Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ale reklama w TV Wiadomościach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_dagor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kolo szczecina...

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
:lol: Oj, powodu do smiechu co niemiara :lol: Dawno tak nierzetelnie zrobionego "reportazu" nie widzialem (no, czasem na TVNie). Juz nawet w Na Kazdy Temat pozwolono wypowiedziec sie zawodnikom, dano im chociaz cien szansy sprostowania tego, co najpierw pokazano. Mozna zachowac ten material jako szkoleniowke "jak przedstawiac fakty". Po prostu manipulacja.

PS.: Mnie ciekawi wypowiedz Rzecznik Praw Dziecka. Czy te dzieci sa zmuszane do ogladania walk, czy co? Ktos im kaze patrzec? Ja, jak pierwszy raz w dziecinstwie ogladalem Rambo, to gdy Sylvek zaczal sobie zszywac rany, po prostu zamknalem oczu. Moja mama robi to do teraz :D
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
Olac,
Psychologowie widac sie popisali swoimi wypowiedziami (czy kiedys im sie to udalo w TV ?). Odnosnei pana murata nic nie mowie w zasadzie - facet chce zarobic na chlep :wink: .
A program jest jak kazdy widzi. Raz wypromowane klatki na bandytyzm ciezko odkrecic. Coz, widac niektorzy nie zdaja sobie jeszcze z tego sprawy :wink: .
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
No ale kogo mieli sie spytać ? Przecierz jak by im ktoś przed kamerą powiedział, że walka jest fajna, że lubi sie bic i poleca to innym to by to puścili. Znależli kogoś kto powiedział tak jak im do koncepcji reportażu pasowało i cała filozofia, a że przyokazji ma jakąs tajemniczą nazwę organizacji to jeszcze lepiej.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach

Wypowiadali sie psycholodzy,którzy jednoznacznie stwierdzili,że cytat"dzieci nie powinny trenować sztuki walki"


To nie było tam powiedziane. Było powiedziane że, cytat: "Przerażające jest to, że takie walki oglądają nie tylko dorośli. Skutki są poważne, można powiedzieć, że wpływają uszkadzająco na psychikę dziecka"
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach

No ale kogo mieli sie spytać ? Przecierz jak by im ktoś przed kamerą powiedział, że walka jest fajna, że lubi sie bic i poleca to innym to by to puścili. Znależli kogoś kto powiedział tak jak im do koncepcji reportażu pasowało i cała filozofia, a że przyokazji ma jakąs tajemniczą nazwę organizacji to jeszcze lepiej.


Dokładnie!!
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
A w ogóle tym bredniom w TV jest poświęconych kilka wątków na VB obecnie...

Ja napisałem nt krótki tekst.... (bo te oszołomy w TV przegninają...)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

A to portet naszego "ulubieńca":

Dołączona grafika
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
Mała sugestia: niech każdy pojedyczny vortalowicz wyśle 1 maila na adresy:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

nt. WALKI W KLATKACH

może będzie jakiś odzew!! :) :lol:
  • 0

budo_trochim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
Kolejny e-mail, pod którym można się wyżalić ;P

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
Mnie najbardziej rozsmieszyla stworzona przez redaktorow wizja smiertelnie brutalnej walki, opisywali ją niczym walkę dwóch wygłodniałych psów w klatce, zaraz potem psycholodzy dodali swoje, zaraz p. Mariusz Linke stanął w obronie, a na koniec pokazali najbardziej krwawą klatkę jaką w życiu widzialem :D znaczy sie jeden koles dosiadł drugiego i szarpali się za rękawy. Aż normalnie krew tryskała na kamerę...
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach

Mnie najbardziej rozsmieszyla stworzona przez redaktorow wizja smiertelnie brutalnej walki, opisywali ją niczym walkę dwóch wygłodniałych psów w klatce, zaraz potem psycholodzy dodali swoje, zaraz p. Mariusz Linke stanął w obronie, a na koniec pokazali najbardziej krwawą klatkę jaką w życiu widzialem :D znaczy sie jeden koles dosiadł drugiego i szarpali się za rękawy. Aż normalnie krew tryskała na kamerę...


Taak, ale p. Mariuszowi Linkemu właściwie to nie dali dojść do głosu- bo efekt by się spieprzył... (tylko powiedział, że "walki bez reguł" to chwyt reklamowy i co to jest VT...). Ani słowa o brutalności, żadnych porównań itp. itd. TVN zrobiłby to zapewne "jeszcze-bardziej-wstrząsająco" :lol: :roll:
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
w tym momencie zaczynam rozumiec slowa, ktore niedawno rozpetaly afere, ze "media zagrażają demokracji"...

Media pokazują co chcą, są w stanie manipulować materiałem tak, że nawet ze słów papieża starano się robić "nie dla unii europejskiej". No a teraz te klatki... wiadomo, ze pokaza co beda chcieli i jak beda chcieli, odzew moze byc rzeczywiscie nieciekawy...
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
Ja juz dawno stwierdziłem,że dziennikarze nadaja się do gnoju :)
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
Nie ma to jak uproscic i w 1 zdaniu wrzucic wszystkich do jednego wora... :roll:
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach

Nie ma to jak uproscic i w 1 zdaniu wrzucic wszystkich do jednego wora... :roll:


Racja!! Często spotyka się bardziej fachowych dziennikarzy... (ale im dziedzina bardziej skomplikowana - tym większe brednie można usłyszeć i zobaczyć).
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach

Mała sugestia: niech każdy pojedyczny vortalowicz wyśle 1 maila na adresy:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]; [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
nt. WALKI W KLATKACH


O, ja się piszę. Jest już jakaś gotowa treść takiego maila? Żeby się nie wysilać za bardzo ;)

Możnaby zaproponować nasz Vortal jako źródło tak wiedzy na temat MA jak i ekspertów w wielu dziedzinach :D

I jak te maile mamy słać, to trza by taki temat na jakiś czas przykleić na wszystkich forach, bo tu na cross-budo to zaglądam tylko przypadkiem, i gdyby nie link Combata to w życiu bym nie znalazł tego tematu :?

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
mnie tam szczegolnie sie podoba to ze np nie robia zamieszania z walki Kliczko-Lewis. Tak rozpieprzonego oka, zwisajacej powieki i zakrwawionej mordki to zadne UFC nie widzialo. A puszczali to w oslawionym TVN o 12.00 jako powtorke...Kto sie wtedy dziecmi przejmowal???
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
Yeah - to samo w TVN!! Puszczali z ZAMAZANYM ekranem obrażenia jednego polaka na walkach w klatkach w Rosji - był taki oszołomski program... A bez "zamazywania" to dopiero o 0:35... :lol: :lol: :lol:

A mecz bokserski - proszę bardzo - no problem - i tak zwykle z boksem bywa!
(niezależnie jaka pora :roll: :lol: )
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach

O, ja się piszę. Jest już jakaś gotowa treść takiego maila? Żeby się nie wysilać za bardzo ;)


Jest :)

Ja napisałem coś takiego:

Prosze zapoznac sie:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

oraz

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


bo jak na razie w Wiadomosciach byly SAME BZDURY nt. WALK W
KLATKACH!!!

"Wiadomości" TVP program 1-szy 17 czerwca 2003.



Możnaby zaproponować nasz Vortal jako źródło tak wiedzy na temat MA jak i ekspertów w wielu dziedzinach :D


Oj zdecydowanie o odróżnieniu od konkurencyjnego forum - na którym są dobrzy goście :lol: :lol:

I jak te maile mamy słać, to trza by taki temat na jakiś czas przykleić na wszystkich forach, bo tu na cross-budo to zaglądam tylko przypadkiem, i gdyby nie link Combata to w życiu bym nie znalazł tego tematu :?


Przyklejenie to już w gestii administratorów... :)
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
Ja też im posłałem jóż pare wiadomości ale żadnego odzewu, nawiasem mówiąc ciekawe co by zrobili jak by sie dowiedzieli, że wiekszość bokserów ma więcej kontuzji niż w innych sztukach walki.
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale reklama w TV Wiadomościach
Czy psychologowie zauważają różne pozytywne aspekty SW? Raczej nie. Psychologia to nauka opisowa i nami jeszcze się jeszcze zajeli. A my im też nie pomagamy - niech ktoś spróbuje zrobić badania zobaczy ile osób chce współpracować ..... Co do dzieci że nie powinny oglądać to zgadzam się.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024