Skocz do zawartości


Zdjęcie

i za co?????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: i za co?????
Sory za błędy
  • 0

budo_tsuki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: i za co?????

Wyobrazcie sobie chlopaka wychowywanego w patologicznej rodzinie. Ojciec, matka pija a chlopak dostaje scierka po glowie zupelnie bez przyczyny. Nie ma sie czemu dziwic ze tyle w nim agresji. On dostaje za nic od silniejszego ojca, to dlaczego on nie moze komus slabszemu rowniez za nic dokopac?
Popatrzcie na naszych zachodnich sasiadow, jak jakis rozboj czy pobicie nastapi to napewno zrobil to rusek. Niemcy zyja na odpowiednim standardzie, nie ma tam sytuacji ze ktos pojdzie pic pod brame tanie wino, oni chodza kulturalnie do knajp, lub po domach pija. Dzieci sa wychowywane na ogol na dobrych ludzi w dobrych warunkach.
Kara smierci nic nie zmieni. Poki panstwo sie nie zmieni, poki nie bedzie u nas takiego dobrobytu jak na zachodzie to ja nie wierze zeby sie co kolwiek zmienilo.
Pozdrawiam
Clans

Trochę w tym prawdy jest. Chciałbym zauważyć też, że udowodniono, że takie osobniki mają znaczące różnice w budowie mózgu (kiedyś na discovery program specjalnie o takich pojebach leciał). Poza tym znacie moje stanowisko - kara śmierci i prace społeczne
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: i za co?????
Pierdolenie o Szopenie.Ile było przypadków,kiedy zabójcy byli z tzw"dobrych domów''?
Poza tym,czasami jest tak,że rodzice wyprówają flaki,aby związać koniec z końcem,a 'kolo' ma to głęboko w dupie i woli siedzieć pod blokiem i polować na 'frajerów'.Nie mówiąc o tym,że takie generalizowanie jest uwłaczające dla znakomitej większości ludzi biednych.
Wskazałbym raczej na poczucie bezkarności jako przyczynę.
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: i za co?????
Nie wiem czy tutaj mamy do czynienia z bezkarnością - wszak często takich ludzi łapią, osądzają i osadzają w więzieniu na ładnych parę lat (można się kłócić, że kary są zbyt lekkie, ale 10 lat w pierdlu to już jest dla takiego człowieka przesrane). Gdyby tak nie było, to nie czytalibyśmy o tym w prasie (chociaż możliwe jest, że duża większość takich przestępstw pozostaje w tajemnicy). Moim zdaniem chodzi raczej o brak świadomości ile to np. jest 10 lat w więzieniu. Ludziom się wydaje często, że wszystko poniżej dożywocia jest do zniesienia, a tak nie jest.
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: i za co?????

:drinking: wszystko :drinking: przez :drinking: alkohol :drinking:

g.ówno prawda.

1.
Człowiek po alkocholu się też kontroluje, a na pewno wie co robi (do pewnego stopania), oni wiedzieli... .

2.
W zyciu była pare razy pijany w trupa, nikogo nawet nieuderzyłem.
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: i za co?????
zalezy od osoby. Ja jak za duzo wypije to sie rzucam do wszystkich bez wzgledu na to jak wyglada....dlatego sie ograniczam :)
  • 0

budo_laserdance
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: i za co?????
Ja znów pierdzielę wtedy bzdury jak nakręcony :) .Ale pierwszy nigdy się na nikogo nie rzucam . . .
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: i za co?????
Pewnie,że łapią jeśli chodzi o zabójstwa to wykrywalność jest w miarę wysoka,ale jeśli chodzi o pobicia,rozboje?Tu już jest inna bajka.Dochodzi jeszcze kwestia niezgłaszania takich przęstępstw(obawa odwetu,brak wiary w skuteczność policji itp).A w takich sytaucjach jest tak,że jednego wataha bandziorów pobije ( i skończy się na złamanej ręce),a drugiego zakatuje na śmierć.
Ps.Czy myślisz,że w momencie kiedy kogoś glanują to oni myślą czy dostaną rok,10 czy 15?Im to zwisa,bo wierzą,że nie zostaną wogóle złapani! Wysokość kary jest ważna,ale najważniejsza jest jej nieuchronność.
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: i za co?????
wszystko moim zdaniem rozbija się o alkohol. Największy wróg człowieka. Mózg się całkowicie odłącza. Dlaczego kurwa sie pytam w ameryce jest zakaz sprzedawania fajek i alkoholu do 21 roku życia, i większość boi się tego zakazu złamać? Kumpel z collegu (miał 19 lat) odmówił mi kupienia, bo wiedział, że to nie przejdzie! tam bez dowodu to sobie możesz zapalić ale ognisko. A u nas ? ostatnio na wiosce widziałem, jak siedmiolatek jeździł do sklepu po jabola ojcu, bo temu się nie chciało.
każdy Kto chce może kupić wino w worku foliowym "Leśny dzban" za 1 zł. Paranoja, pieprzony kraj ...:/
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: i za co?????
U nas moze paranoja ale w stanach jest to samo.Jesli chodzi a sprawe z alkoholem to nieraz bialej goraczki dostawalem jak tam mieszkalem (a bylem tylko 1.5 miecha). Nie moge wejsc do sklepu z alko, nie moge wejsc do pubu i napic sie jednego piwa bo moze lubie. Uwazasz ze to dobrze ze 18 letni chlopak jedzie na wojne(wietnam, irak wybieraj) zabija ludzi, sam moze dostaje kulke a nie moze napic sie pieprzonego piwa?W usa jest paranoja ale w druga strone niz u nas :? Pozatym uwazam stany za kraj zajebisty i bardzo chcialbym tam mieszkac na stale(i moze tak bedzie za kilka lat)
  • 0

budo_laserdance
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: i za co?????

wszystko moim zdaniem rozbija się o alkohol. Największy wróg człowieka.

Nie bronię alkoholu,choć czasami lubię się napić ale to człowiek jest swoim największym wrogiem. Jeden się napije i gada jak człowiek,zachowuje się jak człowiek i jest w porządku. Inny ledwo go "powącha" i już wpada w szał. :?
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: i za co?????

U nas moze paranoja ale w stanach jest to samo.Jesli chodzi a sprawe z alkoholem to nieraz bialej goraczki dostawalem jak tam mieszkalem (a bylem tylko 1.5 miecha). Nie moge wejsc do sklepu z alko, nie moge wejsc do pubu i napic sie jednego piwa bo moze lubie. Uwazasz ze to dobrze ze 18 letni chlopak jedzie na wojne(wietnam, irak wybieraj) zabija ludzi, sam moze dostaje kulke a nie moze napic sie pieprzonego piwa?W usa jest paranoja ale w druga strone niz u nas :? Pozatym uwazam stany za kraj zajebisty i bardzo chcialbym tam mieszkac na stale(i moze tak bedzie za kilka lat)

Zabierzesz mnie? :roll:
  • 0

budo_tsuki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: i za co?????
Uchlani czy nie powinni ponieść najsurowsze konsekwencje. Trzeba być świadomym i zmienić sposób myślenia - każdy może Cię pobić, zbutować, udusić i wywalić z pociągu albo zrzucić z mostu. I to DLA ZABAWY!!! Nie ma co się łudzić, że po oddaniu komórki dadzą spokój. Właściwie nie wiem czy nie atakować "prewencyjnie". Jak zaczynają "gadkę", to pierdut kastetem. Przecież wiadomo, że nie chcą nawiązać przyjaźni, więc dlaczego odwlekać ten moment? może po paru razach zaczęliby się bać? Zresztą dresy, menete itp już teraz atakują "z partyzanta".

I powiedzcie mi, jak tu nie zostać paranoikiem? Już teraz kobiety boją się nosić biżuterię. Ja też chciałem kupić skórke w Ochniku, ale poczekam aż będę miał samochód.

Właściwie to nie wiem, czy istnienie takiej policji i sądownictwa, które atakuje broniących się jest uzasadnione. Przynajmniej zaatakowany nie miałby oporów.
  • 0

budo_sitto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: i za co?????
:drinking: :box: :blus: ,a moze
papieros :peace: :rofl:

:wink: o przepraszam za to drugie mozna siedziec 8O
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: i za co?????
Najgorzej jak ktoś nie "potrafi" pić. Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba umieć z tego korzystać, z umiarem. Swoją drogę wydaje mi się, że jeśli po alkoholu odezwał się w tym kolesiu taki agresor, to równie możliwe byłoby to na trzeźwo. Żal tego chłopaka, ale jeśli tak jak wywnioskowałem z artykułu, był wychowyany w ten sposób, że lepiej ustąpić, zejść z drogi, unikać różnych sytuacji niż się z nimi stawić one to one, to żal jest mi też jego rodziców.
  • 0

budo_nowak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z.Gora/Rogowo

Napisano Ponad rok temu

Re: i za co?????
Co do stanow, to fakt. Jestem tu juz 3,5miecha wiec moge cos powiedziec na ten temat. Wiekszosc boji sie rpzekroczyc predkosci, wiekszosc nie kupi CI alkoholu bo sie boja. ALe nie jest tak ze nikt nie przekracza predkosci , nikt nie kupuje alkoholu innym. Robimy czeste biby a amerykanami chociaz sami nie maja 21lat, czesto starsi kupowali alkohol i nie ma problemu z tym. Jezdza po pijanemu (co uwazam za totalna glupote). tysiac razy probowalismy ich powstrzymac od jazdy autem, godzina i mysla ze juz sa trzezwi.

Co do bojek i morderstw itd. W stanach nie ma jako takiego problemu blokersow, ale sa za to "gangi" wystarczy zadzrzec i juz przejebane. NIe vbedzie glanowania i kopania tylko w wiekszosci przyapdkow kulka. A rozruby i bijatyki na dyskach tez sa czesto :) :)

NTG: Ten kto nie byl niech nie mowi ze w USA jest tak super i chcialby tu zostac na zawsze. Wracam za tydzien do PL szczesliwy i juz nie moge sie doczekac. CHoc nie mowie ze nie chcialbym zostac w stanach. pozdrawiam
  • 0

budo_wilkolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: i za co?????
W niemczech jest inaczej :?: Bzdura :!: Mieszkam tam od 15 i to ze nie ma az tylu bujek lezy w systemie prawnym :!: (tak jak to juz zostalo tutaj zauwazone). Jezeli gosciowi rozwalisz nos placisz siano, wybijesz zeba jeszcz wiecej i tak po przez portwel robi sie na zachodzie dyscypline. Pomimo tego w ostatnich latach pelno bylo najprzeruzniejszych przestepst. (gwalcone i mordowane dzieci) wiec nie podawyl bym niemców za przyklad.

Na takich swirów to tylko kara smierci :twisted: Bo taki gnój wyjdzie za pare lat z pierdla i bedzie jeszcze gorszy.

Najlepszym rozwiazaniem byly by grupki normalnej mlodziezy ("patrolujace") ulice i rozwalajace takim gnoja od razu leby :wink: (a i oni sami mogli by pocwiczyc troche na zywym elemecie)

szkoda chlopaki i rodziny

Tsuki: masz racje :!: Jak widzisz gosci którzy ci sie wydawaja dziwni i zbliza sie do ciebie na odleglosc kopa to im wal :!: Potem sie bedziesz zastanawial czy oni cos od ciebie chcieli czy sie po prostu pomyliles (ALE BEDZIESZ ZYL) Zreszta zawsze mozes cos zrobic zeby sie upewnic (przesunac troche na bok itp.)
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: i za co?????

Najlepszym rozwiazaniem byly by grupki normalnej mlodziezy ("patrolujace") ulice i rozwalajace takim gnoja od razu leby :wink: (a i oni sami mogli by pocwiczyc troche na zywym elemecie)

To by nie wyszło...
Nie będe się rozpisywał, bo już trochę dyskusji na podobne pomysły było, ale kto by z koeleji kontrolował te bojówki? Przecież takie "dawanie w mordę w świetle prawa" przyciągnęło by chuliganów z okolicy. Jak później udowodnic kto miał racje? Czy ci którego pobili, czy oni?
  • 0

budo_wilkolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: i za co?????
[quote="HellfireTo by nie wyszło...
Nie będe się rozpisywał, bo już trochę dyskusji na podobne pomysły było, ale kto by z koeleji kontrolował te bojówki? Przecież takie "dawanie w mordę w świetle prawa" przyciągnęło by chuliganów z okolicy. Jak później udowodnic kto miał racje? Czy ci którego pobili, czy oni?[/quote]

W sumie masz racje :cry: zawsze znajda sie jakies gnidy, które to wykorzystaja. Ale jak bym szedl ulica i cos takiego widzial to by trup padal gesto :twisted:
  • 0

budo_s.sam
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa północ

Napisano Ponad rok temu

Re: i za co?????
Mam w dupie czy ktoś ma trudne dziecinstwo, ćpa czy pije, ja i kilku moich kumpli pochodzimy z "nienormalnych" rodzin i nie rozbijamy sie po ulicach. Jak ktoś nie potrafi funkcjonować w społeczeństwie to trzeba go z niego wyeliminować - w taki czy inny sposób.
Jedyne co można zrobić ,to jeżeli jest to możliwe, reagować na zło, 0 tolerancji dla skr....wa niech zasrańcy nie czują sie zbyt pewnie.
A kiedy już zostane prokuratorem.............. :evil:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024