Skocz do zawartości


Zdjęcie

W biodrze coś przeskakuje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_john echevarria
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

W biodrze coś przeskakuje
Mam też taki problem. Gdy rozgrzewam biodro przez wymachy nóg, ćwiczę kopnięcia lub wykonuję wznosy nóg, ćwicząc mięśnie brzucha, coś przeskakuje w biodrze :( . Zniechęca to do ćwiczenia techniki, a jak robię wznosy, to walczę nie tyle ze zmęczeniem, co z tym nieprzyjemnym uczuciem przeskakiwania i natychmiastowego opadania nóg o kilka centymetrów w dół. O co chodzi? Zamierzam wybrać się do lekarza, ale to nie w najbliższym czasie... Może zresztą nie ma potrzeby, bo znam kilka osób, które mają podobnie do mnie, a dokładniej to przez intensywne wymachy są w stanie wywołać u siebie coś podobnego. Ale im to nie przeszkadza w niczym, mi natomiast tak i pojawia się już po 8 wznosach nóg :( .
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: W biodrze coś przeskakuje
Cos ci przeskakuje powiadasz? Ja jak zaczynałem i jak była cisza to osby bedace dobrych pare (czasami nascie) metrów odemnie słyszały jak mi cos w biodrach strzela. Mi strzela ale w sumie to jest pryszcz. Mi bardzo pomogło rozciaganie (zmniejsza strzelanie i zwieksza wysokosc bez zadnego przesuwania). Obecnie jestem na poziomie ze moge spokojnie kopnac na głowe i nic mi nie strzela ale nadal czasem jak krece biodrami kólka to czuje jak cos mi przeskakuje.

Moja rada - wiecej sie roziciagaj w domu.
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: W biodrze coś przeskakuje
John: kolano, teraz biodro... coś mi się zdaje, że nie jest najlepiej z twoimi stawami. Skoro coś "przeskakuje" to nie jest to dobry objaw i rozciąganie go nie usunie. Radzę udać się na konsultacje z lekarzem jak najszybciej i nie obciążać stawów.
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: W biodrze coś przeskakuje

John: kolano, teraz biodro... coś mi się zdaje, że nie jest najlepiej z twoimi stawami. Skoro coś "przeskakuje" to nie jest to dobry objaw i rozciąganie go nie usunie. Radzę udać się na konsultacje z lekarzem jak najszybciej i nie obciążać stawów.


... albo po prostu poczekac, az lekarz sciagnie gips z tej nogi - i dopiero potem sprobowac robic wymachy... Moe wtedy nie bedzie nic przeskakiwac... :wink: :)
  • 0

budo_john echevarria
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: W biodrze coś przeskakuje
Wiesz, jedno nie wiąże się z drugim. Na biodro narzekam od dawna, a kolano uszkodziło się w piątek... Dziękuję za troskę, zadbam o wszystko. A tak w ogóle, to kolano zdążyłęm już chyba przeciążyć, bo puchnie. Głupek ze mnie i tyle... :balisong3: Myślicie, że konsekwencje mogą być poważne?
  • 0

budo_maciek18
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: W biodrze coś przeskakuje
Hmmm..a to dziwne ale mam ten sam problem :-) przy krązeniu całą noga w powietrzu ... kiedy znajduje sie akurat w pozycji prostej nastepuje krotki przeskok i krotki ból ktory natychmiast ustepuje,, nauczylem sie wytrzymywac to .. ale wiem ze nie wolno lekcewazyc bo moze skonczyc sie zle .. dlatego niedlugo ide do ortopedy:) tylko nie chce mi sie latac najpierw do zwyklego lekarza.. opowiadac.. dostac skierowanie .. potem dopiero do ortopedy.. ten moze sie okazac jakis lewy.. potem do jeszcze innego itd.. dlatego poki co trenuje z "przeskokami" :)
  • 0

budo_john echevarria
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: W biodrze coś przeskakuje
Tak, cała ta procedura zniechęca... Ja pewnie pójdę w najbliższy poniedziałek. Czas się za to wziąć.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024