Skocz do zawartości


Zdjęcie

butelka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
A ja wrzuce swoje trzy grosze...
Po pierwsze, to całe trenowanie krawata to jest w ich wykonaniu lipa, byli może 2tyg na treningach - postach uliczny
Po drugie - przykro mi to mówic - ale doigrałeś sie. "jestem student i co wpier****sz mi?" :) I ci dowali. Też nutke kozaczenia dostrzegam. Widać lubisz zaczepki :)
A po trezcie typowe polskie chojrakowanie - będziemy ich szukać 300 na 3 w sekscjach kravmagi. Było was 10 na 3 i nikt ich nawet nie gonił. No nie żarztujcie. Panowie to jest dla mnie troszke śmieszne. Jakby mój kumpel padł po strzale to sorry ale bym odrazu na agresora ruszył ...
Ale cóż życze szybkiego powrotu do zdrowia, mniej poczucia powera w sobie, a więcej pokory.
Pozdrawiam
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka

"jestem student i co wpier****sz mi?" :) I ci dowali. Też nutke kozaczenia dostrzegam. (...) będziemy ich szukać 300 na 3 w sekscjach kravmagi. Było was 10 na 3 i nikt ich nawet nie gonił. (...) Jakby mój kumpel padł po strzale to sorry ale bym odrazu na agresora ruszył ...(...) więcej pokory.


a) ci, co pouczaja Moro i jego kumpli niech moze przychamuja - latwo po fakcie (a tym bardziej, jesli sie tam w ogole nie bylo) wydziwiac co by to nie bylo gdyby. Jak dla mnie reakcja w miare normalna - pewnie, jak ktos ma doswiadczenie w te klocki, moglby sie ustrzec bledow - ale smiem twierdzic, ze prawie wszyscy na tym forum dali by sie zrobic podobnie. Mozemy sobie pogadac, jak unikac takich historii, jak sie zachowywac w podobnych sytuacjach, ale moze nie w stylu - "ja to bym..."

B) kozaczenie u Mora normalka - dziewczyny u boku, trening taekwondo w zyciorysie, kumple za plecami

c) w szukanie po sekcjach tez nie bardzo wierze, ale jak slysze jednego juz namierzyliscie, wiec Moro ma sposob by usmierzyc piekacy bol w duszy (z pozytkiem dla spoleczenstwa)

d) co do ruszania na pomoc kumplowi po strzale, mam pytanie: czy aby na pewno w kazdych okolicznosciach? Jestem nieco sceptyczny, bo wierze, ze ludzie zawsze przed wlaczeniem sie w taki mlyn dokonuja jakiejs oceny kosztow (stad opoznienie w dzialaniu kumpli Mora) i nie angazuja sie, jesli koszty sa za duze. Wlasnie dlatego nie mozna liczyc na pomoc osob postronnych - ryzyko w obecnych czasach jest za duze, straty moralne sa latwiejsze do przyjecia. Oczywiscie, w pewnych okolicznosciach nie licza sie zadne koszty wlasne...
  • 0

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
Ja nie chce nikogo oceniać. Ale jeżeli teraz wszyscy jak mściciele chcą ruszyc na poszukiwanie sprawców to czemu tego nie zrobili na miejscu. To zakrawa na puste gadanie. A ponadto utrzymuje cały czas, niepotrzebnie Moro chciał sie popisać "studencką elokwentną gadką :) "
Pozdrawiam
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka

(...) utrzymuje cały czas, niepotrzebnie Moro chciał sie popisać "studencką elokwentną gadką :) "


Mi za to trudno sobie wyobrazic co mialby odpowiedziec... Udac, ze nie slyszy? Zacheta to ataku.. "Nie bijcie mnie, koledzy"? Tez zacheta do bezkarnego ataku.

Ja blad widze w tym, ze pozwolil sie oklepywac po ramieniu - za duze ryzyko, za ktore zreszta zaplacil. Moim zdaniem powinien sie albo cofnac, albo zaatakowac od razu. A jakby gosciu znowu skrocil dystans i pchal sie z lapami, to juz nie ma wyjscia, trzeba by od razu atakowac... I najwyzej wtedy oberwac butelka, jakby cos nie wyszlo :-)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
powiem wam ze ja nie jestem zaden awanturnik, raczej unikam problemow i niejednokrotnie w podobnych sytuacjach agresorzy wymiekali i takie wrazenie odnioslem i tym razem... wydawalo mi sie ze odpuszczaja... i wtedy bach! :? no coz... mi sie nic nie stalo- hcyba ze to wyjdzie w pozniejszym czasie :? ...wyciagnalem wnioski. uznaje to zdazenie za wartosciowa lekcje.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka

W kazdym razie jedna osoba ktora byla z nami ma namiary na bude typa, i jest w stanie z indentyfikowac wiec jest jakis trop 8)


1) Sprawdzić; jak ten klient to do bagażnika i na nieprzyjemną "rozmowę" w ustronne miejsce... :evil:


Dokładnie tak! Jakby tam gdzieś ew. trenowali - to będą mieli sporo nieprzyjemności w sekcji: to oficjalnie, a nieoficjalne - ja bym solo ich poznajdywał i wysłał do piachu... (na miejscu mora) Oczywiście do niczego nie namawiam :wink: (byle bez świadków - coby nie mieć nieprzyjemności - pałki, noże, nunchako, tonfy, kije - wskazane :evil: )


eh...nie sadzisz combat ze ci troche szajba odpierdala? za duzo filmow o gangsterach?
ps1. na koncert palki/nunczaka itp. nie wniesiesz...wpadnij kiedys na jakis koncert to sie przekonasz.
ps2. jaki to byl koncert bo gdzies mi mignal skrot hh?
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
abradab/tede/fisz ....a pomyslec ze mialem byc na blendersach :)
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka

eh...nie sadzisz combat ze ci troche szajba odpierdala? za duzo filmow o gangsterach?


He he - to rodzaj żartu :twisted: :lol:

ps1. na koncert palki/nunczaka itp. nie wniesiesz...wpadnij kiedys na jakis koncert to sie przekonasz.


Wiem! Jak to pisałem była mowa o IMPREZIE, NIE O KONCERCIE.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
Prawda jest taka ze przy zdazeniu ktore nastepuje nagle i jest niespodziewane przez wieksozsc ludzi napastnik ma szanse oddalic sie.
Co z tego ze 10 osob bylo na 2 - 3 ? Ilu z tych ludzi wlaczylo na ulicy ? Pewnie zaden ... stad napastnicy mieli szanse i czas sie ulotnic. Tlum jest grozny ale nie w kazdej sytuacji.


Te 10 osob to byli normalni ludzie cwiczacy na codzien i nie majacy stycznosci z brutalnym napadem i zareagowali jak najbardziej racjonalnie.
Nie wierze ze wiekszosc wypowiadajacych sie killerow tutaj od razu by ruszyla do ataku ... atakowac mozna tylko wymaga to rozeznania sytuacji, ktora to roznym ludziom zajmuje rozne poziomy czasu.

NAtomiast jakby sie jeden przytomny znalazl i dal sygnal do ataku to reszta by sie wlaczyla ;>
  • 0

budo_dagor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kolo szczecina...

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
Weekend sie zbliza, moze Moro znowu gdzies pojdzie, wiec przypomne historyjke o 10 Arabach uciekajacych przed jednym Murzynem. Na pytanie, czemu uciekaja skoro ich jest wiecej odpowiedzieli: "A bo to wiadomo, komu wpieprzy?"

A tak zupelnie powaznie, to sie Moro ciesz, ze nic powazniejszego nie mieli.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
ja sie nawet nie tyle ciesze ze nie mieli nic poewazniejszego ile ze nie trafili w powazniejsze miejsce :!:
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
Moim skromnym zddaniem największy twój błąd polegał na tym że oddaliłes się od "grupy" ...
Jeżeli kolesie szukali ewidętnie zaczepki to mimo to że ich "zgasiłeś" Po chuj masz gdzieś z nimi iśc ? Przecież chyba wiadomo że robią to poto zebyś był sam ... Ich było 2 ... Można powiedzieć że chce się wpierdol i stać dalej z kilkoma kumplami ... A kiedy się ludzi wqurza a potem idzie sam z nimi tto już ma się lekko nie po koleji :)
- pozdrawiam :)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
moglbym z toba o tym pogadac... gdyby moja iwedza na ten temat nie opierala sie na relacji swiadkow :) powiem szczerze to jeden z tych elementow ktorych zupelnie nie pamietam :? 8O
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
qrna ja nie wiem....Moro dostal-trudno,malo kto by w takiej sytuacji nie oberwal.ja bym sie tam na jego miejscu szczegolnie nie dolowal.stalo sie-trudno.i nie uwazam,ze jest to jakas ujma na honorze.ale tez bym radzil wam odpuscic szukanie i krwawa wendete.na cholere? chyba,ze kiedys przyuwazycie tych agentow na ulicy,to inna sprawa.ale mimo to zastanowcie sie.
a swoja droga gdzie studiujesz moro?i co to byla za impra?
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
ja sie nie doluje, to po prostu po mnie splynelo :-) ...a studiuje na AWFiS
  • 0

budo_bartolomeo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka

to właśnie tak wyglada..... nijak... dlatego trzeba byc czujnym i takie sytuacje bardziej jednak rozpoznają kobiety.....


może i rozpoznają, ale na ogół dziewczyny nikt by nie uderzył (czyt. chłopak)...... przynajmniej ja się z tym nie spotkałem........
  • 0

budo_sven
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
wiem ze podpadłem juz na samym poczatku jak sie tylko pojawiłem, lecz podpadne poraz kolejny.

jezeli cos trenujecie, i piszecie o problemach zycia w miescie i staracie sie zapobiegac niebezpieczenstwom to dlaczego wielu z was nie ma odruchów jakie same przychodza od zmudnych treningów.
dlaczego pozwalacie aby ktos skracaał dystans czy kładł reke na ramieniu czy zachodził od tyłu.
\nie jestem komandosem, zabijaką, i dlaeko mi do combata stanem wiedzy, lecz sądze ze i on przyzna mi racje.
jezeli jestem swiadom zagrozenia, lub nie moge powiedziec ze jestem bezpieczny to nie pozwalam na to by ktos podszedl do mnie zbyt blisko.
nie probuje tym samym zyc myslącv o tym ze gdziekolwiek pojde tam mnie beda chcieli zabic, ale np, nie staje tyłem do wejsc, wyjsc, w pubach siadam tak zebym widział jak najwiecej i trzymam sie zdala od podejrzancyh
to zdorwy odryuch. niesądzicie
  • 0

budo_sven
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
widzisz yak, rozniaca miedzy tobą a combatem polega na tym ze on zapobiega.
i zgadzam sie z nim całkowicie.
ale moze do tego sie dochodzi dopiero jak sie pare razty wpierdol dostanie.
  • 0

budo_bartolomeo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka

polega na tym ze on zapobiega.
ale moze do tego sie dochodzi dopiero jak sie pare razty wpierdol dostanie.


to jest chyba najlepsze doświadczenie, mimo wszystko......... procentuje w przyszłości. chyba lepiej mieć kilka lekkich problemów niż jeden kończący się np. śmiercią
  • 0

budo_moskit997
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: butelka
Mysle, ze chyba wiekszosc z Was pisala pod wplywem emocji i rozdraznienia, ale po h... robic jakies kolejne zadymy co tym wskoracie?? No jedynie chyba poczujecie lekka ulge ze sie odegraliscie na kolesiach. Pozatym z tego co piszecie wnioskuje, ze jesli czlowiek idzie na koncert lubo podobne imprezki to nalezy miec oczy na okolo glowy - i tu nasuwa sie pytanie czy idziecie na koncert po to zeby patrzec na to co sie dzieje w najblizszym otoczeniu czy po to zeby sie pobawic przy fajnej muzyce??
A sytuacja taka jak ta zdazaja sie, lecz to sa chyba sporadyczne przypadki, ktre chyba sie dwa razy nie powtarzaja. Tym razem padlo na Ciebie Moro - po prostu pech.

Motto

A ponoc muzyka lagodzi obyczaje - chyba nie w tym przypadku :)

Pozdrawam Grupowiczow
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024