Skocz do zawartości


Zdjęcie

Magiczne techniki Systema


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magiczne techniki Systema

Po drugie - niektore prezentacje Riabko i Wasiliewa, zwlaszcza kasety Wasiliewa o nozu i broniach improwizowanych oraz kasety Riabko ktora wymieniles, nie daja wlasciwego ogladu Sistiemy i moga nawet wprowadzic w blad. Taka jest po prostu ich uroda, opracowano je z mysla o klienteli amerykanskiej. Jak pisal tu wielokrotnie jeden z przedmowcow, kasety Wasiliewa z nozami itp trzeba sobie darowac a obejrzec kasety Wasiliewa o walce wrecz, 3 godz materialu - jest to kolosalna roznica. Jak ktos obejrzy wyzej podana ksiazke Rietunskiego a potem kasety Wasiliewa, to dopiero moze sobie jakies zdanie o przedmiocie wyrobic. Ocenianie po klipach czy bardziej propagandowej niz szkoleniowej kasecie Riabko jest nieporozumieniem.

Jak tak ma wyglądać reklama, to niech ten pan zatrudni sobie lepiej specjalistę od marketingu, bo ten film stawia go w jednym szeregu ze ściemniaczami. Niektóre techniki godne mistrza Yody... ale to przecież nie ta branża.
Nie rozumiem ludzi, którzy robią kasety "propagandowe" i szkoleniowe, a na każdej pokazują coś innego. Albo się robi tak albo tak. A jak komuś zależy na efektowności to do cyrku.
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magiczne techniki Systema
Slasz, Fiod , a mialemwas za rozsadnych facetow.Jak mozesz budowac opinie na podstawie kasety?
OK masz racie te techniki wygladaja iracjonalnie ,ale kurwa jego mac one takie sa.
Dajac na ten przyklad siebie ,mam 43 lata i prawie 35 letni staz w roznych sytemach waki , tez nie wierzylem w Siteme ale to istnieje na prawde i na prawde takie sa rezultaty.
Lat temu klika , pojawilem sie u Vlada z zamiarem pokazania mu ze doby low kick i prawy sierpowy sa definitywnie lepsze od jego bajek , naprawde sie zdziwilem ...........naprawde

I jeszcze jedno teraz mam wakacje ale od sierpnia zaczynam regularne treningi sistemy u Vlada ( no more BJJ , tylko sobotnie sparingi z "sasiadem").
Sistiema to nie tylko walka ,to podsystem "Zodrowie" , to calkowicie inne zycie.
Wrazenia wkrotce
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Magiczne techniki Systema

Slasz, Fiod , a mialemwas za rozsadnych facetow.Jak mozesz budowac opinie na podstawie kasety?
OK masz racie te techniki wygladaja iracjonalnie ,ale kurwa jego mac one takie sa.

OK. zobaczę, poczuję, uwierzę. Na razie patrząc na te techniki (aikido) mam opinię jaką mam.

btw. są tam walki?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Magiczne techniki Systema
Ja tam nie mam nic przeciwko temu nawet co jest na kasetach bo moim zdaniem nawet na nich widac sens i specyfike ruchu - no ale wiekszosc z nas przyzwyczajona jest albo do piekna technik albo do bezmyslnej wyniszczajacej mlocki - a tu ani nie ma tego ani tego jest wbrew pozorom bardziej naturalne zachowanie.
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Magiczne techniki Systema
Poczekajmy cierpliwie na realację Seikena.

A tymczasem - :drinking: przyygoodaaaaa, przyyygooodaaaa, kaaażdeej chwili szkooodaaaa :wink: :lol:
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magiczne techniki Systema
NO problemo Fiod , poducze sie i pokaze.
JO, dud a pamietasz jak trenowales aikido i zobaczyles BJJ , to jest to samo
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Magiczne techniki Systema

NO problemo Fiod , poducze sie i pokaze.
JO, dud a pamietasz jak trenowales aikido i zobaczyles BJJ , to jest to samo

No siur, toć mówię, "poczuję" uwierzę. Przecież nie jestem betonem który ma "klapki na oczach". Problem w tym że te techniki to aikido dlatego sceptycznie jestem nastawiony.
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magiczne techniki Systema
Kurwa Fiod znasz mnie z forum od jakiegos czasu i wiesz ze bull shitem sie nie zachwycam.
Dla mnie wszydtko jest dobre co jest skuteczne , a Sistema jest , a ze przkonasz sie jak poczujesz ..................moze Bog da i poczujesz ( tez bym w kocu chcial Ciebie poznac...osobiscie)
  • 0

budo_ww
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magiczne techniki Systema

Zdaje się że o tym odłamie mówimy. Czy nie?



:-) Spoko, to akurat nie bylo do Ciebie, tylko ogolnie, z lektury wielu postow wynika, ze ludzie nie rozrozniaja odlamow Sistiemy

OK. Poprawie tamat, tylko powiedz na jaki mam zmienić?


No nie wiem, nazwe moznaby dac Sistiema/Szkola Kadocznikowa ale w jakim podforum to umiescic? Na pewno nie w Combat, gdyby bylo jakies Rozne to OK a tak to za bardzo nie wiadomo. Ufam ze cos wymyslisz.


No widzisz jak sam sobie szkodzi? buduje opinię kuglarza, chyba że to celowe. Latają ci przeciwnicy jak latawce, przewracają się bez dotknięcia, a te ich ataki to na dziecku nie wyjdą, normalnie cyrk.
Powiedz mi to jest prawda wg ciebie czy cyrk?


Sluchaj, sprawa jest tego typu ze nikt z tu obecnych nie byl na takim seminarium Riabko, kaseta a tym bardziej taki klip juz jest przez kogos opracowany, opatrzony takim a nie innym komentarzem, tlumaczeniem wypowiedzi Riabko itp. Nie wiem czy na Twojej kasecie sa np. doslownie przetlumaczone wypowiedzi Riabko o ile w ogole sa podane jakies jego wyjasnienia do tego co on robi. Na dobra sprawe widzimy tylko obraz ale w pelni nie wiemy co sie dzieje. Ja np. na tym klipie nie mam w dodatku glosu. Na tym klipie, "czary" zaczynaja sie po napisie "Beyond physical" ale jestem pewien, ze wielu pomyslalo, ze wczesniej tez sa jakies obalenia bezkontaktowe. Blad. Seminarium jest bardzo na luzie, Riabko pokazuje jak widac rzeczy zabawowo a poniektorzy uczestnicy wpadaja w pewien rytm i zaczynaja "wspolpracowac" z Riabko w tym sensie ze jak on pokazuje jakies zastosowania to uwazaja za stosowne klasc sie na glebie. Ktos naciera na Riabko, ten wykonuje uderzenie na twarz, nie dochodzace oczywiscie klienta bo nie jest celem zlamanie mu nosa, klient sie instynktownie zatrzymuje i traci rownowage bo sie za bardzo rozpedzil, pada potem w tyl. Inny symuluje wejscie w nogi, Riabko wyciaga dlon w kierunku jego oczu wskazujac ze taki bylby kontratak, klient kladzie sie na grzbiet w gescie "Ok, przegralem". Potem to samo przy probie ataku na szyje Riabko. Itp. itd. Tu nie chodzi o bezkontaktowosc przeciez. Po napisie "Beyond physical" dzieja sie juz cyrki ale tez nie wiemy w pelni co Riabko mowil, czy sugerowal jakies ruchy lub zachowania uczestnikom, dlaczego zachowuja sie oni wzgledem Riabko tak a nie inaczej itp. Cyrki sa ale moze sa mniejsze niz sie z pozoru wydaje. Coz, Riabko to juz duzy chlopiec i nie musze bronic jego dobrej opinii. Mysle, ze jakos sam sobie dalej poradzi po Twoich druzgocących ocenach. A w ogole bardzo fajnie by bylo, gdybys mial kiedys mozliwosc uczestnictwa w seminarium Riabko, na pewno bys zdemaskowal te jego bezkontaktowe cyrki, nieprawdaz? Seminaria sa otwarte, nie sa zastrzezone tylko dla zwolennikow Riabko, mozna przeciez przyjsc i nie dac sie obalic bezkontaktowo, hmmm?



Pewną ostrożność powiadasz? OK, ale pod warunkiem że ty też będziesz ostrożny gdy będziesz się wypowiadał na temat "Chi Masterow, Grandmasterow a glownie aikidokow".


Przepraszam a obrazilem tym kogos konkretnie czy wedlug Ciebie moze tak ogolnie obrazilem honor aikidokow? Czy co bo juz nie wiem?


Nie no ten text był niepotrzebny, jeśli chciałeś zareklamować ten system to złą drogę obrałeś, legendy umarły wraz z pojawieniem się vale tudo. "Babcia podniosła samochód bo...." itp. itd. te przypadki zdarzają się tak często że nikt na to nie zwraca uwagi a prasa to już szczególnie...


Dlaczego, ja pisze cala prawde to i o tym napisalem. Nie mam zadnego interesu w reklamowaniu Sistiemy Riabko, prawde mowiac blizej mi do Szkoly Kadocznikowa. Nawet nie chce nikogo naklaniac do cwiczenia tych rzeczy. Przyjmijmy ze sa to style nie dla kazdego :-) Szerokie kregi niech cwicza taekwondo, tajczi czy aikido, albo co im pasuje, np. aikido + bjj...
No widzisz, wiec znasz historie o babciach podnoszacych samochod ktory z lewarka zsunal sie na dziadka a babcia nie miala prawa podniesc samochodu? Nie za bardzo rozumiem Twojego toku rozumowania, czyzby vale tudo udowodnilo ze babcie nia maja prawa podnosic samochodow czy co?


Znaczy że Riabko nie naucza sistemy? OK, to co on robi (oprócz aikido ofkors)?


A co ciebie to obchodzi jak juz stwierdziles ze to sciema?


Kompleks aikido?


Kompleks kolejnego bylego aikidoki? Jesli tak to nie martw sie, slyszalem ze ten uraz z czasem mija o ile sie dalej nie zaklada spodnicy.


Na budo zakazane jest używanie kilku nicków, poprzedni skasować?


Dlaczego, to by miala byc jakas zemsta z Twojej strony czy co? Nic o tym nie wiedzialem, ze nie wolno a inaczej nie moglem, nie bede tego tlumaczyl (choc juz jeden ciekawski sie pytal w prywatnej wiadomosci czy moze zapomnialem hasla, niestety nie moge mu odpowiedziec gdyz administrator pozbawil mnie tej funkcji, sprawa jest bardziej skomplikowana niz zapomnienie hasla). Od kazdego zakazu sa wyjatki, zreszta reguly Ty tu ustalasz wiec jaki problem z dwoma nickami jesli sam o tym informuje. Jak chcesz cos zrobic to mozesz np. zmienic WW na Wosiu a pozostawic haslo od WW ogolnie dla Wosiu i bedzie OK.

A w ogole to co sie tak spiales, nic juz napisac nie mozna zeby jakiejs obrazy nie bylo? Jesli jestes taki delikatny to sam sie wypowiadaj delikatnie o poruszanych tematach, bo tak raczej sie bezpardonowo po Riabko przejechales.

Wosiu
(zalogowany jako WW z przyczyn technicznych)
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magiczne techniki Systema

Slasz, Fiod , a mialemwas za rozsadnych facetow.Jak mozesz budowac opinie na podstawie kasety?
OK masz racie te techniki wygladaja iracjonalnie ,ale kurwa jego mac one takie sa.

Chodziło mi o to, że z punktu widzenia reklamowego taka kaseta jest do dupy. Przynajmniej dla nie-laika.
  • 0

budo_twocrows
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magiczne techniki Systema
witam, jestem tu nowy(choć czytam już posty na forum od jakiegoś czasu). Nie zabieram głosu w dyskusji o Systemie, bo nie mam większego pojęcia o co w nim chodzi. Ale temat wydaje się interesujący(i z pewnością kontrowersyjny-sądząc po dyskusji). Ale do rzeczy, czy ktoś może mi udostępnić(odpłatnie lub nie) jakieś kasety z Sytemą? Byłbym bardzo wdzięczny. Chciałbym móc wyrobić sobie właśną opinię na ten temat. Dziękuję uprzejmie ewentualnym dobroczyńczom. Ewentulany kontakt pod adresem: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.
  • 0

budo_ww
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magiczne techniki Systema

Jak tak ma wyglądać reklama, to niech ten pan zatrudni sobie lepiej specjalistę od marketingu, bo ten film stawia go w jednym szeregu ze ściemniaczami. Niektóre techniki godne mistrza Yody... ale to przecież nie ta branża.
Nie rozumiem ludzi, którzy robią kasety "propagandowe" i szkoleniowe, a na każdej pokazują coś innego. Albo się robi tak albo tak. A jak komuś zależy na efektowności to do cyrku.


Sa pewnie tez takie sytuacje ze nie mozna zrobic tak albo tak. Z drugiej strony a co jesli w opakowaniu sciemniackim jest sprzedawany bardzo dobry towar ktory w zwyklym opakowaniu nie wzbudzalby zainteresowania? Czy to nie jest jednak dobry marketing. I pozyteczny, bo ludzie zainteresowani sciemnackim chlamem otrzymuja mimo woli dobry towar. Moze byc tez jeszcze inaczej, Riabko moze byc szczerze przekonany ze przewraca ludzi energia psychiczna a w istocie podswiadomie ich hipnotyzuje i ta droga sklania do upadku :-)
Ta dyskusja nie bedzie miala sensu jak osoby ktore przyczepily sie w slusznym oburzeniu przeciwko sciemniactwu, do bezkontaktowych obalen Riabko, nie poznaja wiecej nt Sistiemy. Juz KrzysT polecal obejrzenie kaset szkoleniowych Wasiliewa z walka wrecz, proponujac nawet pozyczenie kaset. Mysle ze od obejrzenia tego materialu trzeba zaczac. Jeszcze lepiej zaczac od razu od obejrzenia ksiazki o ktorej byla mowa i do ktorej sa podane linki. Ale jak rozumiem, nikomu sie nie chcialo zajrzec tam.

Wosiu
(zalogowany jako WW z przyczyn technicznych)
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Magiczne techniki Systema

Inny symuluje wejscie w nogi, Riabko wyciaga dlon w kierunku jego oczu wskazujac ze taki bylby kontratak, klient kladzie sie na grzbiet w gescie "Ok, przegralem".


Nie bardzo to mi się podoba, przeciwnika lekko dotyka a on jakby strzał z armaty dostał, albo w parterze przeciwnik trzyma rece na plecach (nie wiem po co trzyma???), pach pach i przeciwnik się przewraca, albo to: przeciwnik podchodzi do niego chce go złapać ten w siadzie pochyla się do przodu a przeciwnik już przewrót takie kity to z satelity... może dla ciebie to są super techniki, dla mnie ściema i może pozostańmy przy swoich zdaniach.

A w ogole bardzo fajnie by bylo, gdybys mial kiedys mozliwosc uczestnictwa w seminarium Riabko, na pewno bys zdemaskowal te jego bezkontaktowe cyrki, nieprawdaz? Seminaria sa otwarte, nie sa zastrzezone tylko dla zwolennikow Riabko, mozna przeciez przyjsc i nie dac sie obalic bezkontaktowo, hmmm?

Ty też byś się przejechał na seminarium aikido jakbym Ci powiedział żebyś sprawdził jego skuteczność?

Przepraszam a obrazilem tym kogos konkretnie czy wedlug Ciebie moze tak ogolnie obrazilem honor aikidokow? Czy co bo juz nie wiem?

Nie wiem czy obraziłeś czy nie, chodzi o coś innego.
Twierdzisz że takie sztuczki robią "Chi Masterzy, Grandmasterzy a glownie aikidocy", oni ale nie Riabko.

Nie za bardzo rozumiem Twojego toku rozumowania, czyzby vale tudo udowodnilo ze babcie nia maja prawa podnosic samochodow czy co?


Hmm...poczekaj, jakby to napisać żebyś zrozumiał.
Legendy to możesz opisywać laikom, teraz zaskoczyłeś?

A co ciebie to obchodzi jak juz stwierdziles ze to sciema?


A co cię obchodzi to że mnie obchodzi/nieobchodzi?

Kompleks kolejnego bylego aikidoki? Jesli tak to nie martw sie, slyszalem ze ten uraz z czasem mija o ile sie dalej nie zaklada spodnicy.


Ahhh już wiem jaki mam kompleks! O dzięki Ci, jak to leciało? a tak: Wosiu ma zawsze rację!

Dlaczego, to by miala byc jakas zemsta z Twojej strony czy co?


Jeśli Ci pasuje że zemsta, nie ma problemu: to jest zemsta. A jak już pomyślisz zajrzysz do regualminu.

Nic o tym nie wiedzialem

W urzędzie albo sądzie też się tak tłumaczysz? Nie wiedziałem?
Czytaj przyklejone tematy i wszystkiego się dowiesz.

Od kazdego zakazu sa wyjatki, zreszta reguly Ty tu ustalasz wiec jaki problem z dwoma nickami jesli sam o tym informuje.


Czytaj regulamin.

A w ogole to co sie tak spiales, nic juz napisac nie mozna zeby jakiejs obrazy nie bylo? Jesli jestes taki delikatny to sam sie wypowiadaj delikatnie o poruszanych tematach, bo tak raczej sie bezpardonowo po Riabko przejechales.


Moje zdanie pozostaje aktualne: kuglarz. Jeśli mi się odmieni nieomieszkam poinformować i wypluć swoje słowa.
Wogóle to dziwna gadka, ja się ciebie pytam o techniki pokazywane np. na tym filmie a ty o czymś zupełnie innym. Może przeanalizujemy poszczególne techniki "kuglarskie" i dlaczego je uważam za takowe, pasuje?
  • 0

budo_badtrip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Magiczne techniki Systema
Czytałem ten temat bardzo pobieżnie ale nasuwają mi się pewne wnioski mianowicie przypomina mi to też tego pana ze wschodu tego no od ....raz...dwa....tri.....ponoć mentalnie też był dobry i to bez kontaktowo BA ! nawet przez telewizor leczył . Czyżby podobna siła psycho SUGESTII ??? W każdym bądź razie moc z wami.
  • 0

budo_wallace
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 567 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Magiczne techniki Systema
Ledwo przebrnołem przez ten topic i do tego obejżałem większość filmików i moja opinia jest jedna: jedna wielka kiszka ... To co ten koleś wyrabia to normalnie magia lepsza niż w jakimkolwiek stylu aikido - jedynie z czym to można porównać to ninjitsu, które widziałem w Paryżu .. równie żałosne i śmieszne...
W bajeczki o rzucaniu energią, plasmą i siłą woli nie wierze, bo poza filamia s-f i fantasy się z tym nie spotkałem i raczej nie spotkam... a wciskanie takiego kitu ludziom jest wyjątkowo głupie ...
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Magiczne techniki Systema

Moje zdanie pozostaje aktualne: kuglarz. Jeśli mi się odmieni nieomieszkam poinformować i wypluć swoje słowa.


Może już niedługo odszczekasz. I inni mądrale też. Jak się ocenia jakiś materiał filmowy to trzeba wiedzieć co jest na nim pokazywane.
Może to wam trochę rozjaśni - strona z następnymi klipami, proszę przeczytać wyjasnienie do pierwszego klipu a potem omówienie "soft work" (odnośnik w tekście, lub po lewej, ewentualnie drugi z poniższych linków):

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

A w ogole to nie chce mi sie juz z wami gadac bo nie czytacie dokladnie co sie do was pisze, zaden nie cofnął się do wcześniejszej dyskusji i nie zapoznal z dostepnymi materialami...


Wosiu
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Magiczne techniki Systema

Może już niedługo odszczekasz. I inni mądrale też.

Ależ Wosiu, nie będzie z tym problemu, mylenie się rzecz ludzka... łelkom bak pod starym nickiem.
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Magiczne techniki Systema
Obejrzalem film z linka podanego przez Wosia.

Jeden facet chodzi z wyciagnieta reka a drugi caly czas robi przewroty. Czasem jeszcze przed wyciagnieciem reki przez tego pierwszego - widac zostaje powalony ruchem brwi :lol:

Przeczytalem tez ten artykul krotki. Wytlumaczenie dlaczego oni padaja nie bedac nawet dotknietymi jakos mnie nie przekonuje.

I jeszcze te fikolki... mogli sobie darowac. Calosc wyglada jakby jeden chodzil i wykonywal gest rzymskich legionistow [zeby nie przywolywac bardziej przykrych przykladow] a drugi byl poczatkujacym adeptem gimnastyki artystycznej.

Nie mam klapek na oczach i bardzo chetnie bym zobaczyl jak to wyglada w rzeczywistosci - tzn np pojsc na seminarium. Jednak po obejrzeniu tych filmow nie szedl bym tam z dobrym przeczuciem.
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Magiczne techniki Systema
Taaaak, jak widać niektórym trudno zrozumieć do czego służą seminaria, że pokazuje się m. in. ćwiczenia, że jest pewna konwencja itp. ...
Nie wiem jak już trafić tu komuś do rozumu, może tak - jak ktoś chce zobaczyć sprawę pod nieco innym kątem, to są jeszcze inne klipy. Można wejść na:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i dalej po kolei na video clips, sugeruję nie przeoczyć klipów Title i Demo,
ewentualnie też na:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i tam klikać po lewej stronie.

Wosiu
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Magiczne techniki Systema
Wosiu - najwyrazniej jestem ostatnim idiota i trzeba mi tlumaczyc jak wioskowemu glupkowi, dlatego prosze zebys tak mi to wyjasnial. Bo ja nie widze ZADNEGO sensu w robieniu seminarium, gdzie robi sie taki cyrk. Po co robic na seminarium cos zupelnie innego niz na treningu? 8O

A co mnie zastanawia.. ze taki Seiken, ktory ma staz w MA ponaddwukrotnie dluzszy niz ja w zyciu jako takim, jest nastawiony do Sistemy bardzo pozytywnie. Wiec cos w tym musi byc... jednak ja jako poczatkujacy naprawde nie potrafie tam niczego zobaczyc. Nie prosze o objasnianie - zalozenia sistemy juz znam. Ino za cholere do mnie nie przemawiaja, a ogladanie takich pokazow tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024