Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zadyma w kolejce.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Zadyma w kolejce.
Zadyma w kolejce, jakie ma cechy? Otóż główną cechą jest to, że jest wąsko i jak nas nie otoczą, to można się bronić przeciwko jednemu, no może przeciwko dwum agresorom. Do tego kupa ludzi postronnych. Jak wyjść z takiej opresji, gdy idzie na nas kilku z widocznym zamiarem sprawienia nam lania? Ucieczka może nic nie dać ze względy np. na tłok. Czy według was dobrym roziązaniem będzie przylanie temu pierwszemu, po czym obrócenie go plecami do siebie, założenie duszenia i tekst do kolesi "cofnąć się, bo skręcę mu kark!"? Po czym wycofanie się do drzwi i ucieczka na najbliższym przystanku...
Czy taki chwyt psychologiczny zadziała na ekipę żądnych krwi drecholi?
  • 0

budo_koziołek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w kolejce.
A jak by sie nie cofneli to bys skrecil kark???
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w kolejce.

Zadyma w kolejce, jakie ma cechy?

ciach ...
Dodaj parę innych (miałem "przygodę" w nocnym autobusie)
Przewrócenie kogoś jest praktycznie niemożliwe
Dzięki uchwytom nawet oferma może walić silne,wysokie kopy.

. Czy według was dobrym roziązaniem będzie przylanie temu pierwszemu, po czym obrócenie go plecami do siebie, założenie duszenia i tekst do kolesi "cofnąć się, bo skręcę mu kark!"? Po czym wycofanie się do drzwi i ucieczka na najbliższym przystanku...
Czy taki chwyt psychologiczny zadziała na ekipę żądnych krwi drecholi?

U nas zadziało jak kumpel sparował kopa nożem w łydke :roll:
(On wtedy cholernie niebezpieczny był, bo szkła mu diabli wzieli, a spore nosi, i tylko reagował na ruch 8) )

A już tak gościa złapiesz, to może lepiej nie groź, duś do zwiotczenia, albo (jak Ci sie kolesie bardzo nie podobają) przejedź mu kosą po czole. Płytko, rany głowy i tak cholernie krawią, a nic nie widzący z zalanymi krwią oczkami koleś może ostudzić zapał innych. Ale o patencie z czółkiem to ja tylko w książkach czytałem, może to nie jest takie "nieszkodliwe" i widowiskowe.
  • 0

budo_koziołek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w kolejce.
Ale tu pierdolenie farmazonow odchodzi!!!! Mialem podobna sytuacje ze koles po nieudanym wlamaniu do samochodu trzymał tak kumpla i tak wlasnie grozil ze go zabije, my powiedzielismy mu no to go zabij........ Skonczylo sie na tym ze dostał zajebista przekopke, takie teksty w stylu "bo go udusze " sa dobre do filmow.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w kolejce.
To może Koziołek powiesz, co ty byś zrobił?
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w kolejce.

To może Koziołek powiesz, co ty byś zrobił?

Może ja mam coś z oczami, ale z postu Koziołka wynika, że podpierdala brykę, a jego kumpla właściciel złapał i dusi 8O :?:
I Ty Lordzie pytasz co on by zrobił - odjechał bryką a kumpla Ci zostawił :)
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w kolejce.
..rogami by ich potraktowal
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w kolejce.

Ale tu pierdolenie farmazonow odchodzi!!!! Mialem podobna sytuacje ze koles po nieudanym wlamaniu do samochodu trzymał tak kumpla i tak wlasnie grozil ze go zabije, my powiedzielismy mu no to go zabij........ Skonczylo sie na tym ze dostał zajebista przekopke, takie teksty w stylu "bo go udusze " sa dobre do filmow.


O żesz kufa, wszystko w rodzinie zostało. Koleś kradł brykę, kumpel mu przeszkodził, więc koles kumpla dusił, więc wy, czyli kolesie kolesia i kumpla powiedzieliście kolesiowi "a duś nam kumpla" więc koles kumpla nie udusił a wy skopaliście kolesia. Nieźle.
Kurwa, chyba się zgubiłem :) .
Ale wracając do tematu...
Nożem po czole to niezłe, ale trochę duży hardcore. Wiem, że nie ma hardcoru, jesli chodzi o życie, ale w tym wypadku mozna zacząc od czegoś bardziej lightowego... Właśnie, czego?
  • 0

budo_pedro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w kolejce.
zlamania.. np lokcia.. tak zeby sciegna bylo widac.. koles lapie jakies epilepsie na ziemi .. to by mnie zniechecilo chyba :P
  • 0

budo_obizon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w kolejce.

zlamania.. np lokcia.. tak zeby sciegna bylo widac.. koles lapie jakies epilepsie na ziemi .. to by mnie zniechecilo chyba :P


O zesz w morde 8O
To ma byc ten lightowy sposob?
  • 0

budo_koziołek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w kolejce.
Lordzie bananie pasuje pogadac z Fiodorem aby załozyl nowy dział "opowiesci z krypty" albo cos w tym rodzaju bo bajki ktore ty wypisujesz przechodza wszystkie granice o wielki uliczny "MISZCZU"
  • 0

budo_koziołek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w kolejce.
Buehehehehehe nozem po czole a moze widłami po plecach ??? Zdecydowanie nadajesz sie na moderatora bajek, albo zacznij ksiazki pisac kto wie moze zrobisz kariere.
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w kolejce.
Ja pierdole. Klient albo piszesz na temat, tzn. jak byś postąpił albo stul pysk i nic nie pisz 8O
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w kolejce.
Koziołek, synku, albo będziesz sie wypowiadał na temat albo wcale.
  • 0

budo_koziołek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w kolejce.
Uciekalbym . Ale musze czytac inne posty Lorda banana to moze kiedys bede takim wymiataczem jak on. Chociaz watpie zeby byc takim super ninja jak on :cry: Ale kto wie filmy z Jackie Chanem i jego posty moga zdzialac cuda :D
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w kolejce.

Uciekalbym . Ale musze czytac inne posty Lorda banana to moze kiedys bede takim wymiataczem jak on. Chociaz watpie zeby byc takim super ninja jak on :cry: Ale kto wie filmy z Jackie Chanem i jego posty moga zdzialac cuda :D


O kurwa, aleś się klient popisał :twisted:
Zauważ, że rzecz ma dziać się w kolejce, czyli nie ma gdzie uciec.
Nie popisałeś się, więc napisz ponownie tutaj za jakieś kilka lat, gdy życie czegoś Cię nauczy.

Nie pozdrawiam
Adder - w chwili obecnej chory na grypę i wyczulony na wszelkie objawy żulostwa i dresiarstwa, które zaprezentował nam tu koziol.
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w kolejce.
Te... kozi ogier... nie krzycz tak, skoro kilkanascie osob mowi ci ze troche przesadzasz to idz najpierw spuscic cisnienie z organizmu, a potem pisz.
  • 0

budo_koziołek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w kolejce.
No tak nie ucieklbym :cry: Pozostaje mi wtedy tylko wiara ze zjawi sie Polski Batman (Banan) i zalatwi paru bandziorow.Ale on pewnie te sprawy zalatwia jak jest conajmniej kilkunastu wiec klapa :(
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w kolejce.
Jak wyzej, hmm wiesz co, batman mowisz... ciekawe ze taka analogie wybarales, niewazne. W kazdym razie jak uwazasz ze wszystko wiesz lepiej i masz poglady jedynie sluszne to po co piszesz na forum?
  • 0

budo_koziołek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zadyma w kolejce.
Postaram sie nie pisac nic tylko czytac z zachwytem wszystko. Okazuje sie ze filmy typu "zabili go i uciekł" sa jednak realne, nie moge stracic szansy, musze sie o tym wszystko dowiedziec!!!Okazuje sie ze filmy = zycie!!!! A ja zylem w bledzie :( Ale lepiej pozno niz wcale.
P.S. Wymyslajcie sobie dalej te filmowe akcje, Oscar w drodze.Moglibyscie tylko ofiarowac jakas mała pomoc policji, bo w kraju taka przestepczosc a tutaj gwiazdy sie marnuja.Papa Rambo. Bez odbioru.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024