Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
249 odpowiedzi w tym temacie

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]

Jak dla mnie to mogliby im nawet zrobić pole, ogrodzone trzymetrową siatką ... i do kompletu jeszcze możnaby wypożyczalnię siekier otworzyć gdzieś obok. Tylko przed wejściem za kratki każdy powinien podpisywać papier, że świadomie zrzeka się ubezpieczenia zdrowotnego, i z własnej kieszeni pokryje koszty ewentualnego leczenia :evil:


Oj tak! :) Kibole powinni swoje problemy rozwiązywać w lesie albo założyć areny takie jak mają w Rosji - niech się tłuką - można by nawet opłaty za bilety zbierać (masowe walki, tylko teraz) :wink: :lol: ...
  • 0

budo_mariusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
Mysle ze wielu z was ma małe pojecie na temat chuliganki jest bardzo wiele chuliganów z dobrymi osiagnieciami w danej SW i maja bardzo dobre bojówki, zorganizowane i sa naprawde bardzo dobrze zorganiozowani...pozdrawiam
  • 0

budo_anabi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
no... i to ich upoważnia do robienia rozpierduchy w centrum miasta :?: :?: :?:
  • 0

budo_waldi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z leju po bombie.

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
Tak, ja widze, że niektórzy(samuray i mariusz) mają tu po 10 lat. Ludzie, dorosnijcie - kibole to bydło, nawet, jeśli niektórzy trenują SW. Więc nie próbujcie ich usprawiedliwiać, "szlachetni i honorowi", dobre sobie. Łamią prawo, więc sa przestępcami, a nie "szlachetnymi hooligans". Pilnują porządku na meczach? Hehe:)
  • 0

budo_domr
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
Ależ słuchajcie, przecież ustawki to bardzo pożyteczne imprezy. Nie dość, że zrobi się spokojniej na stadionach, gdy wszelkiej maści zdeby częściej będą umawiać się na (pod)miejskich pustkowiach, to jeszcze zrządzeniem losu być może będziemy mieć w społeczeństwie kilku debili mniej. "Liczą się z tym, że nie wrócą"? I oby się nie przeliczali! Zawsze byłem za tym, żeby wszelkie mafie i szumowiny wykańczały się między sobą jak najskuteczniej, oczywiście z jak najmniejszą liczbą ofiar wśród ludzi postronnych.

Natomiast, jeżeli zaczynają zagrażać normalnym ludziom i ich rodzinom, powinna się nimi zajmować skuteczna policja i prokuratura (vide Niemcy i kraje skandynawskie np.). Ale to chyba, jak na razie, pobożne życzenie, jeżeli chodzi o polskie warunki.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
Powiny byc jak min. we francji specjalne oddzialy do pacyfikacji takich imprez :-)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]

Powiny byc jak min. we francji specjalne oddzialy do pacyfikacji takich imprez :-)

oo
nauczycielka francuskiego mi opowiadala, ze raz to widziala.
przyjezdzaja panowie, wychodze z pojazdow, i ida przed siebie. kto im stanie na drodze, jest spalowany :wink: :twisted:
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]

Powiny byc jak min. we francji specjalne oddzialy do pacyfikacji takich imprez


Tak tylko że w Polsce zaraz się okaże ze policja jest brutalna, spałowani byli też niewinni i tak dalej... A we Francji- twój problem znalazłeś się w nieodpowiednim miejscu, jak jesteś niewinny to kładziesz się zanim do Ciebie dojdą na ziemi i ręce na głowę albo sp****asz tak że cię nie złapią... Ale o to drugie cięzko...
  • 0

budo_mariusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
NIe mam 10 lat... :? a tak do tematu to nie wiem o co wam chodzi ja rozumiem zachowania szalikowców którzy rozpierdzielaja autobusy i tramwaje ale nie mylcie ich z hoolsami! ! ! kiedys byli tylko szalikowcy i to oni "chuliganili" i siali zamet. Czasy sie zmieniły ... chuligana nie interesuje wybicie szyby w sklepie! ! ! a to ze sie bija na polanach...to takie złe?? to ich sprawa ...nie wiem o co niekturym chodzi...chłopaki maja zajawke...inni wola sie nacpac... :? Kazdy ma swoja zajawke...pomyslcie co niekturzy.....pozdrawiam... 8)
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]

Kazdy ma swoja zajawke...pomyslcie co niekturzy.....pozdrawiam... 8)

To ja powiem tak.... wolnosć jednego człowieka kończy sie tam gdzie zaczyna sie drugiego... niemam ochoty patrzeć jak rozpierdalaja sobie mordy sztachetami z gwoździami.... nie po to przychodze (teraz łem nie mam czasu). A pozatym wśród obecnych chuliganów niewiele jest hoolsów... teraz liczy sie rozpierducha a nie mecz.... dla mnie to jest gorzej niż załosne... :?
  • 0

budo_mariusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
hmm a jezdzisz na ustawki ze widzisz jak sobie rozpierdalaja mordy sztachetami??? bo na meczach to dzisiaj rzadko zdarza sie zeby sie tłukli sztachetami....a w mojej wczesniejszej wypowiedzi mowa była o ustawkach... mi sie wydaje ze chyba ten ziom co pisał ze mam 10 lat sam ma tyle człowieku poczytaj troche poznaj ludzi....bo sam niewiele wiesz a jezdzisz po ludziach... :evil: tak samo jak ktos by Cie jechał na forum za to ze palisz szlugi pod brama...pomysl tak jest i bedzie...moze poprostu trzeba w tych sprawach wyznaczyc jakies granice???ale niekoniecznie pojezdzac chłopaków co lubia sie tłuc...to wszystko oczywiscie to tylko moje zdanie wiec nikomu nic nie zarzucam..... :D
  • 0

budo_mijar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
Mariusz - opinie wszystkich tu są chyba podobne:

Kibole/hoolsi/szlikowcy/chuligni/ch.j wie jak ich jeszcze nazwac - chcą się zabijać na polankach - prosze bardzo niech sie pozabijają i kij im w odbyt - tylko niech nie proszą się o bezpłatną opieke medyczną.

Wchodzą ze swoimi zabawami na "podwórko" gdzie mogą spotkać bogu ducha winnych ludzi (środek jednego z największych miast w Polszy w tym wypadku) - strzelać ostrą amunicją a zwłoki palić bez identyfikacji, jakoś nie mam ochoty dostać siekierką przez łeb za to że czekam na tramwaj... tyle w temacie :evil:
  • 0

budo_mariusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
Juz pisałem kazdy ma swoje zdanie ja tez nie popieram zadym na ulicy bo tez bym nie chciał zeby np. cos sie stało bliskiej mi osobie która np. bedzie wracac ze szkoły :evil: ale wiesz ustawki na polanach a zadymy na ulicach to jednak zupełnie inne sprawy....
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
Jasne. Bo kolesie jak się wyładują na takiej ustawce, to potem są łagodni jak baranki, nikogo nie zaczepią, wszystkie konflikty rozwiazują uśmiechem i miłym słowem - ogólnie to ludzie do rany przyłóż...
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]
Chwile nad tym myslalem.... Wedlug mnie pozornie tylko ustawki nie sa grozne dla spoleczenstwa (bo niby sie bija tylko miedzy soba). W istocie ludzie tacy ucza sie tam rozwiazan silowych i ze za uszkodzenie drugiego czlowieka nie ponosi odpowiedzialnosci, w tym karnej. Co jest sprzeczne z koncepcja panstwa prawa. A bez prawa zycie nie jest mozliwe.
K_P
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]

Jasne. Bo kolesie jak się wyładują na takiej ustawce, to potem są łagodni jak baranki, nikogo nie zaczepią, wszystkie konflikty rozwiazują uśmiechem i miłym słowem - ogólnie to ludzie do rany przyłóż...

No właśnie - te projekty, żeby huligani wyładowywali się np. w lesie to głupota. Przecież i tak będzie ich trzeba leczyć w szpitalu a to kosztuje. I to z racji krytycznego stanu będą raczej mieli pierwszeństwo nad np. waszym zaawansowanych wiekowo krewnym z cukrzycą. I akurat to jest słuszne, bo takie jest prawo. Nawet komuś kto wybiegnie z karabinem i zastrzeli ludzi na ulicy a potem sam się postrzeli przysługuje szpital a potem sąd.
Bo nie ma kategorii ludzi wyjętych z pod prawa. Holigan to też obywatel. I tacy obywatele :roll: nie mogą legalnie ustawiać się w lasach a potem legalnie być nieleczeni. Po prostu oni powinni być traktowani jak przestępcy. I grupka kiboli, która kręci się po mieści powinna być traktowana jako grupa kiboli, którzy za chwilę mogą zacząć burdę. I nękana (prewencyjnie).
  • 0

budo_merdol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KROSNO

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]

sp****asz tak że cię nie złapią... Ale o to drugie cięzko...

raz byłem na derbach w jednym mięście w małopolsce i po meczu 160 osób(bo reszta uciekła :) ) wzieli na dołek i jak nas prowadzili to jedna osoba uciekła z kordonu i go nie złapali 8)
  • 0

budo_merdol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KROSNO

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]

a to ze sie bija na polanach...to takie złe?? to ich sprawa ...nie wiem o co niekturym chodzi...chłopaki maja zajawke...inni wola sie nacpac... :? Kazdy ma swoja zajawke...pomyslcie co niekturzy.....pozdrawiam... 8)

masz chłopie racje przecierz lepiej żeby sie na******lać w lasach na ustawkach niż na ulicy i żeby ucierpieli niewinni ludzie :?

Przecież i tak będzie ich trzeba leczyć w szpitalu a to kosztuje

jak płaci podatki to ma do tego prawo......no nie :?:
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]

raz byłem na derbach w jednym mięście w małopolsce i po meczu 160 osób(bo reszta uciekła ) wzieli na dołek i jak nas prowadzili to jedna osoba uciekła z kordonu i go nie złapali


Czytaj ze zrozumieniem- we Francji...
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka kibiców we Wrocławiu [Superwizjer]

jak płaci podatki to ma do tego prawo......no nie :?:

w 90% nie placi podatkow, bo ma do 20 lat i nie pracuje. Jak jest starszy to w 90% nie pracuje. To raz. Poza tym jak pracuje jako piekarz to placi 30pln miesiecznie. Koszt ego leczenia to kilkaset pln. Jak bedzie prywatna sluznba zdrowia to niech sie napierdalaja do zgona.

Ps. Ja slyszalem, ze stajac przed tymi oddzialami francuskimi obywatel traci prawa konstytucyjne, czyli moga mu najebac :-) ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024