Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ale reklama w TV Wiadomościach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ale reklama w TV Wiadomościach
Dzis w Telewizyjnych wiadomościach pr.I zwrócono wage na walki w Klatkach i tym samym zaczepiono o sztuki walki.Wypowiadali sie psycholodzy,którzy jednoznacznie stwierdzili,że cytat"dzieci nie powinny trenować sztuki walki"-tak więc znowu przektręcono wszystko ale przez oszołomów oberwało sie porządnym tradycyjnym sztuką Walki.Nawet Rychu Murat się wypowiadał w tej sprawie .Co wy na to ? :(
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
Ja już nie wiem co mam pisać :( Nie oglądałem wiadomości ale to co robią media z MA to polowanie na czarownice,a to co my próbujemy przeciwstawić zaczyna przypominać walkę z wiatrakami :evil:
Jak widzę takich "psychologów" to mnie cholera bierze.Niech wracają do "psyhologii",czyli nauki o holowaniu psów :)
Tak na poważnie-dotychczas raz spotkałem się z przypadkiem,że dzieciak był jakiś niewyżyty i to co wyuczył się na dojo próbował na kolegach z podstawówki.Za to znam wiele przykładów uzdrawiającego wręcz działania MA na dzieciaki-grubasów,którzy stali się wysportowanymi chłopakami;niezdarnych leniwców przemienionych w żywiołowych wojowników;odtrąconych popychadeł, którzy za sprawą MA nabrali pewności siebie i przy okazji sprzedali pożądną petardę w mordę tym,którzy dotychczas ich zaczepiali/kroili z nich kasę.A nie mówię już o jednej dziewczynie z zespołem downa,której lekarz wręcz zalecił treningi tkd...
Poza tym podobno karate po pływaniu najbardziej harmonijnie rozwija dziecięcy organizm.
8) Tak więc trochę pokory,panowie dziennikarze i tzw."eksperci".
P.S.A Rychu Murat to jako kto występował i co tam opowiadał :?:
  • 0

budo_eternite22
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
ja bym jeszcze dodał do tego tych którzy dzięki MA zeszli ze złej ścieżki i zrozumieli ze nie trudno obic morde słabszemu, sztuka jest w pieknym stylu pokonac silniejszego. Dzieki tej wiedzy wielu z nich nie czuje juz potrzeby wyzywania sie na innych, MA dziala jak katharsis, buduje charakter. Ciekawe czy ci uczeni psychologowie zauwazaja ten aspekt...
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach

Poza tym podobno karate po pływaniu najbardziej harmonijnie rozwija dziecięcy organizm.


No nie przesadzajmy :) - to musiala byc statystyka robiona przez ludzi z karate :) no ale na pewno nie jest tak kontuzyjne jak pilka nozna ;)


P.S.A Rychu Murat to jako kto występował i co tam opowiadał :?


Jako prezes Federacji Dalekowschodnich Sztuk Walk i opowiadal jak zawsze bzdury ;) o nierozumieniu istoty wschodnich sztuk itp ;)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
Aktualne wiadomosci ale ponad 20 mb
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
Ehhh oszołomstwo jak zwykle. Ten Murat to w ogóle najlepszy - pod garniturkiem - fighter pierwszej wody... :lol: :lol:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
ok ok ale tutaj wiele złego dla sztuk walk robia szaleńcy ,którzy walczą w klatkach-hihihihi :)
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
obejrzalem wypowiedz 'prezesa M... i widze, ze on sam sobie zaprzecza jako glowny prezes federacji sztuk i SPORTOW walki, :) :) :)

odwolac go ze stanowiska !!!
  • 0

budo_tatsu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mamusi... podobno ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
[quote name="budo_eternite22"]...nie trudno obic morde słabszemu, sztuka jest w pieknym stylu pokonac silniejszego.[/quote]
poklon
[quote name="budo_eternite22"]MA dziala jak katharsis, buduje charakter. Ciekawe czy ci uczeni psychologowie zauwazaja ten aspekt...[/quote]
poklon poklon
qrde... naprawdę... kapitalnie powiedzane... jestem pod wrażeniem...[/quote]
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
Zrobią albo i nie zrobią, zresztą jak ja zacząłem sie interesować ma to widziałem raz w tv only the strongest i to mnie pociągnęło żeby zacząć sie interesować głębiej. Może ta migawka pociągnie innych do wgłębienia się o co tam wogóle chodzi. A przecierz wiadomo, że teraz większość młodzierzy pociąga brutalność więc może takie vt ich zwabi a potem sami zrozumieją.
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach

obejrzalem wypowiedz 'prezesa M... i widze, ze on sam sobie zaprzecza jako glowny prezes federacji sztuk i SPORTOW walki, :) :) :)

odwolac go ze stanowiska !!!

To taka niszowa Federacja, nie ma się czym przejmować.
No, może dla laika to wyglądało oficjalnie...
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
Tak,prawda.Tylko wyszło by wtedy,że poprzez trening MA można dojść do czegoś,co oni oferują za gruuube pieniądze na tzw.pogadankach czy seansach (mam na myśli psychikę).A poza tym silny jest tu lobbing Radia Maryja i tym podobnych tworów,które wszystko co ze Wschodu i egzotyczne uważają za sekty :evil:
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
cytat:

'Kogo te walki mogą podniecać? Tylko osoby nie zorientowane w tej dziedzinie i osoby, które nie mają o tym większego pojęcia' - twierdzi Ryszard Murat z Polskiej Federacji Dalekowschodnich Sztuk i Sportów Walki.
:) :) :)

toz to czyste kretynstwo !!!
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
W pełni popieram przedmówcę-osu :!: :!: :!:
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach

To taka niszowa Federacja, nie ma się czym przejmować.
No, może dla laika to wyglądało oficjalnie...


Ehhh - przecież Ving się nabijał :lol: :lol:
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach

To taka niszowa Federacja, nie ma się czym przejmować

wiem i znam. sam kiedys do niej nalezalem - takie byly czasy... :D
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
Dziennikarska kompetencja. :D

Moim zdaniem mozna nie zwracac uwagi na takich matolkow.
Najlepiej ludzi edukowac - skoro "Jest temat" to trzeba znalezc kogos, kto bedzie umial zrobic rzetelny reportaz i postarac sie by sie pojawil w telewizji. Pozwolic sie zrozumiec i poznac.

Ja np. osobiscie bylem na poczatku bardzo negatywnie nastawiony do bjj z powodu postow w stylu "BJJ wszystkich zabije"... Nadal nie wiem nic o bjj, ale po obejrzeniu paru filmikow i czytaniu tego forum bardzo sie moje podejscie zmienilo na plus, moja ciekawosc zostala pobudzona. Chcialbym sobie sprobowac powalczyc w taki sposob, poznac patenty Vale Tudo, zobaczyc z czym sobie nie radze i jak to mozna by poprawic, jak wygladaja treningi, czy sa ciezkie czy nie, jacy ludzie cwicza - same byczki po 100kg czy tez zdarzaja sie ludzie o zblizonej do mojej wadze, jaka panuje atmosfera na treningu i podczas sparringow... Nawet uczuwam niejaka dume z tego, ze nasza zachodnia kultura wniosla swoj tworczy wklad w rozwoj MA.

Ta zmiana nastawienia to te troche informacji ktore znalazlem na forum Budo.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
Reportaż był żałosny :roll: Pewnie gdyby tej klatki nie było a gala odbywała się na ringu to nawet by o niej nie wspomnieli w wiadomościach, bo nie było by sensacji a co za tym idzie większej oglądalności :evil:
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
Miejcie na wzgledzie to ze media swoje prawa maja, takze do wywiadow i w sumie moga przestawic dowolna ich czasc.

MA dziala jak katharsis, buduje charakter. Ciekawe czy ci uczeni psychologowie zauwazaja ten aspekt...

Katharsis to oczyszczenie, a budowanie charakteru to chocby radzenie sobie z emocjami.
slowa w miare trafne, ale ja doszlam do etapu kiedy takie slowa stracily na sile oddzialywania, bardziej do mnie "dociera" wieszanie psow na psychologii.
Tak jak ja sie czuje wobec ww przedstawiania MA (bzdura) analogicznie sie czuje jak ktos wiesza psy na "mojej" nauce.
Uprzedzenia wynikaja ze stereotypow, braku informacji i lekow.
Kazde uprzedzenie. Wazcie slowa Panie i Panowie.
  • 0

budo_robek73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa, witamy czule.
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
A ja zwróciłem uwagę na inną rzecz. Nie wiem czy ktoś z was pamięta pierwszy numer pisemka Czarny Pas z Panem Muratem w roli głównej. Toż on się wcale nie zmienił (no może tylko trochę), a pisemko jest z tego co pamiętam z 1989 r.
Sztuki walki konserwują, a już na pewno te polecane i administrowane przez Pana Murata. :) :) :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024