Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chi Sim Weng Chun w Lodzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Chi Sim Weng Chun w Lodzi
Powstala wlasnie nowa stronka o chi sim weng chun sekcji w Lodzi. Zajecia prowadzi Slawek Grabowski
a adres strony tutaj:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Sim Weng Chun w Lodzi
o i to jest przyklad strony ok.
czarne tlo duze litery proste menu.
chcoaiz znowu jakies zdjecia sa mnichow:)
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Sim Weng Chun w Lodzi

chcoaiz znowu jakies zdjecia sa mnichow:)

:smilecolros:
  • 0

budo_jute
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Łodzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Sim Weng Chun w Lodzi
Ty Z numerkiem kontrolnym masz coś do mnichów. Chyba za dużo pościłeś w poprzednim życiu. Gdybyś chociaż potrafił przestrzegać jednego ślubowania tak jak oni dziesięciu to napewno byłbyś przykładem do naśladowania. a jak coś to pa pa
  • 0

budo_yareck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Sim Weng Chun w Lodzi

Ty Z numerkiem kontrolnym masz coś do mnichów

Ty chyba sam wlasnej stronki nie widziales?? bo ja tam tylko jedno widzialem, a tak poza tym to brak Ci poczucia humoru czlowieku!! Twa agresywnosc wskazuje, ze Ty tez nie przestrzegasz slubowan !!
cos moze za tym sie kryje!!!
:twisted:
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Sim Weng Chun w Lodzi

...no i chyba Cie tam nie lubia VD!!??...

tak, odzywaja sie jacys niedowartosciowani moi byli 'uczniowie' ktorzy maja zal niewiadomo o co, jak mowilem wczesniej jest to chore srodowisko i bede sie z tego nabijal ile wlezie
  • 0

budo_peter
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Sim Weng Chun w Lodzi
?????????????
akurat wiadomo o co wiadomo :-) .
Ty wiesz i zainteresowani tez wiedza.
W koncu to kto walczyl z Cheng Kwongiem :-) )) no nie???
Mysle ze trzeba zrobic tak: albo se daruj te uszczypliwosci i inni tez ci dadza spokoj bo tak mozna za przeproszeniem do ....... smierci.
A kwestie stylowe to jak najbardziej.
Petr

PS I prosze Cie Darku (tak po starej znajomosci) nie komentuj.
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Sim Weng Chun w Lodzi
:D :D :D i kto to mowi... he, he
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Sim Weng Chun w Lodzi

??????????

chwila, ja nie wiem bo piszesz tak zagadkowo ze juz cie nie rozumiem. na wszystko jest rozsadne wytlumaczenie i wszystko mozna wyjasnic ale tylko wtedy gdy ktos pyta i ma szczere intencje zeby zrozumiec o co chodzi. nie wiem jakie sa twoje wiec pozwol na priva zanim rozpoczniemy burzliwa kolejna dyskusje

...daruj se...

z tego co widze to ty jestes tez 'uszczypliwy' ciagle masz do mnie jakies 'ale' mimo ze nie raz ci wyjasnialem

tak po starej znajomosci

tak po starej znajomosci, zacznij rozmawiac jak na znajomych przystalo
  • 0

budo_andrzej kubieniec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Sim Weng Chun w Lodzi
Ving Dragon napisał:

ja nie wiem bo piszesz tak zagadkowo ze juz cie nie rozumiem.



z tego co widze to ty jestes tez 'uszczypliwy' ciagle masz do mnie jakies 'ale'


Różański!!!

Kiedy znikniesz z tego Szacownego Forum?

Twój duch z Ameryki wzmaga u mnie odruch wymiotny.

Miałeś mi wpierdolić, jestem pierwszy na twojej liście, ale nie moge się doczekać.

Jak nie wiesz o co chodzi, to oczywiście chodzi jak zawsze w twoim wypadku o kasę, która wyparowała będąc pod twoją opieką. Może oddasz? Listę wierzycieli możemy Ci podrzucić.

Skoro walczyłeś ze wszystkimi, i oczywiście wygrałeś, to może nakręcisz jakiś film w stylu Twojej osławionej kasety Tai Chi, żebyśmy mogli , jako biedne Polaczki w kraju, zobaczyć jaką karierę zrobiłeś w Ameryce?

Szkoda mi tylko Sylwka, którego nieźle naciągnąłeś na kasę, ucząc go Samm Pai Fut. Jak pokazał to A.Hoffmann-owi, to się okazało, że niestety takiego Saamm Pai Fut on nie zna.

Pozdrawiam Cię

Andrzej Kubieniec
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Sim Weng Chun w Lodzi

Kiedy znikniesz z tego Szacownego Forum?

skoro zaprosiles mnie na te forum to juz jestem i narazie nic sie nie zmieni

Miałeś mi w...

nie wybieram sie narazie do polski ale skoro ty sie nie mozesz doczekac to zrobi to za mnie ktos inny...

...o kasę...

OK, czekam na liste, a propo a ty skladki uisciles? od roku 1994 z procentami troche sie nazbieralo na twoje konto jak i pozostalych dluznikow.

...to może nakręcisz jakiś film...

wszystko w swoim czasie...

...okazało, że niestety takiego Saamm Pai Fut on nie zna

a to ciekawe bo od niego sie tego nauczylem, hmm...
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Sim Weng Chun w Lodzi
witam wszystkich !!!
czytam tak sobie i czytam i faktycznie dochodze do przekonania że środowisko VT/WT/WC jest dziwne... o ile jeszcze zwalczają się nawzajem jakieś odmiany to całkiem wesoło bywa, ale tutaj widzę prywatną wojenkę pomiędzy byłymi (mistrzami, uczniami, kumplami, etc.) znajomymi... Zarzuty są coraz większego kalibru !!! jak cofam się pamięcią wstecz to już kiedyś VingDragon toczył jakąś wojne na łamach prasy z Szargutem, na forum jeździ po chłopakach od Leung Tinga itd, itp. zresztą jego oponenci też czysto nie graja !!! Chyba nie istnieje w świecie sztuk walki bardziej rozbite środowisko jak VT/WT/WC. Każdy próbuje udowodnić innym kłamstwo i brak wiedzy, równocześnie wychwalajac siebie pod niebiosa (chociaz są wyjątki)

Jednak wydaje mi się że nikt nie ma monopolu na prawde i na wiedzę, a zza klawiatury każdy może być mocny (byli tu już tacy)... wzajemne szczucie sie i jak w przypadku VingDragona groźby (karalne można by rzec)... przecież to bez sensu panowie... wyluzujcie... złość piękności szkodzi :)
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Sim Weng Chun w Lodzi

faktycznie dochodze do przekonania że środowisko VT/WT/WC jest dziwne...

to ja przeciez o tym pisze... a bez podawania przykladow to jest tylko czcza mowa

ale tutaj widzę prywatną wojenkę

wasnie miedzy soba zalatwiam na priva, niestety sa tez tacy tchorze, ktorzy nie maja odwagi i sprawy prywatne wyciagaja na swiatlo publiczne

VingDragon toczył jakąś wojne na łamach prasy z Szargutem,

owszem toczyl ale nie wojne, a zreszta przypomnij sobie prosze: kto ta 'wojne' rozpoczal?

Chyba nie istnieje w świecie sztuk walki bardziej rozbite środowisko jak VT/WT/WC

dokladnie tak jest

...wzajemne szczucie sie...

ja nikogo nie szczuje i nie mam takiego zamiaru, odpowiadam tylko na dziwne posty, bo nie jest w mojej naturze siedziec cicho gdy ktos mi szpilki w tylek wsadza i to publicznie. co wedlug ciebie pozostaje? nie odpisywac? siedziec cicho?
  • 0

budo_yareck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Sim Weng Chun w Lodzi
To fakt, ze jest to srodowisko podzielone, moze dlatego ze jako jedno z niewielu posiada tylu przedstawicieli? Tsalifo, Ty cwiczysz choy lee fut, wiesz co mam na mysli! W Polsce monopol na choy lee fut byl (nie wiem czy nadal jest) utrzymywany przez Krakow, wiec sytuacja jest wmiare jasna. Podobnie jest w wiekszosci styli...
W srodowisku WC/VT/WT jest wiele podzialu, ale na forum nie ma (moim zdaniem) klotni na temat kto trzyma jedyna odpowiedz, prawde. Jesli tak sadzi, sie myli!!
Pojawia sie natomiast czesc histori tego stylu, ktora byla ignorowana, lub zwyczajnie "schowana". Tym, ktorym sie udaje ja odkryc mysla, ze otworzyli drzwi na prawde!!
Na cale nieszzescie wyplywaja wszystkie brudy, ktorych nie udalo sie uregulowac ustnie, lub w inny sposob :wink: a tu jest, ale nie powwino byc, miejsce na to...
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Sim Weng Chun w Lodzi
"Budda Loves Kung Fu - Devil Hates Wing Chun"
ach, jakze to powiedzenie sie sprawdza...
  • 0

budo_peter
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Sim Weng Chun w Lodzi
No i teraz co mam zrobic ??
Nie chce mi sie pisac na priva. Mialem nie byc uszczypliwy. I dobrze Tchorzem tez nie jestem. Niedowartosciowane przez ciebie tez.
I to tylko moze dlatego ze zakonczylismy nasza "stara" znajomosc w miare szybko.
Ale tak sie sklada ze znam pare spraw bardzo dobrze.
Piszesz o Szargucie ze to on zaczal??? Klamstwo
Przemysl dobrze co piszesz bo na niektore tematy naprawde jest duzo materialow i dowodow ktore w mozna wrzucic na net (bez uszczypliwsci)
Wiec po prostu odpusc te pisanie o tych czasach bo bylo i minelo.
Skoncetruj sie na stonie technicznej ale tez nie pisz bajek bo od tego tez sa inne fora.
Petr
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Sim Weng Chun w Lodzi
o to wlasnie przyklad 'uszczypliwego' :D :D:D oj ,peter...
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Sim Weng Chun w Lodzi
ja jestem praktycznie caly czas online. jak ci sie nie chce pisac emaile lub na skrzynke priva, to napisz na moj nr GG - jestem otwarty na wszelkie kreatywne dyskusje - czekam,

nr GG ponizej, ew. tlen: 'dmrbytom'
pozdrawiam

Darek
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Sim Weng Chun w Lodzi

To fakt, ze jest to srodowisko podzielone, moze dlatego ze jako jedno z niewielu posiada tylu przedstawicieli? Tsalifo, Ty cwiczysz choy lee fut, wiesz co mam na mysli! W Polsce monopol na choy lee fut byl (nie wiem czy nadal jest) utrzymywany przez Krakow, wiec sytuacja jest wmiare jasna. Podobnie jest w wiekszosci styli..


:D otóż od kilku lat Kraków nie ma już monopolu na CLF i "...niechwaląc się jam to sprawił..." Istnieję 2 szkoły CLF jedna związana z mistrzem Chan Yong-Fa (Kraków) - używająca zapisu nazwy Choy Lee Fut, oraz szkoła związana z mistrzem Wong Doc-Fai (Szczecin) - używająca zapisu nazwy Choy Li Fut.
Nie ma jednak pomiędzy tymi szkołami "wojny" gdyż CLF jest jedno bez względu na linię przekazu i organizację - czego i innym stylom życzę :-)
  • 0

budo_yareck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Chi Sim Weng Chun w Lodzi

Istnieję 2 szkoły CLF jedna związana z mistrzem Chan Yong-Fa (Kraków) - używająca zapisu nazwy Choy Lee Fut, oraz szkoła związana z mistrzem Wong Doc-Fai (Szczecin) - używająca zapisu nazwy Choy Li Fut.

skoro jest jedno to dlaczego dwie formy zapisu?? Poza tym dlaczego sciagac "inna wersje" skoro jedna juz jest i niby przekaz jest po lini prostej??!!

Nie ma jednak pomiędzy tymi szkołami "wojny" gdyż CLF jest jedno bez względu na linię przekazu i organizację - czego i innym stylom życzę

Tym lepiej dla Was, tego Wam zycze i mam nadzieje ze bedzie tak trwalo, do "zamieszek" moez dojsc kiedy zacznienecie sobie wchodzic nawzajem w podworko... ale to zadecyduje czas i liderzy szkol.
Wydaje mi sie ze na tym forum pojawily sie juz glosy o zgodzie przynajmniej w formie po "yip manowej", poprostu niech kazdy cwiczy swoje, natomiast rozmawiac o tym nie zaszkodzi, tylko nie nalezy za wszelka cene chciec udowodnic ze ma sie jedyna racje...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024