Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szkoly Karate w Warszawie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_baadi
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Szkoly Karate w Warszawie
Witam wszystkich :-)
Jakis czas szukam szkoly walki w wawie i przytlacza mnie roznorodnosc nie tylko szkół ale tez styli, po prostu nie wiem co wybrac a jak juz cos zaczne to chcialbym to ciagnac do konca a nie zmieniac pozniej bo slyszalem ze duzo jest lipnych szkol w ktorych prowadzacy nie maja doswiadczenia albo robia to tylko dla $$$ albo eksploatuja kolana itp.
Dlatego prosze Was o pomoc, rade, wskazowke :roll: jestem chyba zdecydowany na karate, ale nie mam pojecia jaki styl. mieszkam na ochocie, to moze ktos mi poleci jakis dobry klub gdzies w tych rejonach :D
Z gory big dzieki za pomoc :)
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoly Karate w Warszawie
Ja zdecydowanie polecam RYU TE - elektoralna - zaraz przy placu bankowym, a Louis naprawde fajnie treningi prowadzi.
Jeśli szukasz koniecznie czegoś koło ciebie to na Jaszowieckiej w szkole zajęcia prowadzi mój kolega z 2 danem. Porządny człowiek i fajne ma treningi. Bo raczej trenera szukaj a nie stylu.
  • 0

budo_seiryuu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoly Karate w Warszawie
Laser jesli chodzi Ci o Gosoku-ryu to na ulicy Jasielskiej a nie na tej co podales na ochocie?

Seiryuu
  • 0

budo_baadi
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoly Karate w Warszawie
laser - ryu te cwiczylem ponad rok temu, poznalem chyba....3 kichony jedno kata, zaliczylem egzamin i uwazam ze ryu te zaje....e :!: tylko ze z sekcji na ochocie zostaly 2 czy 3 osoby w tym ja (chociaz przed sesja tez mnie nie bylo) :( a na elektoralna mam kawal drogi :X szkoda, bo gdybym mogl to bym cwiczyl nadal...:?
Seiryuu - a dokladnie gdzie jest ta szkola bo to calkiem blisko mnie! i czym charakteryzuje sie Gosoku-ryu? moze jakis link?
dzieki
  • 0

budo_seiryuu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoly Karate w Warszawie
ok wiec link to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a czym sie charakteryzuje? ja wiem... idz na 1 trening zaawansowanej skoro masz blisko i ocenisz...

dokladny adres to: Ochota Szkoła Podstawowa 10 - Jasielska 49/53
róg Pruszkowskiej w godzinach chyba kolo 18 ale nie jestem w stanie dokladnie podac bo chodze na sekcje na Mokotowie a nie tam. trener jest ponoc fajny..
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoly Karate w Warszawie

laser - ryu te cwiczylem ponad rok temu, poznalem chyba....3 kichony jedno kata, zaliczylem egzamin i uwazam ze ryu te zaje....e :!: tylko ze z sekcji na ochocie zostaly 2 czy 3 osoby w tym ja (chociaz przed sesja tez mnie nie bylo) :( a na elektoralna mam kawal drogi :X szkoda, bo gdybym mogl to bym cwiczyl nadal...:?
Seiryuu - a dokladnie gdzie jest ta szkola bo to calkiem blisko mnie! i czym charakteryzuje sie Gosoku-ryu? moze jakis link?
dzieki

Kawał drogi to mam ja z ursynowa :) Jak to zacząłeś to polecam dalej trenować.

Sei, fakt Jasielska.
Trener Seweryn Szulc 2 dan.
Czym się charakteryzuje gosoku? Taki shotokan bardziej troche brutalny :) Mniej kata, więcej kumite. Jeśli chodzi o japońskie karate to dobra cecha
  • 0

budo_tokaji
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoly Karate w Warszawie
Laser, Ty tez z tej wspanialej :wink: dzielnicy?
  • 0

budo_wallace
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 567 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoly Karate w Warszawie
Polecam Seweryna Szulca - jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy z kadry Gosoku - ryu w Polsce :)
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoly Karate w Warszawie
Polecma karate na AWF-ie :)
  • 0

budo_taaigihk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Kung-Fu

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoly Karate w Warszawie
Na Ochocie masz jeszcze Doshinkan w niedziele w OKO, przy Grojeckiej, i na Pilota Skarzynskiego w jakis inny dzien. Pisze o tym, bo to na Ochocie, nie wiem jak tam ucza szczerze mowiac :-) . Kiedys dawno, jak na Skrze cwiczyli, to wszyscy czarne pasy mieli :) , ale mozesz sie przejsc i zobaczyc..
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoly Karate w Warszawie

Polecam Seweryna Szulca - jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy z kadry Gosoku - ryu w Polsce :)


Czyżby kolejny znajomy z gosoku??
  • 0

budo_wallace
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 567 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoly Karate w Warszawie
Laser: raczej nie .... poza tym, że byłem na kilku treningach u Seweryna to nic mnie z tym stylem nie łączy(trenuje aikido) - no może poza kilkoma znajomymi, którzy trenują go już kilka, a może już naście lat ....
Nasłuchałem się o Sewerynie niemal niestworzonych historii ... ale z drugiej strony o Shihanie też :)
Mam co jakiś tydzień, dwa nowe świerze info.... w zależności od częstości spotkań z kumplami :drinking:
  • 0

budo_baadi
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoly Karate w Warszawie
ok, dzieki za adresy :!:
wczoraj bylem na treningu karate kyokushin na niemcewicza w szkole pdst nr. 97, prowadzi sensei PAWEŁ JUSZCZYK - 2 DAN (chyba :? ) i bardzo mi sie podobalo, maja duzo sprzetu (dla grupy zaawansowanej), a najwazniejsze ze prowadzacy wydaje sie bardzo konkretnym gosciem i zrobil na mnie ogoolnie dobre wrazenie a chyba wlasnie trener jest najwazniejszy...
pozdro!!
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoly Karate w Warszawie
sensei Paweł Juszczyk jest dobrym instruktorem 2 dan w KK
  • 0

budo_seiryuu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoly Karate w Warszawie
a jakie to opowiesci chodza o Shihanie i Sewerynie? jestem bardzo ciekawa :) o Shihanie to akurat czesc znam ale w 2 nie jestem wtajemniczona :?

Sei
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024