Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ale jestem pazerny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Ale jestem pazerny
Jestem taki pazerny ze az wam sie pochwale ze jakos godzinke temu zdałem na niebieski pasek (8 kyu). Zostałem sobie na walkach, troszke sie posparowałem ze az 1 zułty pasek z zielona belka zaraz po naszej walce dał sobie spokój i jusz niewalczył.
Jaka jedyny minus walk podam ze chyba w piatej walce pod koniec w ost. 5-10 sek chciałem jeszcze innego zułtego paska z belka przycisnac i sie nadziałem "piszczel na piszczel". Przez ten głupi bład musiałem sobie chwilke odpoczac i przegapiłem 2 walki ale potem jusz był luz.
Generalnie czuje sie luz (troszke czuje prawa noge).
Poniewaz jestem strasznie pazerna istotka jak jeszcze cos zdobede to odrazu sie wam pochwale.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale jestem pazerny
Jak ja zdawałem na 6 kyu było dosyć ciekawiem,egazamin odbył się na obozie , do sparów (walk) zostali wyznaczeni tylko adepci z brązowymi pasami(albo doświadczeni z zielonymi) JA trafiłem na jednego zielonego i 5 brązowych czy może 6? W każdym razie było ogólnie fajnie z tym że to miało charakter bardziej poznawczy gdyż z tego co się orientuję na 6kyu w KK to są pierwsze takie ważniejsze walki., specjalnie wybroano osoby doświadczone by pomogły one się przyzwyczaić chociaż nie obyło się bez kontuzjii sam dostałem kilka mawaszek na głowę ale nie było to na tyle poważne żebym musiał zejść z pola walki--> w przeciwieństwie do mojego kolegi który dostał z nienacka z obrótówki w żebra(coż zagapił się i nie wypuscił powietrza).Ogóle jest to ciekawe i wielkie przezycie przy czym napewno nabiera się jako tako więcej doświadczenia.W każdym bądz razie Gratuluje i życzę dalszych sukcesów !
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale jestem pazerny
PIT a nie powiedział Ci ktoś, że egzamin nie jest od masakrowania zdajacych tylko od walki ? Ja nie lubie takich cwaniaczków, którzy zostają świerzynki na walki i napierdalają, aż kości trzeszczą. No chyba, że to egzaminatorzy to inna inszość.
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale jestem pazerny
Sorry winetu ale moim skromnym zdaniem uwazam ze wysokie paski powinny cos soba reprezentowac.

P.S. Ten 1 zułty pasek przyszedł tylko na walki (zeby dokopac innym)
P.S.2 Ten drugi walczyl z zółtym ale akurat zdał na zielony
P.S.3 Walczyłem terz z innymi paskami i wtedy jest lajt, ale wyzsze paski powinny cos soba reprezentowac
P.S.4 Jusz kiedys było muwione ze z wyzszymi paskami mozna sobie pozwolic na wiecej wiec ja sobie na cos takiego pozwoliłem
P.S.5 A co powiesz na temat senseja Jarosława Rytla (2 dan), który odczekał kilka walk az ludzie sie troszke zmecza i wszedł walczyc z kilkoma z nas (np. z 8 kyu gnojac go). Ale Adas potrenuje jeszcze troszke i mu dokopie (tak jak zrobił to Darek i Jędrek)
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale jestem pazerny
Powiem tyle, że taki sensei to nie sensei, jeżeli jest egzaminatrorem może wkopać cżłowiekowi z 3-1 kyu czy danem, ale nie obija się początkujących a niewątpliwie to jest w jakiś sposób początkujący.
Nie lubię takich.
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale jestem pazerny
Gratulujem zdania examinu :-)
Co do reszty tego co tu się wypisuje to jakieś mieszane mam uczucia :? :wink:
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale jestem pazerny
Gratuluję zdania egzaminu! OSU! W jakim klubie trenujesz?
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale jestem pazerny
Mike w Częstochowskim klubie karate kyokushin.

OSU
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale jestem pazerny
Zapomnialeś dodac u jakiego senseya Piotrek bo w Cze-wie są dwa kluby karate KK u senseya Gurki ( ten spoko i zresztą ten u którego trenujemy ) i u senseya Rytla tego pajaca co to katuje ludzi z dosłownym znaczeniu słowa KATA
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale jestem pazerny
Czytałem sobie stronke konkurencji i w ksiedze gości był taki wpis (odnośnie egaminu)

Rafał
26-01-2003

Joł joł
stronka spoko tylko niech czestochowa sie na radomsku nie wyzywa tak bardzo na egzaminach a bedzie spoko
Powiedzcie jak w Czestochowie odbieracie klub z Radomska???

Szoda ze niedał e-maila bo jak bym mu odpowiedział na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to zaraz by mój wpis wykasowano.
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale jestem pazerny
Spoko brat, jak sie z nim spotkamy to sie im wytłumaczy o co chodzi 8)
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale jestem pazerny
Noi jesteśmy po koleinym egzaminie. Ja mam 7 a Raben 9 kyu.
Generalnie luz był, ale sie zdziwiliśmy bo shihan zadał na 7 kata (kihon kata i trzy taykyoku).
taykyoku sono san wyk. 1 raz w zyciu i ponoc smiesznie to wygladało ale zdałem i to sie liczy.
Samemu niewalczyłe. W walkach jakis burak miał 1 walke z 15 latkiem od nas i napalil sie jak zyd na herbatniki. W końcu go znokautował ale jusz w nast. walce dostał godzille, a Darek który miał niewalczyc poszedł sie przebrac. Po 2 czy 3 walce wyszliśmy bo nam sie bardzo spieszyło.
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale jestem pazerny
Kihon Sono Ichi jest już na 9kyu,Taikyoku Sono Ichi/Ni na 8kyu, a na 7kyu obowiązuje Taikyoku Sono San i Pinan Sono Ichi.
Z walk to bodajże w wymaganiach jest tylko randori.
Swoją drogą-gratulacje-Osu!
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale jestem pazerny
Tak.
Dzsiaj prubowałem sie jusz uczyc 1 taykyoku z ksiazki (2 jest zreszta identyczne) i troszke sie gubie ale 10-15 min z kims kto umie i ma cierpliwosc i załape.
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale jestem pazerny
żyd na herbatniki ?

za durzo razy po łbioe obrywasz brat
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale jestem pazerny
No właśnie-Taikyoku Sono Ni różni się tylko oi tsuki wyprowadzanym na jodan 8)
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale jestem pazerny
Wczseniej podawałem wyniki wiec podam i teraz.

Egzaminm mieliśmy w czwartek. Oblałem na 1 pinianie
Generalnie wiem jak wyglada i jak wykonac ale oblałem na szczegółach (ust. stóp przy bloku [przed przejsciem do przodu], brak 2 kjaj). Pewnie sichan wczeniej zauwazył jakiegos byka i chciał zobaczyc kata.

Pozatym Raben zdał na 8 :)

Najśmieśniejsze jest to ze dzień przed egzaminem spotkałem sie z kolezanka która bardzo dobrze zna kata i na 1,5h mucenia kata ponad godzinke mucilimy 2 pinan (bo taykyoku i 1 pinan wychodziły mi jako tako).

Niepozostaje mi nic innego jak ostro wziac sie do indywidualniej nauki kata (na treningu ćwiczyliśmy to ost. kilka miesiecy temu)
  • 0

budo_mike^^
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale jestem pazerny
Masz na myśli neko ashi dachi przy tettsui?
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale jestem pazerny

Masz na myśli neko ashi dachi przy tettsui?


Niewiem jak to sie dokladnie nazywa, ale robimy skret w lewo, potem prosto z piąchą, potem skręt i ten blok (potem jest jeszcze piącha i reszta kata).
Bede sie musiał pouczyc pozycji z ich nazwami.

Znacie moze na necie jakas fajna stronke gdzie sa narysowane pozycje spóp razem z nazwa pozycji?
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale jestem pazerny

Masz na myśli neko ashi dachi przy tettsui?


Niewiem jak to sie dokladnie nazywa, ale robimy skret w lewo, potem prosto z piąchą, potem skręt i ten blok (potem jest jeszcze piącha i reszta kata).
Bede sie musiał pouczyc pozycji z ich nazwami.

Znacie moze na necie jakas fajna stronke gdzie sa narysowane pozycje spóp razem z nazwa pozycji?

Mike nie mieszaj człowiekowi -neko ashi dachi z jednoczesnym uderzeniem komi kami uchi ok uderzasz w skroń
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024