Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wiek instruktora


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiek instruktora
O,sensei juz nie mysli :)
w zadnym sensie - a zwlaszcza spirytusowym :) :)
A w L.? pozyjemy zobaczymy...
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiek instruktora

O,sensei juz nie mysli :)
w zadnym sensie - a zwlaszcza spirytusowym :) :)
A w L.? pozyjemy zobaczymy...

witam :D
Seans spirytystyczny to komunikacja z "duchami" i o to mi chodziło..co duch o'sensei mysli na ten temat.... :wink: :D
Pozdrawiam :D
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiek instruktora
Myslacy duch....hym....

Ciekawe rzeczy prawisz :lol:
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiek instruktora

Myslacy duch....hym....

Ciekawe rzeczy prawisz :lol:

Witam :)
Jejkuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!.......to było z " :wink: "......!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam :)
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiek instruktora
A to bylo myslisz z czym :lol:
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiek instruktora
:D :wink: :D :wink:
  • 0

budo_goniah
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wuwua/london

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiek instruktora
Chciałabym napisać inaczej ale Szczepan mi wytnie. Napiszę więc tak:
odczep się Przemek od Shihana Wysockiego. Co innego mieć swoje zdanie a co innego wyrażać się lekceważąco o człowieku któremu pewnie Ci baaardzo daleko i tak już zostanie. Leczysz jakieś kompleksy? Ja też mam swoje zdanie na temat poziomu i porównania różnych sensejów
ale nie śmiałabym, chociaż przez szacunek dla ludzi z innych stylów, żeby nie powiedzieć federacji.

Strzała Smail
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiek instruktora

. 7 dan aikido, najlepiej uchidechi o'sensei......itd..itp..... dlatego mówienie o JW per shihan, jak tez stawianie go na równi z tak wybitnymi nauczycielami z tak długotrwałą praktyką i najwyzszym poziomem jak np. Tamura sensei jest po prostu śmieszne i żałosne .....


hmm. noz mi sie otwiera w kieszeni.. ile lat chlopcze cwiczysz, bo sensje Wysocki ponad 20 lat. na jakiej podstawie kwestionyujesz jego kwalifikacje?? Mnie 18 lat aikido nauczylo pokory i docenianie czyjis osiagniec,ciebie widze raczej nie. Moze pomysl napierw co piszesz.
Nie chce mi sie wiecej pisac , bo nic poza wulgaryzmami nie przychodzi mi na mysl.

Aiki
  • 0

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiek instruktora

Mnie 18 lat aikido nauczylo pokory i docenianie czyjis osiagniec,.........
Aiki

No, Aiki teraz to mnie zaskoczyłeś 8O .Kiedy się czyta Twoje posty na temat Osińskiego czy sensei Tamura , trudno mi się doszukać tej pokory i doceniania . Może ja coś przeoczyłem?
  • 0

budo_farys
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiek instruktora

Mnie 18 lat aikido nauczylo pokory i docenianie czyjis osiagniec,........

Aiki

Aiki ,brawo! Pierwszorzędny żart.Jak sie czyta Twoje posty na temat sensei Tamura (że o Osińskim nie wspomnę) faktycznie nóż w kieszeni się otwiera a na usta cisną się wulgaryzmy .
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiek instruktora
Dobrze ze wulgaryzmy nie cisna sie w kieszeni, a noz w ustach nie otwiera... :lol:

Aiki - jesli dobrze pamietam tio soma pisal ze cwiczy 24 lata
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiek instruktora
cisnie isie i otwiera we wlasciwym miejscu... a i zdania nie zmienie. temat p. Osinskiego zostal juz przerobiony i zdania nie zmienie. Co do Tamury rowniez.

Aiki
  • 0

budo_farys
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiek instruktora

na jakiej podstawie kwestionyujesz jego kwalifikacje??
Aiki

Np. ja kwestionuję jego kwalifikacje na podstawie tego co widzę. W ubiegłym miesiącu miałam okazję obejrzeć godzinny reportaż z obozu prowadzonego przez JW w Czaplinku. Oczywiście nie obyło się bez pokazów z udziałem JW w roli głównej. Z wielkim zainteresowaniem oglądałam te techniki ponieważ uke przewracali się kilka metrów za JW i to bez żadnego kontaktu. Fascynujące. Wg. mnie to się po prostu "podkładali". Ale co ja tam wiem , przecież ćwiczę tylko niespełna 18 lat. To są pewnie techniki z udziałem tajemniczej energii Ki. No ale nabywa się jej pewnie powyżej 20 lat ćwiczenia. Ciekawe dlaczego uchi-deshi O'sensei tego nie robią. Pewnie nie umieją. Po prostu trafili na kiepskiego nauczyciela.
W każdym bądz razie pokaz z odpowiednim marketingiem na nie zorientowanych osobach na pewno zrobił wrażenie.
Soma, czy Ty ćwicząc ponad 24 lata też umiesz takie sztuczki?
  • 0

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiek instruktora

[Soma, czy Ty ćwicząc ponad 24 lata też umiesz takie sztuczki?

Oj, zostałem wezwany do tablicy .Niestety ,jak zwykle mam pecha bo na pokazach uke walą ile bozia dała .Chyba muszę zmienić uke bo żaden nie przewraca się sam .
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiek instruktora
to Farys; to moze obejrzyj sobie w teleexpresie migawke z treningu senseja Wysockiego.. stracisz mniej czasu.. po co siedziec przed TV godzine.

Aiki
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiek instruktora

o człowieku któremu pewnie Ci baaardzo daleko i tak już zostanie. Leczysz jakieś kompleksy?
Strzała Smail

Witam :)
Skąd wiesz o mnie cokolwiek na ten temat????
Najpierw pomyśl o sobie i o swoim sposobie wyrażania myśli, o swoich kompleksach.... panie "adwocat" !!!
Pozdrawiam :)
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiek instruktora

. 7 dan aikido, najlepiej uchidechi o'sensei......itd..itp..... dlatego mówienie o JW per shihan, jak tez stawianie go na równi z tak wybitnymi nauczycielami z tak długotrwałą praktyką i najwyzszym poziomem jak np. Tamura sensei jest po prostu śmieszne i żałosne .....


hmm. noz mi sie otwiera w kieszeni.. ile lat chlopcze cwiczysz, bo sensje Wysocki ponad 20 lat. na jakiej podstawie kwestionyujesz jego kwalifikacje?? Mnie 18 lat aikido nauczylo pokory i docenianie czyjis osiagniec,ciebie widze raczej nie. Moze pomysl napierw co piszesz.
Nie chce mi sie wiecej pisac , bo nic poza wulgaryzmami nie przychodzi mi na mysl.

Aiki

Witam :)
Czy gdzieś sie spotkaliśmy że sie tak spoufalasz????skąd wiesz w jakim jestem wieku że uzywasz taki zdrobnień ja "chłopcze"?????
właśnie dlatego że widziałem troche nauczycieli aikido wiem na jakim etapie jestesmy w Polsce (i dotyczy to nie tylko JW- nie wiem czy to w swej zapalczywości zauwazyłeś)....
a nie wiem czy "wulgaryzmy", które przychodza ci na myśl świadcza o twej "pokorze i docenianiu czyis osiągnięć"- raczej swiadczy to o zaslepieniu i przecenianiu czyiś osiągnięć....już nie wspomne że nie zauważasz zasadniczego sensu mojej wypowiedzi starajac sie tylko aby jakakolwiek plamka nie osiadła na hanarze JW...
Pozdrawiam i życze otwartych oczu... :)
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiek instruktora

to moze obejrzyj sobie w teleexpresie migawke z treningu senseja Wysockiego.. stracisz mniej czasu.. po co siedziec przed TV godzine.

Aiki

Witam :)
Nieraz widziałem fragmenty treningów JW "w oryginale", (kiedys mielismy treningi w jednym miejscu po sobie) i jesli chodzi o "padanie bez rzucania" to było to na codzień... i z tego co widze w TV nic sie nie zmieniło.....a jesli chodzi o strone "ki" to było to pokazane w programie MDM (coś chyba wtedy "przeszkadzało".... to było .... oswietlenie?!?!?!?!.....)
Pozdrawiam :)
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiek instruktora

cisnie isie i otwiera we wlasciwym miejscu... a i zdania nie zmienie. temat p. Osinskiego zostal juz przerobiony i zdania nie zmienie. Co do Tamury rowniez.

Aiki

Witam :)
Czy w czasie "przerabiania tematu p.Osinskiego i Tamury sensei" ktos sygnalizował Tobie o otwieraniu noża w kieszeni pomimo że ton twych wypowiedzi jest jaki jest i byłyby do tego powody???
pozdrawiam :)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiek instruktora
so.. wiec chlopcze.. albo sie wyrazaj jasniej, albo wcale.. nie mam ochoty szukac " co autor mial na mysli" . Poza kilkoma nic nie mowiacymi pytaniami nic nie wniosles do dyskusji.
Moze usiadz sobie , wez flaszke ( bo w koncu duzy jestes) i poplacz na losem Polakow ktorzy nie maja senseja z prawdziwego zdarzenia..
z tego co widze to moglbys tak plakac na kazda dziedzina zycia wPolsce np. rolnictwo, poltyka, przemysl.. juz tak masz.. wiec zostaniesz chlopcem.. szlus..

Aiki
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024