Skocz do zawartości


Zdjęcie

Figura pań ćwiczących sztuki walki:)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_lena
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
Mam pytanie:1)wersja dla kobiet-trenujecie sztuki walki,co wiec myślicie o możliwym przeroście mięśni i uzyskaniu figury "klocka" z bicepsami o obwodzie...no dobra,bez szczegółów :D Ćwiczycie i zupełnie się tym nie przejmujecie,czy może nie robicie ćwiczeń typowo siłowych(np.pompek)?
2)wersja dla mężczyzn-co sądzicie o potężnie zbudowanych dziewczynach rzucających wami na matach?Są dobre technicznie,mają siłę,tylko te bicepsy...nie rażą trochę :wink:
Ja na razie nie mam tego problemu,ale wiem,że jeśli będę trenowała troche częściej,będę chciała szybciej robić techniki nozne no i opanować akrobacje(ćwiczę capoeirę)albo chociaż stanie na rękach i jego wariacje,to mogę stracić figurę baletnicy... :lol: No dobra,"motylem byłam,ale..."ale słoniątkiem też nie chcę zostać.
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
SEX jest dobry na wszystko.. Analogicznie do treningów..:) Im częściej jedno tym częściej drugie.. :) :wink:
  • 0

budo_taketa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)

potężnie zbudowanych dziewczynach rzucających wami na matach?Są dobre technicznie,mają siłę,tylko te bicepsy...nie rażą trochę :wink:
.

e tam bicepsy :) dobrze zbudowane dziewczyny ( nawet te z duzymi mięśniami) są ładne :) ( oczywiscie bez przesady :) ). Ja jestem za
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
dobrze zbudowana 'zwarta' kobieta zawsze podoba mis ie bardziej niz zaniedbana 'rozlewajaca sie'.
  • 0

budo_john echevarria
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
Jeśli kobieta wykonuje ćwiczenia typowo siłowe, takie jak pompki, to efekty takiego wysiłku nie zdeformują jej, wręcz przeciwnie, dodadzą urody. Co innego, jeśli wspomnimy o chodzeniu na siłownię. Moim zdaniem, dopiero wtedy pojawia się problem za dużych bicepsów...
  • 0

budo_taketa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
dokładnie ... jedna rzecz to mocno zbudowane silne dziewczyny a inna kulturystycznie zbudowane ( tojuż we wszystkich przypadkach niezależnmie czy mężczyzna czy kobieta dla mnie forma kalectwa )
  • 0

budo_emi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
Mam troszke mięśni i chętnie jeszcze troszke się rozbuduję, ale bez przesady. Mięśnie u kobiet są łądne, byle nie za dużo.
  • 0

budo_razorblade
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
Chodzę od dłuższego czasu na siłownię i nie zauważyłam żeby moja figura przypominała jakiegoś szwarcenegera czy innego stallona... Nawet moje bicepsy wyglądają normalnie, w ogóle nie są 'męskie'.
To, że dziewczyna chodzi na siłownie wcale nie oznacza, że ma figurę ciężarowca. Wszystko zależy od doboru ćwiczeń.

A jeśli chodzi o to, czy moja sylwetka się zmieniła po rozpoczęciu treningów, to owszem. Trochę się ujędrniła. W ogóle oceniam na plus.
Agatko, nie bój się o swoją sylwetkę. Jedyne, co się z nią może stać, to tylko wyładnieć.
W przypadku kobiet nie ma mowy o zrobieniu z siebie klocka z bicepsami i bez talii. Ja mam talię cały czas.
  • 0

budo_taketa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
dokładnie jeśli nei zaczniesz ćwiczyć a'la ciężarowcy to nie grozi ci za bardzo nic :) poza bardzo dobrze zbudowanym ciałkiem
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
mnie osobiscie to sie bardzo podoba... co pan powiedizal.. ze sie podoba :wink: dziewczyny CWICZCIE! wyrabiajacie sobie piekna sylwetke :!: 8) przy okazji napewno polepszy sie wasze samopoczucie... ahhhh duzo by tu gadac :) :) :)
  • 0

budo_seiryuu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
dopoki pannie nie odwali na punkcie kulturystyki a trenuje sztuki walki/na silowni to jest spx. gorzej jak zaczyna odbijac ze jest slabiutka ze chce miec wieksza mase itd (troche jak anoreksja tylko w inny sposob).
niestety ale zdarzaja sie takie przypadki.
ogolem uwazam ze lepiej cos cwiczyc niz byc gora rozlewajacego sie miekkiego ciala bez kondycji i w ogole...
ja jestem w miare zadowolona :wink:
  • 0

budo_taketa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
nie krępujcie się wklejajcie zdjęcia :P
  • 0

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
Bez krępacji ale mój typ budowy i urody to taka typowa siatkarka. Zgrabne nogi fajniuchne uda ,szczupła i dynamiczna ;) Bez urazy ale na MA często długo takich trzeba szukać ...
POzdrawiam
  • 0

budo_lena
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)

dopoki pannie nie odwali na punkcie kulturystyki a trenuje sztuki walki/na silowni to jest spx. gorzej jak zaczyna odbijac ze jest slabiutka ze chce miec wieksza mase itd (troche jak anoreksja tylko w inny sposob).
niestety ale zdarzaja sie takie przypadki

Kobieta na MA siłowo nie dorówna mężczyźnie,i chyba nie powinna próbować :-) Dlatego też chodzę na capoeirę,gdzie nie tylko siła,ale też spryt,poczucie rytmu i zwinność są bardzo ważne.Ale te komentarze panów-no no,jestem mile zdziwiona :wink:
  • 0

budo_pak0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
Nikt specjalnie wielkich mięśni nie wyrobi sobie tylko od MA. Do tego potrzebna jest jeszcze siłownia. Dzięki MA można spalić zbędny tłuszczyk, podkreślić, ale niestety można też stracić, te uda o których pisał Imadło, okrągłe biodra, w judo, czy też BJJ istnieje ryzyko nadmiernego poszerzenia pleców, co raczej urody kobiecie nie dodaje (co nie zmienia faktu, że są to MA najlepsze dla kobiet). Oczywiście wszystko zależy od gustu, jedni wolą okrągłe biodra, inni wolą szczuplutkie dziewczyny. Każdy typ urody może się podobać. Ja uważam, naprzykład, że Demi Moore w G.I.Jane prezentowała się "całkiem sympatycznie". U mnie w sekcji jest taka malutka, dziewczyna, wszyscy faceci przestają trenować kiedy kopie, nikt nie zastanawia się jak poradziła by sobie na ulicy, ale wiemy, że żaden z nas nie zrobiłby tego tak pięknie, z taką finezją. Dla mnie i tak najpiękniejsza jest moja dziewczyna która jest raczej drobniutka, delikatna i żadnych MA nie uprawia chociaż ostatnio nabiera by trenować TKD. Moim zdaniem takie style jak TKD, Capoeira, KungFu (nie zastanawiając się nad tym czy te style są skuteczne, kiedy stosuje je kobieta, czy też w ogóle są skuteczne) są bardzo kobiece, moim zdaniem nawet erotyczne. Ja osobicie wolę dziewczyny kawaii (drobne, zgrabne i które pięknie krzyczą). Pytanie te można też odnieść do drugiej strony, moja dziewczyna powiedziała mi, że widać po mnie te wypocone treningi i, że nie można się do mnie przytulić (dziewczyny z reguły też nie lubią ogromniastych bicepsów, kratki na brzuchu)
  • 0

budo_seiryuu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)

dopoki pannie nie odwali na punkcie kulturystyki a trenuje sztuki walki/na silowni to jest spx. gorzej jak zaczyna odbijac ze jest slabiutka ze chce miec wieksza mase itd (troche jak anoreksja tylko w inny sposob).
niestety ale zdarzaja sie takie przypadki

(...)Ale te komentarze panów-no no,jestem mile zdziwiona :wink:


ja nie jestem facetem :) :roll:
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
A ja się nie zgodze, z tym że dziewczyny drobne nie umieją silnie kopać jak kolerzanka mi uschiro sprzedała to oddechu przez 5 minut nie mogłem złapać. A musze dodać, że dziewczyna jest dosyć skromna ale świetna technicznie.
A apropo budowy to jak dziewczyna ma mięśnie ale oczywiście bez przesady, to nie ma żadnej ładniejszej. Muszę jeszcze dodać, że jak tak troche pochodziłem po sekcjach to na capo są najładniejsze laseczki.
  • 0

budo_razorblade
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)

(dziewczyny z reguły też nie lubią ogromniastych bicepsów, kratki na brzuchu)


Ależ skądże! Kaloryfer (czyli kratka na brzuchu) to jest jedna z tych rzeczy, na które lecę. I gwarantuję, że nie tylko ja. :)
Z bicepsami masz zdecydowaną rację.
  • 0

budo_emi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
Pewnie, że miło jest się przytulić to umięśnionego ciałka. :serduszka:
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
Nie wazne czy umiesnione czy nie, wazne ze kochane :serduszka:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024