Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wasze pierwsze walki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
440 odpowiedzi w tym temacie

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki

No i brat mi opowiadał, że jak miałem z 4 latka i jakis bachor mi zabrał samochodzik czy coś takiego
, to mu przy... w głowę wiadereczkiem :evil: :twisted: :)
Pozdrawiam


U mnie w rodzinie kraza opowiesci , ze podobno w "mlodzienczych" latach nie dawalem sobie w kasze dmuchac i walczylem o swoje :) . ach...te spory o to kto jest panem piaskownicy albo kto zrobil ladniejsza babke ...... Wtedy czlowiek nie mial skrupulow tylko sypal w oczy piachem a pozniej szybka akcja z grabkami i po sprawie :twisted:
  • 0

budo_przedwieczny
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Witam
No dobra nowy jestem i niedoświadczony(na szczęście czy nieszczeście)Ale skoro temacik umiera to coś powiem.Chyba was troche rozwesele.
7 klasa podstawówki
Akcja na starym cmętarzu przed szkołą!!!(serio!)taki stary poniemiecki mały cmętarzyk strasznie zarośnięty.Po lekcjach umówiliśmy sie z kumplem(jnie lubiłem kolesia)na solówke pół szkoły przyszło popatrzeć.
Patrzymy na siebie obaj wydygani(on miał więcej doświadczenia i kondycji ale ja byłem wyższy)
Patrzymy na siebie i sie nudno robi.Więc zaczynamy(obaj wydygani trzęse się jak galareta ale zaczynam-wcześniej mi koleś po ambicjach i honorze pojechał a mnie to ciut drażni)potem wyszło coś na kształt boksu raz kolega zalivczył kopnięcie przebijające w klate(nieporadne ale weszło)
Potem znów nawalanka po mordkach .całość skończyła się marni (przegrałem na punkty bo knock outu nie było).
Dwa dni później koleś przyszedł do szkoły z prawą rąką trzy razy grubszą niż normalnie!A u mjnie w domu nawet nie zauważyli nic na twarzy!!!
Cała historia choć beznadziejna to prawdziwa.Po latach to jeszcze pamiętam...kilku latach nie kilkunastu.!00% autentyczne.Śmieszna historia jak się ją rozpamiętuje ...ale szkoda że przegrałem:(
Nie przyszedłem do szkoły później z kolegami:)
Bywajcie!
Przybysz

Ps sorry za zbyt wiele wykrzykników ale takich komedii nie da się inaczej opowiadać.
Ps2 morał:Poziom inteligencji jest odwrotnie proporcjonalny do ilości szczęścia-ja zero strat(nie licząc dumy,on Prawa ręka wyłączona z ruchu na jakiś czas(nie pamiętam ile ale troche było).
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
nie chcialem tego robic ale opowiem
wiec tak kolejna ustawka umawiam solowe z kolesiem po szkole, gosci nizszy o glowe starszy o rok i czul sie bardzo twrady ( ogolnie myslal ze mi najebie )

Poczatek walki- gosci wyciaga reke do gory robi gest ( jak neo w matrixsie wyzywajac przeciwnika) i mowi "choć kurwa bo nie mam czasu"
na zgromadzonej widowni usmiech na twarzy ja na to 'zamknij ryj"
gosci " do mnie to było??" podchodzi odpycha mnie mysli, ze zrobie to samo a ja mu prosty na ryj. Zawodnik prubuje mnie wziac z byka zchyla glowe i prubuje wjechac nia w moj brzuch , ale ja szybciutko do tylu niestety zlapal mnie za koszulke i zaczyna, napierdalac goscia po tyle glowy. Jedziemy tak z ladne kilka metrow az wkoncu robie manewr w bok a gosci zalicza glebe bo koszulke mi zerwal. Pare kompow na ziemi i jest dobrowolne podanie sie z jego strony. Walka konczy sie w czasie ok 30 sek. Dzialo sie to naprawde szybko.

Taka smieszna historyjka, ale prawdziwa. :D
Jesli znow nie bedzie co pisac w tym topicu opisze walki moich qumpli. :wink:
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
rozkminil mnie fragment "z matrixa" :)
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
ej. przeprowadzmy kalkulacje.
lubie efektowne pojedynki jak jestem pewien wyniku
na codzien jezeli mam sie bic. staram sie robic to szybko, skuecznie i cicho.
a wy?
preferujecie styl matrix???:)
  • 0

budo_john echevarria
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Eee tam... Szybko i skutecznie. :wink:
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
zależy od tego ile lasek się przygląda :wink:
  • 0

budo_john echevarria
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Jak skasujesz przeciwnika i tak wszystkie będą Twoje, bo nie będziesz się musiał z nikim dzielić. :wink:
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
hmm John monopolisto:)
ale jak widze kolesia ktory szpanuje i td itp, to nie moge sie powstrzymac zeby dla wyjątku mu z wyskoku strzelic czy z obrotu:) wiadmo ze głupie itd, ale z drugiej strony, no taka okazja.....:)
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
jak skatujesz goscia w tylku krav maga (wyjebane oczy, zmiazdzone jaja, i 3 dni klopoty z oddychaniem :) ) to nie jestem taki pewien czy panienkom to sie spodoba. One raczej nie lubia walki, choc na jakies efektowne kopniecie toby polecialy :)
  • 0

budo_john echevarria
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
I tak nie zamierzam zmieniać sposobu eliminowania przeciwników. :wink:
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
John.....
MONOPOLISTO!!!!!!
:) :)
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Na takie solówki to raczej należy styl wyśrodkować. Wypadało by wygrać, ale i możliwie widowiskowo. No chba, że gość naprawde chce nas ostro poturbować to wtedy lepiej nie ryzykować ze zbytnią finezją. Osobiście preferuję efektywnie, nie efektownie.
Pozdrawiam
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
jak historyjki to historyjki
jedziemy
moje pierwsze niby bjj doswiadzczenie bylo w podstawowce koles z klasy buzyl sie na wfie wiec mialem dobry pretekst.
zaczelo sie w szatni
kazdy kilka strzalow
koles mimo ze mial dluzsze rece prezegrywal,wiec postanowil sprowadzic walke do parteru
zaczal biec na mnie,glowe skierowal do dolu i jak wjechal mi w bebh to myslalem ze sie pozygam,wywlilismy dzwi i zatrzymalismy sie na scianie
akcja preniosla sie na korytarz
teraz zaczely sie smieszne kopniecia itd
walka posuwala sie wzdluz korytarza(dobre 200 metrow)
wkoncu znowu znalezlismy sie na ziemi(ja na goze)
usiadlem na gosciu i zaczolem dusic
koles wykonal niesamowita ucieczke z tej pozycji(nie mam pojecia jak to mozliwe :) )
gosc zlapal mnie nogami za glowe i przewrocil do tylu
do dzisiaj nie mam pojecia jak on to zrobil ;)
walka skonczyla sie remisem(obaj bylismy za bardzo zmeczeni zeby walczyc dalej)

druga walka(ktora jest warta wspominania)
szukalismy z kolesiem jakies imprezki na sylwestra(gosc wiedzial na ktorej dzielnicy ale zapomnial adresu)
spotykamy kilka lasek,gadamy sobie znimi,i one mowia zebysmy poszli z nimi na ich imprezke
no idziemy :) ,w pewnej chwili slysze "ten ktory obok niej ten ma wpierd...!"
mysle hmm zaraz bedzie ciekawie(jak ze juz po pewnej ilosci alkocholu bylem-bo just jedna imprezke zaliczylismy :) ) tak wiec ide dalej dzielnie
widze 6 typow(normalka zadni tak wielcy ani nic) kompel mowi do mnie zebysmy zwiewali
hehehe ale co to nie ja !
goscie podhodza(moj koles juz sie oddala)
no to ja czekam co sie dzieje
gosciu wychodzi doprzodu i widze ze reka mu sie do tylu cofa,to ja mu wyjezdzam z lewym szybciutko i poprawiam prawym(gosc pada do tylu jak w matrixie)
i wtym momencie jest koniec z filmowa walka bo 2 z kazdej strony mnie lapie z rece(doslownie mnie oblepiaja :D )
1 zaczyna mnie po nogach kosic,ten koles ktory lezal sie podnosi,w koncu mnie przewracaja i zaczyna sie kujawiak :D
trwa to dobre 10 moze wiecej minut
(fajny trik zrobili po tym jak juz mnie troche pokopali-dwoch mnie podnioslo na kleczki za rece-zebym nie mial sie jak zaslaniac-a reszta z rozbiegu na zmiane mnie kopala-tak wiec raz tracilem przytomnosc,raz odzyskiwalem)
w kazdym bac razie ryja mialem w fatalnym stanie
nr 1 i 2 uciekly mi takze (pewnie z tym moim kumplem :D )
w kazdym bac razie 6 vs 1 nie jest zbyt dobrym pomyslem nawet jezeli 1v1(a moze nawet 1vs2) to bys wszystkich zalatwil
ale alkochol zrobil swoje i myslalem ze jestem niezniszczalny
:D
ostatnio tez mialem sytuacje w metrze
jade sobie slucham disturbed a tu jakis gruby mozyn siada obok mnie(ladne mi obok,prawie mi na kolanach usiadl)
ja mu mowie zeby uwazal gdzie siada
jak gosc sie rozwrzesczal hehe
zaczal mowic ze mnie zaraz zastrzeli itd itp(ale jak ze ja jestem zajob i zycia mojego nie szanuje)
to ja do niego ze niech startuje nie wyciaga gnata
mowie mu zeby albo cos zrobil to bede mogl nazwac to samoobrona
albo nie sie shut the fuck up
gosc dalej wykrzykiwal
az sie metro zatrzymal i on wysiadl a ja sobie spokojnie wrocilem do moich mysli :)
(no dobra to nie byla walka ale prawie)
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
O stary gdzie Ty mieszkasz ze spotykasz w metrze murzynów z gnatami? 8O
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
nowy york
bronx
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki

nowy york
bronx


OT troche. Chrystianek, Ty juz dawno temu obiecales na Gorinkanie strony z ciekawymi artykulami o technikach savate oraz strony gdzie mozna zamowic filmy z savate i sie nie wywiazales! Co jest z Toba kurde!



Wosiu
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
hehe nadal mam moralniaka z tego powodu :)
ale jak zrobilem skany tych kilku pism to az oczy mnie zabolaly
nic bys tam nie przeczytal :(

wszystkie moje linki pochodzily z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (i linki z linkow :D )
oraz forum dyskusyjnego no yahoo(jest link ze stronki)
naprawde warto przejzec te forum dyskusyjne
Armando i Norman maja tam naprawde niesamowite artykoly
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
korde czy tu nie ma przycisku do edytowania postow(hehe wlasnie przeczytalem mojego pierwszego posta dokladnie i az zebami zazgrzytalem :D )
jai jest adres gorikanu?(mosze chyba przeprosic Krisa za to ze to zrobilem-ale po mnie pojedzie gosciu :D )
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki

jai jest adres gorikanu?(mosze chyba przeprosic Krisa za to ze to zrobilem-ale po mnie pojedzie gosciu :D )


Oni tam chyba już tego nie pamiętają, ja zapamiętałem bo liczyłem wtedy na Twoją odpowiedź... Adres powinien chyba być tu w linkach albo wrzuć na Google "Gorinkan forum" i masz. Nie napisałeś co z kasetami. Ale Ty chyba wspominałeś tylko o kasetach z walk. Też mogłyby być ciekawe. Szkoleniówek jak się zorientowałem za bardzo nie ma, jest chyba tylko seria Salema Assli ale podobno rusza się on jak stara baba.


Wosiu
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024