Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wzrost


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

budo_sepulka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z mojego pokoju

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost
To ja dorzuce cos od siebie.

Dzisiaj lekarka powiedziala mi (to nie mualo bezposredniego zwiazku ze mna), ze dlugie trenowanie MA prowadzi do czegostamsiezrobienia ze stawami. Zapytalem ja co to znaczy po ludzku, a ona na to, ze to spowalnia / zatrzymuje wzrost. Jezeli intensywnie cwiczysz. To ma chyba znaczenie kiedy zaczynasz trenowac majac 6-7 lat. Teraz juz wiem, czemu kumpel jest taki niski :wink:
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost
Ja jestem z 30.12.87 wiec mam 15 lat i mam 190 cm ... Mniej więcej w wieku 14 lat miałem 186-7 :) Nie jestem jakims chudzielcem waże 80 kg ... Tylko że niestety to nie są same mięśnie :( Spokojnie mogłbym wyciac z tego z 4 kg ... I planuje to zrobic ... :) Tzn nie wyciąć lecz zlikwidować :P ... Aha moj dziadek był duży :) Ale nie martwcie się znam gości ddo w moim wieku mieli niecałe 170 a do 17-18-19 podskoczyli te 10-15 cm ... Poaptrzcie na duży wzrost jeszcze od innej sttrony. Dużo trudniej zbudować proporcionalną i przypakowana sylwetke. Ma się problemy z plecami z ich umocnieniem mięśniami szczególnie dolna częśc ... Wszystko ma swoje dobre i złe strony ... :)
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost
Ja mam 17 lat, 178 wzrostu i 62kg. Nie jestem wiec wysoki, ale nie ma tragedii, wielu jest nizszych. Jak urosne te pare cm jeszcze to swietnie, jak nie - trudno.

Gorzej ze przez 6 bitych lat mialem wielka nadzieje ze urosne tak do 190 - baaaaardzo chcialem zostac koszykarzem... ale coz, chyba nie wszystkie marzenia sie spelniaja i nie wystarczy tylko chciec :wink:
  • 0

budo_sulej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG | Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost
Ja mam 188 cm, 96 kg i 15 lat... rosne szybko, najwięcej w wakacje - około 2 cm...
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost
A moze ktos wie jak przestac rosnąc??? Ja mam prawie 16 lat i mierze 190 cm przy wadze 84 kg. Chodze na silownie 3 razy w tygodniu no Capo treniuje 2 razy w tygodniu. Porostu nie chce juz rosnac ani centymetr, moglby mi ktos dorzdzic jak nie ROSNĄĆ?? :roll:
  • 0

budo_whitenoise
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost

Porostu nie chce juz rosnac ani centymetr, moglby mi ktos dorzdzic jak nie ROSNĄĆ?? :roll:


Najlepiej by było obiąć głowę.... :twisted:
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost
hmmmmmmmm, ciekawa propozycja, ale jednak nie skorzystam. :) Czekam na inne sugestie :idea:
  • 0

budo_whitenoise
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost
Oj, no bo jak można poważnie odpowiedzieć na takie pytanie?... :lol:

a może np. ktoś poradzi "Jak nie oddychać?", "Jak uniknąć menopauzy?", "Jak się nie zestarzeć?".... :) :) :)

Jak mówił stary majster "Praw fizyki pan nie zmienisz i nie bądź pan głąb!" (wężykiem, wężykiem!!! :) :wink: :) )
  • 0

budo_bfree
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost
A ja mam 177 cm wzrostu mam 19 lat i mi to w pelni wystarcza :]
a dziewczyny kreca mnie takie od 160-172 :P wiec wole raczej sredniego zwrostu dziewuchy :D :D
hehe a co ciekawe moja siostra ma tez 177 cm zwrostu i chodzi z kolesiem 170 cm ;];] i sa ju zdlugo i swietnie sie im uklada ja np nie moglbym chodzic z wyzsza dziewczyna odemnie :( jakos glupio bym sie czul :) i do calowania musialbym stawac na palcach :cry: no ale coz kazdy ma swoj gust jedni wola takie inni takie a czasem znajduje sie kogos kto zupelnie odchodzi od naszych idealow i jest ta jedyna osoba hehe tak tez bywa :)

PS. 15 lat to spooko jeszcze mozesz urosnac nawet 30 cm !! wiec nei mart sie napewno urosniesz :) faceci rosna do 19 rOku zycia (przewaznie :P ) a kobitki do 16-17 :];]
Jak chcesz maxymalnie si ewydluzyc to podstawowa rzecz DOBRZE SIE ODZYWIAJ I DOBRZE SI EWYSYPIAJ (minimum 8 godzin dziennie al emozna wiecej :-) ) i jedz duzo bialka i pij mleko jedz z.sery ;];]
O a kosciec sie rozwija od 12 do 35 roku zycia ale chodzi tez o rosniecie w szerz bo na dlugosc przewaznie sie konczy wczesniej :-)
  • 0

budo_sulej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG | Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost
Mleka to ja pije dużo ale już w sumie nie chce rosnąć...
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost

Mleka to ja pije dużo ale już w sumie nie chce rosnąć...

to tak jak ja :wink:
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost
Ja urodzilem sie 19.12.87, mam 189 wzrostu i waze 78kg.
Jestem wcześniakiem urodziłem się jakies 1,5 miesiąca za wcześnie i jak sie urodziłem ważyłem 1kg 750g :-)
  • 0

budo_dymek
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przemyśl

Napisano Ponad rok temu

Re: Wzrost
Urosnąć dodatkowo o pare centymentrów można uprawiając pływanie.
Jezeli chodzisz regularnie, to oprocz poprawy budowy kregoslupa mozesz urosnac jakies 5cm. Ale jezeli masz wiecej niz 21 lat to raczej ci juz to nic nie da.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024