Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wasze pierwsze walki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
440 odpowiedzi w tym temacie

budo_dux
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Knurów

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
ja pierwszy raz to chyba jak miałem 9 lat z kumplem sie napieprzaliśmy bo mial jakiś problem trwało to chyba z 20 min. pózniej w chyba w w 6 kl podstawówki jakoś mnie naszło żeby ze starszym o dwa lata kolesiem (był też dwa razy wiekszy) wtedy po 5 min sie poddałem :cry:
  • 0

budo_qb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Beznadziejny byl pomysl stworzenia gimnazjow, przyczynilo sie to tylko do powstania afer miedzy uczniowskich, oraz stresu dla gimnazjalistow. Kto by chcial co 4 lata zmieniac swoja i 3 razy byc przesladowanym przez starsze klasy? Dobrze, ze mnie to nie dotyczylo.
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
hmmmm - ciekawa sprawka, że trzy klasy sie na was zmówiły. a czy czasami sobie na to nie zasłużłeś? generalnie t niezbyt często tak bywa, że tak znakomita wiekszość bierze na celownik tak mała grupkę.
jeszcze jedna uwaga - mam nadzieję, że Twój język i forma wypowiedzi są zamierzone, bo jak nie to nabiorę pewnego wyobrażenia o Tobie.

pozdrawiam

kurm
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Jedna klasa bo sie z nia bilismy , druga bo brala udzial w walce przeciwko nam wczesniej, opisywalem ta sytuacje ok 2-3 strony temu. Trzecia tylo wtedy bo tera juz zmienila zdanie jak sie wszystkiego dowiedziala dokladni, wcisneli jej kit ze lalismy goscia w 6 a potem jeszcze sie cos rzucalem( fajne sciemy).A poztym to sa klasy palaczy i wiekszosci alkoholikow, to zawsze sie tam porozumieja. Ja by ktos chcial wiedziec nie pale, bo trenuje i nie gonie kolesi z kolegami jesli przegram walke, co innego oni bo za kazdym razem kiedy bilem sie z kims z ich klas to potem byly krucjaty na moja ulice z qumplami lub pod szkola grupka osob. Poztym zobaczylbys gosci jak sie nosza po szkole to bys sam zmienil zdanie.

pozdro
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Nie no zdania to ja za bardzo nie mam - pytam tylko. Swoją drogą to ciekwe czasy nastały skoro w gimnazjach są klasy palaczy i alkocholików. 8O 8O Strach się bać. :? :? :?

pozdrawiam

kum

p.s.

a nad stylem pisania to troszkę popracuj bo jakoś to tak wyglada...... no słabo wyglada słabo.

pozdr

k
  • 0

budo_shadow
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Przestańcie juz pisać o tym gimnazjum bo pan latkowski zrobi film pt "Ustawki w szkołach" :lol:
  • 0

budo_fraktal0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
walka ? walki NIE BYŁO...
"jeb i ciemność widzę" :) :oops: :)
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Nie no.... tam "krucjaty" na ulice to w sumie już w podstawówie widziałem... tak samo te szkolne wojny... powiem tylko że to naprawdę nic niezwykłego i jest NAPRAWDĘ powszechne w gimnazjach... a co do palenia i picia to chyba jakieś wałki "pociskasz" że w twojej klasie nikt nie pali ani nie pije bo akurat w to raczej nie uwierze :)
  • 0

budo_fraktal0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Jezzuu.... 8O gdzie ja jestem ? 8O na zebraniu samorządu szkolnego ?
czyj tornister ładniejszy ? a fe młodzieży....
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
nie no pala w mojej klasie, ale nie wzycy przykladowo na 27 osob moze z 11, a tam na ok 25 pali 22, pija to wszyscy tylko rekreacyjnie i z okazji.a moj styl pisiania wynika z emocji, bo ostatnio to duzo nerwow se zepsulem, i opowiadalem to wam ok kilka godzin po zdarzeniu, wiec nie sposob opanowac drzenia rak.
  • 0

budo_fraktal0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
o Matko Boska !
to juz naskarżyć nie ma komu ? :)
  • 0

budo_shostack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Witam..jeśli zeszliśmy na tematy gimnazium :] to opowiem Wam co mi się dziś przytrafiło :)

Więc...Uczęszczam do GLA - Gdańskiego Liceum Autonomicznego (prywatne Lo), - jest to szkoła położona w dość nie przyjaznej dzielnicy zwanej Osiek :) ..W drodzę do domu, przy Madisonie (galeria handlowa) spotkała mnie dość miła niespodzianka, jakieś 30 m przede mną szedł pospolity "drechu", nagle zza rogu pojawiło się 3 gimnazialistów..Koleś standartowo skręcił za dzieciakami, które niemalże weszły już do sklepu. Naturalnie wiedziałem co się stanie, więc podążyłem za "pasiastym" który zatrzymał gimbusów jakieś 10m od wejścia. Podchodząc bliżej dało się słyszeć jakże miłą dla ucha wiązankę -" Dawać mi kurwa kasę, bo jak nie to wezmę was za róg i tak najebie że..." Jak wiadomo nie mogli się nawet ruszyć bo ów napastnik trzymał ręke w kieszeni to znaczyło że ma nóż 8O :) ...Dzieciaki zaczeły wyjmować swój dobytek, kiedy grzecznie podchodząc do grupki, spytałem się -"Czy Pan ma jakiś problem ??"

Dresik odpowiedział zwięźle - "Co ??". Powtórzyłem więc pytanie- "Czy masz kurwa jakiś problem?!?". Kolega w dresach musiał się chyba spóźnić na autobus za miasto, bo niezwłocznie się odwrócił i zaczął uciekać, mimo tego że był może moich rozmiarów albo większy...
(Ja - 186cm, 92 kg)

Kończąc historię chciałbym zwrócić uwagę na kilka rzeczy :
1) Czy gimnazium rzeczywiście jest skazane na ciągłe obrywanie i bycie okradanym ??

2) Dlaczego pomimo tego że podczas zaistniałej sytuacji, gdzie było wielu ludzi, nikt (prócz mnie) nie zareagował, chociaż było widać jak na dłoni że ten człowiek okrada dzieciaki ?

Proszę o Wasz komentarz
  • 0

budo_stoper
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Otomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Tak to niestety jest kiedy ktoś taki nie zna lęku bo wie jaka jest sytuacja. Ale musiał się mocno zdziwić kiedy podszedł do niego ktoś kto grzecznie zadał pytanie działając tylko i wyłącznie na jego psychikę pokazując jakim drechol jest śmieciem (inaczej takich nie można nazwać).
Powinno być więcej takich osób to może osoby z tego światka nie były tak pewne siebie.
Dodatkowo zaskakujące jest miejsce napadu :!:
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
jak chodzilem do LO to w pierwszej klasie kilka razy w tygodniu jakies typki sie trafialy i kilku minutowe dialogi typu
-dawaj kasiore
-nie mam
-a jak znajde to moje :) ))))
tak to juz jest ze mlodziaki sa latwym celem i tyle
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Moja pierwsza bójka ,pamiętam jak dziś było ich pięciu...nie....dwunastu przejebanych metalowców no to ja jednego bach.........
........
....i gryzłem....
..no i jak już leżeli ......
;) :D
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Jak ktos juz wspomnial o smiesnych dialogach, ostatnio moj kolega mial taka sytuacje, zaczepil go koles i taka rozmowa
- dawaj kase
-nie mam
-telefon
-nie mam
- a jak znajade
- to moj
- ja twoj??-
-jak znajdziesz to moj
-jaki kur.. twoj
-no moj
-chcesz w ryj
-nie

I sobie pogadali jeszcze podobnie i sie odczepil. :P
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
To jak zeszliśmy do takich komicznych tekstów to oto tekst mojego kumpla i jakiegoś żula: K-kumpel M-menel

M-Te! dawaj kase bo ci w***e
K-nie mam
M-A mam sprwadzić
K-jak chcesz
M-to chodź do bramy
K-nie
M-chodź!! bo ci za***e
K-nie
M-dawaj kasę bo ci naprawde za****e
K-........ a chcesz chusteczki i bilet?? :D :D
M-........ ku***a dawaj te chusteczki.... a po h*j mi skasowany bilet??
K- ale masz chusteczki higieniczne :D

No i poszedł menel bogatszy o paczkę chusteczek higienicznych :D :D:D
  • 0

budo_artipol
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Moja pierwsza walka na ulicy. I klasa technikum, 2 tygodnie treningu Taekwondo, idę sobie wieczorem i zaczepia mnie gość, 1m50cm w kapeluszu, zapita twarz, mówi daj na wino. Ja mu mówie spadaj bo ci wpierdolę, a on mie z piąchy w twarz. Zalałem się krwią i to była moja pierwsza walka. Od tamtej pory unikam konfrontacji.
  • 0

budo_chaos
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
moj brat ostatnio na przystanku tramwajowym Goclaw niedaleko Geanta w Warszawie, niedziela, godzina 17

stoi sam, czeka na tramwaj, podchodzi dwoch gosci, obstawiaja go po bokach dociskajac do barierki:

- czesc, dawaj komorke
- nie mam
< PLOMBA > brat polecial na ziemie, oni go przeszukuja, zabrali komore i odchodza. Brat wstal biegnie za nimi, dobiega do jednego, lapie go za ramie:
- oddawaj komorke kurwa chuju jeb....
< drugi gosc zlapal go za glowe: => dwie z kolana po twarzy. Bratu sie ciemno przed oczyma zrobilo, ale trzyma goscia i dalej to samo:
- oddawaj komorke kurwo!
Dostal jeszcze jedna z kolana osunął sie na ziemie i mowi:
- to chociaz karte oddajcie

w tym momencie przejzdza radiowoz, goscie podnosza brata, dwie kosy mu od tylu przystawiaja:
- zawolasz na psy to kosa bedzie.


- oddacie karte?
-a masz spoko gosc jestes, komorki ci nie mozemy oddac ale karte masz < dali >

a potem brat wysluchal jeszcze kazania od jednego z kolesi o tym co robic kiedy przeciwnik ma kose, ze on 3 razy w wiezienu siedzial i u nich w rosji to inaczej by bylo....

bez komentarza i sroka za dlugi post.
  • 0

budo_chaos
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki

Dresik odpowiedział zwięźle - "Co ??". Powtórzyłem więc pytanie- "Czy masz kurwa jakiś problem?!?". Kolega w dresach musiał się chyba spóźnić na autobus za miasto, bo niezwłocznie się odwrócił i zaczął uciekać, mimo tego że był może moich rozmiarów albo większy...


komentarz jest taki ze miales farta, na kose nie ma mocnych.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024