Skocz do zawartości


Zdjęcie

okinawa kluby


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_michalutek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

okinawa kluby
czy trenowal ktos z was na okinawie?
Wybieram sie na 2 miesiace wypoczynku tam, nie uprawialem nigdy karate, ale jezli ktos moglby mi podac adres w ktorym polak moze sobie potrenowac, to bylbym wdzieczny.
slyszalem ze przez to ze stacjonuje tam ok 40tys burakow z US marines, Okinawans sa niechetni do uczenia bialych, ale jezli jakas szkola w polsce ma kontakt, to byl bym wdzieczny za informacje.pozdrawiam
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: okinawa kluby
Słuchaj a z jakiej raqcji tam sie wybierasz ,będziesz szpiegował dla Rosji?tych buraków jak piszesz o amerykańskich żołnierzach?
  • 0

budo_michalutek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: okinawa kluby
Dzieki za odpowiedzi. jestem juz na okiawie, jest super i dosc cieplo 17C.
zwiedzam rozne dojo, i jak sie tylko dowaduja ze nie jestem US marines to wszycy mnie zapraszaja do swoich dojo i zapraszaja na treniengi nie chcac nawet pieniedzy, Ciesza sie ze jest jakis gai-jin z europy.
znalazlem tez nawet jeden klub bijj i tam maja zajecia 3 razy wtygodni tak ze chyba wezme sobie codzinnie rano karate(wiekszosc dojo jest czynne od rana do wieczora) i to bjj po poludniami i wieczorami patrzal na kakutogi bo jest jedne studio (mnie kakutogi nie pociaga ale patrzec lubie). Inna mila rzecz ze wszcedzie mozna sobie wejsci patrzec jak mistrzowie trenuja, (trzeba zdjac tylko buciki), okinawans w odroznieniu do pozostalych japoncow sa przywyczajenie do widoku bialych. zapraszam na okinawe, nie jest drogo!!! znalazlem jeden bar gdzie jest promoca i pol litra rewelacynego piwa orion kosztuje 100yenow czyli mniej niz w polsce. aha jezli wiezyc w statystyke, to jeden na 3 okinawans otarl si eo kratare.
sayonara
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: okinawa kluby
ha ha ha :) :D :lol:
  • 0

budo_duzy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: okinawa kluby
kurcze, rewelacyjne wakacje, napisz cos jeszcze, jakie wrazenia z treningow, jaki poziom, czy ostro walcza, moze pare slow o mieszkancach Okinawy.
a tak off topic to fajnie byc Polakiem na obczyznie, jak mieszkalem w Danii to tez mialem treningi za friko, a jak sie wszyscy na treningach starali coby przez Polakiem na cieniasow nie wyjsc. Ogolnie rewelacja tak sobie z kolegami z innych krajow potrenowac.
pozdrawiam Pawel
ps. mam nadzieje ze naskrobiesz pare slow, trzymaj sie :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024