Skocz do zawartości


Zdjęcie

zawody w zabrzu ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_kuter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

zawody w zabrzu ?
Czy ktos slyszal o zawodach 19.10.2002 w zabrzu? ludzie cos gadaja, ale nie wiem ile w tym prawdy! podobno maja byc zawody aikido, a potem pokazy innych sztuk walki w hali MOSIR w zabrzu! czy ktos wie cos na tan temat, a jesli tak, to czy moglby podac plan tych zawodow - godzina rozpoczecia, co tam bedzie po kolei! chetnie pojde i popatrze!


Pozdrawiam
  • 0

budo_akira bayushi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń/ Hull Uk
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody w zabrzu ?
Ello Kuter i jak byłeś??? Ja byłem i szczerze mówiąc to można powiedzieć że się ubawiłem.. Zawody Aikido Yoshinkan w formach kata jiuwaza i coś jeszcze chyba ale nie pamiętam...
Na czym polegała moje rozbawienie. W konkurencji kata startowali obok siebie studenci Aikido Yoshinkan prezentujac Kichon dosa + zawodnicy z PASzW :) sam nie wiem co pokazywali bo nie mogłem patrzeć na te ich koślawe pozycje wprost proszące się o opdparcie bo miałem wrażeie że tylko magczna siła utrzymywała ich w miejscu :) . Formuły jiu waza nie skomętuję bo szkoda mi czasu. Pokazy a jakże były :) Karatecy kyokushinkai byli super !!! Brawo dla sensei Macieja Marszałka. Nie gorzej wypadli gospodarze Aikido Yoshinkan ale te techniki z łańcuchem czy katanami mnie się nie podobały, capo też nieźle no i jeszcze kempo taj jutsu nieźle ale PASzW to prawdziwa porażka :robot:
  • 0

budo__lm_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 719 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tote hose

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody w zabrzu ?
napiszcie cos wiecej bo chodzi o moje podworko i nic nie wiem, bo mnie nie ma w kraju...
  • 0

budo_snajper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 388 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Unia Europejska

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody w zabrzu ?
Prosimy o więcej wrażeń, szczególnie osoby, które były uczestnikami :roll:

S.
  • 0

budo_kuter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody w zabrzu ?
Jako, ze nikt nie odpisal, to nie poszedlem i podobno nic nie stracilem, jesli chodzi o zawody, chociaz pokazy podobno byly fajne! Na aikido sie nie znam, ale kumpel (czarny pas) byl i tak mi to zrelacjonowal:
" Zawody - ch**nia straszna (nedza ze az szkoda patrzec), pokazy niczego sobie (zwlaszcza kempo), ale ludzie z pszczyny - smiechu warte"
Ja nie bylem wiec sie nie wypowiadam, to tylko relacja kumpla! Szkoda, ze tego typu imprezy nie sa organizowane u nas czesciej, a przede wszystkim, ze sa tak slabo naglosnione! Czy organizatorom nie zalerzy na jak najwiekszej liczbie widzow? Kasy nie chce zarobic? Moje informacje o tych zawodach doszly do mnie poczta pantoflowa - ze niby ktos tam jakis plakat widzial, ale nie pamieta szczegolow itd.! Mam nadzieje ze o nastepnej tego typu imprezie bedzie bardziej slychac!

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024