Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebuje waszej pomocy ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_vermon
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje waszej pomocy ...
cush .... jezdzic na kazdy trening 30km to mnie nie rwie ..... a tamto sjj mam pod nosem praktycznie ;) jeszcze jest w miare duzo treningow ( 3x w tygodniu po 1,5h nie jest zle ;) )
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje waszej pomocy ...
MOżesz mnie oświecić gdzie znalazłeś to sjj?U Kambodży?A moze u Glinki?
Jestem ciekaw czy to coś nowego i jacy ludzie to prowadzą...no chyba że wiem o co chodzi...więc daj znać będę wdzięczny :wink:
  • 0

budo_gumiś
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje waszej pomocy ...
moro Wiem czytałem,ale przyznam ,ze bjj ma najlepiej rozwiniety parter,wiec dlatego :!: i w przyszłości czyt.za pare lat zamiezam sprobowac,noi moglaby spasc ta cena bo 150zl to dlamnie za duzo.

Pozdr.

Gumis
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje waszej pomocy ...
przepraszam troszke off- topic 150 zl .. za ile za 3 msc czy za jeden ?? bo jak za 3 to jest tanio :!: ale jezeli nie ... to .. trudno .. chlopcy splajtuja .. :P bo nikt nie bedzie mial takiej kasy :P przynajmniej nie ja !
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje waszej pomocy ...

przepraszam troszke off- topic 150 zl .. za ile za 3 msc czy za jeden ?? bo jak za 3 to jest tanio :!: ale jezeli nie ... to .. trudno .. chlopcy splajtuja .. :P bo nikt nie bedzie mial takiej kasy :P przynajmniej nie ja !

Gumiś miał na myśli Warszawę; cena za miesiąc.
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje waszej pomocy ...
Łoo to ta cena jest rzeczywiscie za duża. W życiu nie pójdę do sekcji gdzie miał bym tyle płacic 150 zl za co tam sie płaci oprócz instruktorów ?
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje waszej pomocy ...

Łoo to ta cena jest rzeczywiscie za duża. W życiu nie pójdę do sekcji gdzie miał bym tyle płacic 150 zl za co tam sie płaci oprócz instruktorów ?

Pepe - napisałem, że to w Warszawie, co miało oznaczać, że tam nic nie jest tanie poza chlebem w supermarkecie. A skoro sale są drogie, to i treningi nie mogą być tanie. Sala z matą podwyższa koszt. A wynagrodzenie dla instruktora i koszt sali to nie wszystko. Zresztą już chyba ktoś o tym pisał, a mi się nie chce powtarzać.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024