Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wasze pierwsze walki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
440 odpowiedzi w tym temacie

budo_cinot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Witam, jestem tu nowy zatem najpierw sięprzedstawię.
Jestem grzegorz, mam 21 lat mieszkam w Częstochowie.

Co do tematu o walki uliczne to jest on ciekawy.
Ja sam trenuje box juz 7 rok.


Opowiem najciekawszą sytuację, nie kmiałem ich dużo, poruszam się często samochodem , niweluje on w jakiśsposób takie sytuacje.


!. Zdarzyło sięto rok temu popd dyskotekąporter.
Wychodziłem z kolegą na tramwaj( 3 w nocy) i idziemy sobie, a koło biedronki stoi 4 panów w stylowych strojach sportowych.
tknięty złą myślą postanowiłem i ch ominąc. Wszystko oki ale nagle łup łup[ poleciały kamienie. Mówię fajjnie zaraz dym. Zaczęliśmy zwiewać, jestem zwolennikiem unikania konfrontacji.
Ale w końcu nas dogonili. Mój kolega nic nie tremuje, ale wie co nieco o street fighcie, z doświadczeń własnych :D
panowie zbliżycli się i bez zbędnych skrupółów 2 pytania9 chcesz w ryj i dawać kase.
Miałem 4 zeta kolega 3 oddaliśmy i myśleliśmy ze to koniec ale nie.
Pan który przemawiaj chciał mi sprzedać lewego sierpa w głowę, zrobiłem unie, potem drugi a gość na to<< o ty kurwa ninja :lol: dawaj solowke.
Mowie dobra ale tylko ty i ja.
i sie zaczęslo. Pan dres pomachał łapkami( leszcz jakich mało_,, cepy" powyzywał na mnie i stoi. No i wziął krótki rozbieg i we mnie z partyzanta. To sięodsunąłem i zaliczył glebę. Wstał, przyjął postawę pseudoboxerską i dawaj atakować. I to było to. Walną lewą , szanurkowałem pod nią i prawy w szczene. Zamroczyło go no to cóż miałem robić- qw splot, nerkę, lewy, prawy , prostu. Koniec, gleba, krew z noska. Wstał mówi- dobry jesteś i ... POSZLI.
Jakimś cudem jakiięśhonorowe dresy. Nie wiem co by było jakby się na nas rzucili w 4 , nie byli jakoś specjalnie dopakowani ani nic ale nie potrafię zbyt walcvzyć z wieloma oprzeciwnikami, góra to 2 Udało się , ale niemiło wspominam tamtą sytuację.
Poradźcie mi może- jaka sztuka wealki pozwala na obronę przed paroma napastnikami???
Przepraszam za dłu gi post ale chciałem ładnie zadebiutować :)
Pozdrawiam wszystkich na forum. Iczekam na odpowiedź do tego posta
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki

Poradźcie mi może- jaka sztuka wealki pozwala na obronę przed paroma napastnikami???


starochinska:

spie-da-lay-do-do-mu

ewentualnie
najnowszy wymysl amerykanow

run forest run

:)

mowie serio :)

to tyle

takze pozdrawiam :)
  • 0

budo_maximus89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Najlepie to glocka na kilku przeciwników :P a jeśli nie masz to kilka lat podstaw kopniec, uderzen i parteru a pozniej Kravka - najlepiej w Izrealu :P
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki

o ty kurwa ninja dawaj solowke


No kurwa, hit!!! Hit tygodnia!!! :) :D :) :lol:
  • 0

budo_redeax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Moja pierwsza walka byla w podstawowce. Nie pamietam o co poszlo, ale pewno o pierdoly. Pamietam ze bylo duzo szarpania w parterze, z czego ja bylem tym w tej gorszej sytuacji. Pamietam, ze typek probowal mnie kopnac (to nie bylo w parterze :wink: ), a ja w tym czasie kucnalem i z obrotu mu podcialem noge i sie przewrocil i to mi sie pdoboalo. Pamietam tez, ze przegralem i dostalem wpierdol i ze mialem podbite oczy :wink:
  • 0

budo_cinot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki

Najlepie to glocka na kilku przeciwników :P a jeśli nie masz to kilka lat podstaw kopniec, uderzen i parteru a pozniej Kravka - najlepiej w Izrealu :P



To niegłupi pomysł :-)
ale jak juz wchodzimy w broń to lepiej uzi- dresy kojarza z filów gangsterskich i pewnie sie tego boją :-)
  • 0

budo_cinot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki

o ty kurwa ninja dawaj solowke


No kurwa, hit!!! Hit tygodnia!!! :) :D :) :lol:



Dzięki za entuzjastyczna odpowiedź. Mnie ten teks też rozbawił. :)
  • 0

budo_fuba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zawiercie

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Na ulicy jeszcze się nie lałem (mam szczęście), ale startowałem parę razy w Polskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w JJ. Zebrałem tam oklep (w sumie to jedną walkę wygrałem 8) ) i starczy mi już tego walczenia hehe... :)
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki

Poradźcie mi może- jaka sztuka wealki pozwala na obronę przed paroma napastnikami???


Boks :)
Tylko się nastaw bardziej ofensywnie. W sytuacji którą opisałeś było 4 vs 2. Kolesia który z Tobą gadał w każdej chwili mogłeś skasować. Ilu by zostało? 3, jeszcze większych leszczy. I nie byłbym taki pewien czy mieliby odwagę walczyć.

Dobra rzecz to poćwiczyć walkę 1 na 2 z kumplami. Oczywiście jeśli mają zbliżony poziom do Twojego to nie masz szans, ale nie chodzi o to żeby Cię obijali z całej siły, tylko żebyś uczył się odpowiednio poruszać i ustawiać, tak żeby nie mieć nikogo za plecami.

P.S.
Do tych, którzy jedyne wyjście widzą w ucieczce - owszem, jak można zwiewać to najlepiej tak zrobić.
Ale przekonanie że np. 1 vs 3 oznacza brak szans jest błędne. Jak masz przeciwko sobie trzech bramkarzy no to sorry :) Ale jak trzech dresików nigdy nic nie trenujących, a sam coś potrafisz - masz duże szanse.
  • 0

budo_cinot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
teoretycznie tak, bo oin sie chyba domyslili ze lepiejnie zaczyna ci odpuscili.
Ale wiesz.takie dresiki bardzo lubią dodawać sobie męstwa róznorakim żelazem itp itd.
I to juz moze byc groźne.
Ćwiczyłem, ostatnio z kolegami- ich 2 na mnie jednego w ten sposób ze stałem oparty o ściane plecami przodem do nich, nie jest to złem, da rade uniknąć i blokować ciosy, choć z zadawanie m uderzeń jest gorzej.
W każdym bądźrazie, lepiej uważać, życie jest full of zasadzkas :-)
  • 0

budo_s3e
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Gryfino

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Witam na forum... wiec i moja historia... Na poczatek jak uniknalem walki. Wieczorny spacer z dziewczyna po Parku Kasprowicza (Szczecin) - podeszlo dwoch dresow na niezlej fazie - face2face. I od razu kasa, telefony itd. Dziewczyna panika i oddawac chce. Sciagnalem kurtke i mowie ok! Po kolei... Goscie 8O idiota! i sie wycofali. Moral: okazujesz strach - licz na oklep lub starcie. A prawda jest taka ze nie wiesz nigdy jak to sie skaczy.

Sytuejszyn dwa gdy do konfrontacji doszlo. Wracamy z kumplami (razem 3 osoby) z KOntrastow (kolo3 w nocy, pl. Sprzymierzonych) siedze na lawce. Podchodzi 4 dresow:
- Fajki macie?
- nie... - odpowiadam i od razu strzala kupuje na twarz
- nie pyskuj!
- ale... - strzal drugi i zrywam sie do walki. moi kolesie dopiero po chwili oprzytomnieli.
I nagle klatka stop przy skroni mam giwere. nie wiem straszak, gaz, ostra... Moi kumple zamorowani a ja po 3 latach ju-jitsu odbijam bron jak na treningu , spada na ziemie i patrze z radoscia - o! udalo sie!!! za dlugo sie cieszylem bo podniesli i znowu mi do lba. Pozostalo mi tylko siedziec na lawce i trzymac sie jej od spodu miedzy nogami (nie miala oparcia) i kupowalem buty i liscie na twarz... zaden z moich nie dostal ale ruszyc sie nie mogli. Nagle gosc co trzymal giwere zaczal rzygac i to nam dalo potrzebny czas na dzialanie. Moi kumple sie poderwali i wzieli na buty dwoch. ja staranowalem jednego i drugiego w parter. W przysiadzie mlocilem tak dlugo z totalnego wkorzenia az poczulem miekka twarz pod piescia. I co? moi kumple w autobusie nocnym... Wskoczyli a ja nie zauwazylem. A tu z bramy z 4 kolesi dreow. Normalnie sprint po Woj. Polskiego taki ze hej. Ale padlem bo dostalem w leb. I zebralem kilka pal po ciele. Policja! Zobaczyli ze biegne a dostali wezwanie do tej zadymy i mnie zmlucili... Zanim zapytali. Wylegitymowalem sie palkietka ag. ochrony i wylapalismy tamtych. Ale gliniarzom nie podarowalem....

Y! dlugie... ale co tam... pozdrawiam
  • 0

budo_puma21
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grybów

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Lałem sie jak jeszcze nie chodziłem na siłownie, raz sie wygrało raz sie przegrało, odkąd ćwicze jakoś mniej ludzi mnie zaczepia :D , jak bym miał sie lać boje sie o jedno "białą gorączkę" (swoją), wolałbym na chłodno,
  • 0

budo_s3e
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Gryfino

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
ja w prawdzie podczas calej "kariery" zaliczylem wiele porazek (2xzlamany nos), remisow i zwyciestw. bez porazek nie odniosl bym zwyciestw - one duzo daja do myslenia i ucza co to bol.
  • 0

budo_marreco
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New York City

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
A ja nigdy się nie biłem na ulicy i jakoś nie czuję kompleksów na tym tle. Wręcz przeciwnie, cieszę się, że udawało mi się unikac kłopotów.
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki

Witam na forum... wiec i moja historia...


Stasiu Lem przy Tobie to cienias.... urzekła mnie Twoja historia...
  • 0

budo_s3e
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Gryfino

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki

Witam na forum... wiec i moja historia...


Stasiu Lem przy Tobie to cienias.... urzekła mnie Twoja historia...


hah i pewnie cie cieszy twoja zabawna odpowiedz... sorry... pf. wierzyc nie musisz a ja przerzylem wiec wyboru nie mam. mialem wiele potyczek i roznie z nich wychodzilem. gorzej i lepiej.
btw. lem to cienias i to jest fakt. mimo to pozdr.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki

Witam na forum... wiec i moja historia...


Stasiu Lem przy Tobie to cienias.... urzekła mnie Twoja historia...


czemu mu nie wierzysz, hę? Tylko jakoś sensownie odpowiedz, nie na zasadzie "takie rzezcy to sie w filmach dzieją..."
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
Jumbo chodzilo o forme wypowiedzi ;) a nie o tresc ;)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki

Jumbo chodzilo o forme wypowiedzi ;) a nie o tresc ;)


no to sorki :D
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Wasze pierwsze walki
do:s3e, qrde Ty masz widze wybitnego pecha:P.Ja mieszkam na slaskiej i jeszcze w tych okolicach nie zdarzylo mi sie ZAUWAZYC zeby ktos kogos dziesionowal lub zaczepial;). Chociaz znajac mozliwosci naszego kochanego centrum to z ta giwera lekki brecht:P.Jakos sobie nie moge wyobrazic nikogo z tych glabow zeby mieli normalny pistolet;).A woj.pol. troche dlugie jest:P,to sie troche nabiegales:P:P.PzDr Ps. S. Lem ma najwyzszy poziom IQ w Polsce,wiec nie wydaje mi sie ze to taki cienias;).
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024