Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zrób to sam!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zrób to sam!!!
No, to ja mam propozycję... :idea: naczytałem się już tu - na forum - o paralizatorach, pałkach, gazach itd. itp. Więc czas na coś nowego, coś fresz :) . Lub też narzędzie samoobrony typu "zrób to sam" :) . No co wy na to :?:
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrób to sam!!!
extra.wreszcie cos na yulicę...
a więc..rura..niegruba, żeby zmieściła sie w tyłek [przecietnego "drecha"...wewnątrz troszke ładunku z semtexu a przy ściankach rurki gwożdzie i nakretki..w przypadku zagrożenia trzeba tylko włożyc "drechowi" to "coś" w tyłek i zapalic mini-lont...
jeden tylko problem: jak nakłonic drecha do zdjęcia gaci ?
no a może cos prostszego : spręzyna metalowa dł.pół metra przyspawana do 18cm raczki metalowej..żadna glowa sie nie oprze....
a może jednak troche finezji : nóż uwiązany do kija co wydłuża nam zasięg działania nawet do 2 METRÓW!!! ograniczeniem jest tylko długośc kija...(nóz w przypadku folderów powinien być otwarty!!!)...

nie będa na specjaliści od broni pluć w twarz!!!
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrób to sam!!!
Co do dresów. To BARDZO łatwe. Mówisz: "ściągnij dresy, zamknij oczy, a zobaczysz co Ci wskoczy...". no i sprawa załatwiona. Jeszcze jakiś problem?? :)
  • 0

budo_sidd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrób to sam!!!
ja mam złamana podroobe katany.Naostrzyłem ja ostrzła do nozy na niec od strony rekojesci obkleiłem tasma a potem obwiazałem sznurkiem.Całosc ma długos około pooł reki i jak idzie sie z tym w plecaku jest bezpieczniej
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrób to sam!!!

ja mam złamana podroobe katany.Naostrzyłem ja ostrzła do nozy na niec od strony rekojesci obkleiłem tasma a potem obwiazałem sznurkiem.Całosc ma długos około pooł reki i jak idzie sie z tym w plecaku jest bezpieczniej

I jak cie ktos napadnie to ty szybko siegniesz jak demon do plecaka, odepniesz go i wyjmiesz zrecznie nie zahaczajac o nic ta cala konstrukcje dajac napastnikowi czas na uspokojenie sie przy papierosku ? Zgrabnie.
  • 0

budo_sidd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrób to sam!!!
a ty tego nie potrafisz to jestes S-I-E-R-O-T-A.A tak przy okazji ja nie łaze z bronia po ulicy w plecaku mam ta katanke jezeli jestem pewien ze ide zrobic cos złego
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrób to sam!!!
Bo to taki trik. Gdy zaczynasz grzebać w plecaku. To przeciwnik czuje się zdezorientowany i ucieka. :)
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrób to sam!!!

a ty tego nie potrafisz to jestes S-I-E-R-O-T-A.A tak przy okazji ja nie łaze z bronia po ulicy w plecaku mam ta katanke jezeli jestem pewien ze ide zrobic cos złego

Groznie zabrzmialo ... ide zrobic cos zlego ...
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrób to sam!!!
JESTEM ZŁY!!! :) Ej... no co ty...
Ale to też myśl... :-) PROFILAKTYKA...! :P
Też dobre... idziesz zbić kogoś, zanim ten ktoś zbije Ciebie. TAK... połammy im nogi. Wtedy już nie będzie więcej kopania...
:evil:
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrób to sam!!!
sid. czy ciebie jest dwóch ?
a co do tematu...może zamiast katany w plecaku nos cegłówki .Wtedy wystarczy zamach i gość leżyt jak długi...a policji powiesz, że nieosłes dziadkowi na działke bo kominek buduje...;-)..to szybsze niż katana w plecaku.
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrób to sam!!!

sid. czy ciebie jest dwóch ?
a co do tematu...może zamiast katany w plecaku nos cegłówki .Wtedy wystarczy zamach i gość leżyt jak długi...a policji powiesz, że nieosłes dziadkowi na działke bo kominek buduje...;-)..to szybsze niż katana w plecaku.

Cos ty - trzeba jeszcze fakture na te ceglowki niesc ze soba by udowodnic, ze sa twoje a nie np kradzione.
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrób to sam!!!
Nie. Nas jest jeden :) .Jestem, ja. Czyli Sid. I jakiś koleś... nie wiem kto to - przez 2 d, czyli Sidd. Ja jestem JEDEN.

A cegłówka... hmm... to trochę bezsensu. Lepsza jest pałka nabita gwoździami :) Tylko jeden minus. Otóż, plecak może się potargać.
  • 0

budo_sidd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrób to sam!!!
daaajcie spokoj z tym plecakiem a cegłowki po jednej na kazda kieszen nieźle Dementuje tez plotki jakoby Sid był powiazany ze mna kanonicznie
  • 0

budo_myh@
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio de Kartuzy

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrób to sam!!!
Kastet :)

Mam samorobny, albo lepiej brzmi zakoszony ze szkolnego hydrantu :oops: Tylko zawór musi być duży żeby nie uwierał w palce.
Nigdy jeszcze go nie użyłem, więc nie wiem co by się stało jakby jakiś "El Dresso " dostał tym po ząbkach. Ale raczej nie wyglądał by dobrze... 8O
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrób to sam!!!
Paralizator :)

Można go zrobić z lampy błyskowej. Takiej do aparatu. Najlepiej kupić taką osobno, na baterie. Ale nic się nie stanie jak zdemontujecie aparat. Lampy należy się (delikatnie) pozbyć. Pozostaną 2 druciki. Do nich przyczepiamy np.: gwoździe - ostre (jeden drucik, jeden gwóźdź i NIE MOGĄ się stykać)...
No i co wy na to?
Oczywiście, dalsze eksperymenty są dozwolony (by np.: zwiększyć moc itd.). Nie wiem jak bardzo jest taki paralizator użyteczny. Wypróbowałem go tylko w warunkach domowych. --> na stali, po użyciu robią się dwia małe dziurki (hehe...). No i jakie efektowne, mnóstwo iskier... i głośny strzał.
Minus - po użyciu, w zależności od jakości wykonania i samej (kiedyś) lampy. Po każdym użyciu, trzeba ok. 5 sekund czekać, aż się naładuje.
No, ale ta satysfakcja... :D
  • 0

budo_choong
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrób to sam!!!
Hmmmm Ja mam kilka pomysłow:
1. Spraw sobie buty , około 5 numerow wieksze niz uzywasz, Jak bedziesz wychodził z domu do jakiejs "nieciekawej" dzielnicy to zalej je betonem...Mowie Ci ,ale bedziesz miał kopa. Ew. zamiast butow mogą byc miski , albo wiadra. Jedyną wada jest to ze ciezko w tym biegac, ale idzie sie przyzwyczaic.

2.Hmmm coś z prądem ? Wystarczy obliczyc odległosc do miejsca gdzie chces sie udać. Np. kino =2km. Kupujemy w sklepie kabel o długosci 2, 5km (zeby troche zapasu) Podłączamy do kontaktu u siebie w domu , nastepnie drugą koncowke pozostawiamy wolna od izolacji. Wowczas gdy przyjdzie nam walczyc z dresem , wystarczy dotknąc go tymi dwoma drucikami - proste , prawda ?

3.Teraz cos bardziej znanego , mianowicie gwiazdki ninja - bumerangi . Wiadomo iz zaletą bumerangow jest to ze do nas wracają. Dlaczego by ich nie połączyc z gwiazdkami ninja? Wowczas bedzie nam potrzebny tylko jedna gwiazdka zrobiona najlepiej z ołowiu i jeden plastikowy bumerang. Te dwa elementy łaczymy plastrem. Wynalazek jest rownoznaczny z nieskonczona ilosciagwiazdek ninja - bumerangowz do nas zawsze wroci zadajac kolosalne straty dresowi.

4.No i najbardziej kontrowersyjne według mnie urzadzenie , nie wiezialem czy go umiescic w tym poscie.... bo zastosowanie go wydaje mi sie troche głupie..... eee , nie napisze tego bo sie fstydze ...moze innym razem

pozdrowienia
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrób to sam!!!

No i najbardziej kontrowersyjne według mnie urzadzenie , nie wiezialem czy go umiescic w tym poscie.... bo zastosowanie go wydaje mi sie troche głupie..... eee , nie napisze tego bo sie fstydze ...moze innym razem


"...come on children...don't be shy..." :) wal śmiało- czekam na więcej ciekawych pomysłów. :D
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrób to sam!!!
a może takie.......
zaczynamy "chodzić" z laską co ma czarne pasy w kilku sztukach walki i zezwolenie na broń palną bojową...?

albo.
wybijamy sobie przednie zęby i łamiemy nos...wyglądamy jak fighter i każdy się nas boi...
w innej wersji biora nas za kalekę niespełna rozumu (odpowiednia mina nie jest bez znaczenia!!!) i nikt nas nie tłucze...

albo...
dwa haczyki od wieszaków !!! tych drewnianych....doskonale nadają sie do wydrapywania oczu od tyłu i żaden gliniarz się nie przyczepi do nas!!!
problem: musisz zajść dresa od tyłu i jednocześnie najlepiej wbić mu to w oczy (jeden hak w jedno a drugi hak w drugie!) i szarpnąć...

albo...
wszędzie chodzić z niewypałem (bomba, pocisk możdzierzowy..)...ale tu policja jest pewnym zagrożeniem..odpada..

albo...
keczup..troche magnezu i dwie kulki od łożyska...niestety mac giwer nie podał jak z tego zrobic broń ale napisz do niego na meila..

kawał mi sie przypomniał:
Mac giwer w opałąch!!! wpada do sklepu i mówi:
-Prosze proch, kilka gramów uranu,piłe tarczową,narzędzia i lont .
-Nie ma.Jest tylko ocet i ketchup.
-Okey.Może byc ketchup....... :)
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrób to sam!!!
Ja właśnie wpadłem na pomysła (zupełnie poważnie 8) ) żeby zacząć chodzić z taką aluminiową rurką ze stelarzu od namiotu pod kurtką:-) Zaraz idę przetestować :>
  • 0

budo_zla_karma
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: Zrób to sam!!!
Albo z drewniana/metalowa rozporka od kanadyjki (my z takimi mamy warty nocne na oboach) :D Tylko pytanie czy panowie z komiksariatu sie nie doczepia, ze to niby a'la bejzbol ;)

A teraz moj wlasny pomysl: pistolet na wode z tym, ze zamiast wody roztwor mydla, soli, pieprzu i Bog wie czego jeszcze, jak sie dresso zbliza to po galach :twisted: Pozdr
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024