Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ile lat???


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
37 odpowiedzi w tym temacie

budo_ahwar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Ile lat???
Po ilu latach trenowania Aikido mozna zaczac wymiatac? Slyszalem ze dosc dlugo trzeba sie uczyc i od malego. To prawda???
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile lat???
kup sobie miotle i wymiataj od razu...

Aiki
  • 0

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile lat???

Po ilu latach trenowania Aikido mozna zaczac wymiatac? Slyszalem ze dosc dlugo trzeba sie uczyc i od malego. To prawda???

Po co aikido? Wystarczy miotła i szufelka.
  • 0

budo_fajter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile lat???

Po ilu latach trenowania Aikido mozna zaczac wymiatac? Slyszalem ze dosc dlugo trzeba sie uczyc i od malego. To prawda???

Nie prawda, zaden aikidoka nie bedzie wymiataczem jesli tylko aikido trenuje. Tam nie ma ani kopniec ani uderzen ani walki. Sztuka dla sztuki, albo na lokalnych pijaczkow.
  • 0

budo_pedro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile lat???
ee.. wiesz.. mozna sie z tum urodzic, pocwiczyc ze 2 lata i wymiatac jak niewiadomo kto, a mozna cwiczyc 10 lat i i tak nic soba nie reprezentowac..
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile lat???
Fajter.. jestes pajac.. idz i powiedz Cognardowi ,ze jest lokalnym pijaczkiem..
poza tym bylo przyjechac na zlot i powiedziec to mi..

Aiki
  • 0

GośćGuest_budo_mirek_*

Guest_budo_mirek_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile lat???
:wink:

Fajter = sciema!!!!!!!!!!!!!
:drinking:
fajter juz mi sie niedobrze robi wiec sie odsun... bo inaczej :blus: a tego bys chyba niechciał ?!


hmmm
...a tak naserio to dlaczego masz takie negatywne odczucia do aikido??
napisz ile (czasu) i gdzie trenowales?? i dlaczego trenowales (jezeli trenowales) aikido , a tak wogule to ile ty masz lat?? a podrugie co to ma byc "Sztuka dla sztuki, albo na lokalnych pijaczkow"- nikt tu niejest chyba oprucz ciebie takim ******* zeby bic lokalnych pijaczkow!!!!! , a co do "sztuki dla sztuki" - to jak takis moadry to napisz co to dla ciebie znaczy niepisz czemu myslisz ze aikido wlasnie takie jest!!!!!

Ahwar niewazny styl wazny jest czlowiek :wink: (hehe chyba troche nie na temat) co rozumiesz przez wymiatanie?? chodzi ci o masakrowanie kogo popadnie ....... czy o cos innego??? hehe chyba zadurzo "gumi jagud" heheheheeeheheheee.... a pozatym jak juz pewnie wiesz w aikido nie najwazniejsze sa miesnie i dla tego wymaga wiele wiele czasu ...
Pedro masz racje!!!


>>>>>>>>>>***<<<<<<<<<<

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile lat???

Po ilu latach trenowania Aikido mozna zaczac wymiatac? Slyszalem ze dosc dlugo trzeba sie uczyc i od malego. To prawda???


Wymiatac mozna juz po czterech.
Cwiczyc faktycznie trzeba od malego, ale za to do duzego! 8)


no nie, to ostatnie zdanie to byl zart...surrealistyczny.............Najlepiej wymiataja ci z ktorymi matka w ciazy smigala po macie, oni zaraz po urodzeniu dostaja 3 kyu.
  • 0

budo_snajper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 388 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Unia Europejska

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile lat???
Ahwar,
jeśli chcesz uzyskać dokładną odpowiedź musisz uściślić jedno:
od małego :oops: :oops: :oops: czy od młodego :-) .?
Po co wszystko uzależniać od rozmiarów? :)

S.
  • 0

budo_gakusei
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile lat???
Fajter a dlugo trenowales ? Rozumiem ze masz conajmniej 1 dana skoro tak doskonale znasz aikido zeby wydawac takie osady.

Grzesiek
  • 0

budo_fajter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile lat???
Dobra, nie bede wam tu bruzdzil, takie jest moje zdanie i tyle. Mam propozycje, wybierzcie sie do najblizszego klubu kickboxingu, judo, bjj, boksu i zastosujcie kokyunage. Zaraz mi pewnie ktos powie ze w klubach trenujecie inne sztuki walki ale wlasnie... bo aikido samo sobie nie poradzi.
Wogole to wyluzujcie bo wam zyla popeka i mnie wasza krew zaleje... :)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile lat???
to fajter:
to przyjdz pajacu na AWF.. pogadamy o tych pijaczkach.. zobaczymy na ile ci odwagi starczy


Aiki
  • 0

budo_fajter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile lat???

to fajter:
to przyjdz pajacu na AWF.. pogadamy o tych pijaczkach.. zobaczymy na ile ci odwagi starczy
Aiki

Przykro mi panie aiki ale wole dziewczyny, ale jak bede w wawie to wpadne z kumplami, zobaczymy czy aikido obroni sie przed kilkoma napastnikami. A jak nie dasz rady to zawalczymy na noze my, bo ponoc w aikido cwicza noz. A jak i to ci nie przejdzie to powalczymy w tradycyjny sposob golymi recami. A noz moze wyjdzie ci jakies kokyunage.
  • 0

budo_snajper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 388 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Unia Europejska

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile lat???
Aiki,
Prowadzisz zajęcia na AWF-ie?

S.
  • 0

budo_luki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chsząszcze Wąsycze-powiat Łękowody

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile lat???
Oj chyba nie...... :)
  • 0

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile lat???

Dobra, nie bede wam tu bruzdzil, takie jest moje zdanie i tyle. Mam propozycje, wybierzcie sie do najblizszego klubu kickboxingu, judo, bjj, boksu i zastosujcie kokyunage. Zaraz mi pewnie ktos powie ze w klubach trenujecie inne sztuki walki ale wlasnie... bo aikido samo sobie nie poradzi.
Wogole to wyluzujcie bo wam zyla popeka i mnie wasza krew zaleje... :)

Czemu się tak przyczepiliście do kokyu nage? Proponuję wypróbować kilka innych technik.
  • 0

budo_fajter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile lat???

Dobra, nie bede wam tu bruzdzil, takie jest moje zdanie i tyle. Mam propozycje, wybierzcie sie do najblizszego klubu kickboxingu, judo, bjj, boksu i zastosujcie kokyunage. Zaraz mi pewnie ktos powie ze w klubach trenujecie inne sztuki walki ale wlasnie... bo aikido samo sobie nie poradzi.
Wogole to wyluzujcie bo wam zyla popeka i mnie wasza krew zaleje... :)

Czemu się tak przyczepiliście do kokyu nage? Proponuję wypróbować kilka innych technik.

Bo to jest najlepsza technika na ulice przeciez, nie wiedziales? :wink:
  • 0

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile lat???
Wyczytałem fajne przysłowie japońskie : Siedząc w głębokiej studni niewiele nieba zobaczysz. Jeśli Fajter ćwiczyłeś aikido i twoja wiedza ogranicza się tylko do kokyu nage to wyrazy współczucia .Niestety trudno mi powiedziec jeszcze dla kogo: dla ciebie czy dla Twojego instruktora .
  • 0

budo_fajter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile lat???

Wyczytałem fajne przysłowie japońskie : Siedząc w głębokiej studni niewiele nieba zobaczysz. Jeśli Fajter ćwiczyłeś aikido i twoja wiedza ogranicza się tylko do kokyu nage to wyrazy współczucia .Niestety trudno mi powiedziec jeszcze dla kogo: dla ciebie czy dla Twojego instruktora .

Hehe, widze ze nie masz sie do czego przyczepic to przyczepiles sie do techniki, stara spiewka aikidocka, wydumane pseudofilozofie. Proste pytanie: czy walczyles z fajterami?
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile lat???

to fajter:
to przyjdz pajacu na AWF.. pogadamy o tych pijaczkach.. zobaczymy na ile ci odwagi starczy
Aiki

Przykro mi panie aiki ale wole dziewczyny, ale jak bede w wawie to wpadne z kumplami, zobaczymy czy aikido obroni sie przed kilkoma napastnikami. A jak nie dasz rady to zawalczymy na noze my, bo ponoc w aikido cwicza noz. A jak i to ci nie przejdzie to powalczymy w tradycyjny sposob golymi recami. A noz moze wyjdzie ci jakies kokyunage.


Panocki - idzcie robić sobie rozpierduche gdzieś indziej, nie w dojo gdzie się uczę :P grrrr......

Ponadto mysle ze Fajter moze powinienes spróbowac odwrotnie.
Jejden na jeden (jak jesteś taki chojrak :) - jak przezyjesz
to sproobuj z kosełką, a na koniec popros o pomoc kolegow. :))
Taki uklad wydaje mi sie wporządku.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024