Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co wybrac?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_girildian
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co wybrac?
Wiem, ze opdobnych pytan bylo juz kilka (jesli nie wiecej :-) ), ale w zadnym nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie.

Chcialbym rozpoczac treningi jakiejs sztuki walki, ale nie wiem co bedzie najodpowiedniejsze dla mnie.

Nigdy niczego nietrenowalem i jestem raczej slaby fizycznie. Mam 18 lat, 197cm wzrostu i jestem dosc chudy - 73 kg.

Szukam czegos co pozwoliloby mi sie czuc pewniej na ulicy i w razie potrzeby obronic.

Z gory dziekuje za pomoc
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrac?
Woow jestes szczuplejszy odemnie :) extra ;)

A tak serio .. przybierz ciala troche .. jakies odzywki bialkowe itp a do tego weglowodany i aminokwasy bos za chudy.
Tak jakos pozno sobie przypomniales o tym by trenowac nie :?: Jesli chcesz tylko poczuc sie pewniej na ulicy to znajdz jakies treningi street-fightingu i juz cos cie tam poducza.
Jak chcesz potrenowac to moze cos z karate bys sie zabral ( nie polece ci konkretnego ) albo moze muay-thai .. ale qrcze jak dla mnie to za chudy jestes .. i na dodatek nic nie cwiczyles jeszcze ...
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrac?
kazdy no prawie kazdy styl ..pozwoli ci sie lepiej poczuc na ulicy ..zalezy to tylko od ciebie jezeli przylozysz sie do treningow to spokojnie poradzisz sobie jakos na ulicy.....ja osobiscie tez nie jestem gruby ..znaczy jestem chudy ..ale mimo to ...nie boje sie juz na ulicy...bo jak mnie ktos dopadnie to i tak napewno w ryja zarobi a jak juz bede w szpitalu to pozniej z kolegami podjazd ale jezeli nie trzeba to sam wszystko ...dokanczam kiedys i tak tza w ryj zarobic na ulicy zeby nabrac troche respektu ... :)
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrac?
Wiesz jak dla mnie to ja bym nie pchal sie na jego miejscu do bjj albo wszedzie gdzie istotna jest walka w parterze ... jest za wysoki i za chudy.
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrac?
hmm..ale jezeli sie ... wytrenuje bedzie dobry technicznie to czemu...czasami wzorst moze pomoc.. nogi bedzie mial daleko a rekoma bedzie szukal jak zalozyc dzwignię .. :)
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrac?
Dlugie konczyny nie sa tak silne jak krotkie ... wymagaja wiekszego nakladu czasu by je wycwiczyc.
Technika oczywiscie nadrabia braki ale nie uczyni wszystkiego. Bez dobrego podloza nie oczekuj na wzejscie kwiatu.
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co wybrac?
a myslisz ze ja jestem gruby jestem chudy ale nadrabiam technika...coz.. jak ma nogi slabe niech biegia i je duzo :) ...ale u mnie jedzenie nic nie daje mam szybka przemiane materii i do tego treningi karate coz... co zjem to przepada... :( wiec ... moze i te ...bialka mu pomoga ale niech nie przesadza....
a tak ogolnie mogl bym poprosic jakiegos trenera ... o opinie...czy i jak powinien przygotowac sie do treningu poza ....biegami cwiczeniami....bo jak juz bedzie jadl albo bral to niech bedzie to wiarygodne bo jeszcze przez nas komus sie cos zlego wydarzy a tu potrzeba opini specjalisty ktorym ja nie jestem !! ....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024