Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wasze pierwsze walki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
440 odpowiedzi w tym temacie

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Jesli zakladamy same solowki to wygrywa 50% i 50% dostaje. :) :) :)
  • 0

budo_sadow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
No więc pierwsza walka - nie była to walka dokładnie.
Ide sobie wieczorkiem od ciotki do domu przez centrum miasta do najbliższego przystanku autobusowego. Gdy doszedłem na pusty przystanek niewiadomo skąd pojawiło sie dwóch kolesi. Jeden moj wzrost (180), postawny ale troche wstawiony - skórzana kurteczka poobwieszany łańcuchami, w lewm uchu to chyba z 10 kolczyków miał i mały irokez, drugi typ długie blond posklejane włosy i bundeswerka ok 190cm. Staneli jakieś 1,5 metra na przeciwko mnie i sie patrzą na mnie, więc ja prosto z mostu "Może w czymś pomóc?", koleś z irokezem do mnie "wyskakuj ze złota" :lol: . Ja sie na typa patrze i myśle że chłopak ocipiał. a on do mnie "Po polsku nie umiesz?", ja "nie mam nic przy sobie", ten drugi "to zdejmuj ciuchy", więc kulturalnie podniosłem rece lekko do góry i powiedziałem zeby sam mi zdjął, gdy do mnie podchodził i chciał mnie schwycić za spód koszuli (Everlast za 400zł jakby jej dotknął to bym inaczej go potraktował) dostał slapa pięściami w uszy, a że pare w łapach mam to szybko osunął sie na ziemie. I od razu zostałem poczęstowany glanem w brzuch. Miałem jednak szczeście bo ten koleś z irokezem zainteresował sie swoim kumplem a nie mną także skożystałem z sytuacji i zwiałem.
2 tygodnie później ide na przystanek na moim osiedlu, patrze a tu z cmentarza wychodzi znajomy pan z irokezem i z jakimś mocno wstawionym typem (ledwo co na nogach sie trzymał). Podszedłem do niego, on mnie chyba nie zauwazył (pomagał utrzymać sie na nogach kumplowi). Staje przed nim i mówie "Czy my sie przypadkiem nie znamy", koleś spojrzał na mnie i mu kopara opadła, szybko został poczęstowany kolanem w twarz i jak wstał dostał kopa na szczęke. Piany nie wiedział co sie dzieje chyba bo mamrotał "ej wy sie znacie?" :lol:

Typka spotkałem jeszcze pare razy chociaz był w grupie to ani razu nic nie powidziedział, spuszczał wzrok i udawał że mnie nie widzi.

To by było na tyle, poza tym nie lubie bić sie na ulicy, sparingi to co innego.

Pozdrawiam
Sadow
  • 0

budo_beren
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dwa a po dwóch w

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Eeeee... wstyd i hańba dla noszących glany ludzi.... wykluczyc ich ze społeczności! Zabrać im glany! Smutne :(
  • 0

budo_batonn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
To ty fajter jesteś :D hehe i dobrzez zrobiłeś, nie uszło to kolesiowi na sucho
  • 0

budo_shamad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Baren wstyd to i hanba ze go pobili czy ze sie dali pobic ? :)
  • 0

budo_beren
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dwa a po dwóch w

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Shamad - oczywiscie ze wstyd ze zachowali sie jak bezmózgie dresy. Swoja droga to koles musiał niezbyt czysto kopnąc bo glanem nie jest miło zarwać.[/list]
  • 0

budo_raedits
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Szczególnie po goleniach...
  • 0

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki

Szczególnie po goleniach...

Ooo wiem coś o tym. chodził do mojej klasy kiedyś taki agent w glanach co uwielbiał kopać po goleniach. I nie przeszkadzało mu to że potem dostawał. Śmiał się cały czas. W co byś go nie walną on tak sie cieszył że tego nie czuł :)
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
niezly bajer z tym slapem- z jakiego to stylu? :wink:
  • 0

budo_sadow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Sorry ze późno ale byłem nad jeziorkiem :wink:

A jeśli chodzi o tego slapa to cóż, to jest z mojego stylu hehe, narazie nie ćwicze nic, oprócz trningów ogólnorozwojowych, częstych sparingów i dokształcania na ulicy - co praktykuje juz około od 3 lat.
Od września zamierzam sie zapisać albo na VT albo Shidokan i moze coś z tego wyniknie, bo jak narazie oprócz siły i całkiem niezłego rozciągnięcia to niczego ciekawego w świecie MA sobą nie reprezentuje :wink: :lol:

Pozdr
Sadow
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
[_biały_ napisał:]RaeditS napisał:
Szczególnie po goleniach...

Ooo wiem coś o tym. chodził do mojej klasy kiedyś taki agent w glanach co uwielbiał kopać po goleniach. I nie przeszkadzało mu to że potem dostawał. Śmiał się cały czas. W co byś go nie walną on tak sie cieszył że tego nie czuł [/quote]

hehe niezły kolo z niego...jakiś wesołek-masochista chyba :D a tak swojądrogą, to też kilka razy użyłem glanów jako "sprzętu" i powiem, że są niezłe :D
  • 0

budo_hakas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Pierwsza walka .... A no to było w 6 klasie podstawowej. Taki jeden dokuczał mi zdrowo . W końcu się wpieniłem i go dorwałem na korytarzu. W narożnik kolesia i sierpy,haki, kolana,głowa -oklep totalny. Nagle czuję, że ktoś mnie z tyłu łapie za sweter na ramionach. Spojrzałem na podłogę widzę noga jakaś ,pierwsza myśl kolo tego klepanego no to go z góry piętą w stopę i otrzeźwienie "K.... do sekretariatu !" to był dyrektor szkoły . Po tym zajściu zmieniłem szkołę. A morał pytacie. Najpierw sprawdz a potem wal :-)
  • 0

budo_viro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Witam jestem nowy ja osobiscie w swoim zyciu miałem mało takich walk zwykle jak na ulicy dresy zaczepiaja wole uciec niz wdac sie w bojke bo potem dziennie ich na osiedlu widuje a lepiej zeby w 12 sie nie zemscili :? a jesli chodzi o w klasie to mam problem nie wiem czy ktos ma cos takiego ale jak juz okazuje sie ze mam miec solowe to mam takie dziwne uczucie i jakos boje sie ze przegram a przegrana rowna sie połamany nos bo jesli chodzi o siniaki to mam to gdzies gorzej o połamany nos :( i nawet jesli wydaje mi sie ze przeciwnik jest słabszzy to i tak mam strach...wie ktos jak z tym sobie poradzic???Zaczołem od 2 miechow trenowac kickboxing wiec sie podszkalam w technice :-)
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
odwaga i pewnosc siebie przyjdzie tobie z czasem :) , ja cwicze dopiero KF od 8 miechow i od 2 dni aikido (wcale sie nie chwale :) ) i musze powiedziec ze czuje sie pewniej na ulicy bo mam swiadomosc co sie moze stac jak dostane w rylo, gdybym byl "przyparty do muru" to na pewno bym sie nie schanbil i obronilbym sie przed napastnikiem ( mowie na pewno bo jestem pewien ze dam sobie rade, nie nalezy wprowadzac chocby ziarnka zwątpienia bo zakladając ze sie nie obronie to NAPEWNO SIE NIE OBRONIE), treningi mam glownie pod kątem samoobrony nastawione. Wszystko siedzi w naszym umysle. SW (sztuki walki) uczą umiejętnosci ale rowniez pewnosci siebie, dlatego najwazniejsze to zeby nie spanikowac bo glownie (tak mi sie wydaje) ludzie oddają cenne zeczy dlatego bo sie po prostu boją i nie wiedzą nawet ze w walce zdolali by sie obronic. Na leszczy wystaczy twarda postawa i sami uciekają.

odbieglem od tematu ale to tak od serca :)

Pozdrawiam wszystkich
  • 0

budo_viro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
sorkiz e w tym temacie ale skoro juz tu jets to dokoncze.Ja tez po tych treningach czuje sie pewniej ale moj problem tkwi w tym ze mam strach przed delikwentem niepewenosc czy sobie poradze itp bo tak to czuje sie pewnie bo raczej kazdy kto idzie na treningi to po nich czuje sie pewniej
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Ja mysle ze to bywa tak.
Jest gosc ktory sie boi ze oberwie wiec sie zapisuje na MA.
Po kilku treningach czuje sie mocny. Czuje sie pewniej i uwaza ze sie obroni, kazdego pokona.
Im wiecej trenuje tym bardziej dochodzi do przekonania ze sie mylil. Zauwaza swoje bledy, slabosci ale i staje sie swiadomy swojej sily i umiejetnosc. Na ulicy nie wozi sie, jest zwykla szara myszka. Nie prowokuje, bo wie, ze zycie i zdrowie ludzkie jest bardzo kruche.
Pozdrawiam
P.S. Taka mala dygresja :)
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
no racja liczmistrzu :)

Pozdrawiam
  • 0

budo_spokoziomal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
ja mam problem, nie to ze sie boje bo 2miechy aikido podbudowaly moja psyche ale jak dochodzi do walki to trace zimna krew udezenia mnie nie bola ale takze bije slabo nie wiem co sie dzieje roboie wszystko jak automat a po walce stwierdzam (nawet jak wygram)ze moglem zakonczyc ja lepiej.gdybym walczyl o "swiezym" umysle zloil bym gostka w kilka minut serie prostrych kolan i sierpow a zakonczyl bym dzwignia lecz podczas walki zapominam o tym i nie wiem co robie
pomozcie. :cry:
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki

ja mam problem, nie to ze sie boje bo 2miechy aikido podbudowaly moja psyche

to co to bedzie za rok?albo za 5 lat? bedziesz mial psyche niczym tytanowy pancerz.
  • 0

budo_spokoziomal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki

ja mam problem, nie to ze sie boje bo 2miechy aikido podbudowaly moja psyche

to co to bedzie za rok?albo za 5 lat? bedziesz mial psyche niczym tytanowy pancerz.


nie chodzilo mi o psyche tylko o to co jest dalej zapisane
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024