Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uwaga pasazerowie autobusow


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Uwaga pasazerowie autobusow
Ostatnio przydazyla mi sie taka historia. Stoje sobie na przystanku (i wiele innych osob) i czekam na autobambusa. Podjezdza autobus i ludzie wsiadaja, a kierowca drze ryja ze na miesieczny nie bierze (ja mam miesieczny :>) bo mamy na 15.20 a jest 14.50 i mamy czekac na nastepny. No to ja mowie do goscia grzecznie, ze jesli w autobusie sa wolne miejsca siedzace lub stojace, to ma obowiazek wpuscic nawet tych co maja miesieczny na inne godziny (a tak jest bo czytalem regulamin). A on mowi ze nie. No to ja, nadal grzecznie, prosze go o nazwisko lub o numer sluzbowy, a on mowi ze nie da, bo tajne jest. Stoje i mowie do niego a on odpalil silnik i chce jechac, a ja drzwi nie zamknalem. To on zatrzymal, odszedl od kierownicy, zamknal drzwi i mi pokazuje " no no " :> wiecie, tak wskazujacym palcem, to ja do niego fakira i zeby mnie cmoknal, a on do mnie pokazuje łazaaa :> tak wiecie, srodkowy palec i ten obok malego zgiete a reszta proste. To ja z niego beka ze zle pokazuje :> A on wyskoczyl z autobusu i mnie za szyje zlapal. Ja wiele nie myslac (mam cos takiego ze jak sie zdenerwuje to klapy na oczy i kilim) wycedzilem mu takiego lekkiego prawego na odepchniecie i jak troche odlecial to go takim ladnym (juz prawie miesiac cwiczonym) kopem poczestowalem. On jeszcze cos tam brzeczal, ale sie troche opanowalem i tylko go jeszcze zbluzgalem troszke. Pojechal sobie. Ja na niego pisze skarge do PKSu, a oni mi wyskakuja ze to on bronil autobusu ze ja niby nie chcialem w ogole pokazywac miesiecznego. Taka sciema. I jeszcze mowil ze swiadkow na to ma. Ja zebralem podpisy 6 swiadkow ze to on mnie 1 zaatakowal. Dopiero potem zmiekl. Ale to taka przestroga, ze moze zaatakowac Cie najmniej spodziewana osoba. :> A potem jeszcze bzdur naopowiada. Jak bym nie mial tych swiadkow to bym mial juz dawno przesrane.
  • 0

budo_natalia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z bieszczad

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga pasazerowie autobusow
Wyjatkowo chamski gosc! Dobrze zrobiles, widze ze masz duzo odwagi.
Są czasami takie dupki jakos zadko spotykane.
Pozdrawiam
  • 0

budo_sandratkd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga pasazerowie autobusow

Wyjatkowo chamski gosc! Dobrze zrobiles, widze ze masz duzo odwagi.
Są czasami takie dupki jakos zadko spotykane.
Pozdrawiam


w sensie rabi-dupek,czy kierowca-dupek? :D bo tak śmiesznie zabrzmiało :)
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga pasazerowie autobusow
Dla mnie zabrzmialo calkiem normalnie. Jak masz klopoty ze skladaniem zdan to korki z polskiego, material od 1 do 3 klasy podstawowki plecam.
  • 0

budo_toster_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga pasazerowie autobusow
Typowe zagrywki wiejskich kierowcow autobusow.
Mysla ze autobus jest ich a ich zadanie
to nim jezdzic a nie przewozic pasazerow.
Mialem kiedys podobny przypadek.
Ustapilem, napisalem skarge i na tym sie skonczylo.
Wedle prawa mogles wziac taksowke i przyslac im rachunek.
Ale dochodzenie zwrotu kasy to lata tak wiec odradzam.
  • 0

budo_j_a_r_o
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga pasazerowie autobusow
Widac, ze mu zona nie wyprala swetra w silanie :)
  • 0

budo_toster_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga pasazerowie autobusow

Widac, ze mu zona nie wyprala swetra w silanie :)


Chyba tak :)
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga pasazerowie autobusow
:>
  • 0

budo_francos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga pasazerowie autobusow

Ostatnio przydazyla mi sie taka historia. Stoje sobie na przystanku (i wiele innych osob) i czekam na autobambusa. Podjezdza autobus i ludzie wsiadaja, a kierowca drze ryja ze na miesieczny nie bierze (ja mam miesieczny :>) bo mamy na 15.20 a jest 14.50 i mamy czekac na nastepny. No to ja mowie do goscia grzecznie, ze jesli w autobusie sa wolne miejsca siedzace lub stojace, to ma obowiazek wpuscic nawet tych co maja miesieczny na inne godziny (a tak jest bo czytalem regulamin). A on mowi ze nie. No to ja, nadal grzecznie, prosze go o nazwisko lub o numer sluzbowy, a on mowi ze nie da, bo tajne jest. Stoje i mowie do niego a on odpalil silnik i chce jechac, a ja drzwi nie zamknalem. To on zatrzymal, odszedl od kierownicy, zamknal drzwi i mi pokazuje " no no " :> wiecie, tak wskazujacym palcem, to ja do niego fakira i zeby mnie cmoknal, a on do mnie pokazuje łazaaa :> tak wiecie, srodkowy palec i ten obok malego zgiete a reszta proste. To ja z niego beka ze zle pokazuje :> A on wyskoczyl z autobusu i mnie za szyje zlapal. Ja wiele nie myslac (mam cos takiego ze jak sie zdenerwuje to klapy na oczy i kilim) wycedzilem mu takiego lekkiego prawego na odepchniecie i jak troche odlecial to go takim ladnym (juz prawie miesiac cwiczonym) kopem poczestowalem. On jeszcze cos tam brzeczal, ale sie troche opanowalem i tylko go jeszcze zbluzgalem troszke. Pojechal sobie. Ja na niego pisze skarge do PKSu, a oni mi wyskakuja ze to on bronil autobusu ze ja niby nie chcialem w ogole pokazywac miesiecznego. Taka sciema. I jeszcze mowil ze swiadkow na to ma. Ja zebralem podpisy 6 swiadkow ze to on mnie 1 zaatakowal. Dopiero potem zmiekl. Ale to taka przestroga, ze moze zaatakowac Cie najmniej spodziewana osoba. :> A potem jeszcze bzdur naopowiada. Jak bym nie mial tych swiadkow to bym mial juz dawno przesrane.


Na chamowe to nie ma rady..Ruszysz takiego a potem swiadkow z pod ziemi wytrzasnie aby Ci cos udowodnic chociaz Ty miales racje.
Ostatnio sasiad mnie tak prowokowal jak mu zwrocilem uwage za glosne sluchanie muzyki po nocach :) Olalem to i tyle.
W Twoim przypadku nie miales juz wyjscia z tej sytuacji skoro gosciu rzucil sie do Ciebie. Po prostu chcial byc panem we wlasnym autobusie.Chodz zdawalo mi sie ze one do ZKM naleza ale moze nie we Fromborku :wink:
  • 0

budo_capsco
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nad Wisłą

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga pasazerowie autobusow
W Warszawie są kierowcy którzy, lubią zamykac drzwi przed nosem goniącego autobus. W takiej sytuacji walę pięścią w autobus. A czy to skutkuje :?
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga pasazerowie autobusow
Rabi:
W sumie sprowokowales walke a potem zdziwiony ze "sie na mnie rzucil".
Nie opowiadaj ze nie miales wyjscia. Nikt Ci nie kazal mielic tymi paluchami i stosowac temu podobne wiejskie metody porozumiewania.
Skoro prawo bylo po Twojej stronie i miales chec je wyegzekwowac to trzeba bylo wsiasc do autobusu i niech Cie kierowca wyrzuca ! Grzecznosc przede wszystkim :wink: :)
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga pasazerowie autobusow
On zaczal do mnie machac paluchami :> A z reszta jak wyskoczyl z autobusu i mnie zlapal za szyje to nikt mi nie wmowi ze nie mialem racji broniac sie przed nim :>
  • 0

budo_sandratkd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga pasazerowie autobusow
Rabi z polskim akurat problemów nie mam. Jeśli jakoś Cie uraziłam,to przepraszam,nie chciałam.Ale można tamto zdanie przeczytać na dwa sposoby.. 8)
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga pasazerowie autobusow
Niech bedzie :>
  • 0

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga pasazerowie autobusow
jup

chcialbym zauwazyc iz ta zagrywka tak czy inaczej byla szczeniacka. jak ktos zauwazyl - bylo wsiasc do autobusu jezeli jestes twardy i meski , a nie wdawac sie w szarpanine z kierowca...
jedna sprawa jeszcze - dziwi mie iz osmieliles sie pisac do PKS opisujac zajscie a oni tak perfidnie dali dupy. majac na papierze stwierdzenie o tej szarpaninie mogli sie z toba sadzic i mialbys przejebke...
dodam ze za pobicie kierowcy jest bardziej przejeb.ne niz za pobicie "cywila"
coz albo lekko ubarwiles opowiesc albo to wszystko rzeczywiscie bylo takie popieprzone
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga pasazerowie autobusow
Nic nie ubarwialem. Kierowca jest kierowca tylko w autobusie, a poza nim jest taki jak ja. A wysiadl. A szczeniacka czy nie, po prostu to byl odruch. Niewiele wtedy myslalem. :>
  • 0

budo_oskar szrajer
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga pasazerowie autobusow
i dobrze zrobiles pobic bylo trzeba bardziej goscia, to by nastepnym razem sie nie rzucal, zebrac swiadkow i czekac az przyjada i wtedy skarga byla by juz nie potrzebna bo by sie szefostwo od policji dowiedzialo
jesli prawo jest po twojej stronie to czemu z niego nie korzystac
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga pasazerowie autobusow
hmm a ja jak do tej pory to nie spotkalam sie z takimi kirowcami...zazwyczaj sa mili,np. zatrzymuja sie w polowie drogi bo nie zdazylam dobiec lub tam gdzie nie powinni... usmiechaja sie itd ;) choc czasem niestety nawet oni moga byc nieprzyjemni...
Rabi uwazam ze pasazerowie mieli prawdziwe widowisko...
  • 0

budo_oskar szrajer
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga pasazerowie autobusow
moze wyglad pasazera decyduje o nastawieniu kierowcy
dla mnie zaden sie nigdy nie zatrzymal w polowie drogi i jak tu mowic o rownouprawnieniu
  • 0

budo_marta-ika
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 501 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga pasazerowie autobusow
hmm widocznie za malo sie usmiechasz ;) albo masz zle nastawienie...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024