Skocz do zawartości


Zdjęcie

krav maga


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

budo_carlao benetto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga
najczesciej jest tak,ze nie szanuje sie i krytykuje czesto bezzasadnie tych ,ktorych zdanie jest inne ,bo podwazają oni stan rzeczy z ktorym mozna sie bylo utozsamiac, "zagrazają" poczuciu waznosci.......lub interesom :) a wtedy "podpierajac"sie na roznego rodzaju "autorytetach" mozna probowac negowac odmienne poglady bez wnikania w szczegoly.
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga
carlao
mógłbyś napisać dokładniej o co właściwie chodzi? Używanie górnolotnych zwrotów raczej do niczego dobrego nie prowadzi, najczęściej do kłótni.
  • 0

budo_carlao benetto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga
GIRO! mialem na mysli to,ze nie nalezy krytykowac innych tylko dlatego ze maja inne zdanie niz nasze w danej kwestii.POZDRAWIAM:)
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga
oczywiscie ze nie. combata ludzie krytykowali glownie wtedy jak sie wymadrzal na tematy na ktore mial nikle pojecie i jak gadal bzdury. ja w zyciu nie skrytykowalem ani jednej jego wypowiedzi dotyczacej thai boxu czy taekwondo. za to obsmialem kiedys jego strone ktora byla bardzo slaba technicznie i merytorycznie.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga

oczywiscie ze nie. combata ludzie krytykowali glownie wtedy jak sie wymadrzal na tematy na ktore mial nikle pojecie.


Bla bla - przykłady... Ostatnio dopierdalali do beznadziejnego filmiku który wrzuciłem (wszystko nie pasuje odważnym kurna fachowcom - a sami gówno pokazali).

za to obsmialem kiedys jego strone ktora byla bardzo slaba technicznie i merytorycznie.


Jest nie za dobra technicznie - wiem i rozumiem. Ale merytorycznie to były dyskusje - a nie śmianie. Oj oj

Jeszcze się bodajże yakus dopierdalał do liczby postow / dzień - że mam tyle czasu etc.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga
Ludzie NIE BĄDZCIE SMIESZNI - ze mam tak duży wpływ na czyjeś poglądy!

Kravka przegrywa konforntacje z Zapasami, TKD, BJJ więc co to za gadka??? Sam skasowałem pacjenta po 2 latach kravki w sparingu etc. To było m.in. to. Jak się mylę to sorry - moje kurwa - prywatne zdanie. Wara wam od tego. Trenujcie sobie chłopaczki dalej, bawcie się w komandosów i żołnierzy. Powodzenia.

Poszukajcie sobie swoją drogą sobie opisów Boruty w sieci (jak to BJJ skopało dupę kravce, jak instruktora kravki załatwił zapaśnik etc.) Wyciągnijcie wnioski.

AMEN.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga

Jeżeli Combat twierdzi, że swoje zdanie o kravce wyrabiał w Szczecinie, to go sobie specjalnie nie nawyrabiał, bo osobiście na treningach nie bywa


Chłopie - zamknięty rozdział. Zapytaj rolanda - bywałem. Zapytaj Sawickiego. Zapytaj o chłopaczka co miał instruktorem zostać i jak ode mnie dostał wpierdol przy całej sali...

A że raz czy dwa (raczej raz) był na seminarium, to chyba nie styknie


Kilka razy na seminariach. I wystarczy tracić czas! Chciałbym zobaczyć jak ci kolesie z kravki radzą sobie z goścmi z tajskiego.. Oj bardzo bym chciał.

Głupio też robić za eksperta na podstawie opinii brata (również nieczęsto bywającego).


A to już wyjasniłem. Tylko jakim cudem - kurwa - robię za jebanego experta. O w mordę :lol: 8O Wybacz słownictwo - ale kurwica strzela przez takie zjebane teksty.

A ty w ogóle mnie znasz? A to ciekawe... Napisz jak masz chociaż na imię... Bez kitu.

Brat chodzi raczej często - nie wal smutów Słoniak.


CYTAT BORUTY:

Znam dwa przypadki walk instruktorow Krav magi z zapasnikami. W pierwszej poznanski zapasnik chwycil w pol instruktora Kravata, ten w odpowiedzi zaczal mu wsadzac palce w oczy, wtenczas zapasior wykonal suplesa. Efekt - ciezkie ko. Druga miala miejsce na dyskotece w Lodzi. Stojacy tam na bramce instruktor Kravata zostal pobity przez zapasiora i sytuacje odwrocila dopiero pomoc reszty bramkarzy.
Moj byly uczen pokonal instruktora Kravata z Sopotu w przeciagu 30 sekund. Ja sam sparowalem min z zolnierzami jednej z polskich jednostek specjalnych cweiczacych Kravata i musze powiedziec ze byly to jedne z moich najlatwiejszych walk. Kazda wygladala tak samo, sprowadzalem do parteru, dosiad, moj przeciwnik prostuje rece by wsadzic mi palce w oczy, ja zakladam na te rece dzwignie i klucze, lub ide do duszenia.


  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga
lubie kiedy on pisze rozsadnie....

aczkolwiek wreszcie przyznal, ze na filmiku slabo wypadl
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga
I jeszcze cytacik

Po drugie osobiscie sparowalem z zolnierzami jednostki specjalnej cwiczacymi Kravata. Po trzecie moj byly uczen zlal w 30 sekund instruktora Kravata z Sopotu. Po czwarte w Poznaniu zapasnik ciezko znokautowal tamtejszego instruktora Kravata suplesem. Po piate inny zapasnik zlal instruktora Kravata z Lodzi w jednej z tamtejszych dyskotek. Po szoste zawodnik Choy lee fut kung fu z Poznania, Rafał Łoś znokautował innego instruktora Kravata. Wiec jak o czyms pojecia nie masz to glosu nie zabieraj.

W przypadku przeciwnika Losia i mojego bylego ucznia nie wiem jaki reprezentowali poziom. Przeciwnik zapasnika mial dosc wysoka marke wsrod Kravaciarzy z tego co wiem. Instruktor z Lodzi, czyli z glownego osrodka Kravata w Polsce (wowczas jeszcze nie bylo wsrod nich podzialow) raczej tez slaby nie byl.Dodam ze byl bramkarzem i wydarzenie to mialo miejsce na jego bramce . Ja sam jak pisalem mialem do czynienia z zawodowymi zolnierzami z jednostki specjalnej i oni slabi tez raczej nie byli.
Cytat:


  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga

lubie kiedy on pisze rozsadnie....

aczkolwiek wreszcie przyznal, ze na filmiku slabo wypadl


Slabo - ale nagrajcie własne. Porozmawiamy. Bo na razie to jesteście wielcy, taak, wielcy - tylko czemu nic nie pokażecie? Taak fachowcy kurna. Ja tam jestem nikim - ja tylko wyrywam chwasty :wink:
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga
Ech, combat krew ci się burzy za szybko w żyłach, znak żeś uczciwy człowiek jeno nadto zapalczywy, a i bluzgami po tych internetowych łamach niepotrzebnie żucasz, bo i choć ktoś wyciera se gębe twym pseudonimem artystycznym nie powód to do tak ostrej repliki.
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga

I jeszcze cytacik

Po drugie osobiscie sparowalem z zolnierzami jednostki specjalnej cwiczacymi Kravata. Po trzecie moj byly uczen zlal w 30 sekund instruktora Kravata z Sopotu. Po czwarte w Poznaniu zapasnik ciezko znokautowal tamtejszego instruktora Kravata suplesem. Po piate inny zapasnik zlal instruktora Kravata z Lodzi w jednej z tamtejszych dyskotek. Po szoste zawodnik Choy lee fut kung fu z Poznania, Rafał Łoś znokautował innego instruktora Kravata. Wiec jak o czyms pojecia nie masz to glosu nie zabieraj.

W przypadku przeciwnika Losia i mojego bylego ucznia nie wiem jaki reprezentowali poziom. Przeciwnik zapasnika mial dosc wysoka marke wsrod Kravaciarzy z tego co wiem. Instruktor z Lodzi, czyli z glownego osrodka Kravata w Polsce (wowczas jeszcze nie bylo wsrod nich podzialow) raczej tez slaby nie byl.Dodam ze byl bramkarzem i wydarzenie to mialo miejsce na jego bramce . Ja sam jak pisalem mialem do czynienia z zawodowymi zolnierzami z jednostki specjalnej i oni slabi tez raczej nie byli.
Cytat:


Po piąte to nazwiska proszę a nie "bo kolega mojego kolegi to zlał tego i tamtego", takie gadki to bajki i marzenia niewydarzonych instruktorów (patrz daklej)...
Po dziewiąte to kryminalistów i gwałcicieli nieletnich dziewczynek nie należy cytować jako autorytety w żadnej dziedzinie.

Z wyrazami szacunku
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga
heh, wyszlo ze combat jednak monitoruje :)

a swoja droga to myslalem ze troche o kravmadze sie dowiedziales, ale nie, ty ciagle zafascynowany porownywaniem styli na macie. ok, widocznie po prostu niektorzy nie potrafia zrozumiec niektorych zeczy.

a co do dopierdalania sie do ilosci postow, to mylisz mie z kims innym, jakkolwiek musze przyznac ze ich tempo przybywania budzilo u mnie potezne zdziwienie.

aha, zeby zakonczyc nierozpoczaty spor, chce zwrocic uwage ze po prostu rozsmieszylo mnie podejscie paru osob to twojej combat strony i postaci.

ps. nie jestem yakus, co wiecej nie podoba mi sie ta forma zdrobnienia. kojarzy mi sie z pikus :)
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga
Pikuś -he he he
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga

Ech, combat krew ci się burzy za szybko w żyłach, znak żeś uczciwy człowiek jeno nadto zapalczywy, a i bluzgami po tych internetowych łamach niepotrzebnie żucasz, bo i choć ktoś wyciera se gębe twym pseudonimem artystycznym nie powód to do tak ostrej repliki.


Obronco szanowny. Przepraszam wielmożność jeśli poczuł się urażony... :)

a swoja droga to myslalem ze troche o kravmadze sie dowiedziales, ale nie, ty ciagle zafascynowany porownywaniem styli na macie. ok, widocznie po prostu niektorzy nie potrafia zrozumiec niektorych zeczy.


Na bramce i w lokalu- to mata? Jak masz czas to chyba warto pomyśleć o czymś lepszym od kravki?

Obronca - zapytam o nazwiska :) Nikt nie wie jak to tam było z B. więc :roll:

Wielu sportowców to przestępcy - ot smutna rzeczywistość.

Nie czytałem forum od dawna :)
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga
Słoń to Słoń. Na imię mi Tomasz dali, ale nawet rodzona matka mówi do mnie przeważnie Słoniu, a żona to zawsze :)
Znam Cię, choć może nie fenomenalnie. A przeszkadza tylko traktowanie ludzi jak "chłopaczków".
  • 0

budo_kajtek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga
witam! wlasnie zastanawiam sie nad tym czy rozpoczac treningi kravmaga czy bjj.oba systemy sa bardzo reklamowane.chociaz moze bardziej kravmaga.ale jest duzo kontrowersji na temat tego systemu.chcialbym rozpoczac regularne treningi (kiedys trenowalem troche judo a potem karate) i nie wiem na co sie zdecydowac.radzi sie mi abym sprobowal raz tego ,raz tego -ale nie wiem czy to wlasciwe podejscie bo jak dlugo musialbym cwiczyc jeden system a potem przejsc na drugi aby po jakims czasie podjac decyzje co jest lepsze?chcialbym wybrac wlasciwie i chcialbym aby treningi dawaly mi skuteczne mozliwosci obrony czy walki.pozdrawiam!
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga
Idz na Muay Thai...
;)
pozdrawiam
  • 0

budo_kajtek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga

Idz na Muay Thai...
;)
pozdrawiam

a czemu radzisz muay thai? trenujesz to?
  • 0

budo_carlao benetto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: krav maga
"Po piąte to nazwiska proszę a nie "bo kolega mojego kolegi to zlał tego i tamtego", takie gadki to bajki i marzenia niewydarzonych instruktorów (patrz daklej)...
Po dziewiąte to kryminalistów i gwałcicieli nieletnich dziewczynek nie należy cytować jako autorytety w żadnej dziedzinie." kryminalistow i gwalcicieli-do jakich sie zalicza autor artykulow o "porażkach"przedstawicieli kravmaga z zawodnikami innych systemow czy dyscyplin -nie nalezy uwazac za autorytety w kwestiach moralno-prawnych:) ale jesli to o czym piszą i mowia w kwestii przykladow z zycia wzietych o skutecznosci w dzialaniu przedstawicieli omawianych systemow walki to warto na to zwrocic uwage i wyciagnac wnioski.a tak na marginesie to rzeczywiscie wsrod sportowcow ,a zwlaszcza bokserow,kick-bokserow czy zapasnikow jest wielu kryminalistow ktorych przed odsiadka ratuja tylko uklady i wstawiennictwo dzialaczy z ich klubow majacych dobre kontakty tam gdzie trzeba :) pozdr!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024