Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...

Ja mam inny problem.. oki poznałam chłopaka na treningu, stało się to dość przypadkowo, ale teraz następuje coś, czego bym się w życiu nie spodziewała - on jest zazdrosny o moje aikido - że powinnam zrezygnować z treningów i on wtedy by też zrezygnował i mielibyśmy więcej czasu dla siebie.. :?: :!:
Ja chyba nigdy nie zrozumiem facetów.. :?

Rzeczywiście dziwne - zwykle jest na odwrót. Ileż to razy się słyszało: "Ciągle tylko te treningi - wolisz bandę spoconych facetów ode mnie"
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...
Ola wg mnie powinnas... zostawic tego faceta juz na tym etapie i poszukac sobie nowego. Teraz zabroni Ci aikido, pozniej pewnych ubran, bo uzna je za zbyt wyzywajace, a jak np. wyjdziesz za niego, wychodzenia z domu, samodzielnego wydawania pieniedzy, wizyt u fryzjera (chocby byla nim kobieta)... A... jakis czas pozniej przejdziesz kurs arabskiej kobiety. A byc moze za spojrzenie na innego faceta na ulicy, bedziesz w domu dostawala w twarz.
Niepelnych psychicznie ludzi, a taki jest gatunek"zazdrosnych" trzeba unikac szerokim lukiem. Sa zarzewiem nie malych problemow.
K_P
  • 0

budo_john echevarria
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...
Kubuś, nie przesadzaj. Podsumowałeś faceta, opowiedziałeś nam o losach jego przyszłej żony - a opierałeś się tylko na jednej wypowiedzi! To świadczy o tym, że facet posiada cechy negatywne (każdy jakieś posiada), że troszkę niedojrzale rozumuje (każdemu się to zdarza)... Ale bez przesady.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...
I tak wybor nalezy do Oli. To na oceni ten zwiazek i goscia. Ja nie wiem nic, ani na jej temat, ani na jego.
Dziele sie tylko refleksja NA TEMAT TYLKO TEJ JEDNEJ WYPOWIEDZI! Zakladam takze, ze calosc, tej historii, albo jej fragmenty sa zmysleniem.
Nie trzeba z nikim zjadac beczki soli, zeby go poznac, niekiedy wystarczy tylko szczypta.
K_P
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...
Chciałeś Kubusiu poprostu powiedzieć ze ten gość może być zazdrosny.. :)

dodam jako wyjasnienie, ze prawdopodobnie nie o "aikido, 'z cala szerokoscia tego ujecia, ale raczej o czysto spostrzezeniowy aspekt, ogladania jak jego dziewczyna tarza sie z jego kolegami na macie :)
  • 0

budo_ola
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...
więc może i ja dorzucę swoje trzy grosze.. Chłopak nie jest niedobry, tylko na punkcie aikido ma jakieś dziwne obiekcje. Zaczęłam trenować dodatkowo jujitsu i to chyba będzie gwóźdź do trumny, bardzo mi żal, ale widać nie wszystko da się rozwiązać. Nie chcę wywlekać naszych nieporozumień na forum, niemniej jednak miało to być pokazanie, że nie tylko zdarzają się takie dziewczyny, które szukają kandydatów na mężów w dojo, ale to zdarza się po obu stronach barykady :?
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...

w dojo, ale to zdarza się po obu stronach barykady


hehe jasne ,ze tak..
a tak BTW.. jeżeli jedna osoba wymusza na drugiej rezygnacje z jej przyzywczajen lub ulubionego hobby to jest chore.. lepiej zerwac ten zwiazek niz sie meczyc
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...
W tej kwestii całkowicie zgadzam się z Aiki!
  • 0

budo_mangha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...
Każda motywacja jest dobra, żeby zacząć ćwiczyć. I tak naprawdę nie jest ważne, czy dziewczyna przy okazji chciałaby znaleźć "męża", czy podoba jej się trener itp. Jeśli znajdzie męża - to tylko kibicować. Miłość jest przecież czymś pięknym. A być może spodoba jej się ten sport, zostanie najlepszą zawodniczką w klubie?

Dziewczyna zainteresowana płcią przeciwną ma na treningach takie same prawa, jak ta, która ma "wyższe" cele.
  • 0

budo_mangha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...

u mnie na szczescie w klubie nie wystepuje ten przypadek...
nie wiem jak mozna miec takie polmozgowie zeby jedyne ambicje to byly maz i gromadka dzieci... chyba by mnie szlag trafil...


Nazywasz człowieka "półmózgowiem" za to, że w myśli o mężu i dzieciach...
Ciekawe, czemu tak negatywnie wartościujesz taki styl życia? To, jakie ludzie mają ambicje i czy w ogóle je mają, to ich prywatna sprawa, która nie czyni ich przez to mniej wartościowymi.
  • 0

budo_seiryuu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...

Nazywasz człowieka "półmózgowiem" za to, że w myśli o mężu i dzieciach...
Ciekawe, czemu tak negatywnie wartościujesz taki styl życia?


Wyrazam swoja opinie. Jak dla mnie celem zycia nie powinno byc jedynie siedzenie w domu i rodzenie dzieci, maz... Po prostu nie rozumiem jak mozna zyc tylko tym.[/code]
  • 0

budo_grzegorzg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...
Lena

Więc teraz jesteś wolna i szukasz i zmieniasz imię na TRINITY (patrzeć wizualizacja Leny).

:) :) :)

Uśmieszki i takie tam inne buziaczki dla posiniaczonej.....
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...
"Miłość jest przecież czymś pięknym" - napisalas Mangha.
Wiesz, ze to tylko stereotyp i rzadko bywa czyms pieknym (pesymisci mowia, ze udalo sie to zrealizowac tylko Jezusowi i Buddzie, a i to nie napewno).

Nazywasz człowieka "półmózgowiem" za to, że w myśli o mężu i dzieciach... Ciekawe, czemu tak negatywnie wartościujesz taki styl życia? - napisalas Mangha.

Byc moze, ze kolega na pewnym poziomie ma racje. Jak powiedzial pewien madry czlowiek (Nhat) trzeba medytowac nad tym na jaki swiat sie powoluje ludzi. Wiekszosc tylko "mysli". Niby to jest prywatna sprawa kazdego (powolywanie na swiat dzieci), ale tylko teoretycznie. Wkrotce ta prywatna sprawa staje sie sprawa podatnika. Zdaje sie ponad 4 mln doroslych Polakow wyludza pieniadze z panstwowej kasy. (Nie mowie o autentycznie potrzebujacych. Ci tez sa i jest ich znacznie wiecej).
Zachodzi zatem rzecz bez precedensu w historii ludzkosci - nieporadni maja mnostwo dzieci, ktorym przekazuja... swoja nieporadnosc, a "medytujacy" ograniczyli swoja plodnosc. A bylo zawsze na odwrot - najwiecej przezywalo dzieci "poradnych". Chyba nic dobrego to nie wrozy swiatu. A co Ty mylisz Mangha?
K_P
  • 0

budo_grzegorzg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...
To prawda.

Na Okinawieprawdziwi ojownicy zazwyczaj si nie żenili i nie mieli dzieci, bo uważali, że całe zło, które wyrządzili w swoim życiu bedzie przekazane ich potomkom.

Ciekae prawda???
  • 0

budo_mangha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...
[quote name="budo_Kubuś Puchatek"]Wiesz, ze to tylko stereotyp i rzadko bywa czyms pieknym (pesymisci mowia, ze udalo sie to zrealizowac tylko Jezusowi i Buddzie, a i to nie napewno).[/quote]

Są ludzie, którzy całe życie cierpią, męczą się, narzekają, a są tacy, co nawet jak mają pod wiatr, to są szczęśliwi. Kwestia mentalności. Miłość czyni człowieka lepszym, ale przede wszystkim - jest warunkiem szczęścia. Ale nie martw się, na pewno jeszcze się przekonasz o tym, że miłość jest piękna :)

[quote name="budo_Kubuś Puchatek"]Byc moze, ze kolega na pewnym poziomie ma racje. Jak powiedzial pewien madry czlowiek (Nhat) trzeba medytowac nad tym na jaki swiat sie powoluje ludzi. Wiekszosc tylko "mysli". Niby to jest prywatna sprawa kazdego (powolywanie na swiat dzieci), ale tylko teoretycznie. Wkrotce ta prywatna sprawa staje sie sprawa podatnika. Zdaje sie ponad 4 mln doroslych Polakow wyludza pieniadze z panstwowej kasy. (Nie mowie o autentycznie potrzebujacych. Ci tez sa i jest ich znacznie wiecej).[/quote]

Nie rozumiem, o co Ci chodzi. Co konkretnie chciałeś powiedzieć i jakie 4 mln?

[quote]Zachodzi zatem rzecz bez precedensu w historii ludzkosci - nieporadni maja mnostwo dzieci, ktorym przekazuja... swoja nieporadnosc, a "medytujacy" ograniczyli swoja plodnosc. A bylo zawsze na odwrot - najwiecej przezywalo dzieci "poradnych". Chyba nic dobrego to nie wrozy swiatu. A co Ty mylisz Mangha?
K_P[/quote]
Myślę, że takie tezy wprowadzają podział na lepszych i gorszych, tych, którzy dzieci mogą mieć oraz tych, którzy nie powinni się rozmnażać. Widzisz, to nie godzi się z demokracją.

Że ktoś medytuje, nie znaczy, że jest mądrzejszy... Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.
Ja nie medytuję, a nieporadna nie jestem.

Poza tym świat się rozwija jak nigdy wcześniej, ludzie też żyją dłużej niż niegdyś, co kłóci się z tą tezą o nieporadności.

Jeśli interesują Cię kwestie związane z rozmnażaniem się oraz aktualnymi kwestiami populacyjnymi, to zapraszam do lektury treści strony, którą znajdziesz tutaj jako moje [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...
Ale nie martw się, na pewno jeszcze się przekonasz o tym, że miłość jest piękna - napisala Mangha.
Nie wiem co masz na mysli mowiac milosc? mowisz o tej "biblijnej", ktpra nie niczego nie potzrebuje, czy tylko o afektach, mylonych tak czesto przez mlodziez z miloscia.
Uzylem slowa medytacja nie jako medytacje, ale jako rodzaj zadumy, glebszej refleksji nad swiatem.
Z tymi 4 milionami chodzi mi oto, ze gdby to Panstwo nie bylo tak opiekuncze, to w minionych wiekach, jak to zawsze bywalo, prezyzlyby tylko dzieci tych, ktorzy sa w stanie je wyzywic.

Mnagha: Myślę, że takie tezy wprowadzają podział na lepszych i gorszych, tych, którzy dzieci mogą mieć oraz tych, którzy nie powinni się rozmnażać. Widzisz, to nie godzi się z demokracją.

Gombrowicz powiedzial: I nie moge zrozumiec jak glos glupca i medrca mozna liczyc jednakowo.
Ja tez tak mysle i to posrednio wyraza moj stosunek do demokracji. Oczywiscie nie mozna nikomu zabronic rozmanzania, ale zaraz po co im w tym pomagac?
K_P
  • 0

budo_sepulka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mojego pokoju

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...
Bodajze Halama w swoim kabarecie w skeczu o miłości i ławkach w czesci ławka żule mowi "on żul, ona żul w domu male zulatka". Mysle, ze cos w tym jest, ze ci ktorzy nie maja innych rozrywek zajmuja sie po prostu reprodukcja, a ich kwalifikacje jako wychowawcow sa nie oszukujmy sie - zadne.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...
Bo widzis Sepulka, zebym na rasiste nie wyszedl - na prowadzenie samochodu to trzeba miec papier, ale na wychowywanie dzieci (choc to zadanie trudne), to juz nic nie trzeba. Przeciez nauki przedmalzenskie to fikcja. Parafrazujac: "Edukacja nas wyzwoli".
K_P
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...

Wyrazam swoja opinie. Jak dla mnie celem zycia nie powinno byc jedynie siedzenie w domu i rodzenie dzieci, maz... Po prostu nie rozumiem jak mozna zyc tylko tym


hormony, mowie ci, tylko hormony, one potrafia zmienic kazdego czlowieka :)
Poza tym, sa ludzie ktorzy nie maja zadnej pasji, no ale to nic a nic. Wiec znajduja sobie ta pasje w dzieciach i rodzinie.
  • 0

budo_freestyler
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Bo na treningach MA chciałabym znaleźć męża...

Bo widzis Sepulka, zebym na rasiste nie wyszedl - na prowadzenie samochodu to trzeba miec papier, ale na wychowywanie dzieci (choc to zadanie trudne), to juz nic nie trzeba.

bardzo dobre spostrzezenie...w zupelnosci sie z toba zgadzam...
sami ludzie stworzyli chory system a niektorym nalezaloby zabrac uprawniena reprodukcyjne tak jak zabiera sie prawko po wypiciu alkocholu...po flaszce nie zawsze kogos skrzywdzisz ale po przypadkowym seksie czesto na cale zycie i nawet mozesz zrzucic odpowiedzialnosc na panstwo...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024