Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...

Czepiacie się.
90% ludzkiego działania jest po to by poznać\zdobyć\zatrzymać
płeć przeciwną.


ludzie jedza zeby przezyc a zyja zeby sie rozmnazac. nie umieraja zaraz po wydaniu potomstwa tylko dlatego zeby moc je wychowac. jesli nie maja potomstwa maja szanse na wniesienie wlasnego w kladu w kulture ktora przyczynia sie do wychowania potomstwa. Czy jest jakas ludzka czynnosc, jakakolwiek motywacja ktorej nie mozna by sprowadzic do motywu przedluzenia gatunku???
  • 0

budo_gumiś
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...

a mężczyźni-na lekcje jazdy konnej(80%tam to dziewczyny :D )


Niegłupia sprawa,az 80% trzeba to sprawdzic.Z tego co slyszalem,od kumpla z capo, tam unich jest duzo fajnych girls :) ))
  • 0

budo_cocosh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...
Mmm... jezdzilem kiedys konno i fakt - bylo tam wiekszosc dziewczyn, ale niestety wiekszosc byla... hmm... srednia :wink:

A co do poszukiwania przez panne faceta na treningach MA: w sumie nie ma sie co dziwic, bo mozna sie spodziewac ze jest zdrowy, silny i mozna sie czuc przy nim bezpiecznie. Nie zebym to pochwalal, ale jest w tym jakas logika...

No i jeszcze a propos par cwiczacych razem: raczej nie polecam - wychodza z tego klotnie, bo albo dziewczyna ma pretensje, ze on ja oszczedza, albo traktuje zbyt okrutnie. Jeszcze gorzej jezeli to ona jest lepsza od niego - widok faceta ktory dostaje lomot od swojej kobiety nie jest przyjemny... /To nie jest zaden szowninizm drogie panie - same musicie przyznac ze to gorszacy widok/
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...

widok faceta ktory dostaje lomot od swojej kobiety nie jest przyjemny... /To nie jest zaden szowninizm drogie panie - same musicie przyznac ze to gorszacy widok/

A widok faceta łomoczącego swoją dziewczynę ? :twisted:
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...

Czy jest jakas ludzka czynnosc, jakakolwiek motywacja ktorej nie mozna by sprowadzic do motywu przedluzenia gatunku???


Nie chodzi o przedłużanie gatunu tylko o to by nie być samotnym.
Jakoś nikt się nie czepia ludków którzy szukają drugiej połówki
na obozie czy na koncercie.
Ludzie, trochę tolerancji.

A
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...

Nie chodzi o przedłużanie gatunu tylko o to by nie być samotnym.


a potrzeba "niebycia samotnym" jak myslisz co to jest - 'potrzeba transcensentalna ??? :) nie to potrzeba wynikajaca w wewnętrznego przymusu zachowania gatunku :D
  • 0

budo_cocosh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...

A widok faceta łomoczącego swoją dziewczynę ? :twisted:

Prawda, prawda... ale o tym tez wspomnialem - jak ja lomocze, to ona ma pretensje ze ja leje, jezeli jej nie lomocze, to ona ma pretensje ze ja oszczedza i traktuje jak slabsza. A jak nie chce z nia cwiczyc to ona ma pretensje ze on o nia nie dba... kobiety sa dziwne :)
Choc moze z wyjatkami...
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...
Bo to trzeba znaleźć "złoty środek" :twisted: Zrsztąjeżeli kobiety sądziwne to co można powiedzieć o mężczyznach :)
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...
Najwieksza szkoda w tym,ze niektore dziewczyny probuja znalezc se chlopaka na treningach MA polega chyba na tym,ze w ogole sie nie przykladaja,a poza tym opozniaja rozwoj swojego wybranca,ale nie wolno w sumie myslec tak egoistycznie.Glupio jest tylko,jesli robia sie problemy,tzn. klotnie o dziewczyny itd.
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...

a potrzeba "niebycia samotnym" jak myslisz co to jest - 'potrzeba transcensentalna ??? nie to potrzeba wynikajaca w wewnętrznego przymusu zachowania gatunku

troche to nie tak, to moze byc instykt, ale odczuwasz to jako potrzebe psychiczna, lub psycho-fizyczna.
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...

Bo to trzeba znaleźć "złoty środek" :twisted: Zrsztąjeżeli kobiety sądziwne to co można powiedzieć o mężczyznach :)


o mężczyznach można powiedzieć, e myślą w bardziej logiczny sposób :) :)
  • 0

budo_lena
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...
To może zrobić osobne treningi dla kobiet i osobne dla panów :-) (to komentarz do postów o "dziwności" drugiej płci)No niektórzy by się zmartwili... :wink:
A tak trochę a propos,co myślicie o trenerach MA-kobietach?Bo ja w Polsce jeszcze z żadną się nie spotkałam...Ale przyszłość do odważnych należy :twisted: Więc strzeżcie się :D
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...
e tam jest kilka.. trenerek..
Szermierka to tez MA.. tu jest pare specjalistek..
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...

To może zrobić osobne treningi dla kobiet i osobne dla panów :-) (to komentarz do postów o "dziwności" drugiej płci)


no i jest tak w niektorych klubach ze niektore treningi sa osobno
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...

To może zrobić osobne treningi dla kobiet i osobne dla panów :-) (to komentarz do postów o "dziwności" drugiej płci)No niektórzy by się zmartwili... :wink:
A tak trochę a propos,co myślicie o trenerach MA-kobietach?Bo ja w Polsce jeszcze z żadną się nie spotkałam...Ale przyszłość do odważnych należy :twisted: Więc strzeżcie się :D


Ja jestem przeciwko osobnym treningom dla pań i panów - po co takie coś ?!? Żyjemy w XXI wieku, a takie podziały to są rodem z początków ubiegłego stulecia !
Jeśłi chodzi o kobiety uczące MA - nie mam nic przeciwko : jeśli nauczyciel jest dobry to płeć nie gra roli.
U nas w klubie shihan zwykł mawiać : "W dojo nie ma dziewczyn - są tylko zawodniczki!" , ale to już chyba przegięcie w gdruga stronę...
  • 0

budo_lena
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...
Kirin,przecież tam jest napisane,że to komentarz do poprzednich postów,no i są uśmieszki :wink: ,czyli to nie jest poważna propozycja :roll: Chociaż czasem jak mieliśmy elementy BJJ i się z kimś tarzałam w parterze,to żałowałam,że nie ma podziału na grupę męską(która by się musiała tarzać)i damską(która w tym czasie mogłaby poćwiczyć obronę przed napastnikiem uzbrojonym w nóż,na przykład) :lol:
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...
Wybacz moją nieco gwałtowna reakcję, ale sama myśl o treningu bez... znaczy tylko w gronie facetów... myśl o dojo pozbawionym kobiecej ręki rozdającej ciosy na prawo i lewo... ech...smutne by to było. :wink:
  • 0

budo_ola
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...
Ja mam inny problem.. oki poznałam chłopaka na treningu, stało się to dość przypadkowo, ale teraz następuje coś, czego bym się w życiu nie spodziewała - on jest zazdrosny o moje aikido - że powinnam zrezygnować z treningów i on wtedy by też zrezygnował i mielibyśmy więcej czasu dla siebie.. :?: :!:
Ja chyba nigdy nie zrozumiem facetów.. :?
  • 0

budo_emi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...
Wygodniej mieć chłopaka na swojej sekcji bo wtedy nie ma takich problemów jak: "Nie pójde na trening, żeby spędzić więcej czasu z Tobą..." itd.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...

Ja mam inny problem.. oki poznałam chłopaka na treningu, stało się to dość przypadkowo, ale teraz następuje coś, czego bym się w życiu nie spodziewała - on jest zazdrosny o moje aikido - że powinnam zrezygnować z treningów i on wtedy by też zrezygnował i mielibyśmy więcej czasu dla siebie.. :?: :!:
Ja chyba nigdy nie zrozumiem facetów.. :?

widocznie gosciu szuka zony :lol:
Zmien faceta :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024