Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bieganie na palcach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_pazik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Bieganie na palcach
Na jakims amerykanskim sajcie o muay thai bylo napisane ze powinno sie biegac na palcach bo to dobrze utwardza lydki. Czy sa jakies wieksze wady oprocz tego ze nastepnego dnia ledwo mozna chodzic?
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Bieganie na palcach
każde przedawkowanie jest skodliwe 24 godziny na dobę to nie polecam :wink:
śródstopie i ścięgna w końcu się zmęczą.
  • 0

budo_pazik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Bieganie na palcach
:-) No tak ale chodzilo mi np. czy na starosc (jak dozyje :-) ) stawy nie beda mi dokuczaly?
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bieganie na palcach
Nie ma sie co zamartwiac ... lekarz mi mowi , ze walenie golymi piesciami odbije sie na starsze lata ... bywa ... inni mowia , ze przysiady z ciezarem obciazaja nogi ... bywa ... sport to zdrowie ...
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Bieganie na palcach
dzikki:

Nie ma sie co zamartwiac ... lekarz mi mowi , ze walenie golymi piesciami odbije sie na starsze lata ... bywa ... inni mowia , ze przysiady z ciezarem obciazaja nogi ... bywa ... sport to zdrowie ...



tak sport to zdrowie wynika to z twojego postu ehhehe :P zaczynam sie zastanawiac czy sporty walki to zdrowie :P hehehhe narazie nic mi nei jest bede siem martwic na starosc mam jeszcze duuuoz czasu :)
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Bieganie na palcach
a tak ogolnie .. biegałem przez 5 lat na palcach bo mialem płasko stopie ciwczylem na gimnastyce korekcyjnej napewno i to pomagalo .. ale czasami bolaly mnie stopy ... a co do lydek to napewno jest w tym troche racji .. a co do .. nastepstw czyli bolow.. napewno beda sie pojawiac z przemeczenia miesni... ale to chyba z czasem bedzie mijac... mam nadzieje.. tyle co chodzilem na palcach teraz nic mi nie jest.. i raczej nie bedzie ale jezeli cwiczy sie jakies 20 lat to byc moze bedzie to niosło za soba jakies konsekwencje.. ale jezeli chodzi tylko jakis czas to raczej nic nie powinno sie stac...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024