Skocz do zawartości


Zdjęcie

butelka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

budo_sven
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
bartolomeo gdzie trwenujesz viet vo dao
idąc na impreze masową, musisz byc swiadom ryzyka jakie za tym idzie.
jest ono takie same hjak przy przechodzeniu przez pasy czy przy paleniu papierosow. ale jest.
i trzeba o nim pamietac.

tak lepiej dostac pare razy i sie przelamac niz raz a pozadnie.
zobaczcie, ze kolesie ktorzy ida okradac nie boja sie staja w otwartej pozycji, az sie prosi o ciosy. nie boją sie bo wiedza ze przeciętny człowiek boi sie uderzyc ilu z was nie uderzy nigdy w twarz ze strachu przed konsekwencjami???
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
Mam wielu znajomych, którzy zupełni nie myślą o zagrożeniach płynących z tłumu i litrów piwa. A potem są skargi, że mnie nie było jak kolesiowi plecak czyścili albo jak Janek dostał w ryj od dresa.
Idąc na koncert mogę słuchać muzyki i nie musze być pod sceną. Moge nawet stać na samym końcu. Nie ma problemu. Ale oczy mam dookoła głowy.

A na imprezach plenerowych, takich na jakiej Moro miał przygode z denkiem butelki :) , zawsze przydaje się ktoś niepijący i zufany.
Taki co podniesie alarm na czas jak coś jest nie tak.

Pozdrawiam
  • 0

budo_sven
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
zekiet brawo.
  • 0

budo_bartolomeo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka

bartolomeo gdzie trwenujesz viet vo dao





Włocławek--- Ryszard Gibczyński
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka

Moi drogi, przeczysz sam sobie, goscie ktorzy chca komus napierdolic zachowuja sie jak znajomi? 8O
Nie widzialam sytuacji, ale poczytak sobie forum samoobrona kobiet, nazwa mylaca jak widac, facetom tez by sie przydalo.


A czego się Tafia spodziewałaś?
Już kiedyś pisałem, że samoobrona kobiet powinna byc wymieszana, z samoobroną jako taką. I nie chodzi o to, że kobiety mają się uczyć na "Ulicznych wojowników", tylko, że wiele z tego czego uczy Paweł na WSDP dotyczy również facetów (tylko ci wstydzą się do tego przyznać).
Czy zachował bym się jakoś inaczej niż chłopaki? Nie wiem. Może tyle można było zrobić, że jak podeszły jakieś typki do kumpla, to można stanąć obok, dać do zrozumienia, że jesteśmy na imprezie razem, jesteśmy kumplami.
Piszecie tu o jakimś pościgu, zemście. A mi staje przed oczami od razu to, że tamci mogli wyjąć kosy, zawołać swoich 10 kumpli (z tej samej imprezy), albo sami łatwo mogliby stać się przestępcami, z okazji przekroczenia obrony koniecznej. Bronić można przed albo w trakcie, a nie po sprawie.

A
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka

mi staje przed oczami od razu to, że tamci mogli wyjąć kosy, zawołać swoich 10 kumpli (z tej samej imprezy), albo sami łatwo mogliby stać się przestępcami, z okazji przekroczenia obrony koniecznej. Bronić można przed albo w trakcie, a nie po sprawie.

A

dobrze mowisz.
  • 0

budo_andrzej kubieniec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
Ad vocem
Mogli wyjąć kosy , kałasznikowy, zawołać ruska mafie, -- cokolwiek by dalej nie pisać, tchórzostwo dalej pozostanie tchórzostwem.

Jak mawiał Pawlak sad sądem, a sprawiedliwośc musi być po naszej stronie.

Prawdziwy chłop żywemu nie przepuści - tak mawiają w moich stronach.


Bawicie sie dobrze? Prawdziwa zabawa tylko na wiejskiej dyskotece. Ostatnio 4-ch gosci z bardzo rzadowej instytucji siłowej zaszumiało i poszło spać. Obudzili sie w szpitalu. Bali się nawet złożyć meldunek.
Jak widać nie wszyscy mają problemy egzystencjalne.

Pozdrawiam wiejskie dyskoteki.


Andrzej Kubieniec
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka

Ad vocem
Mogli wyjąć kosy , kałasznikowy, zawołać ruska mafie, -- cokolwiek by dalej nie pisać, tchórzostwo dalej pozostanie tchórzostwem.

A mogli by miec nawet bombe atomową gdyby zamierzali obić kumpla.
Jak już obili to mozna zastanowic się czy warto iść na policję, czy sobie odpuścić.
Łatwo zgrywasz bohatera na vortalu i chyba życia nie znasz.
Bo u mnie 5 min drogi od domu faceta nożem zabili, zaczeło się od głupiej sprzeczki.

A
  • 0

budo_andrzej kubieniec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
To siedź kolego dalej w domu, bo i ciebie zabiją.

Jak bedziesz tylko pisał, to bedziesz bezpieczny. nie chodź po ulicy i nie oddychaj.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka

Bo u mnie 5 min drogi od domu faceta nożem zabili, zaczeło się od głupiej sprzeczki.


U mnie też niedaleko zabili - nie wzrusza mnie to - naprawdę. Jednak gdy ktoś zaczyna - jego problem -nie mój. Jeśli ktoś atakuje mojego znajomego (nie daj boże znajomą) to ma duży problem.
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka

Jeśli ktoś atakuje mojego znajomego (nie daj boże znajomą) to ma duży problem.


Ależ zgadzam się, ale my tu mówimy o tym co robić
po sprawie. Przed rozumiem, bronić kumpla\dziewczyny\siebie.
Nie jestem zwolennikiem wymierzania sprawiedliwości na własną
rękę.

A
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka

Ależ zgadzam się, ale my tu mówimy o tym co robić
po sprawie. Przed rozumiem, bronić kumpla\dziewczyny\siebie.
Nie jestem zwolennikiem wymierzania sprawiedliwości na własną
rękę.


To ja właśnie mówię: w trakcie i jeszcze długo ... po zdarzeniu.
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka

tak lepiej dostac pare razy i sie przelamac niz raz a pozadnie.
zobaczcie, ze kolesie ktorzy ida okradac nie boja sie staja w otwartej pozycji, az sie prosi o ciosy. nie boją sie bo wiedza ze przeciętny człowiek boi sie uderzyc ilu z was nie uderzy nigdy w twarz ze strachu przed konsekwencjami???


ja kiedys nie uderzylem i hmm byly tego konsekfencje :| ale teraz bym sie nie bal :P
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
Moro mam nadzieje ze wszystko jest ok?ja tez sobie ostatnio cosik zrobilem w glowe :) o tyle ze ja sam ale tez nie dokonca z wlasnej woli...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024