Skocz do zawartości


Zdjęcie

trening uderzeń z ciężarkami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: trening uderzeń z ciężarkami
Wieksze ciezsze to pewnie lepsze wyniki beda :>
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: trening uderzeń z ciężarkami
kiedyś w TV pokazywali jak michalczewski taką dużą piłą na treningu o ścianę tłukł (odl 1m ) . byłem całkowicie oszołomionany ! ten gość jest niesamowity. wyglądało to tak jakby taka rykoszetująca piłka mogła bez problemu znockoutować wołu.
a co do machania ciężarkami w powietrzu to jest to genialny sposób na ...
okaleczenia. ja mam problem ze ścięgnami od zwykłej walki z cieniem, a co dopiero z obciążeniem.... ( i to jeszcze jak pisał thai 4 kg !!!!) . jeśli już to max 1kg i ostrożnie... można też sobie założyć ciężarki ( te na rzepy ) do nadgarstków pięści owinąć ciasno bandażem i walić w worek, (w ten sposób oszczędzając staw łokciowy, ale jednocześnie narażając nadgarstek - dlatego bardzo dobrze wiżać taśmy! ).swoją drogą ciekawy efekt taką obciążoną ręka przywalić w worek.... bez bandaża można sobie dosłownie pieśc zmiażdżyć - straszna siła.
za to wymachy i kopnięcia z obciążeniem wykonuję regularnie. pomaga sie rozciągać i chyba przyspiesza kopnięcią...
  • 0

budo_demonides
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnowskie Góry

Napisano Ponad rok temu

Re: trening uderzeń z ciężarkami
Witam ALL !

...Panie i Panowie odradzam walenie w worek mając ciężarki na nadgarskach ( kiedy mamy jeszcze siły to OK ale przyjdzie zmęczenie i można sobie cos wyłamać lub wybić...)...
ale sam od kilku lat ćwicze uderzenia, bloki z hantelką 15 kg ( wydje się niemozliwe a jednak ) ...bez wariactw, precyzyjne ruchy, spokojnie, technicznie i z odpowiednim nastawieniem psychicznym :evil: :P
daje to dobre efekty ( siła, precyzja i tak, tak szybkość -szczególnie w technikach wstrzeliwujących się...)

ciężarki na nogi to masakra dla stawów ( wiem to z autopsji ), mięśnie też cierpią ( nadmierne rozbudowanie niekturych mięśni przy zastosowaniu ciężarków na nogi przy kopnięciach ( szczególnie górnych ) może na Was zesłać tzw. efekt mięśnia gruszkowatego a w tedy to tylko rekreacja ( najlepiej gra w szachy )

pzdr
DOKO
  • 0

budo_demonides
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnowskie Góry

Napisano Ponad rok temu

Re: trening uderzeń z ciężarkami
sorry za błędy i literówki :oops: :oops: :oops:
ale pierwsze koty za płoty :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024