Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gala w Warszawie 13.IV.2003 ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Gala w Warszawie 13.IV.2003 ?
Czy wie ktos cos moze o jakiejs gali ktora byla w warszawie w niedziele?
Wlasnie sie dowiedzialem, ze lodzka ekipa km dawala tam pokaz, bylo tez bjj.
Jakies informacje?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala w Warszawie 13.IV.2003 ?
Jesli chodzi o ta gale na SGH to bylo w poniedzialek wieczorem.

Wystepowalo z tego co widzialem
VietVoDao
Aikido
Kung-Fu
BJJ - Okninski
Karate - Piotrkowicza
Ju-Jitsu - Budokan
Krav Maga
Taekwondo
Capoeira Beribazu
  • 0

budo_seiryuu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala w Warszawie 13.IV.2003 ?
Rowniez bylam :) nawet Cie minelam Martius :)
ano byl i pokaz krav magi i bjj. fajny pokaz bjj byl bo i publicznosc brala udzial :-)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala w Warszawie 13.IV.2003 ?

nawet Cie minelam Martius :)


No tak czlowiek nawet nie wie kiedy jest obserwowany :(
:) :)
  • 0

budo_rav
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala w Warszawie 13.IV.2003 ?
VVD - jak zwykle efektowne techniki nozycowe.
JJ - bardzo ladny pokaz (Martius - milo zobaczyc kogos z forum na zywca)
Aikido - norma.
Karate Gosoku ryu - zupelnie nie podobalo mi sie. Teoretyczne wywody i historie samurajow. To nie dla mnie.
BJJ - nie wypowiadam sie - sam trenuje. W kazdym razie ruszylo troche publike, bo odbylo sie kilka walk z chetnymi z widowni.
KM - efektowne, agresywne i wygladalo przekonujaco.
TKD - to byla zenada. Zawodnicy upadali po kopnieciach. Nie trafiali w tarcze... To taka efektowna sztuka, a tak mozna ja beznadziejnie polozyc. Poza jednym czarnym pasem - reszta mogla
w ogole nie wychodzic na mate. Szkoda.
Modliszka - profesjonalnie i tradycyjnie. Odbyla sie natomiast nie ustawiana walka full contactowa jedynie z ochraniaczami na szczeke (nawet bez rekawic!). Podarte koszulki, strzaly na twarz, obalenia, nawet parter. Twarde to bylo! Pierwszy raz spotkalem sie z taka prezentacja na pokazie. Wczesniej widzialem takie jedynie na treningach ... modliszki wlasnie :D
Capo - rozruszali, rozspiewali i roztanczyli cale SGH. Super! Mega efektowny pokaz. Przy okazji zobaczylem jak (na oko) ponad 100 kg czlowiek wywija salta i obrotowki. SZOK!
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala w Warszawie 13.IV.2003 ?

(Martius - milo zobaczyc kogos z forum na zywca)


No tak - wiedzialem - oczy sa wszedzie i obserwuja :( :) :)

No to teraz ja opisze i ocenie w skali od 1 do 5 ;)

VVD - 4pkt ladny pokaz sprawni chlopcy - odejmuje punkt za troche nieprzemyslane rzeczy tzn ten pokaz ladniej by wygladal na duzej hali ale na tak malej przestrzeni jak robia naraz cos 3 pary to w gruncie rzeczy wszystko jest zagmatwane i widac wszystko a zarazem nic. Tutaj lepiej by wypadlo jak by techniki prezentowaly pojedyncze pary. Synchronizacja ukladow troche nawalala - wydaje mi sie ze kiedys formy byly lepiej spasowane.

Kung-fu - 4 pkt Twardo i sprawnie


Aikido 3pkt - aikido to norma kazdy pokaz podobny i dobrze wykonany ale zarazem nie mozna spodziewac sie nic nowego a tylko lepiej lub gorzej wykonywanych tych samych technik.

BJJ - 3 pkt - nie jestem zwolennikiem turlania sie z publicznoscia ale zarazem dodalem punkt za sprawnosc chlopakow. Moim zdaniem zaznaczam moim 8) od sparringow sa zajecia czy tez zawody ewentualnie zaprasza sie na otwarty trening kiedys na sale w celu wyprobowania i pokulania sie po odpowiedniej rozgrzewce calego organizmu. Ogolnie bardzo sprawni chlopcy a haslo "BJJ najmniej widowiskowa a najbardziej skuteczny system walki " czy jakos tak powtarzane co chwile az do znudzenia zaczelo rozbrajac juz nawet publicznosc :) - No ale coz marketing dobry i od tego sa pokazy 8)


Krav Maga - 3 pkt

Co ci niektorzy ludzie jedli ze tak wyrosli ??? ;) - kopanie sie non-stop po jadrach i wydlubywanie sobie oczu i pokazanie jak to jedna dziewczyna potrafi obronic sie przed kilkoma :) - nie ja wole wiecej techniki i finezji jak mnie sie babcia spyta o godzine nie musze jej od razu zmasakrowac ;)


Taekwondo - 1 pkt no coz zamiast pokazac to co w TKD najlepsze czyli kopniecia - okazalo sie ze totalny brak prezyzji zgodnie z sasada im wyzej tym lepiej. Rozbroila mnie koncowka czyli samoobrona - jak tos nie wie jak rzucac niech robi to w czym jest dobry. Dla mnie pokaz nieudany.

Karate - 2 pkt to bardziej dla znawcow byl pokaz niz dla laikow lepiej by bylo zeby zamiast ken-jitsu pokazali formy z karate np synchroniczne lub z partnerem.

Ju-Jitsu tu nie opisuje zreszta troche kiszka robiona na biegu ;) jak zawszze dopiero na macie ustalamy co ma byc na pokazie. Osobiscie tylko dalem sie wytarmosic bratankowi ;) No ale skutek marketingowy odnioslo. Raz na poczatku tylko podalem adres strony www a juz nastepnego dnai mialem ponad 20 wejsc z serwerow SGH a 4 osoby mailowaly lub dzwonily w sprawie zajec. A wiec nie bylismy raczej na szarym koncu chodz prawie na koncu pokazow ;)

Capoeira - 5 pkt - no i na koniec rodzynek najlepszy pokaz i najbardziej rozbudzajacy publicznosc przed koncem.
Jest to naprawde pokazowa sztuka walki a przede wszystkim robiona na wesolo i widac ze ludzie dobrze sie bawia. A osoba pokaznych rozmiarow poruszajaca sie lepiej niz wiekszosc majacych lepsze warunki do tego robila naprawde wrazenie. Przypuszczam ze za 10-20 lat odczuje to w stawach wiec mu juz teraz wspolczuje ale pokaz super.


No i chyba na tyle bardzo krytycznym spojrzeniem Martiusa 8) :)

rav i seiryu mogliscie przynajmniej podejsc i sie przywitac - ja nie gryze :) ......
.....



.... jak jestem najedzony :) 8)
  • 0

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala w Warszawie 13.IV.2003 ?
Jest jakas strona, zdjecia, cokolwiek?
I dzieki za informacje :)
  • 0

budo_rav
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala w Warszawie 13.IV.2003 ?
rav i seiryu mogliscie przynajmniej podejsc i sie przywitac - ja nie gryze

Wydaje mi sie (ale moze sie myle), ze taki pokaz jest krztynke
stresujacym przezyciem. Nie chcialem Ci zawracac glowy,
a potem gdzies mi z oczu zniknales.
Ale co sie odwlecze... Moze podaj mi adres i godzine prowadzonych
przez ciebie zajec.
Z checia wpadlbym sie przywitac i zerknac na trening.

Pozdroofka.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala w Warszawie 13.IV.2003 ?

Wydaje mi sie (ale moze sie myle), ze taki pokaz jest krztynke
stresujacym przezyciem. Nie chcialem Ci zawracac glowy,
a potem gdzies mi z oczu zniknales.


Akurat my staramy sie traktowac pokazy normalnie bez stresowania i nawet bez przygotowania ;) - no chyba ze to na pokaz dla TV -wtedy chcial nie chcial zawsze to jest stresujace w szczegolnosci jak ma sie cos powiedziec teraz tez mnie wypchnieto do mikrofonu i to bylo najbardziej stresujace ;)
Fakt ze po pokazie nawet calej capoeiry nie ogladalem - i tak mam nagrane cale pokazy - bo wszystko sie przeciagnelo i trzeba bylo podmienic osoby na obiektach - myslelismy ze skonczy sie z godzine wczesniej. Dlatego szybko sie przebiaralismy.


Ale co sie odwlecze... Moze podaj mi adres i godzine prowadzonych
przez ciebie zajec.
Z checia wpadlbym sie przywitac i zerknac na trening.

Pozdroofka


Zawsze mozna przyjsc i nawet sobie pocwiczyc 1-2 zajecia i tak sa bezplatne.
Raczej zawsze jestem na Smolnej - soboty - niedziele wiecej info na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] no chyba ze w ta sobote po swietach musze rodzinke do Wieliczki zabrac to mnie nie bedzie ;)
A zajecia no coz typowo pod samoobrone prowadzone - sportowcy i tak maja odzielne zajecia dodatkowo.
A w Piastowie to roznie czesto tylko na indywidualne dojezdzam od kiedy sie przeprowadzilem do warszawki.
  • 0

budo_rav
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala w Warszawie 13.IV.2003 ?
OK. Do zobaczenia na Smolnej.
  • 0

budo_seiryuu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala w Warszawie 13.IV.2003 ?
Tez nie podeszlam zeby juz nie zawracac glowy po pokazie :wink:

pozdro
  • 0

budo_boski
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala w Warszawie 13.IV.2003 ?
Witam!
Byłem na tym pokazie, sam uczestniczyłem i muszę się zgodzić z Martiusem - za duzo nas tam na raz się pokazywało na macie. Formy nie były zgrane, bo nie mieliśmy możliwości dogrania się niestety. Mam nadzieję, że uda nam się teraz częściej spotykać i dopracować program pokazowy.
Pozdrawiam wszystkich uczestników pokazu

p.s. podobno chłopaki chcą to dalej organizować, ale w trochę lepszym terminie (koło października)
  • 0

budo_siewca-
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala w Warszawie 13.IV.2003 ?
na włąsnym terenie nie rozkminiłem takiego wydarzenia :( wstyd
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024