Skocz do zawartości


Zdjęcie

Figura pań ćwiczących sztuki walki:)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_grzegorzg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
Prosimy o zdjęcie !!!! :)
  • 0

budo_tilia
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
... każda kobieta wygląda lepiej kiedy nie jest sflaczała. Mięsnie i ogólnie pojęta sprawność czynia kobietę ponętniejszą, to widać po ruchach, postawie... A jeśli o mnie chodzi, to wierzę że trening typowo siłowy jest spoko, a męskich bicepsów nie będzie jesli nie zapomnimy o solidnym rozciaganiu...taki miesień zupełnie inaczej wyglada kiedy przybiera na masie nie tracąc elastyczności...jest kobiecy!
Więc jak dla mnie to nie pozostaje nam nic innego jak ćwiczyc a latem wskoczyc w bikini :)
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
oj Lena, przeciez wygladasz super, jestes zgrabna, a martwienie sie o przyrost masy miesniowej nie powinno zaprzatac ci glowy:D
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
Scorpio teoretyzujesz. Akurat Agnieszka R. wyglada lepiej jak cwiczy niz jak nie cwiczy (widzialem). Jak cwiczy - ma po prostu duzo, duzo mniej kilogramow i zdecydowanie lepsza sylwetke.
Tilia to wymyslilas nowa metode na zbicie masy - rozciaganie. To nie jest prawda. Miesien rozciagany jest po prostu bardziej elastyczny, a przede wszystkim szybciej sie regeneruje i jest mniej podatny na urazy.
A masa miensiowa kobiecie nie grozi bez farmakologii.
K_P
  • 0

budo_lena
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
Ale stary temat odkurzyliście..... :-) Jak go założyłam, to zaczynałam trenować capo, teraz już trochę czasu minęło...i jeśli miałabym sama sobie udzielić odpowiedzi :D to: 1) znaczny przyrost masy mięśniowej nie jest możliwy bez "wspomagaczy", czyli przez sam trening nikt się nie stanie klockiem o wymiarach 100x100x100 :lol: 2) dużo zależy od predyspozycji i budowy ciała, czyli np. figura Agaty Wróbel to nie efekt podnoszenia ciężarów, a raczej kompilacja jej naturalnych predyspozycji+treningi+dieta+... 3) Ameryki nie odkryłam :lol: czyli wniosek jest jeden: zamiast się zastanawiać nad wpływem MA na figurę lepiej iść na trening :) ale przynajmniej fajnie się czytało Wasze opinie
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
To fajnie, ze przekonalas sie na samej sobie, bo to najlepszy sposob.
A mnie to smiesza te "leki", zwiazane z masa miesniowa - byl okres ze wyciskalem na klate dwa razy wiecej niz waze i wygladalem i jakos nadal wygladam normalnie, a powiedzialbym nawet dosyc chudo.
A o coz ma sie dopiero lekac jakies dziewcze?!
K_P
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)

Scorpio teoretyzujesz. Akurat Agnieszka R. wyglada lepiej jak cwiczy niz jak nie cwiczy (widzialem). Jak cwiczy - ma po prostu duzo, duzo mniej kilogramow i zdecydowanie lepsza sylwetke.

może i wygląda gorzej dla ciebie ja ją widziałem tylko w tv więc nie moge porównywać ale myśle że gdyby np rylik zamiast boksu wyczynowo ćwiczyła łyżwiarstwo firgrowe bardziej by mi się podobała :) wszystko zależy od gustu mi poprostu mniej sie podobają kobiety z szerokimi plecami i barami ale niektórzy najwyraźniej to lubią bo np modelki uważją za ideały a one choć chude to barki mają szerokie
  • 0

budo_tilia
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
ojej Kubuś rozciąganie to nie metoda na zbicie masy mięsniowej...ja tylko wiem po sobie, że bez rozciągania to nie ma ładnej sylwetki przy nawet nie wiem jak zajebiscie wszechstronnych treningach siłowych. I tyle.
A co do tego pakowania....to mam paru kumpli którzy pakują a gigantycznych bicepsów nie mają. Kwestja predyspozycj.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
scorpio kwestia gustu wychodzi na to, ze lubisz kobiety klepsydry.
Nie zetknalem sie z lyzwiarkami artystycznymi, ale mialem kontakt z tancerkami i tancerzami. To zawodowi sportowcy, pracujacy tak ciezko, jak pewnie nikt z nas tutaj. Jak sadze budowe i konsystencje ciala maja zblizona do piesciarzy wag lekkich.
Ja wien czy Rylik ma szerokie bary? Mnie sie wydaje, ze dosyc masywne biodra i uda, co jest jej zdaje sie cecha wrodzona.
K_P
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
Podpisuję się pod niemal wszystkim co powiedział K_P.
Szczególnie, że wreszcie ktoś kto ma pojęcie pozytywnie wypowiada się o tańcu.

To naprawdę dziwne, że wśród kobiet ciągle pokutuje ten pogląd, że od siłowni nabiorą jakiejś wielkiej masy mięśniowej, urosną im bicepsy, ...
Żeby kobiecie urosły bicepsy potrzebne są predyspozycje / wspomaganie farmakologiczne / specyficzny i naprawdę baardzo ostry trening.
A i tak 80% kulturystek wygląda lepiej niż 80% Polek z nadwagą.
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
Kobieta musi się NAPRAWDĘ baaaaardzo starać, żeby nabrać masu mięśniowej i "przypakować" - to kwestia fizjologii. Innymi słowy - jeśli kobieta nie chce i nie stara się wyglądać jak klocek na sterydach - to nie będzie tak wyglądać.
A panie, których figura została ukształtowana ćwiczeniami a nie dietą i głodzeniem się - to jest to, co tygryski lubią nabardziej :)
  • 0

budo_kyan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Figura pań ćwiczących sztuki walki:)
widziałem ostatnio pannę, chyba gimnastyczkę, na akrobatyce.
Ludziee to porażka totalna. Babka z 170cm i na oko z 90 kg 8O
poprostu wymiękłem. I to same mięśnie. Ochyyda :blus:
motyle to miała jak pudzian. Niejeden paker by pozazdrościł.
Gdyby patrzeć na nią od tyłu to 100% z was obstawiałaby, że to facet. Za co się tak skrzywdziła? Tymbardziej, że twarz miała nienajgorszą (wyglądała jak kobieta)
Nigdy wcześniej nie widziałem takiej baby, czy to sztangiski czy kulturystki.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024