Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skręcenie kciuka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_morfen_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Skręcenie kciuka
No to mam skręcony kciuk i pochodze sobie z szyną przez 2 tygodnie Ale jazda no nie ma co Mieliście może skecone coś palce lub coś innego Jak to jest później Dziła to nie dziłą Jest jakieś ograniczneie ruchwe czy coś takiego Dzięki za podzielenie się informacjami :)
  • 0

budo_dagor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kolo szczecina...

Napisano Ponad rok temu

Re: Skręcenie kciuka
Ja swego czasu sporo w siatkowke gralem i skreconych palcow jeszcze nie mialem, ale powybijane ze stawow to mam chyba wszystkie. Nie pekaj, jakos to bedzie, poki co, wszystko mi dziala (tylko strzela w tych paluchach okropnie :) ).
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Skręcenie kciuka
Dokładnie. Też miałęm powybijane wszystki palce :) :wink: Będziesz miał potem trochę krzywe palce, ale nic poza tym :wink:
  • 0

budo_msj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Obiecana Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: Skręcenie kciuka

No to mam skręcony kciuk i pochodze sobie z szyną przez 2 tygodnie Ale jazda no nie ma co Mieliście może skecone coś palce lub coś innego


Ja mialem skrecona kostke, kilka razy, ta sama prawa...fatalna sprawa...spuchnieta, ciezko chodzic, o treningu mozna zapomniec co najmniej na tydzien, albo i dwa... co wiecej po wyleczeniu przez co najmniej 3 tygodnie mialem uczucie jakbym za chwile mial ja sobie skrecic jeszcze raz, takie dziwne uczucie ze ta kostka jest strasznie delikatna i slaba...

no ale na szczescie (odpukac) nie mialem jeszcze nigdy nic zlamanego
  • 0

budo_morfen_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skręcenie kciuka
Ja na szczęście TEŻ 8)
  • 0

budo_morfen_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skręcenie kciuka
No to już zdjętą mam szynę Nie zginam na razie do końca kciuka i boli ale jeszcze nad tym pracuje A wogóle to dowiedziałem się od lekarza że dobre w takich wypadkach lub po ćwiczyć te kończyny pod światłem podczerwonym leczy itp No na trening zd 2 tyg Extremalny tydzień 7 dni dzień po dniu :) :) :)
  • 0

budo_morfen_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skręcenie kciuka
No to już zdjętą mam szynę Nie zginam na razie do końca kciuka i boli ale jeszcze nad tym pracuje A wogóle to dowiedziałem się od lekarza że dobre w takich wypadkach lub po ćwiczyć te kończyny pod światłem podczerwonym leczy itp No na trening zd 2 tyg Extremalny tydzień 7 dni dzień po dniu :) :) :)
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skręcenie kciuka

No to mam skręcony kciuk i pochodze sobie z szyną przez 2 tygodnie Ale jazda no nie ma co Mieliście może skecone coś palce lub coś innego Jak to jest później Dziła to nie dziłą Jest jakieś ograniczneie ruchwe czy coś takiego Dzięki za podzielenie się informacjami :)




Ja mialem. 1-3 maja. Jeszcze troche boli.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Skręcenie kciuka
A ja kolejny palec wybity :roll: :wink:
  • 0

budo_morfen_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skręcenie kciuka
Czyli wszystko gra :)
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Skręcenie kciuka

no ale na szczescie (odpukac) nie mialem jeszcze nigdy nic zlamanego


ja mialem lewa reke :P w 3miejschac :D i to z przemieszczeniem :) jak juz sobie cos lamac to porzadnie a nie :P to bylo rok temu w polowie wakacji :( miesiac w gipsie do pasa :| nie zycze tego nikomu:P a ta reke(cala) mam do teraz chudsza, minimalnie krotsza i wogole :P i nie wiem co z tym zrobic :P

pozdrawiam :)
  • 0

budo_shorty
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory

Napisano Ponad rok temu

Re: Skręcenie kciuka
Ja mialem rok temu kciuka wybitego i skreconego do dzisiaj mnie boli :( bylem u lekarza to przpisal mi jakies dziwne masci i nic wiecej. Przeszkadza mi to na treningach jak cholera uderze piescia kogos a ten zblokuje lokciem bo tak sie czasem zdarza i natrafi na mojego palca przy okazji to pozal sie boze :/ ale trza byc twjordym a nie mietkim :lol: pissssssssss :)
  • 0

budo_morfen_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skręcenie kciuka
Minął gdzieś miesiąc chyba ni i kciuk zginam Zgrubienie pozostało i chyba nic się już z tym nie da zrobić Nie wiem Więc jak ktoś wie to proszę Ale najważniejsze że działa i się zgina Czasami boli ale jest OK Ach ta cudowna medycyna :) :) :)
  • 0

budo_jeszcze_nieumarly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skręcenie kciuka
ja tez mialem wszystkie praktycznie wybite. serdeczny mialem zlamany 2 razy. ale przeszkadza mi to tylko minimalnie przy seikenach. ale czym tu sie przejmowac. :) )))))
  • 0

budo_motyllek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mega wieś zachodniopomorskiego :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Skręcenie kciuka
Skoro już się wszyscy chwalicie swoimi kontuzjami :D
To ja tez dorzucę swoją :)

Skrecona kostka (przynajmnie tak mi sie wydaje) :?:

3 tydzień w gipsie? Hm... Cos z nią musi być nie tak?
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Skręcenie kciuka
posłuchajcie dzieci starszego człowieka: te wszystkie niegroźne wasym zdaniem kontuzje przypomną wam o sobie za lat kilkanaście zaczną się przypadłości które znacie z opowiadań babci: ból na zmianę pogody, rwanie gdy jest zimno itp
nie bagatelizujcie skręceń, wybić i zwichnięć
kurde ale uderzyłem w moralizatorski ton :oops:
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skręcenie kciuka

posłuchajcie dzieci starszego człowieka: te wszystkie niegroźne wasym zdaniem kontuzje przypomną wam o sobie za lat kilkanaście zaczną się przypadłości które znacie z opowiadań babci: ból na zmianę pogody, rwanie gdy jest zimno itp
nie bagatelizujcie skręceń, wybić i zwichnięć
kurde ale uderzyłem w moralizatorski ton :oops:

Dobrze gada, dać mu wódki. :)

Kiedyś w podstawówce podczas biegania wpadłem nogą w jakąś dziurę. W stawie biodrowym zabolało, do domu ledwo doszedłem. Po jakimś czasie przeszło. Problemów nie było, aż do zeszłego roku, gdzie podczas wyjazdu w góry staw dał znać o sobie i to już nie było fajne. Zamiast iść szybko dreptałem robiąc kroki jak ledwo ruszający się staruszek.

Tak więc kontuzje - szczególnie stawów - trzeba leczyć. :!:
  • 0

budo_jacatb
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Skręcenie kciuka
Dokładnie slaszysz&aniol - leczyć!!! i dać chwilę na regenerację, a nie od razu na trening bo za parę latek będziecie pluć sobie w brodę, a te parę tygodni luzu więcej nie przeszkodzą Wam w treningach - nawet poczujecie sie bardziej zregenerowani i ławtwiej/przyjemniej Wam będzie ćwiczyć....
Proponowałbym objąć stawy prewencją "polak mądry po szkodzie" - wiem co mówie - musze uważać na moje stawy skokowe kiedyś dałem ciała i teraz się mści.
Wcinam artresan, chrząstki,wapń,żelatyne itd. rozgrzewam stawy przed treningiem/rozciągam i jakoś się trzymam jeszcze w całości ;-) ))
choć czasem boli..................
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024