Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
249 odpowiedzi w tym temacie

budo_merdol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KROSNO

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]

Czytaj ze zrozumieniem- we Francji...


czytam czytam :) :) tylko mariusz napisał że cięko uciec....a ja nie mogłem sie powstrzymac żeby to napisać :twisted:
  • 0

budo_karbador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]

To ja powiem tak.... wolnosć jednego człowieka kończy sie tam gdzie zaczyna sie drugiego... niemam ochoty patrzeć jak rozpierdalaja sobie mordy sztachetami z gwoździami.... nie po to przychodze (teraz łem nie mam czasu).


O co Ci chodzi w powyższym cytacie ? No bo jeśli przyjąć, że "wolnosć jednego człowieka kończy sie tam gdzie zaczyna sie drugiego" to oni mają prawo bić się między sobą (jeśli się na to uczestnicy bójki zgadzają), a jak nie masz ochoty na to patrzeć to po prostu nie patrz.
  • 0

budo_mijar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]

No bo jeśli przyjąć, że "wolnosć jednego człowieka kończy sie tam gdzie zaczyna sie drugiego" to oni mają prawo bić się między sobą (jeśli się na to uczestnicy bójki zgadzają), a jak nie masz ochoty na to patrzeć to po prostu nie patrz.


Poza wolnością mamy jeszcze prawo (stanowione przez państwo), a co do wolności jednym z aspektów jest niewątpliwie także poczucie bezpieczeństwa .

Stojąc na przystanku prawa nie naruszam, nie naruszam też niczyjej wolności. Koleś który 2 m dalej nap.erdala się z innym kolesiem po pierwsze łamie prawo a po drugie stanowi dla mnie zagrożenie (cholera wie co mu odbije) narusza moją wolność - prościej się chyba nie da.

Co do "płaci składki więc ma prawo" -w mojej opini nie powinien mieć prawa, chyba że wykupione ubezpieczenie prywatne na takie okazje to oczywiście jego brocha.

Niedziel: a wiesz może dokładnie jakie uprawnienia ma policja w Polsce? Tak z ciekawości pytam bo tu chyba przydało by się od Francuzów uczyć.
  • 0

budo_mariusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
Ja sie nie mieszam w sprawy podatków :) heh ale tak jak mówiłem nie mozna chuliganów traktowac z góry bo uwierzcie mi ze prawdziwi chuligani nie lubia takich palantów co biegaja z pretami po ulicach i zaczepiaja ludzi słabszych.....na serio...Kazdy szabujacy sie chuligan ma swoje zasady..i ich przestrzega...pozdrawiam ...
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]

heh ale tak jak mówiłem nie mozna chuliganów traktowac z góry bo uwierzcie mi ze prawdziwi chuligani nie lubia takich palantów co biegaja z pretami po ulicach i zaczepiaja ludzi słabszych.....na serio...Kazdy szabujacy sie chuligan ma swoje zasady..i ich przestrzega...pozdrawiam ...

8O 8O 8O 8O
przestraszony
:rofl:
  • 0

budo_mariusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
Co Cie tak rozsmieszyło??jesli moge wiedziec???wiesz co...jezeli myslisz ze pisze nieprawde to tylko twoja sprawa ale wiedz ze zle myslisz...
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]

heh ale tak jak mówiłem nie mozna chuliganów traktowac z góry bo uwierzcie mi ze prawdziwi chuligani nie lubia takich palantów co biegaja z pretami po ulicach i zaczepiaja ludzi słabszych.....na serio...Kazdy szabujacy sie chuligan ma swoje zasady..i ich przestrzega...pozdrawiam ...

Moze i tak, ale mam tych ja ty ich nazywasz "holiganow" w dupie. Jak puszcza smary to pizdy potem w 5 sie na ciebie czaja za winklem. Ta sa dobre zasady. Podobnie jak te, ze kiedy zbieraja wpierdol to wyciagaja kosiare. To sa zasady. I nie mwie o 12 letnich chlopaczkach w szalikach, tylko to co mowie dotyczy wlasnie tych chonorowych bojowkarzy obecnie pierwszoligowych drozyn w krakowie.
Ja z kolei nie lubie takich palantow jak oni. Szanujacy sie huligan ;) No moze wiesz lepiej, ja to widze inaczej.

Co do tego oddzialu francuskiego to mialem gdzies stronke o nich, ale niepamietam adresu :(
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
To jest właśnie najgorsze - jak chuligani mówią, że mają zasady.
Tacy romantyczni - kurwa - stadionowi wojownicy...
  • 0

budo_merdol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KROSNO

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
no bo są zasady........ale cięzko z ich realizacją :wink: [/url]
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]

no bo są zasady........ale cięzko z ich realizacją :wink: [/url]

kibole jako kolesie, którzy jeżdżą na mecze, bo lubią piłkę i dobrze się czują z sobą na wyjazdach - nie ma sprawy
Niech tylko nie napadają na innych i nie demolują.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
mariusz gadasz jak ci ludzie od tsunami. "My sie nie identyfikujemy z RM, my mamy prawidze Tsunami" a prawda jest taka ze jak tych twoich "prawdziwych hooliganow" jest 10 to jest dobrze. nie zapominaj o przytlaczajacej wiekszosci wlasnie takich kretynow, ktorzy biegaja i zaczepiaja niewinnych ludzi.
  • 0

budo_mariusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
No niestety sa takie kretyny i nikt tego nie zmieni...ja sam osobiscie uwazam ze ustawki nie sa złymi rzeczami...a takich ku..a lamusów co napadaja na ulicy to powinni na pale nabijac :lol: Wiem ze tych chonorowych Chuliganów jest mniej..ale przynajmniej oni próbuja zmienic wizerunek....to znaczy mysle ze jesli ktos kuma o co biega w tych sportach to sam czai o co chodzi....
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
Zmienić wizerunek chuligana?

Idę zwymiotować.
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]

chonorowych Chuliganów ....

?????

Kogo??

A co ma honor wspólnego z chuligaństwem???

Możesz to wyjaśnić???


Ps:A może jeszcze napiszemy miły gwałciciel, uczciwy złodziej, czy wrażliwy sadysta...
  • 0

budo_kruk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
kurde a jakby tak zalegalizować ustawki :?:
ja to widze tak:
1)ktoś tu wczesniej napisał o polu ogrodzonym 3 metrowa siatką w którj moga sie odbywac walki, osoby wchodzace do niej podpisywały by oswiadczenie ze wiedza co robia, itp(to ktos madry musiałby napisac :D )
2)kwestia ubezpieczenia. zabardzo nie mam pomysłu ale moze jakies towarzystwo ubezpieczeniowe by udzielało takich swiatczen, moze jakias znizka grupowa, nie wiem nie znam sie
3)opinia publiczna. w moim odczuci lepiej organizowac cos takiego niz zastanawiac sie, kiedy cos samo wybuchnie
4)regulamin. no coż jakies zasady musiały by obowiązywac np: nie kopac lezacego, bez sprzetu, na gołe klaty :wink:

moze to by było jakies rozwiazanie
jak sądzicie??
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
Pojedynki są zabronione (nawet honorowe)!

Więc by musiało to być zrobione jak zawody sportowe (wg. jakiś reguł sportowych i w celu sportowym), bo to wyłącza odpowiedzialność karną za pobicie - w sumie jakaś wersja walki w klatkach...
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
Opowiadać niestworzone historie jest całkiem łatwo - można na ten przykład dodać do tego jeszcze że chłopaki tłuką się w basenie o głębokości trzech metrów, i ze sprzętem.

I po godzinie zalewa się dziurę kwasem, jak ktoś nie miał siły wyleźć znaczy był za słaby żeby być chuliganem, więc nie ma co rozpaczać...

... tyle że to jest nierealizowalne w praktyce w żaden sposób.
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]

kurde a jakby tak zalegalizować ustawki :?:
ja to widze tak:
1) (...)
2)kwestia ubezpieczenia (...)
3)opinia publiczna (...)
4)regulamin (...)
moze to by było jakies rozwiazanie
jak sądzicie??

1 - arena + widownia dla publiczności, zawodnicy-kibole dostają forsę za występ, warunek np. tylko amatorzy
2 tak jak sportowcy
3 transmisje TV reklamy itp.
4 walka pojedyńcza, grupowa, sędziowie w stojach ochronnych, może być walka bronią też - kijami, pałkami a zawodnicy mają stroje ochronne i kaski (jak w kendo)
Tylko że nikt na to nie pójdzie - zwłaszcza chuligani, bo to by oznaczało ciężkie treningi, podporządkowanie trenerowi i oficjalne zawody, jawność i formalizm - czyli jak ktoś tak chce to się zapiszę na Thaia czy Bjj czy MMA i bedzie normalnie trenował i startował...
  • 0

budo__zar_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki - dzika północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
To ci "stadionowi wojownicy" mają zasady?! Boże, dlaczego nikt mi o tym nie powiedział - nie musiałbym spieprzać przez pół warszawskiego Czerniakowa przed 8 zawiniętymi w szaliki "dżentelmenami"...

I nie wiedziałem że okrzyki typu "Legia górą - zajebiemy sk****syna" to oznaka ich "zasad"... Naprawdę - gdybym widział że mają zasady zatrzymałbym się i porozmawiał spokojnie o zieleni trawy na boisku i krągłości piłki...

Najciekawsze jest to że ani kibic ze mnie, barw klubu żadnego nie noszę ani piłką się nie interesuję... Ale mimo wszystko wolę nie wchodzić w konfrontację z kilkoma podpitymi kibolami uzbrojonymi (chyba) w dwa bejzbole i kosy - dokładnie nie wiem bo czasu nie miałem żeby się przyglądać. Doprawdy podziwiam ich zasady... Szczerze podziwiam. :evil:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
Ohhh, ZaR, nic nie zrozumiałeś 8O

Skoro Cię gonili, a nie byłeś z nimi na ustawce, to to nie byli żadni honorowi chuligani z zasadami, tylko zwykli bandyci! A to nie o takich jest ten topic 8)

BTW: gdybyś chciał wiedzieć, jak odróżnić honorowego chuligana z zasadami od takiego bandyty, to sprawa jest prosta. Wspomniany będzie jechał na jednorożcu :)

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024