzie. A te ostatnie bardziej strzeżone. U nas jeszcze póki co w blokowiskach towarzystwo mocno wymieszane (bo przecież do niedawna były niemal tylko blokowiska- w dużych miastach). Obok spawacza mieszka prof. uniwersytetu a zaraz po lewej melina i dresmeni. No i dzieciak profesora wyboru nie ma, na obcowanie z dresowcami jest często skazany. Dlatego łatwiej mu zarobić kosę pod własnym domem.
To oczywiście niczego nie usprawiedliwia, hooliganów należy tępić. W takich wypadkach żałuję, że nie obowiązuje u nas prawo oko za oko ząb za ząb. :evil: Pocięli kolesia?.. pociąć ich w taki sam sposób!!! :bad-words: :2gunfire: Ale spójrzmy realnie: to nie jest wykonalne na większą skalę (przynajmniej póki demokracja rządzi, a nie państwo policyjne). Też lubię "Życzenie śmirci" i Charlesa Bronsona (śp) ale zwykłym ludkom pozostaje zwykle... wiać. Co może zrobić przeciętny młodziak przy spotkaniu z 10 dresów z nożami? Zresztą nie tylko młodziak. Jak kogoś stać to najlepiej się przeprowadzić (ba!). A jak nie to trenować MA i.. sprint. I czekać, aż może społeczeństwo trochę się z czasem ucywilizuje jak zaczniemy doganiać resztę świata pod wzgl. gospodarczym. (chociaż jak już wspomniałem żuleria jest i będzie zawsze)
Problemem jest jeszcze reakcja tzw. przechodniów (zwykle nikt ci nie pomoże), chociaż w przypadku takiej bandy raczej trudno o skutexczną pomoc. No i policja!! Za mało patroli, za mało skuteczne (często boją się interweniować). Młode gnoje czują się bezkarne. Tutaj kasa (w budżecie państwa) jest rzeczywiście problemem.

Hm... no to może teraz :drinking: za zdrowie zepsutej młodzieży!.... :)
  • 0

budo_lucyper
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z piekła rodem

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Bieżanów: nocny napad dresiarzy
No, no, Niedziel , ładną odezwę nam tu zapodałeś. Podpisuję się pod tym każdą częścią swojego ciała, tylko cholera ... gdyby to się w rzeczywistości ziściło, to mi , znaczy się Lucyperowi, roboty zabraknie i ... zamiast zwodzić niewinne i czyste duszyczki będę musiał skombinować sobie jakąś porządną robotę.

Ale jak świat światem drecholi i odszczpieńców nigdy nie zabraknie, także roboty w moich piekielnych progach będzie w bród.

Sally też ma po części rację , po części jednak można się posprzeczać, bo dres to nierzadko dzieciak z porządnej rodziny, a tacy szukają rozrywki w meliniarstwie , bo się w swoich porządnych domach nudzą - ale to chyba rzadkość. Najczęściej dresy to goście , którzy mają kompletnie spaprane mózgi i niestety pochodzą z marginesu społecznego, a ów dresik ma służyć wyłącznie podniesieniu swojej wartości.
Zapewne , gdyby podnieść w Polsce standard życia, podniósł by się jednocześnie standard przeżycia i pożycia - nie ma wątpliwości - no ale wszystko w rękach Leszków naszych póki co .

Zauważcie , że mocni to oni są , ale tylko w kupie. W pojedynkę czy nawet w dwójkę to zwykłe leszczyki, na które nie warto nawet splunąć, a jednak dzieciak to dzieciak - może taki dres nie jest jeszcze całkowicie stracony, jeszcze nie całkiem przeszedł na ciemną stronę mocy - w lordzie Vaderze też w końcu obudziła się lucka istota !!!!!

Pozdrawiam, Lucjusz z piekielnej otchłani.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Bieżanów: nocny napad dresiarzy
Acha chlopaki, zapomnialem cos dodac. Myslalem nad tym pracujac sobie przy malowaniu balkonu.

Wiec kieruje jeszcze jedno zdanie do szanownego urzytkownika sally.
Mowimy o uczciwosci, wiec czy uczciwe jest to ze:

ludzie po studiach i to elitarnych a nie byle jakich zapierdalaja po 10 godzin dziennie za tysiac zlotych, wiec maja w d... to co robia...i dlatego mamy takich lekarzy pedagogow itp. Dzieciaki widza to i wiedza ze nauka i uczciwa praca sie zarobic nie da, wiec kradna...


Rozbierzmy wypowiedz na czesci:
- ludzie ksztalca sie okolo 17 lat w szkole ( podstawowka, LO, uniwerek ).
- przez ten caly czas systematycznie prauja nad soba, odmawiajac sobie wielu rzeczy
- pracuja po te 10 godzin
- zarabiaja malo - co unaocznia jak trudno jest zapracowac na godne zycie
- co do lekarzy to z daleka, mam do nich wielki szacunek odkad znalazlem sie w szpitalu po bojce, gdzie dostalem 3x nozem + butelka w twarz i mozna powiedziec,
ze uratowali mi zycie, na rowni z dawca krwi dla mnie - na marginesie jak minie rok od transfuzii- wymagany czas- to sam zostane honorowym dawca, moze tez komus uratuje zycie.
- co do nauczycieli to za psie pieniadze musza znosic wyzywanie uczniow,
brak szacunku, szykany itd, mam do nich takze wielki szacunek za te lata, ktore mnie uczyli, za to, ze umiem liczyc, znam literature, mowie w 2'ch jezykach, oprucz polskiego, ze znam historie, geografie, biologie.
A co z tym "zlym" pedagogiem, kiedy z srodku lekcji wbija mu sie do klasy 4 ziomkow, ktorzy wlasnie wrocili ze skreta w kiblu?
- a teraz dla kontrastu chlopak z biednej rodziny. Zapierdala co rano do szkoly, uczy sie jak nienormalny, pomaga w domu, opiekuje sie mlodszym rodzenstwem. Bez nalogow, bo za co kupic ma chocby papierosy? Wujek zalatwil mu prace u znajomego w weekendy. Zarabie malo bo 150 zl na miesiac. Starcza mu czasu by 3x tyg isc na trening. Nie ma przyjaciol, ni ma czasu na podtrzymywanie znajomosci. Kiedys gdy wracal w niedziele z pracy dostal nozem w plecy. Na rozprawie oskarzony, bez emocji mowil ze rodzice sie nim nie zajmowali.

Zeby komus dac trzeba komus wziac.
To jest uczciwe???

Szacunek dla wszystkich.
  • 0

budo_pablozoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P - ń

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Bieżanów: nocny napad dresiarzy

(...)
bo ten system jest chory.. i ludzie po studiach i to elitarnych a nie byle jakich zapierdalaja po 10 godzin dziennie za tysiac zlotych, wiec maja w d... to co robia...i dlatego mamy takich lekarzy pedagogow itp. Dzieciaki widza to i wiedza ze nauka i uczciwa praca sie zarobic nie da, wiec kradna...maja inne wyjscie??? myslisz ze widzac to beda uczyc sie po 20 lat zeby zarabiac mniej niz przy lopacie!!! a o kopaniu rowow tez zapewnie nie marza...oni nie maja wyboru, zrozum...bija zeby odreagowac...jak troche zmadrzeja zaczna krasc zeby zarobic...(...)


Pieprzenie. "Nie mają wyboru". Mają wybór taki sam jak Ty, ja i każdy na tym forum. Mogą mieć słabszy start, OK. To nie jest żadne usprawiedliwienie. Znam wielu młodych (sam jestem częściowo przykładem), którzy wg Ciebie nie mają wyboru, bo nie mieli lekcji tenisa trzy razy w tygodniu, korepetycji z anglika, ba, nie mieli na kino, nie pochodzą z Przykładnej Rodziny Inteligenckiej, uczyli się złych szkołach i również widzą, że cwaniak zarobi więcej niż pracuś. A jednak są w porządku, nie chlastają ludzi na ulicach, nie kradną. Idioci?
Wiesz po co jest edukacja? Nie tylko po to, żeby robić sianko. Wykształcenie daje człowiekowi świadomość. Etyka, moralność, nie tylko kasa, OK?
Poza tym podczas tzw. procesu edukacji trzeba się obracać w cywilizowanym towarzystwie, porozumiewać jak ludzie, rozmawiać, nie szczekać, warczeć i pluć, przetykając kurwami i chujami (wiesz o co chodzi - sam klnę jak szewc, a jednak brzmię trochę inaczej :wink: ). To dużo daje. Goście są odizolowani, zamknięci w swoich paczkach. Dziczeją.

Chłopaki mają po prostu spaprany system wartości. Typowo mieszczańskie, kapitalistyczne podejście. Tak jak Ty, Sally. Przykro mi. Na to wychodzi. Tak to zrozumiałem.
Żeby nie było, że mi totalnie odbiło. Jestem idealistą, ale nie jestem głupi.
Rozumiem prawa rynku, żeby jeść, trzeba pracować itede. Ale, qwa, są granice. Można zarabiać mniej, ale uczciwie, albo robić wyjebki i obłowić się na tydzień luksusowego życia w ciągu jednej nocy. Zawsze wybiorę to pierwsze. Nie, nie jestem idiotą.

Wracając do naszych ludków. Ciekawy jestem, co im zrobią. Boję się myśleć... (nic? przestraszony )

Oczywiście sam proponowałbym (troszku nieśmiało :wink: ) profesjonalny wpierdol w obecności wykwalifikowanego Doktora Nauk Medycznych.:twisted: Myślę, że profesjonalna pomoc udzielona przezeń zaraz po tym unowocześnionym zabiegu resocjalizacji, pozwoliłaby docenić naszym delikwentom wartość wieloletnich studiów :) :) :) 8)
  • 0

budo_pablozoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P - ń

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Bieżanów: nocny napad dresiarzy
I jeszcze jedno :)
Polecam obejrzenie albo przeczytanie "Mechanicznej Pomarańczy"(autor:A. Burgess,reż:S.Kubrick).
Świetnie rozłożony na części pierwsze problem karania takich zwierzaków.
Jeden z moich ulubionych filmów.
Sorry za off topic :)
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Bieżanów: nocny napad dresiarzy

ludzie po studiach i to elitarnych a nie byle jakich zapierdalaja po 10 godzin dziennie za tysiac zlotych, wiec maja w d... to co robia...i dlatego mamy takich lekarzy pedagogow itp.


nie zgadzam się.
jestem po elitarnych studiach (prawo) i zap*** za 1000 zł miesięcznie.
I chociaż wyzywałem na pracodawcę za wysokość pensji, to jakość mojej pracy na tym nie cierpiała.

IMHO problem lezy gdzie indziej.
Dwie historyjki wyjasniające, o co mi chodzi:

1) Nauczycielka j. polskiego w gimnazjum mówi:
"Co ja mogę zrobić moim uczniom, kiedy mówią: "odczep się". Przecież oni są wyżsi o głowę ode mnie"?

2) Nauczyciel j. polskiego w innym gimnazjum mówi:
"Jeden koleś w mojej klasie odnosił się do nieodpowiednio, a drugiemu wyrwało się na głos "cholera", chociaz tłumaczyłem, że tego nie toleruję.
Poprosiłem ich obu na środek i kazałem zrobić krzesełko pod ścianą. Po 5 minutach chłopcy byli czerwoni, ale bali się ośmieszenia przed klasą, więc próbowali trzymać fason. I skończyły się odzywki."

Ja bym powiedział - niewłaściwi ludzie na niewłaściwych stanowiskach.

Ale żeby nie było tak różowo
Ponieważ żyjemy w demokratycznych czasach - pełnych bzdur nt. praw człowieka - nauczyciel miał kłopoty za dręczenie złotej młodzieży i takie tam. Ale klasa słuchała go bez przerwy. :-)

Więc mi nie mów, że chodzi o pieniądze. Chodzi o jakość pracy, a ona nie zależy od pieniędzy (w pewnym stopniiu tak, ale nie tylko).

pozdro.

ja

ps. Zadanie: Jaką SW ćwiczył nauczyciel z przykładu 2) ? :-)
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Bieżanów: nocny napad dresiarzy
KungFu/Karate?

Acha. Ten chlopak, ktorego pocieli to znaojomek jednego z kolegow z sekcji tkd.

Qwa, p.... ten topic i to odreagowywania bo cos tam.
Najlepiej isc na latwizne i okrasc kogos z rzeczy, na ktore charuje latami,
potem przejebac to na narkotyki i inne takie. Im pieniadz latwiej przyszedl tym latwiej sie go puszcza dalej.
A to dziwne ze 90% pracuje/prubuje pracowac, jakos sobie radzic, a zlodzieje- biedaki pokrzywdzone przez los jazdza bmw i mercami, zlote lancuchy i 2 dziwki o wlosach blond na tylnym siedzeniu.

Szacunek.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Bieżanów: nocny napad dresiarzy
Nasuwa sie pytanie - czy moze byc gorzej? Oczywiscie! Kazdy kto byl np. we Francji, moze to stwierdzic naocznie.
Przedwczoraj zdaje sie kanal Planette, wyemitowalo reportaz o nastolatkach w USA. 10-16 - letni chlopcy sa dumni z tego, ze strzelali, czy zabijali swoich rowiesnikow.
A bron np. automatyczna mozna tam kupic juz za 150$. Jeden z nich pytany, co czul jak po raz pierwszy kupil sobie bron (mial wtedy 13 lat). - Poczulem wladze. Juz nikt mi nie podskoczy nawet dorosli 20-. 30-letni mezczyzni - mowil. Generalnie - brak wyobrazni i szacunku dla jakiekolwiek istnienia. Chlopcy, ktorym gdyby sie zabralo karabiny z ktorymi "patrolowali" "swoj" teren, mozna by przelozyc przez kolano i sprac dupe.
Pomyslalem sobie, ze zyjemy w bardzo spokojnym kaju i Polacy to w porzadku ludzie. I jakie to szczescie, ze nie ma u nas takiego dostepu do broni palnej! Przynajmniej 9-latek, ktory dostal jedynke, w akcie zemsty nie powystrzela polowy szkoly i kilku przechodniow.
K_P
  • 0

budo_pablozoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P - ń

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Bieżanów: nocny napad dresiarzy

Przynajmniej 9-latek, ktory dostal jedynke, w akcie zemsty nie powystrzela polowy szkoly i kilku przechodniow.
K_P

Nie martw się. Wystarczy cierpliwie poczekać... :wink:
W końcu znajdzie się jakiś mądry :cry:
  • 0

budo_romektm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Bieżanów: nocny napad dresiarzy
Kubuś Puchatek
"Nic nikomu sie nie nalezy, oprocz na koniec - lopata w dupe!"

A wiec rowniez nie nalezy sie szacunek. O.K. tobie nie nalezy sie szacunek, wiec moge sie do ciebie zwracac per. debilu, bucu, skur.....synie ? To miedzy innymi przez takich ludzi jak ty (czy tez z takim podejsciem) jest tylu roznych zlodziei, itp. Bo ich rodzice maja np. tez takie podejscie - urodzili dziecko, ale sie nim nie zajmuja, nie wychowuja go, nie szanuja, bo przeciez "nic nikomu sie nie nalezy". Czy wedlug ciebie taki gosc moze do kogos podejsc i go zabic dla 5 zl ? Jesli nie, to dlaczego ? Przeciez "nic nikomu sie nie nalezy", a wiec rowniez nikomu sie nie nalezy prawo do zycia.

Ja sie z toba ZUPELNIE nie zgadzam, uwazam, ze sa "rzeczy", ktore sie po prostu NALEZA (powiedzmy, ze nie wszystkim) ludziom.
  • 0

budo_whitenoise
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Bieżanów: nocny napad dresiarzy
RomekTM.... co ty bredzisz?..... 8O chyba przeinterpretowałeś i tyle.....

pozdr. :)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Bieżanów: nocny napad dresiarzy
Drogi RomkuTM chyba sie nie zrozumielismy.... Z kontekstu wynika, ze chodzilo mi o cos innego - powszechna W NASZYM KRAJU POSTAWE ROSZCZENIOWA! (Dotyczaca glownie swiata materii. Bo jednak malo kto upomina sie np. o szacunek). Czyli naleza mi sie rozne rzeczy, przywileje, pieniadze mimo, ze nie ruszylem palcem, zeby na nie zapracowac. Mimo, ze nie podjalem zadnego trudu (oprocz narzekania na rzeczywistosc; chujowy kraj, rzad, sasiadow, szkole, niedobrych rodzicow, gosci z sasiedniej ulicy, ktorzy na mnie krzywo patrza etc.), zeby to zmienic! Poprawic sobie swoj los!
K_P
PS. Jesli chodzi o szacunek, to wg mnie on sie nalezy, nie tylko czlowiekowi, ale kazdej istocie zywej! (Ze tak powiem a'priori).
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Bieżanów: nocny napad dresiarzy

KungFu/Karate?

Acha. Ten chlopak, ktorego pocieli to znaojomek jednego z kolegow z sekcji tkd.

2 innych pocietych to znajomi kolegi z bjj :/

grasuja takie bandy, a niby jest u nas na wspanialym osiedlu, wspaniala ochrona... "zawisza"
ciekawe czy w niedziele maja wolne
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Nowy Bieżanów: nocny napad dresiarzy
Idź i sprawdź. :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024